Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire HD


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια πωσ απενεργοποειται η δονηση απο το πληκτρολογιο στα sms?

 

 

Menu-->Settings-->Language & Keyboard-->Touch Input-->Text Input-->Other Settigs-->Vibrate when typing.

 

Ξετικαρεις το τελευταιο και εισαι οκ.

If you are frightened of dying, and you are holding on,

you see devils tearing your life away.

If you have made your peace, then the devils are really angels,

freeing you from the earth...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει τόσες πολλές ρυθμίσεις που χάνομαι.

Τέλος πάντων.

Για κάποιο λόγο ένα account που είχα στο gmail δεν συγχρόνιζε το ημερολόγιο.

Έφτιαξα καινούργιο μέσα από το DHD αλλά δεν με αφήνει να σβήσω το παλιό.

Έχει κανείς υπόψιν του που κρατάει ρυθμίσεις ώστε να τις σβήσω και να με αφήσει να το σβήσω ώστε να γλιτώσω την επαναφορά ;

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μια ερωτηση γιατι δεν μπορω να δω καποιο video απο το YouTube ?

χρειαζεται καποιος player να γινει εγκατασταση στο κινητο ?

 

Ευχαριστω.

N9 Best phone ever
Link to comment
Share on other sites

Απο χθες εχω το HD και σε λιγες μερες (αφου εμπεδωσω καλα...) θα πω τις εντυπωσεις μου ως χρηστης που δεν ειχε πριν smartphone.Πιστευω οτι ενα τετοιο review ενδιαφερει αρκετους που θελουν να μεταπηδησουν σε smartphone.

 

Προς το παρον να ρωτησω αν υπαρχει καποια καλη εφαρμογη για να αποθηκευεις κωδικους κτλ (οπως PIN, ΑΜΚΑ...);

 

Εγώ χρησιμοποιώ το Keeper. Μπορείς να το κατεβάσεις από το Market, είναι δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μια ερωτηση γιατι δεν μπορω να δω καποιο video απο το YouTube ?

χρειαζεται καποιος player να γινει εγκατασταση στο κινητο ?

 

Ευχαριστω.

 

μεσο 3g?? η μεσο wifi??

νομιζω μονο μεσο wifi μπορεις να δεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1) Με ποίον τρόπο μπορώ να περάσω και άλλες ελληνικές πόλης στον καιρό?

2) Με ποιόν τρόπο μπορώ να αποθηκεύσω ένα email για να το έχω αρχείο?

Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα απο brando θηκη σιλικονης και μπαταρια εξτρα 1500ma 30 δολλαρια με μεταφορικα,ελλαδισταν ακομα δεν ξερουν τι ειναι το desire hd
Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα απο brando θηκη σιλικονης και μπαταρια εξτρα 1500ma 30 δολλαρια με μεταφορικα,ελλαδισταν ακομα δεν ξερουν τι ειναι το desire hd

 

Δοκίμασε την μπαταρία... είμαι περίεργος να δω πόσο λιγότερο από την κανονική θα κρατάει :D

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε την μπαταρία... είμαι περίεργος να δω πόσο λιγότερο από την κανονική θα κρατάει :D

 

Αυτό φοβάμαι και εγώ...made in china :rolleyes:

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Γιατί η μπαταρία που φοράει το κινητό αυτή τη στιγμή είναι από ;.

 

Πάντως σε εμένα κρατάει 1.5 ημέρα με αρκετή χρήση και Bluetooth ενεργοποιημένο. Έχω απενεργοποίησει όλες τις αυτόματες ενημερώσεις, όπως επίσης και τα δεδομένα φόντου. Ικανοποιημένος είμαι, θα ήθελα όμως μια μπαταρία με 1800mAh. Ίσως εκεί να δούμε διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δοκίμασε την μπαταρία... είμαι περίεργος να δω πόσο λιγότερο από την κανονική θα κρατάει :D

 

Μην είσαι τόσο σίγουρος για αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Μετά τη μεγάλη χαρά που πήρα όταν αγόρασα το τηλεφωνάκι μου ήρθε μια πίκρα:( .Ανακάλυπσα ένα καμένο πιξελακι χαμιλά στην οθόνη που μονο με άσπρο φόντο έιναι ορατό. Αν ξερετε το καλύπτει αυτό η εγγύιση ή δεν αξιζει καν τον κόπο να ασχοληθώ.?¨:(
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Μετά τη μεγάλη χαρά που πήρα όταν αγόρασα το τηλεφωνάκι μου ήρθε μια πίκρα:( .Ανακάλυπσα ένα καμένο πιξελακι χαμιλά στην οθόνη που μονο με άσπρο φόντο έιναι ορατό. Αν ξερετε το καλύπτει αυτό η εγγύιση ή δεν αξιζει καν τον κόπο να ασχοληθώ.?¨:(

 

14. Due to the complexity of liquid crystal displays on handheld devices, dead or bright pixels may sometimes occur. If the following occurs within 14 days from the date of purchase, then you can ask to replace the LCD at our authorized service centre.

(a) 3 or more dead/bright pixels (*) anywhere on the liquid crystal display.

(b) If there are only 2 dead/bright pixels, then they must be within 5mm of each

 

μεταφραση

 

14. Λόγω της πολυπλοκότητας των υγρών κρυστάλλων για φορητές συσκευές, νεκρά ή φωτεινά εικονοστοιχεία μπορεί μερικές φορές να υπάρξουν. Αν οτιδήποτε από τα παρακάτω συμβεί εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς, τότε μπορείτε να ζητήσετε την αντικατάσταση της οθόνης LCD σε εξουσιοδοτημένο κέντρο υποστήριξης.

(a) 3 ή περισσότερα νεκρά / φωτεινά pixels οπουδήποτε στην οθόνη υγρών κρυστάλλων.

(b) Εάν υπάρχουν μόνο 2 νεκρά / φωτεινά pixel, τότε θα πρέπει να είναι σε απόσταση τουλάχιστον 5 χιλιοστών μεταξύ τους

 

 

 

πηγή: http://member.america.htc.com/download/Web_materials/Manual/Warranty/Android/0602_F_WarrantyEULA_76x126_Asia-TCH.pdf

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φοβάμαι και εγώ...made in china :rolleyes:

 

ρε παιδια τι λετε!!??:confused:

για ονομα του θεου μπαταρια ειναι δεν εινια και μητρικη πλακετα

τι διαφορα εχει δλδ απο μια γνησια??

ποσο περισοτερο κοστος κατασκευης εχει η γνησια?

υποτιθεται οτι η brando ειναι κορυφαια στο ειδος της

Link to comment
Share on other sites

Γιατί η μπαταρία που φοράει το κινητό αυτή τη στιγμή είναι από ;.

 

Πάντως σε εμένα κρατάει 1.5 ημέρα με αρκετή χρήση και Bluetooth ενεργοποιημένο. Έχω απενεργοποίησει όλες τις αυτόματες ενημερώσεις, όπως επίσης και τα δεδομένα φόντου. Ικανοποιημένος είμαι, θα ήθελα όμως μια μπαταρία με 1800mAh. Ίσως εκεί να δούμε διαφορά.

Αντωνη η 1.5 ημερα αυτονομια που αναφερεις με κλειστες ολες τις αυτοματες ενημερωσεις δεν ειναι καλη αυτονομια και δεν θα επρεπε να εισαι ευχαριστημενος.

στο galaxy s οσα παιδια το δουλευουν με κλειστο τον αυτοματο συγχρονισμο πανε στις 2 φουλ μερες αυτονομια ευκολα.

 

και επισης εχω να πω και το εξης. αν σε τετοιες συσκευες οπως το desire hd και το galaxy s, κλεινουμε αυτοματες ενημερωσεις, κλεινουμε το 3g internet, βγαζουμε widget απο την κεντρικη οθονη, με σκοπο να εχουμε καλη αυτονομια, η δικη μου η γνωμη ειναι οτι οι συσκευες αυτες πρωτον υπολειτουργουν, και δευτερον δεν τις εκμεταλλευομαστε !!!!

Το νοημα σε αυτες τις πολυ δυνατες συσκευες, ειναι να δουλευεις ιντερνετ συνεχεια οπου και να εισαι, να παιρνεις live τα email σου, να εχεις τα widget στην κεντρικη οθονη να σε ενημερωνουν για καιρο, νεα, facebook, twitter και να κανουν αυτοματα ανανεσωση ανα καποιο διαστημα, και γενικα να εκμεταλλευομαστε τις δυνατοτητες τους.

Αν ειναι να κλεινω τα παντα για να λεω οτι μου βγαζει 3 μερες αυτονομια, τοτε να παω να αγορασω μια συσκευη των 250 ευρω που θα μου κανει τα ιδια.

 

Η συμβουλη η δικη μου ειναι να μην κοιτατε και αγχωνεσται για την αυτονομια. ευχαριστηθειτε τις συσκευουλα σας στο μεγιστο και με τη βοηθεια μιας δευτερης μπαταριας, ενος φορτιστη αυτοκινητου και ισως μιας εξωτερικης μπαταριας (οπως εχω εγω) θα ειστε παντα μια χαρα απο θεμα μπαταριας !!!!

 

Και κατι αλλο. βλεπω οτι πολλα παιδια και εδω αλλα και στο galaxy s ολη την ωρα κοιτανε και ασχολουνται με τους task managers και τους task killers, με αποτελεσμα να "ψιριζουν" ολη την ωρα την συσκευη γιατι εχουν ανοιξει 5 εφαρμογες, και γιατι γεμιζει η μνημη κ.τ.λ.

η δικη μου η συμβουλη πανω σε αυτο το θεμα ειναι η εξης. ευχαριστηθειτε τη συσκευη σας και μην σας νοιαζει ποση μνημη ειναι ελευθερη. μην ασχολειστε με task killers και ειδικα με εφαρμογες που κανουν auto kill.

Το android ειναι ετσι φτιαγμενο, που οταν χρειαστει μνημη θα την βρει μονο του. θα ελευθερωσει απο μονο του οσο χρειαζεται για να λειοτυργει το τηλεφωνο και να ανοιγετε τις εφαρμογες σας.

Εχουμε φθασει πλεον σε πολυ δυνατους επεξεργαστες και σε μεγαλες τιμες σε μνημη ram. αφηστε το λειτουργικο να κανει την δουλεια του και θα δειτε οτι η συσκευη σας θα λειτουργει οπως πρεπει.

αλλιως θα ειστε συνεχεια με το αγχος αν εκανε μισο δευτερολεπτο να ανοιξει μια εφαρμογη, η μηπως εκανε 1/4 του δευτερολεπτου.

 

Και για του λογου το αληθες, οποιος θελει ας κανει το παρακατω. για μια συνεχομενη ωρα, ανοιξτε οτι εφαρμογη εχετε μεσα στη συσκευη σας και χρησιμοποιηστε τα παντα. μπειτε παντου και για μια ωρα χωρις να σταματησετε, ξεζουμιστε το κινητο σας. θα δειτε οτι δεν θα κολλησει ποτε επειδη δεν εχει μνημη η λογω επεξεργαστη. δοκιμαστε και πειτε μου.

 

Γειά σας παιδιά. Μετά τη μεγάλη χαρά που πήρα όταν αγόρασα το τηλεφωνάκι μου ήρθε μια πίκρα:( .Ανακάλυπσα ένα καμένο πιξελακι χαμιλά στην οθόνη που μονο με άσπρο φόντο έιναι ορατό. Αν ξερετε το καλύπτει αυτό η εγγύιση ή δεν αξιζει καν τον κόπο να ασχοληθώ.?¨:(

Εχεις το δικαιωμα να το επιστρεψεις μεσα στις πρωτες 7 ημερες και να σου δωσουν καινουργιο σφραγισμενο στο κουτι του !!!!

αυτο ειναι το λεγομενο doa (Dead On Arrival) και ειναι υποχρεωμενοι να το κανουν.

πηγαινε σημερα κιολας και επεμενε να σου δωσουν καινουργιο. μην το αμελησεις φιλε.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Αντωνη η 1.5 ημερα αυτονομια που αναφερεις με κλειστες ολες τις αυτοματες ενημερωσεις δεν ειναι καλη αυτονομια και δεν θα επρεπε να εισαι ευχαριστημενος.

στο galaxy s οσα παιδια το δουλευουν με κλειστο τον αυτοματο συγχρονισμο πανε στις 2 φουλ μερες αυτονομια ευκολα.

 

και επισης εχω να πω και το εξης. αν σε τετοιες συσκευες οπως το desire hd και το galaxy s, κλεινουμε αυτοματες ενημερωσεις, κλεινουμε το 3g internet, βγαζουμε widget απο την κεντρικη οθονη, με σκοπο να εχουμε καλη αυτονομια, η δικη μου η γνωμη ειναι οτι οι συσκευες αυτες πρωτον υπολειτουργουν, και δευτερον δεν τις εκμεταλλευομαστε !!!!

Το νοημα σε αυτες τις πολυ δυνατες συσκευες, ειναι να δουλευεις ιντερνετ συνεχεια οπου και να εισαι, να παιρνεις live τα email σου, να εχεις τα widget στην κεντρικη οθονη να σε ενημερωνουν για καιρο, νεα, facebook, twitter και να κανουν αυτοματα ανανεσωση ανα καποιο διαστημα, και γενικα να εκμεταλλευομαστε τις δυνατοτητες τους.

Αν ειναι να κλεινω τα παντα για να λεω οτι μου βγαζει 3 μερες αυτονομια, τοτε να παω να αγορασω μια συσκευη των 250 ευρω που θα μου κανει τα ιδια.

 

Η συμβουλη η δικη μου ειναι να μην κοιτατε και αγχωνεσται για την αυτονομια. ευχαριστηθειτε τις συσκευουλα σας στο μεγιστο και με τη βοηθεια μιας δευτερης μπαταριας, ενος φορτιστη αυτοκινητου και ισως μιας εξωτερικης μπαταριας (οπως εχω εγω) θα ειστε παντα μια χαρα απο θεμα μπαταριας !!!!

 

Και κατι αλλο. βλεπω οτι πολλα παιδια και εδω αλλα και στο galaxy s ολη την ωρα κοιτανε και ασχολουνται με τους task managers και τους task killers, με αποτελεσμα να "ψιριζουν" ολη την ωρα την συσκευη γιατι εχουν ανοιξει 5 εφαρμογες, και γιατι γεμιζει η μνημη κ.τ.λ.

η δικη μου η συμβουλη πανω σε αυτο το θεμα ειναι η εξης. ευχαριστηθειτε τη συσκευη σας και μην σας νοιαζει ποση μνημη ειναι ελευθερη. μην ασχολειστε με task killers και ειδικα με εφαρμογες που κανουν auto kill.

Το android ειναι ετσι φτιαγμενο, που οταν χρειαστει μνημη θα την βρει μονο του. θα ελευθερωσει απο μονο του οσο χρειαζεται για να λειοτυργει το τηλεφωνο και να ανοιγετε τις εφαρμογες σας.

Εχουμε φθασει πλεον σε πολυ δυνατους επεξεργαστες και σε μεγαλες τιμες σε μνημη ram. αφηστε το λειτουργικο να κανει την δουλεια του και θα δειτε οτι η συσκευη σας θα λειτουργει οπως πρεπει.

αλλιως θα ειστε συνεχεια με το αγχος αν εκανε μισο δευτερολεπτο να ανοιξει μια εφαρμογη, η μηπως εκανε 1/4 του δευτερολεπτου.

 

Και για του λογου το αληθες, οποιος θελει ας κανει το παρακατω. για μια συνεχομενη ωρα, ανοιξτε οτι εφαρμογη εχετε μεσα στη συσκευη σας και χρησιμοποιηστε τα παντα. μπειτε παντου και για μια ωρα χωρις να σταματησετε, ξεζουμιστε το κινητο σας. θα δειτε οτι δεν θα κολλησει ποτε επειδη δεν εχει μνημη η λογω επεξεργαστη. δοκιμαστε και πειτε μου.

 

 

Συμφωνώ απόλυτα τόσο για το θέμα της μπαταρίας όσο και για τους task killers ειδικά αυτοί στο λειτουργικό αυτό όχι μόνο δεν χρειάζονται αλλά δημιουργούν και άλλα προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ όσον αφορά την μπαταρία. Σταμάτησα να προσπαθώ να αυξήσω την αυτονομία και αύξησα την απόλαυση του κινητού..

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

σημερα αγορασα το desireHD.

οταν του εβαλα τη μπαταρια,ειχε πολυ ενεργεια και πριν λιγο τελειωσε και το εβαλα για φορτιση

ποσες ωρες πρεπει να ειναι η πρωτη φορτιση?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

σημερα αγορασα το desireHD.

οταν του εβαλα τη μπαταρια,ειχε πολυ ενεργεια και πριν λιγο τελειωσε και το εβαλα για φορτιση

ποσες ωρες πρεπει να ειναι η πρωτη φορτιση?

 

Μέχρι να πρασινίσει το λαμπάκι.:)

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Αντωνη η 1.5 ημερα αυτονομια που αναφερεις με κλειστες ολες τις αυτοματες ενημερωσεις δεν ειναι καλη αυτονομια και δεν θα επρεπε να εισαι ευχαριστημενος.

στο galaxy s οσα παιδια το δουλευουν με κλειστο τον αυτοματο συγχρονισμο πανε στις 2 φουλ μερες αυτονομια ευκολα.

 

και επισης εχω να πω και το εξης. αν σε τετοιες συσκευες οπως το desire hd και το galaxy s, κλεινουμε αυτοματες ενημερωσεις, κλεινουμε το 3g internet, βγαζουμε widget απο την κεντρικη οθονη, με σκοπο να εχουμε καλη αυτονομια, η δικη μου η γνωμη ειναι οτι οι συσκευες αυτες πρωτον υπολειτουργουν, και δευτερον δεν τις εκμεταλλευομαστε !!!!

Το νοημα σε αυτες τις πολυ δυνατες συσκευες, ειναι να δουλευεις ιντερνετ συνεχεια οπου και να εισαι, να παιρνεις live τα email σου, να εχεις τα widget στην κεντρικη οθονη να σε ενημερωνουν για καιρο, νεα, facebook, twitter και να κανουν αυτοματα ανανεσωση ανα καποιο διαστημα, και γενικα να εκμεταλλευομαστε τις δυνατοτητες τους.

Αν ειναι να κλεινω τα παντα για να λεω οτι μου βγαζει 3 μερες αυτονομια, τοτε να παω να αγορασω μια συσκευη των 250 ευρω που θα μου κανει τα ιδια.

 

Η συμβουλη η δικη μου ειναι να μην κοιτατε και αγχωνεσται για την αυτονομια. ευχαριστηθειτε τις συσκευουλα σας στο μεγιστο και με τη βοηθεια μιας δευτερης μπαταριας, ενος φορτιστη αυτοκινητου και ισως μιας εξωτερικης μπαταριας (οπως εχω εγω) θα ειστε παντα μια χαρα απο θεμα μπαταριας !!!!

 

Και κατι αλλο. βλεπω οτι πολλα παιδια και εδω αλλα και στο galaxy s ολη την ωρα κοιτανε και ασχολουνται με τους task managers και τους task killers, με αποτελεσμα να "ψιριζουν" ολη την ωρα την συσκευη γιατι εχουν ανοιξει 5 εφαρμογες, και γιατι γεμιζει η μνημη κ.τ.λ.

η δικη μου η συμβουλη πανω σε αυτο το θεμα ειναι η εξης. ευχαριστηθειτε τη συσκευη σας και μην σας νοιαζει ποση μνημη ειναι ελευθερη. μην ασχολειστε με task killers και ειδικα με εφαρμογες που κανουν auto kill.

Το android ειναι ετσι φτιαγμενο, που οταν χρειαστει μνημη θα την βρει μονο του. θα ελευθερωσει απο μονο του οσο χρειαζεται για να λειοτυργει το τηλεφωνο και να ανοιγετε τις εφαρμογες σας.

Εχουμε φθασει πλεον σε πολυ δυνατους επεξεργαστες και σε μεγαλες τιμες σε μνημη ram. αφηστε το λειτουργικο να κανει την δουλεια του και θα δειτε οτι η συσκευη σας θα λειτουργει οπως πρεπει.

αλλιως θα ειστε συνεχεια με το αγχος αν εκανε μισο δευτερολεπτο να ανοιξει μια εφαρμογη, η μηπως εκανε 1/4 του δευτερολεπτου.

 

Και για του λογου το αληθες, οποιος θελει ας κανει το παρακατω. για μια συνεχομενη ωρα, ανοιξτε οτι εφαρμογη εχετε μεσα στη συσκευη σας και χρησιμοποιηστε τα παντα. μπειτε παντου και για μια ωρα χωρις να σταματησετε, ξεζουμιστε το κινητο σας. θα δειτε οτι δεν θα κολλησει ποτε επειδη δεν εχει μνημη η λογω επεξεργαστη. δοκιμαστε και πειτε μου.

 

 

Εχεις το δικαιωμα να το επιστρεψεις μεσα στις πρωτες 7 ημερες και να σου δωσουν καινουργιο σφραγισμενο στο κουτι του !!!!

αυτο ειναι το λεγομενο doa (Dead On Arrival) και ειναι υποχρεωμενοι να το κανουν.

πηγαινε σημερα κιολας και επεμενε να σου δωσουν καινουργιο. μην το αμελησεις φιλε.

 

Ναι αλλα να ρωτησω εγω κατι αλλο? Συμφωνει πως το κινητο δεν θα κολλησει οσες εφαρμογες κι αν ανοιξουμε,δεν θα καταναλωνει ομως και περισσοτερη ενεργεια αν υπαρχουν πολλες εφαρμογες που τρεχουν απο πισω??:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα να ρωτησω εγω κατι αλλο? Συμφωνει πως το κινητο δεν θα κολλησει οσες εφαρμογες κι αν ανοιξουμε,δεν θα καταναλωνει ομως και περισσοτερη ενεργεια αν υπαρχουν πολλες εφαρμογες που τρεχουν απο πισω??:confused:

Τσου!

Η κατάληψη μνήμης ραμ δεν καταναλώνει ενέργεια.

Ο επεξεργαστής τρώει ενέργεια.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

@Tonyk

Αντώνη συμφωνώ. Απλά όμως δεν μπορώ να έχω έναν φορτιστή πάντα δίπλα μου ή μια εφεδρική μπαταρία. Για αυτό αν θυμάσαι αγόρασα και την μπαταρία των 2300mAh στο HTC HD2 (4 ημέρες με το 3g ανοιχτό συνέχεια). Γνωρίζεις ότι έχω το unlimited mobile internet (3gb) από την vodafone για να μην σκέφτομαι αν θα κάνω χρήση internet παραπάνω κλπ κλπ. Σκέψου ότι εάν όλα είναι ανοιχτά, το βράδυ θα χρειάζεται φώρτιση. Και εάν δεν είμαι σπίτι ή δεν έχω κοντά μια μπρίζα;. Πιστεύω ότι είναι μέγιστο λάθος από την HTC, η μικρή αυτή μπαταρία. Έχω αγοράσει το DHD και το HTC HD2 καθαρά για επαγγελματικούς λόγους μιας και ήθελα μεγάλη οθόνη για να μην παίρνω μαζί το netbook σε ταξίδια μου. Εάν άλλοι κατασκευαστές έχουν βγάλει 1500mAh, και 1800 mAh (Nομίζω η mugen ίσως βγάλει), γιατί να μην το κάνει και η HTC; . Ειλικρινά αίσχος!!. Το κινητό πετάει αυτή τη στιγμή, δεν έχω κάνει ποτε restart λόγω κολλήματος η πλοήγηση στο internet είναι φοβερή, καλό gps και εφαρμογές πάρα πολύ χρήσιμες. Ακόμα και πολύ καλές Office εφαρμογές (Think Free, Suite Office Prof, quick office).

Γιατί όμως αυτή η μπαταρία!!! Έλεος!!

Edited by apitsakis
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...