Jump to content

Huawei Ideos X6


Techguru
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αmoled οθονη..? Μα το Ideos Χ5 δεν βγαινει με amoled οθονη φιλε μου, μονο με TFT LCD.

 

ειναι η ιδια με του blade?? κατι ειχα ακουσει οτι ειναι απο γυαλι του x5:Oτα 4 κουμπια κατω απο την οθονη ειναι αφης?

Edited by jmallen3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 477
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ειναι η ιδια με του blade?? κατι ειχα ακουσει οτι ειναι απο γυαλι του x5:Oτα 4 κουμπια κατω απο την οθονη ειναι αφης?
Η οθονη του Χ5 φενεται εξαιρετικη, απο καποια βιντεακια που εχω δει. Εξωτερικα ναι, εχει γυαλι.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το κινητό έχει 2 version μία με 4gb και μία με 2gb εσωτερική μνήμη. Είχα ακούσει ότι η wind θα έφερνε την 4άρα. Ισχύει; Ξέρει κανείς τπτ;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το κινητό έχει 2 version μία με 4gb και μία με 2gb εσωτερική μνήμη. Είχα ακούσει ότι η wind θα έφερνε την 4άρα. Ισχύει; Ξέρει κανείς τπτ;

 

Θα έχει 2 GB.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ότι όσα προβληματάκια αναφέρουν κάποιοι με την κάμερα είναι θέμα firmware και όχι hardware. Γνωρίζουμε αν και πώς διορθώνεται αυτό εκτός από official update; Edited by giwrgos20
Link to comment
Share on other sites

φαντάζομαι οτί μπορώ να την αναβαθμίσω σε 32Gb σωστά;

******* έγραψα συγνώμη.

 

Παρότι δεν ξέρω πολλά από κινητά, δυστυχώς Η/Υ δεν είναι. άρα μόνο με flash card

Link to comment
Share on other sites

Η οθονη του Χ5 φενεται εξαιρετικη, απο καποια βιντεακια που εχω δει. Εξωτερικα ναι, εχει γυαλι.

 

 

θα ηταν ωραια αμα ηταν τιποτα τυπου Gorilla Glass μπας και γλυτωσουμε καμια χαρακια... αλλα μαλλον ζητω πολλα για 200 ευρα... :O

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το κινητό :) Μόλις το πήρα απο το κατάστημα wind στην ελ. Βενιζέλου (Θησέως) 73 στην Καλλιθέα. Δεν έχω προλάβει να το ανοίξω ακόμα (περιμένω να γυρίσω σπιτι)

Μάλλον έχει και αλλά κομμάτια το κατάστημα, πάρτε τηλ. αν ενδιαφερεστε και είστε κοντα

Faith is the great cop-out, the great excuse to evade the need to think and evaluate evidence. Faith is belief in spite of, even perhaps because of, the lack of evidence.
Link to comment
Share on other sites

για πες φιλε απο κατασκευη τι λεει?

 

ποσες ωρες λεει για πρωτη φορτιση?

 

Ποσες ωρες αντεχεις εσυ να μην το πιασεις στα χερια σου?

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι απο πατρα.εχει ερθει το κινητο στη wind? αμα παω αυριο μεθαυριο το εχουν ετοιμοπαραδοτο να το παρω?? μπορει καποιος να μου πει γνωμες.ευχαριστω

 

Χθες ρωτησα σε δυο καταστηματα, πεμπτη-παρασκευη ή απο τριτη.... θα το εχουν.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

ποσες ωρες λεει για πρωτη φορτιση?

 

Αυτα για τις πρωτες ωρες φορτισης ισχυαν πριν πολλα χρονια που οι μπαταριες ηταν αλλου τυπου.Τωρα βαλτο οποτε θες και βγαλτο επισης.Και μεις εχουμε και το προσον να κανουμε και calibration οποτε θελουμε εαν ειμαστε rooted.

 

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για πες φιλε απο κατασκευη τι λεει?

 

ποσες ωρες λεει για πρωτη φορτιση?

 

Ποσες ωρες αντεχεις εσυ να μην το πιασεις στα χερια σου?

 

Απο κατασκευή φαίνεται αρκετά καλή για τα λεφτά του...

Για πρώτη φόρτιση δεν λένε τίποτα οι οδηγίες (έχει μόνο ένα ολιγοσέλιδο quick start guide). Εγώ θα το αφήσω μέχρι να φορτιστεί πλήρως και καμια ωρα παραπάνω.

Έχω όντως αγωνία να το ανοίξω μιας και είναι το πρωτο μου android κινητο και ελπίζω να μην απογοητευτώ :)

 

Πάντως πρέπει να έχει έρθει και σε άλλα καταστήματα γιατί μάλλον με πήραν και από άλλο καταστημα που είχα κάνει κράτηση (δυστυχως δεν ξέρω ποιο γιατί δεν πρόλαβα να απαντήσω αλλα το κατάλαβα γιατί ήταν αγνωστο νούμερο απο 693...). Γενικά απ' ότι καταλαβα από το ψάξιμο υπάρχουν κάποια καταστήματα που έχουν παραδόσεις εμπορευμάτων δευτερα-τεταρτη και άλλα που έχουν τρίτη-πέμπτη γιαυτο σε πολλούς λένε οτι θα το έχουν από Πέμπτη. Ενα άλλο καταστημα που μου ειπε θα το εχει απο τεταρτη είναι στην φιλλεληνων στο σύνταγμα (για όσους ενδιαφέρονται να ρωτήσουν)

Faith is the great cop-out, the great excuse to evade the need to think and evaluate evidence. Faith is belief in spite of, even perhaps because of, the lack of evidence.
Link to comment
Share on other sites

Οντως εχει ερθει το κινητο, απλα επειδη στη wind ειναι πολυ "large" φερνουν σε καθε καταστημα 4-5 κομματια, οποτε παραγγελια εκανα κ εγω για την παρασκευη...
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

αρχές Μαίου μου είπαν εμένα στις Μοίρες και στο Ηράκλειο... τουλάχιστον ήξεραν ποιο κινητό έλεγα... κάτι είναι κι αυτό...
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το κινητό :) Μόλις το πήρα απο το κατάστημα wind στην ελ. Βενιζέλου (Θησέως) 73 στην Καλλιθέα. Δεν έχω προλάβει να το ανοίξω ακόμα (περιμένω να γυρίσω σπιτι)

Μάλλον έχει και αλλά κομμάτια το κατάστημα, πάρτε τηλ. αν ενδιαφερεστε και είστε κοντα

 

Φιλε οποτε μπορεσεις πες δυο λογια για το κινητο,δηλ αν κολλαει,πως ειναι η καμερα κ το βιντεο και οτι αλλο μπορεις,thanks

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε πες μας οταν μπορεις με το GPS και στο internet πως τα παει το τηλεφωνο :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

και αν μπορεις να βγαλεις καμια φωτογραφια με την καμερα και να μας ανεβασεις να δουμε αναλυση.
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να εχει ερθει παντου,με πηραν απο 3 καταστηματα wind σημερα για να μου πουν πως ηρθε αλλα τους ειπα οτι θα περιμενω λιγο για να δω απο δω μεσα μπας και ειναι ανθρακας ο θησαυρος!
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον κυκλοφόρησε η συσκευή, συνέχεια στο επίσημο θέμα:

[ΕΠΙΣΗΜΟ] Huawei U8800 IDEOS X5

 

Ελπίζω να διατηρηθεί καθαρό, χωρίς να γίνονται οι ίδιες ερωτήσεις συνέχεια.

Το παρόν θέμα θα μείνει για λίγες μέρες κλειδωμένο, και έπειτα θα συνεχιστεί η συζήτηση για το X6 μέχρι να κυκλοφορήσει!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κάτοχος του HTC HD 2 με περασμενα οτι λειτουργικα δεν φανταζεστε... Λοιπον μόλις πηρα με αναβάθμιση συμβολαιου το HUAWAEI X 5 σαν 2ο και καλα τηλεφωνο... παιδια... παει σφαιρα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Ideos X6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...