Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

mipos yparxei kanena program gia na spas apps?an nai poio einai?i an den yparxei pos tis spas?

 

Ligo diskolo na yparxei programma na spas applications... Oute kan gia programmata toy ypologisti den yparxei kati tetoio... Kathe app einai diaforetiko, giayto kai yparxoun organomenes omades c r a c k i n g....

Pantos para polles efarmoges spasmenes tha breis sto irc...(check out to sxetiko thread)!

Link to comment
Share on other sites

Ligo diskolo na yparxei programma na spas applications... Oute kan gia programmata toy ypologisti den yparxei kati tetoio... Kathe app einai diaforetiko, giayto kai yparxoun organomenes omades c r a c k i n g....

Pantos para polles efarmoges spasmenes tha breis sto irc...(check out to sxetiko thread)!

 

Οτι υπαρχει προγραμμα υπαρχει (π.χ. IDA Pro ή SoftICE) αλλα θελει παρα πολυ καλες γνωσεις προγραμματισμου. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

MIPOS KSEREI KANENAS TI EINAI TO BLZ?

 

TO INSTALL THE BLZ GAMES U NEED THE BLZ INSTALLER INSTALLED ON UR PHONE AND THE DESIRED

.BLZ TRANSFERED TO THE ROOT OF YOUR E DRIVE SO IT READS LIKE E:\SONIC.BLZ . SIMPLY OPEN

THE INSTALLER AND IT WILL FIND , UNPACK AND REMOVE THE ORIGINAL .BLZ FILE .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Eχουμε πει οτι πρεπει να εχεις κανει register & login :rolleyes:

Πηρες και την αναλογη απαντηση :rolleyes:

http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?p=384295#384295

http://www.iphone-forum.org/download.php?id=75773

 

 

Απορώ πως τα βρίσκεις όλα. :)

Τσακάλι είσαι.

Έχω κάνει register.Και search πάτησα αλλά δεν μου έβγαλε κάτι για download.

Μάλλον πρέπει να μάθω πολλά ακόμα. :)

Ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως τα βρίσκεις όλα. :)

Τσακάλι είσαι.

Έχω κάνει register.Και search πάτησα αλλά δεν μου έβγαλε κάτι για download.

Μάλλον πρέπει να μάθω πολλά ακόμα. :)

Ευχαριστώ πάντως.

ειναι ο ατιμος:D

δε βγαζει ακριβως τα files που'ναι για κατεβασμα. βγαζει μονο τα ποστ ή το θεμα αναλογα τις ρυθμισεις του search και πατας πανω στον τιτλο του καθε αποτελεσματος οπου εχει καποιο λινκ και θα σου βγαλει το αρχειο. i hope you understood;)

Link to comment
Share on other sites

ειναι ο ατιμος:D

δε βγαζει ακριβως τα files που'ναι για κατεβασμα. βγαζει μονο τα ποστ ή το θεμα αναλογα τις ρυθμισεις του search και πατας πανω στον τιτλο του καθε αποτελεσματος οπου εχει καποιο λινκ και θα σου βγαλει το αρχειο. i hope you understood;)

 

 

Ευχαριστώ φίλε μου.

Γενικά δεν είχα πρόβλημα σε άλλα αρχεία που κατέβαζα παλιότερα.Μόνο σ'αυτό.Posts έβρισκα αλλά δεν έβρισκα πως θα το κατεβάσω.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς password από smartguard pro? Το κατεβασα από το my-symbian αλλα το trial είναι μόνο για το outbox και εγώ θέλω το πλήρες πακετάκι.

Please help

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογη που να σου επιτρεπει μεσα στους φακελους που εχεις στο μενου να μπορεις να ανηξεις κ αλους φακελους? εκτος απο το smart launser.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογη που να σου επιτρεπει μεσα στους φακελους που εχεις στο μενου να μπορεις να ανηξεις κ αλους φακελους? εκτος απο το smart launser.

οχι φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Στον FExplorer τοturn screenshot on τι ακριβώς κάνει?

Σου επιτρέπει να φωτογραφίσεις την οθόνη του κινητού σου.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

το turn screenshot όταν το ενεργοποιείς,σου βγάζει να πατήσεις κάτι κουμπιά,εάν θυμάμαι καλά abc(το μολυβάκι) και 0..όταν το πατάς αυτό βγάζει φωτογραφία την επιφάνεια στην οποια είσαι..πχ αν δεις στο topic με τα themes,που έχει φωτογραφίες πως είναι οι φάκελοι,το wall paper,τα κουμπιά,το ρολοι κτλ,αυτό ακριβώς κάνει κι αυτό,μπορείς να βγάλεις ότι θες..ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ..
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πρόγραμμα που να κρύβει φώτος και φακέλους ώστε να μην τις βλέπουν άλλοι; και να παίζει στο Ν70; και σπ@σμένο;

ελπίζω να μην ζητάω πολλά! ευχαριστώ προκαταβολικά

Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιει κανενας το προγραμμα nokia sensor, για απευθειας ανταλλαγες μηνυματων μεσω ΒΤ? τι γνωμη εχετε?

Για μένα και τους φίλους μου που το χρησιμοποιούμε συνέχεια είναιο αψογο

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ώστε να έχουμε στο κινητό μας τον τηλεφωνικό κατάλογο της Ελλάδος???

 

 

Υπάρχει για PC,

αλλα για το κινητο υπαρχει κάτι τέτοιο??

Υπάρχει περίπτωση να κυκλοφοριση κατι τέτοιο ? :cry:

trela_nera
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πρόγραμμα που να κρύβει φώτος και φακέλους ώστε να μην τις βλέπουν άλλοι; και να παίζει στο Ν70; και σπ@σμένο;

ελπίζω να μην ζητάω πολλά! ευχαριστώ προκαταβολικά

Για ρίξε μια ματιά στην σελίδα 195. Κάτι υπάρχει ;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ώστε να έχουμε στο κινητό μας τον τηλεφωνικό κατάλογο της Ελλάδος???

 

 

Υπάρχει για PC,

αλλα για το κινητο υπαρχει κάτι τέτοιο??

Υπάρχει περίπτωση να κυκλοφοριση κατι τέτοιο ? :cry:

 

Οχι ,δεν υπαρχει ,και δεν νομιζω να κυκλοφορησει κατι :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μας δείχνει ποιός γιορτάζει κάθε μέρα? Σαν το today για τα PC.. Ευχαριστώ!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει το Εορτολογιο 3.1

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

άλλαξα το πρόγραμμά μου για να μιλάω δωρεάν χωριστά σε χρόνο με οικογένεια και χωριστά με υπόλοιπους 2 ώρες πχ με όλους και 1 με οικογένεια. το χρονόμετρο όμως κρατάει συνολικά τους κληθέντες. υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κρατάει σε log πχ σε 5-6 αριθμούς της οικογενείας που θέλω εγώ το χρόνο που έχω μιλήσει μαζί τους για να μπορώ να υπολογίσω πόσο μου μένει δωρεάν?
cypherth
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...