Jump to content

LG Optimus 2X (P990)


sakiss
 Κοινοποίηση

Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;  

9 members have voted

  1. 1. Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;

    • Στην αυτόματη φωτεινότητα
      5
    • Στην εργοστασιακή
      1
    • Στο 50%
      1
    • Στο 100%
      0
    • Άλλο (πείτε με post)
      2


Recommended Posts

θα δοκιμασω και με οινοπνευμα και μπατονετα αν και δεν νομιζω.. :p γιαννη εχω γαλαξια και θελω να τον πουλησω αρα τον δικο σου τι να τον κανω?? :p

 

Α νομιζω οτι ειχες ηδη πουλησει τον Γαλαξια για να παρεις το Lg βρε.:p

Εγω παντως περιμενω λιγο ακομα για το SGSII....:ninja:...αν δω καλα πραγματα ομως και απο την μερια της σιχαμενης (Λολα να ενα μηλο...:lol: ) μπορει και να αλλαξοπιστησω....:X

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Α νομιζω οτι ειχες ηδη πουλησει τον Γαλαξια για να παρεις το Lg βρε.:p

Εγω παντως περιμενω λιγο ακομα για το SGSII....:ninja:...αν δω καλα πραγματα ομως και απο την μερια της σιχαμενης (Λολα να ενα μηλο...:lol: ) μπορει και να αλλαξοπιστησω....:X

 

τελικα δεν εφυγε :p και εγω το sg 2 περιμενα αλλα το lg το κερδισα σε κληρωση και οπως καταλαβαινεις μου ηρθε ουρανοκατεβατο.. :p τοσοι πολλοι θελετε το lg μου πια :P και ο γαλαξιας μου τοση ζητηση εχει για αυτο δεν ξερω σε ποιον να τον δωσω :P

Edited by domigr
Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν εφυγε :p και εγω το sg 2 περιμενα αλλα το lg το κερδισα σε κληρωση και οπως καταλαβαινεις μου ηρθε ουρανοκατεβατο.. :p τοσοι πολοι θελετε το lg μου πια :P
Τα κερδισμενα απ τις κληρωσεις δεν τα κρατανε βρε τα πουλανε :p Ειναι ιστορικο το lg αου βρε γι αυτο το θελουν ολοι :p Εχει περασει απο τα τεστ του βλαχακη γι αυτο :lol::lol::p Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Τα κερδισμενα απ τις κληρωσεις δεν τα κρατανε βρε τα πουλανε :p

 

για πουλημα να σου πω την αληθεια το πηγαινα :p ποια ειδους τεστ εννοεις?? :P

Link to comment
Share on other sites

Hands on και review βρε :p

 

οχι σε εκεινα χρησιμοποιησε pre release μοντελο :p

Link to comment
Share on other sites

οχι σε εκεινα χρησιμοποιησε pre release μοντελο :p
Τοτε περασε αλλα τεστ κρυφα με το δικο σου :lol::lol::p
Link to comment
Share on other sites

Τοτε περασε αλλα τεστ κρυφα με το δικο σου :lol::lol::p

Αχα!!Εκει εγινε η γρατζουνια!!:ninja:

 

:lol::lol::lol::lol:

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αχα!!Εκει εγινε η γρατζουνια!!:ninja:

 

:lol::lol::lol::lol:

Ακριβως !!! :lol: (του βαλαμε ψιλους στ αυτια τωρα... :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Αχα!!Εκει εγινε η γρατζουνια!!:ninja:

 

:lol::lol::lol::lol:

 

χαχαχα μπα θα το ειχα προσεξει :p παντως τωρα πλακα πλακα σκεφτομαι να το πουλησω γιατι θελω τον γαλαξια 2 :p

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση στα γρήγορα.

Πέρασα από 2 γνωστα καταστήματα στη Στουρνάρη και μόλις του ρώτησα για θήκη με κοίταγάν λες και είχα κατέβει από τον Αρη...

Γνωρίζει κάποιος για Αθήνα αν μπορώ να βρώ κάτι άμεσα;

Μή μου πείτε για ebay...δε τα παω καθόλου καλά.

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ε αραξε λιγο με αυτο,δωσε τον Γαλαξια να μην χασει κι αλλο απο τιμη και κρατα το μεχρι να ερθει το SGS2 εδω και μετ το δινεις.;)

 

ναι αλλα θα χασει αυτο την αξια του μετα :p αμα δεν σας το ελεγα δεν παιζει να το προσεχατε παντως :P

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση στα γρήγορα.

Πέρασα από 2 γνωστα καταστήματα στη Στουρνάρη και μόλις του ρώτησα για θήκη με κοίταγάν λες και είχα κατέβει από τον Αρη...

Γνωρίζει κάποιος για Αθήνα αν μπορώ να βρώ κάτι άμεσα;

Μή μου πείτε για ebay...δε τα παω καθόλου καλά.

Θηκες θα περιμενεις λιγο ακομη φιλε μου, ειναι καινουριο το κινητο, σε λιγο καιρο θα φερουν.

 

ναι αλλα θα χασει αυτο την αξια του μετα :p αμα δεν σας το ελεγα δεν παιζει να το προσεχατε παντως :P
Με γρατζουνια ξερεις τι σημαινει αυτο.. Χανει το 50+ της αξιας του.. Ελα σου το αγοραζω εγω στα 200 ευρω :p (sorry για το διπλο post μου ξεφυγε.. παρακαλω να ενωθει..) Edited by nervous
Link to comment
Share on other sites

Με γρατζουνια ξερεις τι σημαινει αυτο.. Χανει το 50+ της αξιας του.. Ελα σο αγοραζω εγω στα 200 ευρω :p

 

σιγα που χανεις και 50 για μια τελιτσα που δεν φαινεται ειπαμε :p ηδη το εβαλα αγγελια :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ας σταματησουμε την πλακα δεν κανει, την καναμε για λιγο φτανει, αφηστε το παιδι να το πουλησει, (αφηστε που μολις δουν τι γραφουμε οι moderators βλεπω να τα ακουμε χοντρα..) Ενα τελευταιο off topic θα πω εγω, δεν ξερω αλλα εχω ενα ενστικτο οτι μολις κυκλοφορησει το Galaxy S II θα πεσει σταδιακα αλλα συντομα, αρκετα η τιμη του Χ2. Δεν ξερω, αλλα σπανια πεφτω εξω

 

ισχυει οτι θα πεσει για αυτο ας το πουλησω συντομα αν ειναι :p

Link to comment
Share on other sites

ισχυει οτι θα πεσει για αυτο ας το πουλησω συντομα αν ειναι :p
Δεν ξερω, αλλα εγω πιστευω οτι το galaxy ειναι που θα γραψει την ιστορια παλι, και οχι το lg
Link to comment
Share on other sites

δεν θα πεσει γιατι το σ2 θα ερθει στα 580+ οποτε γιατι να πεσει ? οταν ερθει το 3d θα πεσει κανενα 30 - 50αρι €!
Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω, αλλα εγω πιστευω οτι το galaxy ειναι που θα γραψει την ιστορια παλι, και οχι το lg

 

αυτο ακριβως..τα ειπες ολα :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω, αλλα εγω πιστευω οτι το galaxy ειναι που θα γραψει την ιστορια παλι, και οχι το lg

 

εγω παλι πιστευω οτι το oc που εκαναν στο σ2 σημαινει οτι καταλαβαν στην σαμυ οτι το δικο τους κινητο υστερει εναντι των ανταγωνιστων! Και τωρα μαλλον κανουν την απελπιδα προσπαθεια μπας και το διορθωσουν! αν απο τωρα εχει μειονεκτηματα φανταστειτε το καλοκαιρι που θα βγουν και τα αλλα 2πυρινα οπως το 3d ,pyramid, & evo 3d!

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

δεν θα πεσει γιατι το σ2 θα ερθει στα 580+ οποτε γιατι να πεσει ? οταν ερθει το 3d θα πεσει κανενα 30 - 50αρι €!
Οι διαφορες του ομως θα το βγαλουν παλι πρωτο. Οποιος ειναι να δωσει 500, μπορει να δωσει και 550-599. Ετσι ειναι. Τελος παντων, θα δουμε ποιος θα επαληθευτει εγω παντως αυτο πιστευω. Ενα Galaxy με ενα Tegra 2 για μενα ειναι το ιδανικο
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι πιστευω οτι το oc που εκαναν στο σ2 σημαινει οτι καταλαβαν στην σαμυ οτι το δικο τους κινητο υστερει εναντι των ανταγωνιστων! Και τωρα μαλλον κανουν την απελπιδα προσπαθεια μπας και το διορθωσουν! αν απο τωρα εχει μειονεκτηματα φανταστειτε το καλοκαιρι που θα βγουν και τα αλλα 2πυρινα οπως το 3d ,pyramid, & evo 3d!

 

εγω παλι δεν νομιζω οτι θα υστερουσε ειδικα τα galaxy με τον tegra...απλως το εκαναν για να ειναι μονη της στην πρωτη θεση...ουτως η αλλως με 1giga ram αποκλειεται να φοβοντουσαν..;)

Link to comment
Share on other sites

A ναι? ειχα διαβασει οτι και τα 2 ειναι εξοδου ηχου απλα το ηχειο ειναι 1. δηλαδη ηχος απο αριστερα δεν ακουγεται? ειναι mono με μια εξοδο?

 

Κι εγω τυχαια το ανακαλυψα καθως εριχνα μια ματια στο βιβλιαρακι οδηγειων. Ηχος δεν ακουγεται απο αριστερα αφου αυτο ειναι το μικροφωνο;)

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι δεν νομιζω οτι θα υστερουσε ειδικα τα galaxy με τον tegra...απλως το εκαναν για να ειναι μονη της στην πρωτη θεση...ουτως η αλλως με 1giga ram αποκλειεται να φοβοντουσαν..;)
Ειδικα το Touchwiz 4.0 ειναι φοβερο παιδια. Το χαζευα με τις ωρες στα βιντεο. Καμια σχεση με το 3.0
Link to comment
Share on other sites

Οι διαφορες του ομως θα το βγαλουν παλι πρωτο. Οποιος ειναι να δωσει 500, μπορει να δωσει και 550-599. Ετσι ειναι. Τελος παντων, θα δουμε ποιος θα επαληθευτει εγω παντως αυτο πιστευω. Ενα Galaxy με ενα Tegra 2 για μενα ειναι το ιδανικο

 

αν ερχοταν με tegra ισως αλλα ο exynos ειναι σαφως υποδεέστερο απο τα αλλα που θα βγουν!

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

Για δώστε βάση στα λεγόμενα και μία βοήθεια αν μπορείτε .

 

Παρέλαβα Παρασκευή πρωί ,

Ενθουσιασμένος .... εξάλλου έρχομαι και από Symbian ... καταλαβαίνεται ..... :lol:

 

Σήμερα το πρωί , αφού έχω ολοκληρώσει μία κλήση πάω να πάρω ένα τηλέφωνο.

Τίποτα , κοιτάω .... καθόλου σήμα και ένα κόκκινο Χ πάνω στην μπάρα γραμμών.

Σκέφτομαι κάτι θα πάτησα .... το βάζω σε λειτουργία πτήσης .... περιμένω ...... το επαναφέρω σε κανονική λειτουργία .... Τίποτα , ξανά γκρι μπάρες με κόκκινο Χ .

Επαναλαμβάνω ..... τίποτα τα ίδια .

Το απενεργοποιώ .... περιμένω .... ανοίγω ..... τίποτα ( Γκρι μπάρες , κόκκινο Χ )

 

Απενεργοποιώ , ανοίγω καπάκι , βγάζω την την Sim .... ανοίγω .... Όλα καλά .

Τις πταίει ?

 

Ενεργοποιώ την DOA 7 ημερών ( και προφανώς την σχετική μανούρα :shifty: ) ή κάτι άλλο ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 2X (P990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...