Jump to content

Αμφισβήτηση λογαριασμού


idom2010
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα παιδια,

 

Θα ηθελα να μου δωσετε τα φωτα σας γιατι εχω σοβαρο θεμα.

χθες το πρωι μου εστηλαν μηνυμα απο τη wind οτι εχω κανει υπερβολικη χρεωση.τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι εχω χρεωση λογαριασμου ιντερνετ 750 ευρω!!!!!!μου ειπαν οτι η χρεωση εγινε στις 6 του δεκεμβριου και ωρα 9 το πρωι.εγω την συγκεκριμενη ωρα κοιμομουνα!!!!!εντωμεταξυ εψαξα και το κινητο μου,iphone 3gs,στο ιστορικο του ιντερνετ και δεν υπαρχει πουθενα καμια <<περιεργη>> σελιδα.μιλαω ξανα με τη wind και μου λενε οτι πρεπει να περιμενω να εκδοθει ο λογαριασμος και μετα θα δουμε!!!!σκεφτομαι να τουσ παω στον εεττ!!!!!το λετε?????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 270
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περίμενε να εκδοθεί πρώτα ο λογαριασμός!

 

Μην λεμε καραμέλα ΕΕΤΤ... Έχουν και αυτοί σοβαρά θέματα να ασχοληθούν!

 

Αν βγει ο λογαριασμός και εσύ μετά από επικοινωνία με την εταιρία δεν βγάλεις άκρη μπορείς να κινηθείς προς άλλες κατευθύνσεις! (ΕΕΤΤ)

 

Για 750 ευρώ μιλάμε για 50mb αν δεν κάνω λάθος!

Νομίζω πως αν δεν έχεις ενεγροποιημένο κάποιο web n' mail πρόγραμμα το mb κοστίζει 15 ευρώ!

 

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος!

 

PS: Εγώ που έχω μια συσκευή NOKIA έχω ενεργοποιήσει ένα πρόγραμμα με 40mb με κόστος 4-5 ευρώ! ΔΕΝ κάνω πολυ κίνηση από το κινητό αλλά το έχω για καλό και κακό!

 

Εσύ με το 3GS είναι δυνατό να μην έχεις κανα ενεργοποιημένο πρόγραμμα;

 

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/Κινητή/Για-την-Επιχείρηση/Internet-και-e-mail-από-το-κινητό-σου/Ενεργοποίηση-υπηρεσίας/Web-n-mail.aspx

 

ΠΡΟΣΟΧΗ σχεδόν σε όλους που έχουν ενεργοποιημένες τις ρυθμίσεις σε smartphones ας ενεργοποιήσουν κάποια από τις παραπάνω υπηρεσίες!

 

Θέλω να πιστεύω φίλε πως δεν είσαι στην κατηγορία αυτής της περίπτωσης και απλώς σε χρέωσαν λάθος!

Edited by DemetreKre
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε μου!!!αλλα δεν βλεπω φως!!τουσ ξαναπηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι εισχυει και πρεπει να περιμενουμε!!!!ειμαι σε προγραμμα το wind large με 420 mb κατεβασμα.πραγματικα δεν ξερω τι να κανω...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

 

Θα ηθελα να μου δωσετε τα φωτα σας γιατι εχω σοβαρο θεμα.

χθες το πρωι μου εστηλαν μηνυμα απο τη wind οτι εχω κανει υπερβολικη χρεωση.τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι εχω χρεωση λογαριασμου ιντερνετ 750 ευρω!!!!!!μου ειπαν οτι η χρεωση εγινε στις 6 του δεκεμβριου και ωρα 9 το πρωι.εγω την συγκεκριμενη ωρα κοιμομουνα!!!!!εντωμεταξυ εψαξα και το κινητο μου,iphone 3gs,στο ιστορικο του ιντερνετ και δεν υπαρχει πουθενα καμια <<περιεργη>> σελιδα.μιλαω ξανα με τη wind και μου λενε οτι πρεπει να περιμενω να εκδοθει ο λογαριασμος και μετα θα δουμε!!!!σκεφτομαι να τουσ παω στον εεττ!!!!!το λετε?????

 

Δες στο μενού του iphone στην χρήση, πόσα MB γράφει ότι έχει καταναλώσει. Δες τα εισερχόμενα και τα εξερχόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε μου!!!αλλα δεν βλεπω φως!!τουσ ξαναπηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι εισχυει και πρεπει να περιμενουμε!!!!ειμαι σε προγραμμα το wind large με 420 mb κατεβασμα.πραγματικα δεν ξερω τι να κανω...

 

Είναι δύσκολο να ξεπεραστούν τα 420mb

 

Ακόμα και να ξεπεραστούν, τα επιπλεόν mb για σένα δεν πρέπει να κοστίζουν πολύ!

 

Κάνε υπομονή να έρθει ο αναλυτικός απλώς παρτους τηλέφωνο και μάθε τι χρέωση υπάρχει μετά τον ενσωμετατωμένο όγκο που έχεις.

Μπορείς να δεις και το λογαριασμό σου και μέσα από το e-bill

 

Είναι πολλά τα λεφτα! Ας παραδεχτούν πως είναι λάθος τους και θα βρεις λύση!

Edited by DemetreKre
Link to comment
Share on other sites

Ναι, υπάρχει περίπτωση να σε χρέωσαν 750 Ευρώ.

 

Συγκεκριμένα αν θυμάμαι καλά, το Wind L το παλιό έχει 420 MB internet. Συνεπώς για να σε χρέωσαν 750 Ευρώ υπάρχουν δύο ενδεχόμενα:

 

α) Έκανες 75 MB επιπλέον και ήσουν στο πρόγραμμα Wind internet plus (ή κάπως έτσι τέλος πάντων, δεν θυμάμαι ακριβώς), στο οποίο αν περάσεις τα 420 η χρέωση μετά είναι 10 Ευρώ / MB.

 

β) Έκανες 7500 MB επιπλέον και ήσουν στο άλλο εναλλακτικό πρόγραμμα, το οποίο έχω βάλει και εγώ που είμαι στο wind Μ το παλιό και η χρέωση αν περάσεις τα 420 MB είναι 0.1 Ευρώ / MB.

 

Μάλλον το πρώτο έχει γίνει.

 

Τώρα θα κάνεις το εξής. Θα πάρεις τηλέφωνο στο 1212 και θα ζητήσεις το τηλέφωνο εξυπηρέτησης συνδρομητών για θέματα ίντερνετ κινητού. Αυτό είναι νομίζω το 1333, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Τότε θα πεις σε εκείνον που έχεις μιλήσει ακριβώς τι έχει γίνει. Θα τους τα πρήξεις όσο μπορείς και μετά θα ζητήσεις να σου βάλουν τη β χρέωση. Από εκεί και πέρα να ξέρεις ότι υπάρχει η δυνατότητα να μην πληρώσεις τα 750 Ευρώ. Θα το επιδιώξεις μέχρι τέλους. Σε παρόμοιες περιπτώσεις οι συνδρομητές δεν πλήρωσαν.

http://img192.imageshack.us/img192/8724/htcquietlybrilliant1.gif
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου λυπάμαι που θα στο πω αλλά αν σου λένε ότι τα έκανες, είναι σχεδόν βέβαιο πως τα έχεις κάνει. Μπορεί όχι εν γνώσει σου αλλά το traffic έχει γίνει. Είναι σπάνιες οι φορές που κάτι μπορεί να πάει στραβά στο σύστημά τους και να σε χρεώνουν για κάτι που δεν έχεις κάνει και αν πάει τότε θα είναι γενικό, θα το βρουν και θα το διορθώσουν. Αν έχει γράψει η κεραία το traffic, τότε το ΕΕΤΤ δεν μπορεί να κάνει κάτι. Θα σου πρότεινα να ψάξεις μήπως κάποιος άλλος έπαιζε με το κινητό σου (πολύ συχνό φαινόμενο σε τέτοιες περιπτώσεις) ή μπήκε κάποια εφαρμογή μόνη της. Έχει η Wind την δυνατότητα να σε ενημερώσει και προς τα που έγινε αυτή η κίνηση και τις ακριβές ώρες λεπτά. Το πιθανότερο είναι πως θα καταλήξεις σε κάποιον διακανονισμό. Συνοψίζοντας, ξεκίνα με την λογική μήπως έχουν δίκιο ότι έκανες την κίνηση και ψάξε πως μπορεί να την έπαθες. Πιο εύκολα θα βγάλεις άκρη έτσι...
Link to comment
Share on other sites

Άλλο πράγμα αν πραγματοποιήθηκε η κίνηση και άλλο πράγμα η ογκοχρέωση μετά το πέρας του πακέτου. Και ναι, αν έχει γίνει αυτό που φαντάζομαι δηλαδή έχει χρεωθεί 75 MB επιπλέον, με χρέωση 10 Ευρώ / MB, τότε πρέπει να επέμβει η ΕΕΤΤ και κεντρικά αν γίνεται η ΕΕ. Αν ισχύει αυτό που γράφω, καταλαβαίνετε τι λέμε;

 

10 Ευρώ / MB

 

Είναι τελείως αδιανόητο και μακάρι να γίνει γνωστό το θέμα από αυτό εδώ το τόπικ.

Edited by energeiakos
http://img192.imageshack.us/img192/8724/htcquietlybrilliant1.gif
Link to comment
Share on other sites

Άλλο πράγμα αν πραγματοποιήθηκε η κίνηση και άλλο πράγμα η ογκοχρέωση μετά το πέρας του πακέτου. Και ναι, αν έχει γίνει αυτό που φαντάζομαι δηλαδή έχει χρεωθεί 75 MB επιπλέον, με χρέωση 10 Ευρώ / MB, τότε πρέπει να επέμβει η ΕΕΤΤ και κεντρικά αν γίνεται η ΕΕ. Αν ισχύει αυτό που γράφω, καταλαβαίνετε τι λέμε;

 

10 Ευρώ / MB

 

Είναι τελείως αδιανόητο και μακάρι να γίνει γνωστό το θέμα από αυτό εδώ το τόπικ.

 

Δυστυχώς όλες οι εταιρίες το είχαν τόσο μέχρι πρόσφατα με την λογική όλο και κάποιος θα ξεχαστεί και θα μπει για να τα οικονομίσουμε!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και πάλι καλησπέρα!!!από εχθές δεν έχω ηρεμήσει κάθε φορά που το σκεφτομαι τρελαινοναι!!!λοιπόν ξανατσεκαρα το κινητό και σας λέω τα εξής:το iPhone το εχω 2 και κάτι χρόνια ,τα απεσταλμενα είναι 223 mb και τα ληφθεντα είναι 3,2 gb.στα υπόψιν ότι κατεβαζω από wireless συχνά και ότι 2 χρόνια τώραεχω προγράμμα wind large.το κινητό το ΞΑΝΑΨΑΞΑ ΔΕΝ έχει πουθενά περίεργο σάιτ πού να έχει μπει!!!επίσης αν κάποιος είχε μπει και μετά το διέγραψε,τότε θα διαγραφοταν όλο το ιστορικό!!!Πείτε μου τι θα κάνατε στη θέση μου!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησες τί χρέωση έχει ο παραπάνω όγκος από το πρόγραμμά σου;
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι οι μετρητες στις συσκευες καταγραφουν την κινηση που γινεται στη γραμμη και οχι την οποια κινηση κανεις μεσω wifi,οποτε τα νουμερα που αναφερεις μαλλον αφορουν τη γραμμη σου. Τους μετρητες τους μηδενιζεις καθε μηνα η οχι?(γιατι αν τα νουμερα που αναφερεις ειναι αποτελεσμα μετα απο μηνιαιο μηδενισμο των μετρητων τοτε το εχεις παρα ξεπερασει το πακετο σου)

το μονο που μπορεις να κανεις ειναι εφοσον εχει εκδοθει ο λογαριασμος να δεις ακριβως αυτες τις χρεωσεις(για πιο γρηγορα και μεσω e-biill) και αναλογα να πραξεις

παντως,επειδη την εχω πατησει και γω οταν ειχα συσκευη με android,τσεκαρε μηπως καποια απο τις εφαρμογες σου εχει την κακη συνηθεια να συνδεεται και να κατεβαζει αβερτα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σου είπαν. Περίμενε να σου βγει ο λογαριασμός και θα δεις εκεί τι έγινε (μέσω e-bill).

 

Μόλις βγει ειδοποίησέ μας να δούμε τι θα κάνεις.

 

Εμένα πάντως το spb wireless monitor με έχει σώσει (μέχρι στιγμής 100% ακρίβεια).

 

Το μόνο που έχω δει να κλέβει μόνο του MB είναι το google maps. Ευτυχώς το spb με ειδοποιεί δυνατά όταν η καθημερινή κίνηση περάσει τα 8 MB, 10 MB, 15 MB και 20 MB. Αναλογικά από τα 250 MB που έχω το μήνα με το παλιό Medium κάθε μέρα πρέπει να χαλάω το πολύ 8.3 MB.

Edited by energeiakos
http://img192.imageshack.us/img192/8724/htcquietlybrilliant1.gif
Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω τι παιζει με το προγραμμα συμβολαιου σου αμα υπερβεις το οριο που σου δινουν αλλα το ΜΒ στη WIND χρεωνεται 6 Ε αν εισαι σε προφιλ Gint και 12 αν εισαι με GWAP . Το οτι εχει γινει η χρεωση λυπαμαι που το λεω κι εγω ,αλλα ειναι σχεδον σιγουρο . Το τμημα υπερβασης οριου μπορει να τα δει οσο αξιοπιστα τα αναλυει και το E-bill αυτα και πριν την ωρα του κιολας (λιγο μετα τη στιγμη που γινεται η καθε χρεωση ) ,για αυτο και κοβει και τη συνδεση ,

Στην καλυτερη για σενα ,αμα εισαι πολυ καιρο συνδρομητης και εισαι τυπικος με τους λογαριασμους σου ,υπαρχει περιπτωση να στο διαγραψουν αν καταλαβουν οτι εγινε παρα τη θεληση σου η κινηση . Αλλιως καποιος διακανονισμος που αυτο ειναι πολυ πιθανο να γινεται ετσι κι αλλιως .

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά υπάρχει η δυνατότητα να σου πούν πότε έγινε η μεγάλη κίνηση και απο ποιό site. Πάντως 50 ή 75mb είναι αρκετά για να γίνουν σε 1 μερα χωρίς να κατεβάζεις κατι. Επίσης στο κινητό για να κατεβάσεις μεγάλη εφαρμογή πρέπει να είσαι σε wifi. Μήπως όμως έκανες κάποιο update σε περισσότερες απο 1 εφαρμογές και έφτασες τα 50?.?

Το "ευχάριστο" είναι οτι στέλνουν sms υπερβολικής χρέωσης (και πρόλαβες τα χειρότερα), αλλά θα μπορούσαν να το κάνουν πρίν φτάσεις τα 750ευρώ!!

Στην ΕΕΤΤ και να πάς δε βγάζεις άκρη, γιατί το τιμοκατάλογο τον έχουν εγκρίνει και τη χρήση μπορεί να την αποδείξει η εταιρία (οπότε αυτό να γίνει καλύτερα σε εσένα).

Μήπως έχεις ανοικτό κανένα wifi tethering ή το προγραμματάκι που "μπερδεύει" το κινητό και νομίζει οτι είναι wifi ενώ ειναι 3g?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κάτι θα έχεις κάνει εσυ! μην ξεχνάς το iphone δουλεύει συνέχεια με δεδομένα! να το ελέγχεις συχνά! αν και τόσα mb ειναι δύσκολο να τα ξεπεράσεις! είναι όμως δύσκολο και αυτοί να κάνουν λάθος! έλεγξες οπως σου είπαν τι λέει στα στατιστικα του το iphone? και φυσικά μην το είχες με κανένα πρόγραμμα πχ το myWii σε AP mode και έμπαιναν άλλοι και το χρέωναν???? εγώ πάντως έχω 250mb τον μήνα στο πρόγραμμα και ΟΣΟ και να το λιωσω δεν περνάω και τα 100 καλά καλά!
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να ξεπεράσεις τόσα MB; Καθόλου.....

1,2 το πολύ 3 βίντεο στο youtube. Μάλλον αυτό έγινε και με τον φίλο μας.

http://img192.imageshack.us/img192/8724/htcquietlybrilliant1.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν είναι τρελό ότι για κάποιο λόγο κατέβηκαν 75megabytes! Το τρελό και παρανοϊκό είναι ότι χρεώνουν 10 ευρώ το 1Megabyte σαν να είμασταν δέκα χρόνια πριν. Την ίδια στιγμή έχουν δοθεί τσάμπα 1500MB το μήνα στους κατόχους Free2Go2, ενώ η Cosmote στο Intenet on the PHone xρεώνει 10 ευρώ τα 300MB και σε παρακαλάει να γραφτείς. Αρα το πραγματικό κόστος είναι πολύ πολύ χαμηλά και απλά μας καταληστεύουν. Οπότε φίλε μου με βάση αυτά τα στοιχεία νομίζω ότι μπορείς να αρχίσεις μια μακρια κουβέντα, επισείοντας το θέμα της υπερχρέωσης (υπάρχουν και διατάξεις του Αστικού Κώδικα για το υπερβολικό κέρδος, την κατάχρηση δεσπόζουσας θέσης, τις συμβάσεις προσχώρησης κλπ.) Αν δεν καταλαβαίνουν πήγαινε σε κανένα δικηγόρο.

 

Eπίσης άλλο ένα σοβαρότατο όπλο στα χέρια μας

Από το 2010 ισχύει μέγιστη χονδρική χρέωση data roaming στην Ευρωπαϊκή Ένωση 0,80ευρώ το ΜΒ - πράγμα που θεωρητικά σημαίνει ότι η εθνική χρέωση πρέπει να έιναι ίση ή μικρότερη επιβαρυνόμενη φυσικά με περιθώριο λιανικής, φόρους κλπ. (χωρίς όμως τέλη κινητής τηλεφωνίας που δεν επιβαρύνουν τα data, μόνον τις φωνητικές κλήσεις) ! Ιδού λοιπόν έδαφος για προσφυγή στην ΕΕΕΤ

βλ. και

 

http://ec.europa.eu/information_society/activities/roaming/regulation/index_en.htm

Latest News: Countering data roaming bill shocks

Customers roaming in another EU Member State no longer need to worry about accidentally running up huge bills when surfing the web using mobile networks via a mobile phone or computer when abroad in the EU. Thanks to the EU's roaming rules, travellers' data-roaming limit will be automatically set at €50 (unless they have chosen another limit – higher or lower.

 

 

As of 1 July 2010, the Roaming Regulation foresees the following:

Operators will have to impose a monthly default cut-off for data roaming of €50. Consumers can also select a different cut-off limit if offered by the operator or opt out of this bill shock safeguard entirely.

Operators are obliged to send users a warning whey they reach 80% of their data-roaming bill limit. The operator will have to cut off the mobile internet connection once the limit has been reached, unless the customer has indicated they want to continue data roaming.

Prices for mobile roaming calls will be reduced further with a maximum tariff of €0.39 per minute for calls made and €0.15 per minute for calls received.

The maximum wholesale prices for data roaming fall from €1 to €0.80 per MB.

Receiving a voice mail message while roaming will become free of charge.

Edited by kalmik
διορθώσεις
:)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θέλω να πω είναι , ότι παίζει να μπήκες σε πολλές σελίδες και να τις περιεργαζόσουν ή να σου αργούσε να ανοίξει η κάθε σελίδα & επίσης παίζει να κατέβαζε από μόνο του εφαρμογές .

Το νούμερο που παίρνουν οι πελάτες συμβολαίου wind για το Internet είναι το 1231.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και παλι παιδες και χρονια πολλα!!!!!!ευχομαι οτι καλυτερο για τον καθενα μας!!!!!ας παμε ομωσ παλι στο θεμα μας

 

ο αναλυτικος μου ηρθε στο ποσο των 950 ευρω περιπου.ναι καλα διαβασες 950 ευρω

εστειλα ετοιμα αμφισβητησεις και σημερα μου στειλανε μηνυμα οτι θα πιστωθω 423 ευρω.δηλαδη να πληρωσω γυρω στα 500 ευρω!!!!!

 

και ρωταω εγω,αν πληρωσω δεν αποδεχομαι ουσιαστικα την χρεωση???

αφου η χρεωση δεν εχει γινει ρε παιδια,

 

 

p.s.στον αναλυτικο το data που εχω καταβασει ειναι 574 ευρω 127 το τελος κινητης και 175 το φπα

 

περιμενω να δουμε τι θα κανουμε!!!!

 

Α ξεχασα να σας πω ο ογκος που κατεβασα βαση wind ειναι 1,2 GB,

ρεεεεε θα μας τρελανουνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
Link to comment
Share on other sites

@idom2010

 

2 ευρώ ΠΕΡΙΠΟΥ το παραπάνω mb δηλαδή; (1,2GB -> 500 ευρώ)

Σωστά;

 

Τόση είναι η παραπάνω χρέωση στο πρόγραμμά σου; Το διαπίστωσες;

 

Ζήτα ένα διακονονισμό φίλε αν δεν βγάλεις άκρη τελικά!

Κρίμα και πάλι...

Link to comment
Share on other sites

φιλε δεν καταλαβες ο λογαριασμος ηρθε 950 ευρω και μετα απο

διακανονισμο το κανανε 500!!!!εγω ομως ουσιαστικα ΔΕΝ ζηταω διακανονισμο

ζηταω να πιστωθει το DATA που ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ!!!!!

 

Παιδια σκεφτομαι να τουσ βγαλω σε ολα τα περιφημα blogs(σαροτικο,τρομακτικο)αν δεν μου πιστωσουν ΟΛΟ το data!!!!!!!!!!!!!!1

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
Link to comment
Share on other sites

Δε θα κάνεις άσχημα να το δημοσιοποιήσεις. Απλά για να μη μπλέκεις θα ήταν καλό να στέιλεις μια επίσημη επιστολή διαμαρτυρίας προς τη wind για τις χρεώσεις και να δημοσιεύσεις αυτήν. Με τον τρόπο αυτό σιγουρα δεν είναι συκοφαντική δυσφήμιση! :)
Link to comment
Share on other sites

Eιχε κανεις ποτε πρόβλημα με τον υπολογισμο της κινησης data με 3g wathdog & nettraffic σε android δηλαδη να εχουν κανει καποιο λαθος το προγραμματακια.

Ρωταω γιατι εχω βαλει Wind M και εχω βαλει απο την αρχη τα 2 προγραμματακια και γενικα προσεχω να κανω ενεργοποιηση κα απενεργοποιηση του 3G .Σαφως την περισσοτερη κινηση την κανω μεσω wifi.Δεν μου εχει ερθει ακομα λογαριασμος και ρωτάω προληπτικά.....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

@anergos13

 

Μέχρι να έρθει ο πρώτος λογαριασμός έχεις αναλογίες σε λεφτά-ομιλία-δεδομένα οπότε μην τα φτάσεις σε όρια μέχρι να σου έρθει ο πρώτος λογαριασμός...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...