Jump to content

Huawei Ideos X6


Techguru
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο βλαχακης στο site του,εχοντας εγκυρες πληροφοριες,αναφερει πως απο καλοκαιρι εως σεπτεβρη Μερια,περιμενουμε ελλαδα αλλα 2 δυνατα μοντελα.

Ενα απο τα 2 πιστευω πως θα'ναι το x6 και ισως ενα Tablet για να δικαιολογησω το 2 δυνατο μοντελο μιας και η huawei δεν εχει ανακοινωσει κατι πιο ισχυρο στην τελευταια εκθεση.

Βαζω και ενα μικρο ενδεχομενο καποιο απο τα 2 αναμενομενα μοντελα,να ειναι οπως το joy 845 της βρονταφον που ουσιαστικα ειναι μοντελο της huawei αλλα λανσαρετε σαν vodafone.

 

 

 

 

Το λινκ που ζητας

Edited by nekisia1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 477
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ο βλαχακης στο site του,εχοντας εγκυρες πληροφοριες,αναφερει πως απο καλοκαιρι εως σεπτεβρη Μερια,περιμενουμε ελλαδα αλλα 2 δυνατα μοντελα.

Ενα απο τα 2 πιστευω πως θα'ναι το x6 και ισως ενα Tablet για να δικαιολογησω το 2 δυνατο μοντελο μιας και η huawei δεν εχει ανακοινωσει κατι πιο ισχυρο στην τελευταια εκθεση.

Βαζω και ενα μικρο ενδεχομενο καποιο απο τα 2 αναμενομενα μοντελα,να ειναι οπως το joy 845 της βρονταφον που ουσιαστικα ειναι μοντελο της huawei αλλα λανσαρετε σαν vodafone.

 

που ακριβως το λεει? μπορεις να δωσεις ενα λινκ??

Link to comment
Share on other sites

Το Χ5 θα κανει 199 ευρω σαν σκετη συσκευη. Διαβασε λιγο παραπανω το εχουμε πει.

 

Ναι το εχω δει.. ολο αυτο το εγραψα γι αυτους που εχουν αμφιβολιες για την τιμη του...

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα και γω στη wind για το κινητο και η κοπελα εκανε λες και ειδε εξωγηινο.

κατευθειαν ειπε ΟΧΙ και δεν εχουμε ενημερωση για αυτη τη συσκευη και τη μαρκα. μου ρθε να της πω για το ideos που ηδη πουλαει η wind αλλα τεσπα. :(

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα και γω στη wind για το κινητο και η κοπελα εκανε λες και ειδε εξωγηινο.

κατευθειαν ειπε ΟΧΙ και δεν εχουμε ενημερωση για αυτη τη συσκευη και τη μαρκα. μου ρθε να της πω για το ideos που ηδη πουλαει η wind αλλα τεσπα. :(

Αφου ειναι αναδιοργανωτοι οι ανθρωποι, τι περιμενεις? Αντι να ξερουν πριν απο μας, το ξερουμε εμεις πριν απ αυτους. Σορρυ αλλα για μενα ειναι γελοιοι. Οσα καταστηματα πηρα σημερα να ρωτησω ημερ κυκλοφοριας του κινητου, δεν το ηξερε καν ουτε ενα. Για γελια ειναι οι γελοιοι Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Αφου ειναι αναδιοργανωτοι οι ανθρωποι, τι περιμενεις? Αντι να ξερουν πριν απο μας, το ξερουμε εμεις πριν απ αυτους. Σορρυ αλλα για μενα ειναι γελοιοι. Οσα καταστηματα πηρα σημερα να ρωτησω ημερ κυκλοφοριας του κινητου, δεν το ηξερε καν ουτε ενα. Για γελια ειναι οι γελοιοι

 

Σε αλλα 2 κεντρηκοτατα καταστηματα ρωτησα σημερα μετα τα προχθεσινα 3,δηλ. 5 στο συνολο και κανεις δεν ξερει τιμη!

Γι'αυτο απορησα που ησουν σιγουρος για τα 199 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Σε αλλα 2 κεντρηκοτατα καταστηματα ρωτησα σημερα μετα τα προχθεσινα 3,δηλ. 5 στο συνολο και κανεις δεν ξερει τιμη!

Γι'αυτο απορησα που ησουν σιγουρος για τα 199 ευρω.

Μα το εχω γραψει λιγο πιο πανω φιλε μου, διαβασε λιγο.. Η πληροφορια μου ειναι μεσα απο τα κεντρικα γραφεια της wind. Ειναι πιο σιγουρο απ το σιγουρο η τιμη.
Link to comment
Share on other sites

Ωραια, την εχουμε σιγουρεψει την τιμη αλλωστε φαινεται κι απ την τιμη του blade που στο ιδιο προγραμμα εχει 40 ευρω λιγοτερα πως θα ναι γυρω στα 190-200 η τιμη του x5..

 

Το θεμα τωρα ειναι ποτε θα ερθει για πρωτη μερα στα μαγαζια..

 

Αντε να κανουμε ντου..

Link to comment
Share on other sites

Αφου ειναι αναδιοργανωτοι οι ανθρωποι, τι περιμενεις? Αντι να ξερουν πριν απο μας, το ξερουμε εμεις πριν απ αυτους. Σορρυ αλλα για μενα ειναι γελοιοι. Οσα καταστηματα πηρα σημερα να ρωτησω ημερ κυκλοφοριας του κινητου, δεν το ηξερε καν ουτε ενα. Για γελια ειναι οι γελοιοι

 

 

χαχαχαχαχα! δυστηχώς έτσι είναι και όχι μόνο στην wind. εγώ που πήρα σε κατάστημα όχι μόνο την ημέρα κυκλοφορίας δεν γνωρίζανε αλλά ούτε το κινητό! μέχρι που το γύρισα και εγώ στο δούλεμα!

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο με πηρε τηλεφωνο ο Διευθηντης του καταστηματος και μου ειπε οτι οντος θα εχει 199 ευρω,του ειπα να μου κρατησει το πρωτο που θα παρει και μου λεει μην ανησυχεις αλλα καλυτερα περιμενε μια-δυο βδομαδες το πολυ γιατι μπορει να βγαλουν και καμια πασχαλινη προσφορα και να το παρεις και -20%! Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστούμε πολύ για την πληροφορία που μοιράστηκες valsam περί πιθανής έκπτωσης!

 

θα περιμένω λίγο ακόμα τότε! να 'σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο με πηρε τηλεφωνο ο Διευθηντης του καταστηματος και μου ειπε οτι οντος θα εχει 199 ευρω,του ειπα να μου κρατησει το πρωτο που θα παρει και μου λεει μην ανησυχεις αλλα καλυτερα περιμενε μια-δυο βδομαδες το πολυ γιατι μπορει να βγαλουν και καμια πασχαλινη προσφορα και να το παρεις και -20%!
Πασχαλινη προσφορα αποκλειεται να βγαλουν μονο στις εκπτωσεις το κανουν αυτο. Μαλλον εννοουσε με συνδεση να το παρεις με καποια προσφορα. Σαν σκετη συσκευη, και ειδικα καινουρια και σε αυτην τη τιμη που θα ειναι 199 ηδη, εγω το αποκλειω. Δεν πειραζει, μην το παρετε με την μια εσεις, αφηστε το να το παρουν ολοι να εξαντληθει και να το ψαχνετε μετα...:lol: Και μετα βαλε χερι σττον διευθυντη που στο ειπε, να παει να σου βρει..:p Εγω με το που βγει απ την πρωτη μερα το γραπωσα :D Edit: Οποιος μαθει πρωτος οτι βγηκε παιδια, το λεει εδω με τη μια, και το καταστημα που το εχει ;) Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Πασχαλινη προσφορα αποκλειεται να βγαλουν μονο στις εκπτωσεις το κανουν αυτο. Μαλλον εννοουσε με συνδεση να το παρεις με καποια προσφορα. Σαν σκετη συσκευη, και ειδικα καινουρια και σε αυτην τη τιμη που θα ειναι 199 ηδη, εγω το αποκλειω. Δεν πειραζει, μην το παρετε με την μια εσεις, αφηστε το να το παρουν ολοι να εξαντληθει και να το ψαχνετε μετα...:lol: Και μετα βαλε χερι σττον διευθυντη που στο ειπε, να παει να σου βρει..:p Εγω με το που βγει απ την πρωτη μερα το γραπωσα :D Edit: Οποιος μαθει πρωτος οτι βγηκε παιδια, το λεει εδω με τη μια, και το καταστημα που το εχει ;)

Αφου ρε φιλε εχεις ακρη μεσα στα κεντρικα της wind ,απο'μας περιμενεις να μαθεις ποτε θα κυκλοφορησει?

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο με πηρε τηλεφωνο ο Διευθηντης του καταστηματος και μου ειπε οτι οντος θα εχει 199 ευρω,του ειπα να μου κρατησει το πρωτο που θα παρει και μου λεει μην ανησυχεις αλλα καλυτερα περιμενε μια-δυο βδομαδες το πολυ γιατι μπορει να βγαλουν και καμια πασχαλινη προσφορα και να το παρεις και -20%!

 

ωραίο νέο!!

Link to comment
Share on other sites

Αφου ρε φιλε εχεις ακρη μεσα στα κεντρικα της wind ,απο'μας περιμενεις να μαθεις ποτε θα κυκλοφορησει?
Φιλε μου, μου ειπε οτι θα μου πει μολις κυκλοφορησει αλλα δεν ειναι και "κολλητος μου", και επισεις, εγω θελω να μαι σιγουρος μην εξαφανιστει. Ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει σε τετοια τιμη που ειναι. Απλα θελω σιγουρια.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με ενοχλεί τόσο η τιμή του όσο το αν θα έχουν υποστήριξη για μετέπειτα update. Θεωρητικά το Χ6 υποστηρίζει την 2,3. Έχουμε κάποια πληροφορία ότι θα γίνει; Προφανώς όχι.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με ενοχλεί τόσο η τιμή του όσο το αν θα έχουν υποστήριξη για μετέπειτα update. Θεωρητικά το Χ6 υποστηρίζει την 2,3. Έχουμε κάποια πληροφορία ότι θα γίνει; Προφανώς όχι.
Μα η τιμη του ειναι πολυ καλη. Αψογη. Γιατι να σε ενοχλει? Κι οσο για την 2.3 και το Χ5 ακουγεται θα παρει, απο σεπτεμβριο και μετα. Παντως εμενα δεν μ ενοχλει τοσο αυτο. Με τετοια τιμη και τετοια χαρακτηριστικα, ειναι αψογο. Το μονο που θα ηθελα, θα ηταν μια καμερουλα μπροστα για βιντεοκλησεις. Αλλα τι να κανουμε, δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα.
Link to comment
Share on other sites

Το μονο που θα ηθελα, θα ηταν μια καμερουλα μπροστα για βιντεοκλησεις. Αλλα τι να κανουμε, δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα.

 

κι εγώ, θα την ήθελα την κάμερα... δεν μπορώ να περιμένω όμως το χ6, το οποίο νομίζω ότι θα την έχει... χρειάζομαι συσκευή και θα κινηθω στο χ5. γενικά με καλύπτει και με το παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

 

Τι λετε γι αυτα τα θεματα που λεει αυτος παιδια, και τα σχολια που λενε?

 

Λετε να βιαστουμε και να παθουμε καμια πατατα?

Link to comment
Share on other sites

 

Τι λετε γι αυτα τα θεματα που λεει αυτος παιδια, και τα σχολια που λενε?

 

Λετε να βιαστουμε και να παθουμε καμια πατατα?

Βρε παιδια, μεμονομενα προβληματα βγαζουν ολα τα κινητα, δεν λεει κατι αυτο το βιντεο που μαλιστα γυριστικε δεκεμβριο και πολυ πιθανον και η συσκευη που ειχε να ηταν pre-release. Εχουν περασει τοσοι μηνες απο τοτε, δεν μου λεει κατι το ενα κομματι κι ολας, σιγα
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ηταν ενας, αλλα βλεπω στα σχολια αλλους 10 τουλαχιστον..

 

Και εκανε και update τον φλεβαρη και λεει ακομα οτι δεν του δουλευε σωστα..

 

Τι να πω ελπιζω και γω να μην υπαρχουν προβληματα..

Link to comment
Share on other sites

 

Τι λετε γι αυτα τα θεματα που λεει αυτος παιδια, και τα σχολια που λενε?

 

Λετε να βιαστουμε και να παθουμε καμια πατατα?

 

 

 

Στο συγκεκριμενο unboxing αναφερει οτι με τη μοναδα προπαραγωγης ειχαν προβλημα με το wifi το οποιο λυθηκε στην εκδοση παραγωγης (ελπιζω τουλαχιστον).

:)

Link to comment
Share on other sites

μακαρι, μακαρι..

 

Αντε, εχω αρχισει να τρελαινομαι, ποτε θα εμφανιστει σε μαγαζι να το τσιμπησουμε?

 

Οσο για τις πασχαλινες προσφορες, τι εννοει να περιμενουμε? Αφου θα ερθει στη μεγαλη βδομαδα οποτε αν εχει προσφορα θα εχει με την κυκλοφορια..

 

Ποτε θα κανει πασχαλινη προσφορα? Μετα το πασχα? Δεν εχει νοημα...

Edited by Bilias
Link to comment
Share on other sites

 

Στο συγκεκριμενο unboxing αναφερει οτι με τη μοναδα προπαραγωγης ειχαν προβλημα με το wifi το οποιο λυθηκε στην εκδοση παραγωγης (ελπιζω τουλαχιστον).

:)

 

Με λιγο googlarisma ετσι ακριβος ειναι,με τις μοναδες προπαραγωγης γινοταν αυτο!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Ideos X6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...