Jump to content

Huawei Ideos X6


Techguru
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο βιντεο αυτο λεει επισης και δειχνει πως ειναι αργο σχετικα εως πολυ σε φορτωση σελιδων..

 

Μμμμ, για να δουμε τι ψαρια πιανει..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 477
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οριστε και το ελληνικο user guide του Χ5, ειναι pdf... http://goo.gl/4ynAq

Δεν ανοιγοι φιλε ,η κανω κατι λαθος.........???

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανοιγει, με το που πατας αρχιζει να στο κατεβαζει και στο αποθηκευει στο προκαθορισμενο φακελο που εχεις ρυθμισει να κατεβαινουν τα αρχεια του browser σου..

 

Μετα πας εκει και το ανοιγεις με καποιο προγραμμα για pdf..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανοιγει, με το που πατας αρχιζει να στο κατεβαζει και στο αποθηκευει στο προκαθορισμενο φακελο που εχεις ρυθμισει να κατεβαινουν τα αρχεια του browser σου..

 

Μετα πας εκει και το ανοιγεις με καποιο προγραμμα για pdf..

 

:)ναι βρε ειπαμε....ελεος:)....απλα μου το βγαζει σαν Αρχείο User,με μεγεθος 8,07 MB

και δεν το ανοιγει το προγραμμα για pdf.......ουτε ξεζιπαρετε,τπτ.....καμια αλλη ιδεα?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Στο βιντεο αυτο λεει επισης και δειχνει πως ειναι αργο σχετικα εως πολυ σε φορτωση σελιδων..

 

Μμμμ, για να δουμε τι ψαρια πιανει..

Ε οχι και αργο βρε παιδια.. Ταχυτατο ειναι.
Link to comment
Share on other sites

:)ναι βρε ειπαμε....ελεος:)....απλα μου το βγαζει σαν Αρχείο User,με μεγεθος 8,07 MB

και δεν το ανοιγει το προγραμμα για pdf.......ουτε ξεζιπαρετε,τπτ.....καμια αλλη ιδεα?

 

το ανοιγει με acrobat reader.

επισης, δοκιμασε να αλλαξεις την καταληξη του αρχειου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σας έλεγα να περιμένετε μέχρι να βγει το htc wildfire s που έχουν παρόμοια χαρακτηριστικά (η κάμερα του θα είναι όμως σίγουρα καλύτερη),γιατί αν κανει 260€ http://www.gsmarena.com/htc_wildfire_s_on_preorder_in_the_uk_simfree_for_230_pounds-news-2504.php τότε συμφέρει να δώσεις αλλά 60 για πολυ καλύτερη ποιότητα σε σχέση με το huawei
Link to comment
Share on other sites

To "Dolby mobile sound enhancement" ειναι η επιλογη SRS WOW στον ισοσταθμιστη του κινητου.

 

αυτο δε λεει κατι αν δεν το κανει με hardware. γινεται και με software

Link to comment
Share on other sites

Για ονομα!!!! που ειδες οτι ειναι παρομοιο? 3,2 ιντσες 320x480 και 600αρη cpu....χειροτερο και απο το blade ειναι :lol:

 

επρεπε να πει παρομοιο του optimus one ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελίκα είναι πολύ καλό κινητό για τα λεφτά.Το αναμένουμε στην wind για να το δούμε και από κοντά. Πάντως έχοντας το το touch hd δεν νιώθω ιδιαίτερη ανάγκη να αναβαθμιστώ ακόμη. Θα περιμένω μερικά ακόμη διπύρηνα και το android 3 για κινητά από του χρόνου και τότε θα προχωρήσω σε αγορά. Αν μάλιστα βγεί και ο διάδοχος του χ5 νομίζω ότι θα είναι η επόμενή μου αγορά. Edited by dimkir
Link to comment
Share on other sites

Μα και αυτό έχει χαμηλότερη ανάλυση και επεξεργαστή :what:

 

απλα το ανεφερα επειδη ειπε για το wildfire S που θα κανει 260.

αν το θεωρει αυτος παρομοιο δηλαδη επρεπε να αναφερει το optimus one που ειναι στο ιδιο κοστος :D

Link to comment
Share on other sites

αν το θεωρει αυτος παρομοιο δηλαδη επρεπε να αναφερει το optimus one που ειναι στο ιδιο κοστος :D

 

Το κατάλαβα μετά φίλε μου και άλλαξα το μύνημά μου. Πάντως οι κινέζοι μακάρι να βγάζουν τέτοιες ποιοτικές συσκευές μπας και ρίξουν λίγο τις τιμές γιατί τα χρυσοπληρώνουμε τα κινητά της htc, samsung, iphone κλπ. Μόνο η lg φαίνεται να δίνει βάση σ' αυτό βλέπε το 2Χ και το optimus one.

Link to comment
Share on other sites

Για ονομα!!!! που ειδες οτι ειναι παρομοιο? 3,2 ιντσες 320x480 και 600αρη cpu....χειροτερο και απο το blade ειναι :lol:

 

Ε δεν είναι τεράστια η διάφορα επεξεργαστη και στο κάτω κάτω σιγά τις απαιτητικές εφαρμογές που έχει το android,για την οθόνη τώρα χάνεις μερικές ιντσες αλλά κερδίζεις σε βάρος,διαστάσεις,μπαταρία.να ρωτήσω αν έχετε video test της κάμερα σε YouTube ;άθλια είναι και υποτίθεται οτι παίρνει 720p video.οπότε το wildfire έχει σίγουρα πολυ καλύτερη.ας μη συγκρινω την ποιότητα,ακόμα δεν κυκλοφόρησε και υπάρχουν προβληματα wifi

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν είναι τεράστια η διάφορα επεξεργαστη και στο κάτω κάτω σιγά τις απαιτητικές εφαρμογές που έχει το android,για την οθόνη τώρα χάνεις μερικές ιντσες αλλά κερδίζεις σε βάρος,διαστάσεις,μπαταρία.να ρωτήσω αν έχετε video test της κάμερα σε YouTube ;άθλια είναι και υποτίθεται οτι παίρνει 720p video.οπότε το wildfire έχει σίγουρα πολυ καλύτερη.ας μη συγκρινω την ποιότητα,ακόμα δεν κυκλοφόρησε και υπάρχουν προβληματα wifi

 

 

Εχει να κανει με το τι ζητας απο το κινητο σου φιλε μου. Εμενα προσωπικα δεν με ενδιαφερει και τοσο η καμερα αλλά με ενδιαφερει η οθονη...και εφοσον θελω μεγαλυτερη οθονη ειναι λογικο οτι θα κανω συμβιβασμο ως προς το μεγεθος της συσκευης. Η διαφορα του επεξεργαστη δεν ειναι τεραστια αλλά αφου του Χ5 ειναι δυνατος ε πως να το κανουμε, μετραει. Για τα προβληματα με το wifi νομιζω τα παραπανω ποστς ξεκαθαριζουν το θεμα. Κατα τα αλλα, οσον αφορα τη ποιοτητα των πλαστικων κτλ κι εγω πιστευω οτι το wildfire s θα ειναι πιο ποιοτικο αλλά απ'οτι ακουω στα διαφορα hands on και το Χ5 ειναι αρκετα ποιοτικο οσον αφορα τη κατασκευη του :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σας έλεγα να περιμένετε μέχρι να βγει το htc wildfire s που έχουν παρόμοια χαρακτηριστικά (η κάμερα του θα είναι όμως σίγουρα καλύτερη),γιατί αν κανει 260€ http://www.gsmarena.com/htc_wildfire_s_on_preorder_in_the_uk_simfree_for_230_pounds-news-2504.php τότε συμφέρει να δώσεις αλλά 60 για πολυ καλύτερη ποιότητα σε σχέση με το huawei

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Δεν νομιζω Τάκη :)

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Δεν νομιζω Τάκη :)

 

Τάκη.tech it easy σου λέω περίμενε λίγο να βγει κ τ άλλο και εμένα μ αρέσει το huawei αλλά μ ξενερωσε η κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν είναι τεράστια η διάφορα επεξεργαστη και στο κάτω κάτω σιγά τις απαιτητικές εφαρμογές που έχει το android,για την οθόνη τώρα χάνεις μερικές ιντσες αλλά κερδίζεις σε βάρος,διαστάσεις,μπαταρία.να ρωτήσω αν έχετε video test της κάμερα σε YouTube ;άθλια είναι και υποτίθεται οτι παίρνει 720p video.οπότε το wildfire έχει σίγουρα πολυ καλύτερη.ας μη συγκρινω την ποιότητα,ακόμα δεν κυκλοφόρησε και υπάρχουν προβληματα wifi

 

Η διαφορά στους επεξεργαστές είναι μεγάλη.Μην κοιτάς μόνο τα MHz!

Η camera ναι γενικά υστερεί και το video στα 720p "κολλάει" λίγο.

Η ποιότητα κατασκευής άνω του Μ.Ο. και το πρόβλημα στο wifi σύμφωνα πάντα με ξένα sites και reviews έχει αποκατασταθεί καθώς τα μοντέλα με το πρόβλημα στο wifi ήταν pre-release με ότι αυτό συνεπάγεται.

Για την μπαταρία δεν ξέρω να σου πω αν δεν το πιάσω στα χέρια μου γιατί ακούγονται πολλά.Αλλά να ξέρεις ότι δεν θα δεις μεγάλη διαφορά απο htc.

Επομένως αν δεν σε ενδιαφέρει η κάμερα τότε μιλάμε για BEST v.f.m αλλιώς πας σε άλλα μοντέλα

Edited by pananton
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω λετε διαφορα,λοιπον το κινητακι παει σφαιρα χωρις κολληματα και διαφορα αλλα παραξενα,ποιοτητα κατασκευης πανω απο τον μεσο ορο οκ δεν ειναι htc αλλα πολλα αλλα επωνυμα τα κοιτα στα ισα στα ματια..ευκολα κιολας...καμερα την ημερα μια χαρα κανεις δουλεια,video οκ δεν θα γινεται και οπερατερ........αλλα για τα βασικα ειναι οκ.Η οθονη παρα πολυ καλη και το μεγεθος της μια χαρα,η λεπτομερια σε αυτο που βλεπει εκει εξαιρετικη!!Και εαν παρει και 2.3 επανω..........:Dπρόβλημα στο wifi

δεν παιζει πλεον........

Ολα τα παραπανω ειναι πρωσοπικες αποψεις!!

Εαν βρειτε κατι καλυτερο στα 199 ευρο να παρω και εγω παιδια.

Τελικη τιμη στα 199 εκτος τραγικου απροοπτου και στα καταστημα (καποια απο Παρασκευη) την Μεγαλη Εβδομαδα.Αναμειναται λοιπον!!!!Και μεγειες.....:lol:

Παλι για ξεπουλημα το βλεπω..........το επιασαν το νοημα εκει στην wind τελικα......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω λετε διαφορα,λοιπον το κινητακι παει σφαιρα χωρις κολληματα και διαφορα αλλα παραξενα,ποιοτητα κατασκευης πανω απο τον μεσο ορο οκ δεν ειναι htc αλλα πολλα αλλα επωνυμα τα κοιτα στα ισα στα ματια..ευκολα κιολας...καμερα την ημερα μια χαρα κανεις δουλεια,video οκ δεν θα γινεται και οπερατερ........αλλα για τα βασικα ειναι οκ.Η οθονη παρα πολυ καλη και το μεγεθος της μια χαρα,η λεπτομερια σε αυτο που βλεπει εκει εξαιρετικη!!Και εαν παρει και 2.3 επανω..........:Dπρόβλημα στο wifi

δεν παιζει πλεον........

Ολα τα παραπανω ειναι πρωσοπικες αποψεις!!

Εαν βρειτε κατι καλυτερο στα 199 ευρο να παρω και εγω παιδια.

Τελικη τιμη στα 199 εκτος τραγικου απροοπτου και στα καταστημα (καποια απο Παρασκευη) την Μεγαλη Εβδομαδα.Αναμειναται λοιπον!!!!Και μεγειες.....:lol:

Παλι για ξεπουλημα το βλεπω..........το επιασαν το νοημα εκει στην wind τελικα......

Aν μαθουμε ποιο καταστημα το εχει φερει πρωτο, ειπαμε το λεμε αμεσως εδω παιδια να τρεξουμε να το παρουμε... :)
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω λετε διαφορα,λοιπον το κινητακι παει σφαιρα χωρις κολληματα και διαφορα αλλα παραξενα,ποιοτητα κατασκευης πανω απο τον μεσο ορο οκ δεν ειναι htc αλλα πολλα αλλα επωνυμα τα κοιτα στα ισα στα ματια..ευκολα κιολας...καμερα την ημερα μια χαρα κανεις δουλεια,video οκ δεν θα γινεται και οπερατερ........αλλα για τα βασικα ειναι οκ.Η οθονη παρα πολυ καλη και το μεγεθος της μια χαρα,η λεπτομερια σε αυτο που βλεπει εκει εξαιρετικη!!Και εαν παρει και 2.3 επανω..........:Dπρόβλημα στο wifi

δεν παιζει πλεον........

Ολα τα παραπανω ειναι πρωσοπικες αποψεις!!

Εαν βρειτε κατι καλυτερο στα 199 ευρο να παρω και εγω παιδια.

Τελικη τιμη στα 199 εκτος τραγικου απροοπτου και στα καταστημα (καποια απο Παρασκευη) την Μεγαλη Εβδομαδα.Αναμειναται λοιπον!!!!Και μεγειες.....:lol:

Παλι για ξεπουλημα το βλεπω..........το επιασαν το νοημα εκει στην wind τελικα......

γιατί Όλα τα κινητά που έχουν αξιόλογη κάμερα όπως το wildfire s τα παίρνουν οι οπερατερ:????καθώς το video που παίρνει το huawei είναι κάτω του μέτριου.για Όλα τα αλλα π έλεγες,π τα ξέρεις το έχεις αγοράσει το κινητο;
Link to comment
Share on other sites

γιατί Όλα τα κινητά που έχουν αξιόλογη κάμερα όπως το wildfire s τα παίρνουν οι οπερατερ:????καθώς το video που παίρνει το huawei είναι κάτω του μέτριου.για Όλα τα αλλα π έλεγες,π τα ξέρεις το έχεις αγοράσει το κινητο;

 

Τροπος του λεγειν φιλε μου το ......οπερατερ...οχι φιλε λογο δουλειας το ειχα λιγο....για ευνοητους λογους δεν απαντω στα αλλα.

Και κακος βλεπω που εγραψα κατι για το κινητο.......απο εβδομαδα να πατε να το δειτε στα καταστηματα,ωστε να εχεται οι ιδιοι αποψη για τα ευρο που θα δωσετε,μην σας τα λεω εγω.

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

keep it low παιδιά...για αυτό ειναι τα fora για να γίνονται συζητήσεις.

άντε με το καλό να γίνει διαθέσιμο απο την wind να το δοκιμάσουμε live!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα,

Έχει λίγη ώρα που ρώτησα σε ένα κατάστημα της Θεσσαλονίκης για το U8800, αλλά δεν ήξερε να μου πει ημερομηνία άφιξης του κινητού. Δεν είχανε καμία ενημέρωση. Η τιμή θα κυμαίνεται περίπου στα 210€.

 

Μια απορία για το U8800: Βλέπω πως δεν έχει ραδιόφωνο.. Δεν έχει καθόλου ή θα πρέπει να εγκαταστήσω κάποιο πρόγραμμα για να ενεργοποιηθεί;; Ρωτάω μήπως έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία από άλλο κινητό.

Edited by aleogeo
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα,

Έχει λίγη ώρα που ρώτησα σε ένα κατάστημα της Θεσσαλονίκης για το U8800, αλλά δεν ήξερε να μου πει ημερομηνία άφιξης του κινητού. Δεν είχανε καμία ενημέρωση. Η τιμή θα κυμαίνεται περίπου στα 210€.

 

Μια απορία για το U8800: Βλέπω πως δεν έχει ραδιόφωνο.. Δεν έχει καθόλου ή θα πρέπει να εγκαταστήσω κάποιο πρόγραμμα για να ενεργοποιηθεί;; Ρωτάω μήπως έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία από άλλο κινητό.

 

Ειπαμε η τιμη ειναι 199,την ειδα με τα ματια μου στον καταλογο!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Ideos X6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...