Jump to content

Blackberry Bold 9780


thief
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το τηλέφωνο ανακοινώθηκε και επίσημα με press release. Εμφανίζεται πλέον και στο site της RIM. Μέσα στον Νοέμβρη ξεκινάει η διάθεσή του - για Ελλάδα κανείς δεν ξέρει ακόμα.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 437
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
περιμενω πως και πως να βγει , ελεγα να παρω το 9700 , αλλα αφου βγαινει αυτο ας κανω λιγο υπομονη , αντε γιατι αυτη η μπιλια με εχει τρελανει , ωρες ωρες κολαει και δεν λεει να ξεκολησει:mad:
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ λέω να το πάρω, δίνοντας το iphone.

Απλώς αναρωτιέμαι αν αξίζει η διαφορά σε σχέση με το 9700. Το μόνο που με προβληματίζει είναι η μεγαλύτερη μνήμη για να τρέχει καλύτερα το 6.

Τώρα η 5άρα κάμερα, ή οι άλλες μικροβελτιώσεις δεν μου λένε προσωπικά τίποτα...

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

Το 9700 κανει 515 και το 9780 554. Η μικρή η διαφορά στα χρήματα, αλλά κάθε καινούριο εχει να προσφέρει περισσότερα.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μαθαμε πότε θα ερθει στην Ελληνική αγορά?

 

Στη Voda μου είπαν ότι μάλλον θα το έχουν μέσα στις γιορτές...

BB 8900 -> BB 9700 -> BB 9800 -> ΒΒ 9900 -> ΒΒ Ζ10 STL100-2 -> BB Passport -> BB KeyOne

BB PlayBook 32GB

Link to comment
Share on other sites

Στη Voda μου είπαν ότι μάλλον θα το έχουν μέσα στις γιορτές...

 

Ωραια να τι θα μου φέρει ο Αγιος Bill:):):)

Link to comment
Share on other sites

To 9780 μόλις έφτασε!! Ωραιότατο, πολύ βολικό και όπως ακριβώς το περίμενα. Τώρα το ψάχνω λίγο, αλλά νομίζω πως δεν μπορώ να μπω στο Blackberry Apps World αν και απενεργοποίησα τη σύνδεση και το δουλεύω με το WiFi. Δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι στο OS6, γιατί στο Curve της γυναίκας μου μπαίνει μια χαρά. Θα το ψάξω πάντως περισσότερο...

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα ηρθε χθες το μεσημερι.. ειναι καταπληκτικο δεν το αλλαζω με κανενα :) και γω ενω μπενω κανονικα μεσω wifi παντου δεν μπορω να μπω στο appstore. δηλαδη μπενει αλλα μολις παω να κατεβασω κατι λεει "you do not have sufficient wireless coverage or your connection to the wireless network is turned off."\τι μπορει να φταιει? Edited by Cavaradossi
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα οτι με το νεο AppWorld 2.0.1. δεν υπάρχει τρόπος να μπεις παρά μόνο από τις χωρες που υποστηρίζονται...

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

οταν βλεπουμε τα μηνυματα τι παταμε και δεν θυμαμαι για να παμε στην κορυφη στο πρωτο?
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

οταν βλεπουμε τα μηνυματα τι παταμε και δεν θυμαμαι για να παμε στην κορυφη στο πρωτο?

 

T=top

B=bottom

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεω να το εχεις γυρισμενο στα Ελληνικα ? οπως και επισης πρεπει να εισαι εκει που ειναι ολα τα μαιλ .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...