Jump to content

Huawei Ideos X6


Techguru
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, έχω νέα:

το Χ5 θα έρθει περί τις 15 απριλίου και σίγουρα ΠΡΙΝ το Πάσχα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 477
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν γνωρίζω ποιά εταιρία θα το φέρει αλλά το περιμένω πως και πως.αν έρθει μεχρι τα 250 έφυγα για ideos! best vfm :D

 

Δηλ. σε 10 μερες,αρα πρεπει εντος των ημερων να το βαλουν στα φυλαδια τους,αντε να δουμε και την τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερο το κινητακι και με χαμηλοτατο sar.

Ξερεις κανεις εαν θα'ρθει με ξεκλειδωτο bootloader?

 

ξέρουμε πόσο είναι το SAR??

 

Ρε παιδια ebay εχει πανω απο 400$,πως θα βγει εδω 250 ευρο;

 

δεν έχω ιδέα αλλά από γνωστό blog έχω διαβάσει ότι κατά πάσα πιθανότητα η τιμή του θα κυμανθεί 220-240.ελπίζω να μην πέφτουν όξω!

Edited by pananton
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ebay εχει πανω απο 400$,πως θα βγει εδω 250 ευρο;

 

sτην αυστραλια τοσο το πουλανε (250 ευρω σε αυστραλιανα δολλαρια)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ebay εχει πανω απο 400$,πως θα βγει εδω 250 ευρο;

Ασ'το το ebay, και το ZTE blade στο ebay το πουλανε 140-150 ευρω και σε μαγαζι στην Αγγλια εχει 110!

Πιστευω οτι αφου εχει 250 ευρω στην Αυστραλια θα ερθει εδω με 239(να δειτε που λογο οικονομικης κρισης θα το βαλουν κατω απο το ψυχολογικο φραγμα των 250)

Link to comment
Share on other sites

ξέρουμε πόσο είναι το SAR??

 

 

Σύμφωνα με το επίσημο quick start guide (http://bit.ly/hRQioq), σελ. 12-13, παραθέτω τις τιμές sar:

us: 0,34 head, 0,79 body

eu: 0,34 head, 0,536 body.

Link to comment
Share on other sites

Όντως οι παραπάνω.τιμές sar είναι και αυτές που είχα διαβάσει αλλά σε διαφορετικό site.σίγουρα είναι πολύ χαμηλότερες από τον δικό μου φούρνο μικροκυμάτων.

Οποίος έχει ενημέρωσή σχετικά με τον bootloader,ας την παράθεσή γιατί δεν έχω βρει κάτι όσο και να το κοίταξα.

Το κάλο είναι ότι θα το δούμε σύντομα στα ράφια.σκέφτομαι να το χτυπήσω με απαραίτητη προϋπόθεσή αυτό που γραψα παραπάνω.

Πιστεύω πολύ στον ντόρο που θα γίνει γύρω από το κινητό και στην παραμετροποίησή εξαιτίας του από xda developers.

Εν αναμονή λοιπόν...

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εμενα με εχει βαλει σε σκεψη το Χ6, το εχω βρει γυρω στα 260 ευρω απο χωρα στο εξωτερικο με αλλη ονομασια. φαινεται τιμιο κινητο αλλα και παλι σκεφτομαι με τα ιδια λεφτα αγοραζεις μεταχειρισμενο galaxy s με amoled 4,0 οθονη, με ιδια χαρακτιριστικα.
Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

ερώτηση:

λένε ότι τη συσκευή θα τη διαθέτει η wind.

 

εγώ έχω cosmote. τί σημαίνει αυτό; η συσκευή θα έρθει κλειδωμένη από το δίκτυο της wind ή θα μπορώ να τη χρησιμοποιήσω κι εγώ;;;

Link to comment
Share on other sites

Περασα απο ενα καταστημα wind σημερα και μου ειπαν οτι εδω και 2-3 μερες τους εστειλαν φυλαδιο και το εχει στα προσεχως,τιμη δεν ειχαν αλλα μου ειπε το πολυ σε 2 βδομαδες πρεπει να κυκλοφορισει!
Link to comment
Share on other sites

@lambrosbouk δε θα ναι κλειδωμενη στο δικτυο της wind (θελω να πιστευω και ειμαι σιγουρος). απλα την αποκλειστικοτητα θα την εχει η wind, οπως με το blade πχ, το οποιο λειτουργει σε ολα τα δικτυα :)

 

αντε να δουμε τιμη, να συγκρινουμε για να αποφασισουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Αποκλειστικοτητα της Wind? Ξενερωσα τωρα, ομολογω πως δεν το περιμενα. Περιμενα οτι το skate θα ηταν αποκλειστικο της Wind μιας και εχει το blade κτλ. και το Χ5 θα ηταν της κοσμοτε μιας και εχει το racer που ειναι της huawei :worry:
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μην εχει την αποκλειστικοτητα. εγω απαντησα στον φιλο απο πανω, περι κλειδωματος συσκευης :)

 

μακαρι να υπαρχει και σε αλλες εταιριες/καταστηματα για να υπαρξει ανταγωνισμος με σκοπο χαμηλοτερες τιμες. εστω και 5€ κατω μια χαρα θα ειναι :)

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ αυτό που έμαθα έγραψα... μακάρι να μην το έχει αποκλειστικότητα η wind, αλλά η cosmote!

 

ένα αρνητικό είναι η αυτονομία. σύμφωνα με το gsmarena, έχει τη μισή αυτονομία από το lg optimus one p500...

 

γνωρίζει κανείς για τις επιδόσεις της μπαταρίας του u8800???

Link to comment
Share on other sites

ένα αρνητικό είναι η αυτονομία. σύμφωνα με το gsmarena, έχει τη μισή αυτονομία από το lg optimus one p500...

 

γνωρίζει κανείς για τις επιδόσεις της μπαταρίας του u8800???

 

αν το lg κρατάει κανά 3μερο τότε OK! :lol::lol::lol::lol:

πάντως λογικό αν ισχύει αφού οι μπαταρίες τους είναι οι ίδιες σε mAh ενώ το lg έχει "χαμηλότερα" specs.

μου φαίνεται λίγο υπερβολικό πάντως να έχει την ΜΙΣΗ αυτονομία αφού η μπαταρία του είναι 1500 mAh ενώ πχ του desire z που φοράει την ίδια cpu είναι 1300 mAh...

Link to comment
Share on other sites

http://www.theunwired.net/?item=review-huawei-ideos-x5-android-smartphone&5863

 

εδω αναφερει 260 ευρω. θα δουμε τι τιμη θα εχει

Link to comment
Share on other sites

μου φαίνεται λίγο υπερβολικό πάντως να έχει την ΜΙΣΗ αυτονομία αφού η μπαταρία του είναι 1500 mAh ενώ πχ του desire z που φοράει την ίδια cpu είναι 1300 mAh...

 

Εδώ το είδα:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3596&idPhone2=3516

 

είναι σχεδόν η μισή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Ideos X6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...