Jump to content

Ελληνικό Εορτολόγιο.


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ καλεί η επιλογή για SMS και τηλεφώνου αλλά στο Wildfire μετά την τελευταία αναβάθμιση τα γράμματα στην κάτω σειρά φαίνονται μισά. δηλαδή το κάτω μέρος είναι κομμένα

Συγχαρητήρια στον δημιουργό και χρόνια πολλά σε όλους

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 375
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πολύ καλεί η επιλογή για SMS και τηλεφώνου αλλά στο Wildfire μετά την τελευταία αναβάθμιση τα γράμματα στην κάτω σειρά φαίνονται μισά. δηλαδή το κάτω μέρος είναι κομμένα

Συγχαρητήρια στον δημιουργό και χρόνια πολλά σε όλους

 

Στο widget λες?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου εμφανίζει το widget στη λίστα με τα διαθέσιμα...

 

Τι μπορεί να φταίει;...

 

Desire με stock froyo

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου εμφανίζει το widget στη λίστα με τα διαθέσιμα...

 

Τι μπορεί να φταίει;...

 

Desire με stock froyo

 

Μήπως έχεις μεταφέρει την εφαρμογή στην κάρτα SD? Για να εμφανιστεί το widget και να δουλέψει κανονικά πρέπει η εφαρμογή να είναι στη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

...και αφού την μεταφέρεις στην μνήμη της συσκευής, κάνε και ένα restart πρώτα..;)
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις μεταφέρει την εφαρμογή στην κάρτα SD? Για να εμφανιστεί το widget και να δουλέψει κανονικά πρέπει η εφαρμογή να είναι στη συσκευή.

 

...και αφού την μεταφέρεις στην μνήμη της συσκευής, κάνε και ένα restart πρώτα..;)

 

Σωστοί και οι δύο, αυτό έφταιγε!

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες το widget σας το εμφανίζει κανονικά εσάς?? εμένα εξακολουθεί η κάτω σειρά να φαίνονται μισά τα γράμματα. Όπως λέω και πιο πάνω.

Δοκίμασα απεγκατάσταση - εγκατάσταση και πάλι τα ίδια. έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες το widget σας το εμφανίζει κανονικά εσάς?? εμένα εξακολουθεί η κάτω σειρά να φαίνονται μισά τα γράμματα. Όπως λέω και πιο πάνω.

Δοκίμασα απεγκατάσταση - εγκατάσταση και πάλι τα ίδια. έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει ?

 

Όταν λες μισά, εννοείς στο ύψος;

Δηλαδή π.χ. σε ένα "Δ" θα φαίνεται η πάνω μεριά του τριγώνου;

Ή απλά στο μήκος δεν φαίνονται όλα τα ονόματα κ έχει τελείες στο τέλος;

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες μισά, εννοείς στο ύψος;

Δηλαδή π.χ. σε ένα "Δ" θα φαίνεται η πάνω μεριά του τριγώνου;

Ή απλά στο μήκος δεν φαίνονται όλα τα ονόματα κ έχει τελείες στο τέλος;

 

εννοώ αυτό που λες στο "Δ" φαίνεται η πάνω μεριά του τριγώνου. και γενικά τα γράμματα εμφανίζονται πολύ μεγάλα νομίζω μετά την τελευταία αναβάθμιση αυτό βέβαια είναι υποκειμενικό

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό Εορτολόγιο 1.1.6 [30/12/2010]

---------------------------------------------------

 

- Αυτόματη ρύθμιση του μεγέθους γραμματοσειράς του widget ανάλογα με την ανάλυση της συσκευής.

- Μικροδιορθώσεις στις ημερομηνίες Επερχομένων/widget

 

----------------------------------------------------------------------------

 

Τώρα όλοι θα πρέπει να έχουν μέγεθος γραμματοσειράς ανάλογο της ανάλυσης οθόνης. Κάποιος με wvga κινητό αν μπορεί ας αφήσει κάποιο σχόλιο παρακαλώ :)

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό Εορτολόγιο 1.1.6 [30/12/2010]

---------------------------------------------------

 

- Αυτόματη ρύθμιση του μεγέθους γραμματοσειράς του widget ανάλογα με την ανάλυση της συσκευής.

- Μικροδιορθώσεις στις ημερομηνίες Επερχομένων/widget

 

ΟΚ τώρα έστρωσε. ευχαριστώ πολύ και καλή χρονιά σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Τώρα όλοι θα πρέπει να έχουν μέγεθος γραμματοσειράς ανάλογο της ανάλυσης οθόνης. Κάποιος με wvga κινητό αν μπορεί ας αφήσει κάποιο σχόλιο παρακαλώ :)

 

Με φώναξε κανείς?!

Τώρα επιτέλους είδα φως! Τα γράμματα είναι οκ σε μένα..

Θυμηθείτε όσοι κάνετε το update να βγάλετε το widget και να το ξαναβάλετε γιατι αλλιώς δεν αλλαζει η γραμματοσειρά..

Keep working!

 

 

HTC Desire/Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Οταν το πρωτοεβαλα προχτες στο HTC Wildfire μου το απεγκατεστησα γιατι ειχα κι εγω προβλημα με την γραμματοσειρα.Τωρα που ειδα οτι διορθωθηκε το ξαναπερασα και ειναι ολα μια χαρα!Να καταφερνατε να το κανατε να μπαινει και πιο γρηγορα στην εφαρμογη πατωντας το widget θα ηταν τελειο..αλλα κι ετσι σαν widget ειναι οτι πρεπει!!!Ευχαριστω παιδια!

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Oι καθυστερήσεις σε κάποιες μέρες είναι γιατί υπάρχουν αρκετές γιορτές και ψάχνει όλα τα ονόματα με όλες τις επαφές της συσκευής.

 

Χαίρομαι που σας βόλεψε έτσι όπως έγινε τώρα :)

 

Επειδή βλέπω κ παρακολουθώ και τα comments στην εφαρμογή, αν κάτι δε σας αρέσει και βάζετε χαμηλό rating πείτε μας τι να βελτιώσουμε κιόλας!

 

Για παράδειγμα το σχόλιο τύπου: "λείπουν αρκετές γιορτές", εμένα προσωπικά δε μου λέει κάτι! Όπως έκανε η eltsele στο παρελθόν, πείτε μου ποια γιορτή λείπει να την βάλουμε!

 

Καλό βράδυ σε όλους :)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αφού το αναβάθμισα, μετά τις 31/12/2010 μου εμφανίζει 01/13/2010.. Τις πταίει;

 

στην 1.1.6? :|

Το πρόβλημα αυτό όντως υπήρχε σε παλαιότερες εκδόσεις αλλά διορθώθηκε γιατι΄το είδαμε στην τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

2.500 downloads για το Εορτολόγιο. Σας ευχαριστούμε πολύ όλους :)
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αφού το αναβάθμισα, μετά τις 31/12/2010 μου εμφανίζει 01/13/2010.. Τις πταίει;

 

Σε εμένα δεν το κάνει, πάντως.. Το τσέκαρα!

 

Καλή χρονιά σε όλους! Με δημιουργιτκότητα, υγεία κι αισιοδοξία!!:):)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη εφαρμογη και συγχαρητηρια παιδια...μια παρατηρηση μονο.Υπαρχει δυνατοτητα να φαινονται ολες οι Αργιες για καθε χρονια;

 

Αν οχι δεν θα ηταν κακη ιδεα να την ενσωματωνατε σε μελλοντικη αναβαθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη εφαρμογη και συγχαρητηρια παιδια...μια παρατηρηση μονο.Υπαρχει δυνατοτητα να φαινονται ολες οι Αργιες για καθε χρονια;

 

Αν οχι δεν θα ηταν κακη ιδεα να την ενσωματωνατε σε μελλοντικη αναβαθμιση...

 

Πατώντας στην χρονιά στις Αργίες ανοίγει popup όπου επιλέγεις μια χρονιά μέχρι το 2020. Δε σου δουλεύει;

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει στα σχεδια κανενα μικρο μικρο ημιδιαφανο στρογγυλοκαμωμενο widget, μονοχρωμο με μικρη μικρη γραμματοσειρα; Μονο να γιορταζει η "Βαρβάρα" ας γραφει ξερω 'γω... ^^

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει στα σχεδια κανενα μικρο μικρο ημιδιαφανο στρογγυλοκαμωμενο widget, μονοχρωμο με μικρη μικρη γραμματοσειρα; Μονο να γιορταζει η "Βαρβάρα" ας γραφει ξερω 'γω... ^^

 

Για τι μέγεθος μιλάμε; 1χ1?

Αν είναι τόσο είναι πολύ μικρό για να μπουν γιορτές! Με 1-2 ονόματα άντε θα φαίνεται, αν πας σε μέρες με περισσότερα τι γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Για τι μέγεθος μιλάμε; 1χ1?

Αν είναι τόσο είναι πολύ μικρό για να μπουν γιορτές! Με 1-2 ονόματα άντε θα φαίνεται, αν πας σε μέρες με περισσότερα τι γίνεται;

οχι και 1χ1 ... !!! μακροστενο φυσικα... και οταν οι γιορτες θα ειναι αρκετες, ας κανει scroll animation top2bottom ή side2side ... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...