Jump to content

LG Optimus 2X (P990)


sakiss
 Κοινοποίηση

Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;  

9 members have voted

  1. 1. Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;

    • Στην αυτόματη φωτεινότητα
      5
    • Στην εργοστασιακή
      1
    • Στο 50%
      1
    • Στο 100%
      0
    • Άλλο (πείτε με post)
      2


Recommended Posts

Ποιος σου ειπε οτι αρπαζομαι..? :p Δεν ξεχωριζεις και τα ανθρωπακια εσυ.. :p

 

δεν τα εβγαλε πριν!:p:p:p:p:p:O

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Έχω αποφασίσει να αγοράσω το 2Χ μετα απο άπειρο ψάξιμο και διαβάζοντας και τις 124 σελίδες του thread. :p

 

Λέω να το αγοράσω απο το site της vodafone με ενα πρόγραμμα unlimited. (ειμαι ήδη συνδρομητής vodafone.) Αν κάποιος εχει αγοράσει με αυτον τον τρόπο σε ποσες μερες περίπου θα το εχω στα χέρια μου μετα την παραγγελία ?

 

Ευχαριστώ :)

 

Εαν κανεις καινουργια γραμμη το παιρνεις αμεσα [εφοσον το εχουν αποθεμα].

Εαν κανεις φορητοτητα, το παιρνεις μολις εγκριθει το αιτημα απο τον προηγουμενο παροχο [συνηθως 3-4 εργασιμες]

Εαν εισαι ηδη συνδρομητης και αλλαξεις συμβολαιο, το παιρνεις αμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δει τι class είναι ;.
Εχω αναφερει επισεις πιο πανω οτι απο class 4 και πανω ειναι μια χαρα. class 2 , εννοειτε οχι. Και ειδικα σε τοσο μεγαλη χωρητικοτητα οπως η 32αρα γιατι θα σερνεται.
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανεις να κατεβασει απο το Nvidia Tegra zone??!!!

Εμένα μου βγάζει Not Found..the requested item could not be found:wacko:

 

Εχω μια εντυπωση οτι το Nvidia TEGRA ZONE δεν λειτουργει ακομα για την Ελλαδα.Καλοκαιρι και βλεπουμε.Αν ειμαι λαθος ας με διορθωση καποιος που γνωριζει.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια εντυπωση οτι το Nvidia TEGRA ZONE δεν λειτουργει ακομα για την Ελλαδα.Καλοκαιρι και βλεπουμε.Αν ειμαι λαθος ας με διορθωση καποιος που γνωριζει.:cool:

hmmmm λες??Γενικα έχετε δοκιμάσει να κατεβάσετε κάτι?

 

Thanks για το reply

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

Καλα εσυ εχεις φαει τρελο κολλημα με τις καρτες μου φενεται..:p
Link to comment
Share on other sites

Καλα εσυ εχεις φαει τρελο κολλημα με τις καρτες μου φενεται..:p

 

 

το ψαξιμο το εχω στο αιμα μου ως δημοσιογραφος!:p:p:p:p:p

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

το ψαξιμο το εχω στο αιμα μου ως δημοσιογραφος!:p:p:p:p:p
Τοτε τα επαγγελματα μας εχουν κοινο σημειο το ψαξιμο :p
Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο γυρισα απο το πλαισιο.ειχα παει ετοιμος να το παρω.μου ειπε οτι δεν γινεται να παρω τη συσκευη με επιδοτηση cosmote και μου δειξε και το ταμπελακι στη συσκευη που ειχε για να πειραζεις το οποιο εγραφε μονο προγραμματα vodafone.με ξενερωσε

 

Κανε υπομονή μέσα στον Μάιο θα έχεις περισσότερες επιλογές μέσω cosmote.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εαν κανεις καινουργια γραμμη το παιρνεις αμεσα [εφοσον το εχουν αποθεμα].

Εαν κανεις φορητοτητα, το παιρνεις μολις εγκριθει το αιτημα απο τον προηγουμενο παροχο [συνηθως 3-4 εργασιμες]

Εαν εισαι ηδη συνδρομητης και αλλαξεις συμβολαιο, το παιρνεις αμεσα.

 

Eυχαριστώ ! Μώλις το παράγγειλα :D αντε να δούμε :p

Link to comment
Share on other sites

βασικα θελω μια memory stick ωστε να μπορω να εχω μεσα τα παιχνιδια μου τα τραγουδια μου τα βιντεο μου και τις φωτογραφιες μου στην καλυτερη αναλυση και να μην με πολυαπασχολει οτι τελειωνει η μνημη!!μια 16αρα θα με φτασει??

το κινητο δεν εχει 8gb εσωτερικη μνημη?αν ναι τοτε 16+8 24gb νομιζω πως θα φτασουν!εσεις τι λετε!!??

 

πιο παλια ειχα το w995 της sony ericson και ειχε μεσα μια 8αρα καρτα η οποια ομως ειχε γεμισει!ειχα περιπου 1000 φωτογραφιες και καμια 100 βιντεο...

και αρκετα τραγουδια!!!

απλα βλεπω οτι στο 2x μια φωτογραφια πιανει 3 megabytes και φοβαμαι μηπως παρω 16αρα και δε νμου φτανει και πρεπει να ξαναδωσω 50 ευρω για να παρω 32αρα και αχρηστευτει η 16αρα!!Σας επρηξα αλλα τελειωσα :happy::happy::happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

Και ρωταω τι προκειται να γινει?

 

Τοτε ποιος ο λογος να δωσω 500Ε αφου ειναι σε δυνατοτητες σαν το Desire ? Κραταω το Desire . WD LIVE εχω για να βλεπω! Οποτε τι ? ? ?

Κρατα το και μη τα δινεις. Απλο?

Φιλε ΚΑΝΕΙΣ δεν εδωσε αντρικη απαντηση εως τωρα. Εγω πιστευω δεν αξιζει τα 500Ε. Αν θα το παρω θα το επιλεξω για την οθονη του. Τιποτα παραπανω.

Πολυ "αντρικο" θεμα ενα κινητο για να παρεις "αντρικη" απαντηση.

Παντως απαντηση ακομα σωστη δεν πηρα. Καλο μεσημερι.

Και με το υφος που συνεχιζεις ουτε προκειται.

Συμφωνω. Με το "Ναι μεν αλλα" δεν τα παω καλα. Δεν ηθελα να προσβαλω καποιον.

 

Δεν εχω νευρα παληκαρι. Απλα δεν μπορω τις παιδικες απαντησεις.

 

Το κανεις ομως.

 

Το ρεζουμε, για παρτο λιγο απο την αλλη και πριν αρχισεις να κραζεις σα κακομαθημενο 5χρονο παιδακι που του πηραν τη καραμελα του μαθε οτι:

1. Το forum αυτο οπως και τα περισσοτερα βασιζονται στον εθελοντισμο.

2. Δεν πληρωνεται κανεις για να σου δινει απαντησεις για το οτιδηποτε.

3. Αν σου απαντησει το κανει γιατι γουσταρει.

4. Απαιτησεις για απαντησεις αλλου. Εκει που πληρωνεις. Οχι εδω.

5. Ξεκινα απο τα βασικα της παιδειας, aka να μιλας σα πολιτισμενος ανθρωπος. Νευρακια, χαρακτηρισμους "αντριλικια" "παιδακια" και τα σχετικα στο γηπεδο.

Edited by amdnikos
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ακουγα ενα τραγουδι στο youtube και οπως ακουγα αφηνω το κινητο στο τραπεζι κλεινωντας την οθονη απο το κουμπι πανω,μετα απο λιγα δευτερολεπτα σταματησε η μουσικη.Παιρνω το κινητο και βλεπω οτι ηταν κλειστο..εδω πρπει να πω οτι η μπαταρια ειχε σχεδον τελειωσει (2,5 μερες κρατησε με πανω απο κανονικη χρηση και ηταν η πρωτη φορτιση του) και απο ωρα ειχε βγαλει μυνημα για να το βαλω στη μπριζα.Που λετε το βαζω μπριζα και τιποτα δεν αναβε,το αφησα πεντε λεπτα να παρει η μπαταρια τιποτα παλι..μετα εβγαλα την μπαταρια για μερικα δευτερολεπτα και τωρα ολα οκ..σας εχει κανει κατι τετοιο;

 

 

Φιλε επειδη σε βλεπω ψαγμενο με τις καρτες θελω να σε ρωτησω κατι..μου ειχαν πει εδω στο φορουμ οτι αν αγοραζα μια καρτα 16gb class 10 που ηθελα οτι θα καταναλωνε πολυ μπαταρια γιατι οσο μεγαλυτερη η class και η χωριτικοτητα της καρτας τοσο περισσοτερη η καταναλωση..επισης καπου αλλου ειχα διαβασει οτι οσο μεγαλυτερη ειναι η class της καρτας εχει μεγαλυτερη ταχυτητα write και read αλλα μειωνεται η random access speed γεγονος που κανει το android να lag-αρει...Ξερεις τι απο αυτα ισχυει;

http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανεις να κατεβασει απο το Nvidia Tegra zone??!!!

Εμένα μου βγάζει Not Found..the requested item could not be found:wacko:

 

το εχω κατεβασει εγω απο market..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε επειδη σε βλεπω ψαγμενο με τις καρτες θελω να σε ρωτησω κατι..μου ειχαν πει εδω στο φορουμ οτι αν αγοραζα μια καρτα 16gb class 10 που ηθελα οτι θα καταναλωνε πολυ μπαταρια γιατι οσο μεγαλυτερη η class και η χωριτικοτητα της καρτας τοσο περισσοτερη η καταναλωση..επισης καπου αλλου ειχα διαβασει οτι οσο μεγαλυτερη ειναι η class της καρτας εχει μεγαλυτερη ταχυτητα write και read αλλα μειωνεται η random access speed γεγονος που κανει το android να lag-αρει...Ξερεις τι απο αυτα ισχυει;

 

ναι παιδια οποιος ξερει ας μας πει!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

βασικα θελω μια memory stick ωστε να μπορω να εχω μεσα τα παιχνιδια μου τα τραγουδια μου τα βιντεο μου και τις φωτογραφιες μου στην καλυτερη αναλυση και να μην με πολυαπασχολει οτι τελειωνει η μνημη!!μια 16αρα θα με φτασει??

το κινητο δεν εχει 8gb εσωτερικη μνημη?αν ναι τοτε 16+8 24gb νομιζω πως θα φτασουν!εσεις τι λετε!!??

 

πιο παλια ειχα το w995 της sony ericson και ειχε μεσα μια 8αρα καρτα η οποια ομως ειχε γεμισει!ειχα περιπου 1000 φωτογραφιες και καμια 100 βιντεο...

και αρκετα τραγουδια!!!

απλα βλεπω οτι στο 2x μια φωτογραφια πιανει 3 megabytes και φοβαμαι μηπως παρω 16αρα και δε νμου φτανει και πρεπει να ξαναδωσω 50 ευρω για να παρω 32αρα και αχρηστευτει η 16αρα!!Σας επρηξα αλλα τελειωσα :happy::happy::happy::happy:

 

κανενας να γνωριζει παιδια ? :happy:

Link to comment
Share on other sites

κανενας να γνωριζει παιδια ? :happy:

 

αν νομιζεις οτι δεν σου φτανει 16 παρε 32 αλλα να παρεις class 6 ή 10, μονο που θα χαλασεις τουλάχιστον 70 €

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

αν νομιζεις οτι δεν σου φτανει 16 παρε 32 αλλα να παρεις class 6 ή 10, μονο που θα χαλασεις τουλάχιστον 70 €

 

http://www.amazon.co.uk/Transcend-microSDHC-Memory-adapter-TS16GUSDHC6/dp/B001PLIG5Y/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=computers&qid=1302550422&sr=8-2

 

αυτη εδω καλη φαινεται!Εσεις τι λετε??

νομιζω πως κλασης 6 αρκει!!!

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασες;

εγω δεν μπορω να κατεβασω τιποτα....

 

βασικα τωρα που το ειπες μπηκα στον κοπο και ουτε εγω μπορω να κατεβασω....

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να μένετε στο θέμα και να μην βγαίνετε offtopic.

Επιπλέον ,μερικοί δεν έχουν ξεχωρίζουν τις έννοιες forum και chatroom.

 

Τέλος ,προσωπικές επιθέσεις προς άλλα μέλη και απρεπή συμπεριφορά

ως γνωστόν απαγορεύονται .

Η Παράβαση των όρων πρόσβασης και χρήσης έχει ως αποτέλεσμα

την απαγόρευση εισόδου στο φόρουμ .

Αυτά προς γνώση των υπόλοιπων...

 

Παρακαλώ διαβάστε τους Όρους Χρήσης

 

 

Καλή συνέχεια ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω μια sandisk και ας είναι με μικρότερο class.

 

http://www.amazon.co.uk/Transcend-microSDHC-Memory-adapter-TS16GUSDHC6/dp/B001PLIG5Y/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=computers&qid=1302550422&sr=8-2

αυτη εδω καλη δεν ειναι?την transcend την εχω ακουστα και ειχα μια καρτα για την ψηφιακη και ημουν οκ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 2X (P990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...