Jump to content

Ελληνικό Εορτολόγιο.


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@truckman δοκίμασε να το εγκαταστήσεις πάλι κ δες αν γίνεται το ίδιο, αν γινεται θα δούμε αν διορθώθηκε στο επόμενο update.

 

@miledent Με τρόμαξες για μια στιγμή ότι δεν αλλάζει καθόλου :) Ναι το ξέρουμε αυτό, μικρό το κακό για την ώρα :)

 

@desteni κάνε ένα clear data μέσα από τα applications, και uninstall και install. Αν επιμένει, έχε το κινητό συνδεδεμένο στο wifi ή με 3g και πάτα send report όταν σου πετάξει FC, για να δούμε σε ποιο σημείο ακριβώς κολλάει.

 

Thank you all άλλη μια φορά για το feedback.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 375
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@truckman δοκίμασε να το εγκαταστήσεις πάλι κ δες αν γίνεται το ίδιο, αν γινεται θα δούμε αν διορθώθηκε στο επόμενο update.

 

Thank you all άλλη μια φορά για το feedback.

παιδια το φοβηθηκα γιατι ειδα οτι εκανε ζημια και σε αλλη εφαρμογη και λογω του οτι χρησιμοποιω το τηλεφωνο μου επαγγελαματικα δεν θελω να γινει κατι σε ακαταληλη ωρα(λεω αν,γιατι το πιο πιθανο ειναι να μη γινει και τιποτα),θα περιμενω το επομενο updates σας και θα το ξαναβαλω γιατι οντως ειναι αξιολογη εφαρμογη και την θελω.

Σας ευχαριστω για το ενδιαφερον σας.

.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο εμενα εγω προσπαθω να το βαλω στο dezire z κι δεν μπορω μου βγαζει μη αναμενομενη διακοπη κανω κατι λαθος?

 

Και σε εμένα το ίδιο πρόβλημα... Σε HTC Desire HD...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αναμείνατε μέχρι το βράδυ ανεβάζουμε νέο update που ελπίζω να λύσει κάποια προβλήματα που έχετε μερικοί.
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό Εορτολόγιο 1.1.8 [17/01/2011]

----------------------------------------------

 

- Διορθώθηκε το πρόβλημα που υπήρχε με ορισμένες κινητές εορτές και το widget που οδηγούσαν σε crash.

- Διορθώθηκε η επιλογή του widget όπου έμενε σταθερή σε "Semi".

- Fix για Xperia phones που δεν εμφάνιζαν το widget.

- Βελτιώσεις στην αναζήτηση ονομάτων / μικρή βελτίωση στην απόκριση της εφαρμογής.

- Fix στην ώρα του notification μετά από restart συσκευής.

 

 

=====================

 

Όσοι είχαν κάποιο πρόβλημα πριν αν μπορούν ας κάνουν ένα uninstall και install την τελευταία έκδοση να δούμε τι και πως έχει διορθωθεί για να ξέρουμε που βαδίζουμε. ;)

Για άλλη μια φορά ευχαριστούμε για το feedback, χωρίς εσάς δεν μπορούν να λυθούν τα όποια προβλήματα υπάρχουν :)

Link to comment
Share on other sites

Βελτιώθηκε πολύ η απόκριση μετά το update. Και είναι πολύ έξυπνη η προσθήκη της μπάρας αναμονής στο άνοιγμα. Βλέπεις τι κάνει κι έχεις καλύτερη αίσθηση.

Μπράβο και... keep updating!!

 

HTC Desire/Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

θα το κατεβασω αυριο παιδια και θα πω εντυπωσεις
Link to comment
Share on other sites

Eλληνικό Εορτολόγιο 1.1.9 [20/01/2011]

----------------------------------------------

 

- Fixed ρύθμισης ώρας ειδοποίησης που δεν εμφανιζόταν σωστά

- Προσθήκη red dot στο widget όταν υπάρχει επαφή που γιορτάζει σήμερα

- Fixed widget crashing σε μερικές συσκευές.

- Μικροδιορθώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Στην επόμενη αναβάθμιση, αν θυμηθείτε, διορθώστε τους τόνους στις αργίες το Μ. Σάββατο και Σάββατο και στην Αναζήτηση ονόματος. Ευχαριστώ. :)
Link to comment
Share on other sites

Στην επόμενη αναβάθμιση, αν θυμηθείτε, διορθώστε τους τόνους στις αργίες το Μ. Σάββατο και Σάββατο και στην Αναζήτηση ονόματος. Ευχαριστώ. :)

 

Ωπππ... Σωστός :) Θα διορθωθεί ναι. Σε ευχαριστούμε :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν γίνεται προσθέστε και το "Ευθύμης" για 20/1. (έχει τα ευθύμιος, θύμιος, μάκης)

Keep up the good work!:up:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβοοο!!!! είναι άψογο.... πριν λιγο το περασα στο Desire και ειναι τρομερό... μου άρεσε πολύ που βγαζει και λίστα απ τις επαφές μου και τα τηλ. όσων γιορτάζουν... το καλύτερο απ οσα δοκίμασα... πολύ καλή δουλειά... :)
Link to comment
Share on other sites

παιδια,εχει γινει πολυ καλο μετα το τελευταιο σας update!!:up:αν μπορειτε στην επομενη αναβαθμιση βαλτε και το Παρασκευας στις 26/7 γιατι δεν το βγαζει καθως επισης αν μπορειτε να υπαρχει επιλογη για το μεγεθος του widget.

και παλι μπραβο σας.:clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε πλέον να ενημερώνεστε για την εφαρμογή και να σχολιάζετε ή να κάνετε προτάσεις στο blog που κάναμε για αυτό το σκοπό:

 

ganDevs Blog

 

Σύντομα και update με νέα χαρακτηριστικά που πιστεύουμε θα σας αρέσουν :)

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να κατεβασει το εορτολογιο στο pc του? Υπαρχει σε καποιον server διαθεσιμο(link?), ή αποκλειστικα και μονο μεσω του browser του android?
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να κατεβασει το εορτολογιο στο pc του? Υπαρχει σε καποιον server διαθεσιμο(link?), ή αποκλειστικα και μονο μεσω του browser του android?

 

Αν εννοεις να την τρέξεις στο pc αυτο δεν ειναι εφικτο.

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό Εορτολόγιο 1.2.0 [26/01/2011]

----------------------------------------------

 

- Νέο μενού Τροποποίηση (προσθήκη/αφαίρεση επαφών που γιορτάζουν από τον χρήστη)

- Βελτίωση αναζήτησης επαφών βάσει ονόματος/ημερομηνίας

- Προσθήκη greeklish και ελληνικών χωρίς τόνους στην βάση των κινητών εορτών

- Προσθήκη πλήκτρου εξόδου στο μενού.

 

I hope u like it. :)

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω βγήκε Update εξαιρετική προσθήκη... Την Τροποποίηση.. Δεν το έχω τσεκάρει ακόμα γιατί μόλις το είδα στο blog αλλά όσο πάει γίνεται και καλύτερο! :) Μπράβο παιδιά! :)

 

Edit: Με πρόλαβε ο duk3r!!

 

Edit 2: Έκανα και το update, όλα μια χαρά. Πρέπει να ομολογήσω, επειδή όσοι το θυμούνται γκρίνιαζα πολύ για τα εορτολόγια, ότι σε αυτή τη φάση η εφαρμογή καλύπτει πραγματικά όλα όσα θέλω να κάνει κι είναι ίσως καθαρά σαν Εορτολόγιο -βάσει εντελώς προσωπικού γούστου- πιο ολοκληρωμένη και ωραία στημένη από ό,τι έχω δοκιμάσει ίσως και από την εποχή των wm.

Τα πάντα επιδέχονται βελτίωση και προσθήκες αλλά ούτως ή άλλως εκτιμώ πολύ όσους developers είναι παρόντες και ανταποκρίνονται άμεσα και σε νέα features και σε διορθώσεις. Είναι σημαντικό και θεωρώ πως δεν είναι τυχαίο πως η συντριπτική πλειοψηφία των εφαρμογών που σκίζουν έχουν support.

Edited by eltsele

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις να την τρέξεις στο pc αυτο δεν ειναι εφικτο.

 

Δεν εννοω να την τρεξω στο pc.

Εννοω να την κατεβασω στο pc, και να την περασω στο κινητο, που δεν εχει internet για να την κατεβασει κατευθειαν.

Γι αυτο λεω, αν υπαρχει καποιο λινκ για απευθειας κατεβασμα, ή αν καποιος μπορει να την κανει attachment εδω.

Link to comment
Share on other sites

@eltsele

Σε ευχαριστούμε για άλλη μια φορά για τα καλά σου λόγια :) Όσο υπάρχει feedback από εσάς μπορούμε να ξέρουμε πού να στοχεύουμε και τι να διορθώνουμε. Όσοι θυμάστε την εφαρμογή από την πρώτη έκδοση πριν 1.5 μήνα, θα θυμάστε ότι δεν είχε καμία σχέση με την σημερινή :)

 

@karib

Φίλε μου πρόσθεσα το apk στο blog μας τέρμα κάτω στο post για την νέα έκδοση. Θα το καθιερώσω και σε κάθε update θα το βάζω να υπάρχει και εκεί.

Λινκ εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά η εφαρμογή έγινε τέλια.

Να προσθέσω ότι αύριο γιορτάζει ο Χρυσόστομος που δεν το βγάζει. (ούτε στο eortologio.gr). αλλά είμαι σίγουρος ότι γιορτάζει αύριο, επίσης και στης 13 Νοεμβρίου που το έχει.

Edited by Giosis
Link to comment
Share on other sites

Πολλά μπράβο στα παιδιά για την εξαιρετική τους προσπάθεια! Μακάρι να συνεχίσουμε να βλέπουμε εφαρμογές από Έλληνες στο Market! :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...