Jump to content

ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)


nikatapi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους.

Θα ζητήσω προκαταβολικά συγγνώμη γιατί.... Θα κάνω "πάλι" την ηλίθια ερώτηση. Διάβασα αποσπασματικά το Thread γιατί 323 σελίδες δεν "παλεύονται"... Τα εισαγόμενα από την Wind τηλέφωνα, τελικά διαφέρουν στην οθόνη και την κάμερα μόνο σε σχέση με το Orange, μετά το ξεκλείδωμα της μνήμης;

Είδα ένα link που είχε ανεβάσει κάποιος από youtube με σύγκριση της oled και της tft δίπλα δίπλα και μου φάνηκε ότι η oled έχει απλά πιο καλά μαύρα. Στη χρήση έξω, στον ήλιο, η tft διαβάζεται; Ρωτάω γιατί σκέφτομαι να το χρησιμοποιώ και σαν gps με βάση στην μηχανή, οπότε είναι καίριο το θέμα.

 

Κατά τα λοιπά, από ότι βλέπω το τηλέφωνο είναι καταπληκτικό, ειδικά αν σκεφτεί κανείς την τιμή του! Σκεφτόμουν να τα σκάσω για Ν8 γιατί... έχω συνηθίσει το Symbian και είναι καλό το hardware και πολύ καλό το Ovi Maps. Αλλά αν μπορώ να έχω σχεδόν την ίδια χρηστικότητα με το 1/3 της τιμής...

 

Δεν ξέρω αν κάνω καλά που ρωτάω εδώ, αλλά αυτό το "νέο" google maps που υποτίθεται έχει offline mode και δουλεύει σαν το Ovi, έχει βγει στην "κατανάλωση"? Τo κατέβασε κανείς να δει τι δουλεύει από τα features στο Blade? Υποτίθεται ότι ανάλογα με το hardware, άλλα τηλέφωνα έχουν πλήρη χρηστικότητα και άλλα όχι. Ξέρω ότι υπάρχουν "σπασμένα" τα πάντα, αλλά αν υπάρχει καλή δωρεάν λύση, γιατί να το κάνεις...

 

Ευχαριστώ θερμά και... ξανά συγγνώμη για την επανάληψη!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εντυπώσεις και παρατηρήσεις κι από εμένα. Τελικά μετά από 3 μέρες ενασχολήσης με το κινητό έχω να πω οτι για 150 ευρώ είναι ό,τι καλύτερο έχω δει! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, αλλά θα πρέπει κάποιος να έχει μεράκι για να το φέρει στα μέτρα του, δηλαδή δεν είναι σα να παίρνεις ένα HTC που έχει το Sense. Άρα μάλλον δεν κάνει για αδαείς. Κάποια πράγματα που με ενόχλησαν στη στη stock WIND ROM:

 

1. Μου φαίνεται περίεργο που σε airplane mode δε σε αφήνει να ανοίξεις το wi-fi. Σε όλες τις άλλες 2.1 ROM που έχω δει (Χ10, Galaxy S) σε αφήνει. Στην 1.6 του X10 όντως δε με άφηνε και έπρεπε να χρήσιμοποιήσω ειδικό app. Ένα (-) εδώ.

 

2. Υπάρχει bug με το facebook sync. Στο Sync options (gmail, corporate, facebook) δεν κάνει τίποτα όταν επιλέγω να προσθέσω το facebook για sync. Έτσι, δε μπορώ να συνδέσω τις επαφές, να κατεβάσω φωτογραφίες, κτλ κτλ. Ένα ακόμα μεγαλύτερο (-) εδώ.

 

3. Το μεγαλύτερο όμως μειονέκτημα που βρήκα (αν πρέπει να παραπονιέμαι για συσκευή 150 ευρώ) είναι οτι δεν παίζει ομαλά ένα νορμάλ avi (170 MB, xvid, 20 λεπτά, 640x352). Τόσο το vitalPlayer όσο και το RockPlayer 1.55 ζορίζονοται.. Το οποίο βρίσκω περίεργο γιατί το συγκεκριμένο avi παίζει ΑΨΟΓΑ σε κάποιες συσκευές με παρόμοιους επεξεργαστές που έχω και με το αθάνατο CorePlayer, το Dell Axim x51v (μηχάνημα 6ετίας!!), και το HTC Diamond2.

Μήπως φταίει η κάρτα της συσκευασίας που χρησιμοποιώ;

Μήπως καλό θα ήταν να ξεκλειδώσω τα 512 MB στη μνήμη;

Μήπως δεν έχει η συσκευή κάποιο επιταχυντή γραφικών;

Πιθανόν να μην έχει βγει ακόμα και κάποιο σοβαρό Media Player για Android..

 

Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

3. Το μεγαλύτερο όμως μειονέκτημα που βρήκα (αν πρέπει να παραπονιέμαι για συσκευή 150 ευρώ) είναι οτι δεν παίζει ομαλά ένα νορμάλ avi (170 MB, xvid, 20 λεπτά, 640x352). Τόσο το vitalPlayer όσο και το RockPlayer 1.55 ζορίζονοται.. Το οποίο βρίσκω περίεργο γιατί το συγκεκριμένο avi παίζει ΑΨΟΓΑ σε κάποιες συσκευές με παρόμοιους επεξεργαστές που έχω και με το αθάνατο CorePlayer, το Dell Axim x51v (μηχάνημα 6ετίας!!), και το HTC Diamond2.

Μήπως φταίει η κάρτα της συσκευασίας που χρησιμοποιώ;

Μήπως καλό θα ήταν να ξεκλειδώσω τα 512 MB στη μνήμη;

Μήπως δεν έχει η συσκευή κάποιο επιταχυντή γραφικών;

Πιθανόν να μην έχει βγει ακόμα και κάποιο σοβαρό Media Player για Android..

 

Καλημέρα.

εμενα παντως μια χαρα παιζει με τον ενσωματωμενο player και μου παιζει και τους υποτιτλους κανονικοτατα! εχω την μαμα καρτα μνημης με rls9 και 512 fix

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις και παρατηρήσεις κι από εμένα. Τελικά μετά από 3 μέρες ενασχολήσης με το κινητό έχω να πω οτι για 150 ευρώ είναι ό,τι καλύτερο έχω δει! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, αλλά θα πρέπει κάποιος να έχει μεράκι για να το φέρει στα μέτρα του, δηλαδή δεν είναι σα να παίρνεις ένα HTC που έχει το Sense. Άρα μάλλον δεν κάνει για αδαείς. Κάποια πράγματα που με ενόχλησαν στη στη stock WIND ROM:

 

1. Μου φαίνεται περίεργο που σε airplane mode δε σε αφήνει να ανοίξεις το wi-fi. Σε όλες τις άλλες 2.1 ROM που έχω δει (Χ10, Galaxy S) σε αφήνει. Στην 1.6 του X10 όντως δε με άφηνε και έπρεπε να χρήσιμοποιήσω ειδικό app. Ένα (-) εδώ.

 

2. Υπάρχει bug με το facebook sync. Στο Sync options (gmail, corporate, facebook) δεν κάνει τίποτα όταν επιλέγω να προσθέσω το facebook για sync. Έτσι, δε μπορώ να συνδέσω τις επαφές, να κατεβάσω φωτογραφίες, κτλ κτλ. Ένα ακόμα μεγαλύτερο (-) εδώ.

 

3. Το μεγαλύτερο όμως μειονέκτημα που βρήκα (αν πρέπει να παραπονιέμαι για συσκευή 150 ευρώ) είναι οτι δεν παίζει ομαλά ένα νορμάλ avi (170 MB, xvid, 20 λεπτά, 640x352). Τόσο το vitalPlayer όσο και το RockPlayer 1.55 ζορίζονοται.. Το οποίο βρίσκω περίεργο γιατί το συγκεκριμένο avi παίζει ΑΨΟΓΑ σε κάποιες συσκευές με παρόμοιους επεξεργαστές που έχω και με το αθάνατο CorePlayer, το Dell Axim x51v (μηχάνημα 6ετίας!!), και το HTC Diamond2.

Μήπως φταίει η κάρτα της συσκευασίας που χρησιμοποιώ;

Μήπως καλό θα ήταν να ξεκλειδώσω τα 512 MB στη μνήμη;

Μήπως δεν έχει η συσκευή κάποιο επιταχυντή γραφικών;

Πιθανόν να μην έχει βγει ακόμα και κάποιο σοβαρό Media Player για Android..

 

Καλημέρα.

 

1) το περιέργο και λάθος της υπόθεσης θα ήταν να άνοιγε πομποδέκτες σε airplane mode!

 

2) Δεν θυμάμαι καν να είχε FB application η Stock Rom... αλλα αυτό είναι δυσλειτουργια εφαρμογης τρίτου και όχι της συσκευής της ιδιας.

 

3) Στην Stock rom το hardware accelaration ειναι OFF, οπότε ναι... σε απαιτητικα πράγματα δεν τα καταφέρνει. Εδώ συνίσταται λοιπόν το πείραγμα της ROM :) για να κάνεις HW accelaration ON αλλα και να ξεκλειδώσεις την μνήμη. Μετά θα έχεις ενα ΑΛΛΟ τηλέφωνο.

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το skin case για το κινητο. Το απογευμα θα το φορεσω και θα σας πω εντυπωσεις.

 

Ημ/νια Παραγγελιας : 14/1

Ημ/νια Παραδοσης : 31/1

Edited by wolf13
:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Στη χρήση έξω, στον ήλιο, η tft διαβάζεται; Ρωτάω γιατί σκέφτομαι να το χρησιμοποιώ και σαν gps με βάση στην μηχανή, οπότε είναι καίριο το θέμα.

 

 

Εξω στον ήλιο ότι και οθόνη να έχεις θα έχεις μεγαλο πρόβλημα. Βασικά δεν θα βλέπεις τίποτα. Εγγυημένα :)

 

Μπορείς να δοκιμάσεις την τύχη σου με την android ναυαρχιδα της LG που φτάνει φωτεινότητα στα 700nit αν ενθυμουμε σωστά. Αν θα τα καταφέρνει κάποιο, μόνο αυτό θα είναι.

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το skin case για το κινητο. Το απογευμα θα το φορεσω και θα σας πω εντυπωσεις.

 

Ημ/νια Παραγγελιας : 14/1

Ημ/νια Παραδοσης : 31/1

 

πόσο σου βγήκε μαζί με μεταφορικά τελικά;

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το skin case για το κινητο. Το απογευμα θα το φορεσω και θα σας πω εντυπωσεις.

 

Ημ/νια Παραγγελιας : 14/1

Ημ/νια Παραδοσης : 31/1

 

Μεγιές μεγιές Βαγγέλη! :D

 

Λες να ήρθε και το δικό μου σήμερα;; :ninja:

 

Ποιες είναι οι πρώτες εντυπώσεις;;;

 

πόσο σου βγήκε μαζί με μεταφορικά τελικά;

 

€7.83EUR με μεταφορικά βγαίνει.

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

πόσο σου βγήκε μαζί με μεταφορικά τελικά;

 

Sub-Total: €5.74EUR

(Registered Air Mail Service (0.07kg)): €2.10EUR

Total: €7.83EUR

 

Μεγιές μεγιές Βαγγέλη! :D

Λες να ήρθε και το δικό μου σήμερα;; :ninja:

Ποιες είναι οι πρώτες εντυπώσεις;;;

€7.83EUR με μεταφορικά βγαίνει.

 

Νικο ουτε που το εχω δει ακομα, ηρθε σπιτι και εγω ειμαι στο γραφειο.

Το απογευματακι θα το τσεκαρω και θα ανεβασω και φωτο.

Παντως η γυναικα μου ειπε οτι ειναι λιγο ποιο διαφανες απο οτι στην φωτο.

Edited by wolf13
:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

πόσο σου βγήκε μαζί με μεταφορικά τελικά;

 

Και εγώ την παρέλαβα σήμερα με την ίδια ημερομηνία 14/1 και το έλαβα 31/1.

Η τιμή με μεταφορικά είναι

Σύνολο: €7.83EUR

 

υ.γ. Έγραφε ότι θα έχει μέσα ενώ ΔΕΝ ΈΧΕΙ(σε κόκκινο)

1 x Fiexible Skin Case

1 x Glare-free Matte Screen Protector

1 x Mobile Cleaner.

 

@ wolf13: Και εγώ δεν την έχω δει, μου είπαν που μου το έφεραν σπίτι ότι είναι όντως αρκετά διαφανές και ότι έχει μέσα αυτό που κρεμάμε στην άκρη (phone strip). Εάν εσύ έχεις screen protector για ενημέρωσέ με. Ευχαριστώ.

 

Κοντός ψαλμός... θα το δω και εγώ το απόγευμα kandilak για να χω πλήρη εικόνα και θα σας ενημερώσω και εγώ.

 

@Stinger: Λογικά ναι, εμένα πάντως όταν μπήκα στα ελτα με τον κωδικό(που σου δίνει το site) μου έδειξε ακριβώς πότε έγινε παραλαβή και τι ώρα έφυγε προς επίδοση.

Edited by zaf_4

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την παρέλαβα σήμερα με την ίδια ημερομηνία 14/1 και το έλαβα 31/1.

Η τιμή με μεταφορικά είναι

Σύνολο: €7.83EUR

 

υ.γ. Έγραφε ότι θα έχει μέσα ενώ ΔΕΝ ΈΧΕΙ(σε κόκκινο)

1 x Fiexible Skin Case

1 x Glare-free Matte Screen Protector

1 x Mobile Cleaner.

 

@ wolf13: Και εγώ δεν την έχω δει, μου είπαν που μου το έφεραν σπίτι ότι είναι όντως αρκετά διαφανές και ότι έχει μέσα αυτό που κρεμάμε στην άκρη (phone strip). Εάν εσύ έχεις screen protector για ενημέρωσέ με. Ευχαριστώ.

Απ' ότι έχω ακούσει πάντως τα screen protector που έρχονται με αυτή τη θήκη είναι απαράδεκτα.

Εγώ πήρα αυτά και είναι πραγματικά τέλεια

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το skin case για το κινητο. Το απογευμα θα το φορεσω και θα σας πω εντυπωσεις.

 

Ημ/νια Παραγγελιας : 14/1

Ημ/νια Παραδοσης : 31/1

 

Και εγώ την παρέλαβα σήμερα με την ίδια ημερομηνία 14/1 και το έλαβα 31/1.

Η τιμή με μεταφορικά είναι

Σύνολο: €7.83EUR

 

υ.γ. Έγραφε ότι θα έχει μέσα ενώ ΔΕΝ ΈΧΕΙ(σε κόκκινο)

1 x Fiexible Skin Case

1 x Glare-free Matte Screen Protector

1 x Mobile Cleaner.

 

@ wolf13: Και εγώ δεν την έχω δει, μου είπαν που μου το έφεραν σπίτι ότι είναι όντως αρκετά διαφανές και ότι έχει μέσα αυτό που κρεμάμε στην άκρη (phone strip). Εάν εσύ έχεις screen protector για ενημέρωσέ με. Ευχαριστώ.

 

Κοντός ψαλμός... θα το δω και εγώ το απόγευμα kandilak για να χω πλήρη εικόνα και θα σας ενημερώσω και εγώ.

 

Άρα φαντάζομαι πρέπει να έρχεται και η δική μου που παρήγγειλα μια μέρα μετά από εσάς!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιεί κάποιος απο σας το a2sd+ στο blade του , γιατι με το move2sd enabler ενα μεγάλο κομμάτι κάποιων εφαρμογών μένει στην μνήμη του τηλεφώνου, Απλά ρωτάω μήπως με το φορμάρισμα μέρος της καρτας σε ext2 βελτιώθειι κάπως η κατάσταση.
Nokia 5110 -->Philips Savy -->Siemens C35i -->Samsung S300M -->Sony Ericsson T610 --> Sony Ericsson W660 -->HTC P3700 Diamond -->HTC T5353 Diamond 2 -->ZTE Blade--> Samsung Nexus s i9020 --> Acer Liquid Gallant Duo --> Huawei Honor 3C -->Xiaomi Redmi Note 3 pro SE
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποια θήκη και/ή screen protector από γνωστό κινητό της αγοράς που να ταιριάζει ΓΑΝΤΙ και που να μπορεί να βρεθεί σε γνωστά καταστήματα πλαίσια γερμανους wind και σία και όχι μονο ebay? :s
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι έχω ακούσει πάντως τα screen protector που έρχονται με αυτή τη θήκη είναι απαράδεκτα.

Εγώ πήρα αυτά και είναι πραγματικά τέλεια

Εγώ τα πήρα από αυτό το link που είναι μισή λίρα φθηνότερα :p
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποια θήκη και/ή screen protector από γνωστό κινητό της αγοράς που να ταιριάζει ΓΑΝΤΙ και που να μπορεί να βρεθεί σε γνωστά καταστήματα πλαίσια γερμανους wind και σία και όχι μονο ebay? :s

 

θήκη, όχι δεν υπάρχει καμία που να ταιριάζει γάντι...

 

screen protectors, υπάρχει του samsung I900 omnia, που είναι ουσιαστικά και αυτή που πήραν και τα παιδιά παραπάνω, αλλά δεν καλύπτει 100% την επιφάνεια του κινητού, αλλά αφήνει ένα μικρό κομμάτι πάνω από το ακουστικό, χωρίς όμως να φαίνεται άσχημα.

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θέλω να πάρω την genuine Νοκια CR-115 car kit αλλά από Αγγλία, να μην περιμένω πάλι 2 βδομάδες για να πάρω κάτι. Έχετε να μου προτείνετε κανέναν καλό seller που να' ναι και εγγύηση;

Βρήκα αυτή τι λέτε;

http://viewitem.eim.ebay.gr/Genuine-Nokia-CR115-Car-Kit-Mount-Holder-for-E73-C3-N8/270659069449/item

 

Όπως επίσης εάν την έχει δοκιμάσει κανείς για το Zte μας, να μας πει ότι κάνει μια χαρά.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το skin case για το κινητο. Το απογευμα θα το φορεσω και θα σας πω εντυπωσεις.

 

Ημ/νια Παραγγελιας : 14/1

Ημ/νια Παραδοσης : 31/1

Και γω πηρα την jelly case αλλα απο ebay,το μονο αρνητικο ειναι πως δεν μπαινει ο φορτιστης.

 

EDIT:

Δειτε και αυτο

http://www.bgr.com/2011/01/28/zte-displaces-apple-as-no-4-phone-maker-rim-bumped-from-top-5/

Link to comment
Share on other sites

1) το περιέργο και λάθος της υπόθεσης θα ήταν να άνοιγε πομποδέκτες σε airplane mode!

 

2) Δεν θυμάμαι καν να είχε FB application η Stock Rom... αλλα αυτό είναι δυσλειτουργια εφαρμογης τρίτου και όχι της συσκευής της ιδιας.

 

3) Στην Stock rom το hardware accelaration ειναι OFF, οπότε ναι... σε απαιτητικα πράγματα δεν τα καταφέρνει. Εδώ συνίσταται λοιπόν το πείραγμα της ROM :) για να κάνεις HW accelaration ON αλλα και να ξεκλειδώσεις την μνήμη. Μετά θα έχεις ενα ΑΛΛΟ τηλέφωνο.

 

1) Δε διαφωνώ, αλλά βολεύει πολύ σε ορισμένες στιγμές. Και άλλα κινητά με 2.1 το επιτρέπουν.

 

3) Μπορώ να κάνω HW acceleration χωρίς να φλασάρω νέα rom; Επειδή δεν είναι για μένα το κινητό θα προτιμούσα τη σταθερότητα της stock και να μην παίζω πολύ με φλασαρίσματα. Θα μπορούσες να μου στείλεις κάποιο link να ενημερωθώ και να δω αν υπάρχει κάποιο μειονέκτημα στο accelaration; Ευχαριστώ.

Edited by arismastrokostas
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το skin case για το κινητο. Το απογευμα θα το φορεσω και θα σας πω εντυπωσεις.

 

Ημ/νια Παραγγελιας : 14/1

Ημ/νια Παραδοσης : 31/1

 

το παρελαβα και εγω σημερα μαλλον ηρθαν μαζι! το πακετο ηταν 3 σε 1 ενα screen protector το case και ενα screen cleaner μαντιλακι(και αλλα μια πατατα που καθαριζει την οθονη αλλα δεν ξερω πως λεγεται).εφαρμοζει πολυ καλα απο αποψη καμερας ακουστικα ενταση κλπ το ηχειο μονο εμενα προσωπικα ειναι λιγο πιο πανω απο το την θηκη και τα πληκτρα εντασης δεν πατιουντε με πολλη ευκολια αλλα ειμαι γενικα ευχαριστημενος

Link to comment
Share on other sites

Και γω πηρα την jelly case αλλα απο ebay,το μονο αρνητικο ειναι πως δεν μπαινει ο φορτιστης.

 

wtf?:blink:

 

Δεν χωραει η δεν εχει καν κενο η θηκη για να μπει?

Αφου ειναι φτιαγμενο για το blade δεν γινεται να μην κανει!

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

wtf?:blink:

 

Δεν χωραει η δεν εχει καν κενο η θηκη για να μπει?

Αφου ειναι φτιαγμενο για το blade δεν γινεται να μην κανει!

 

Δεν χωραει,δοκιμασες εσυ?

Link to comment
Share on other sites

μόλις έβαλα την JJ9.. ένα έχω να πω.... χάλια μαύρα... και πριν είχα την alpha5... πάω MoDaCo Custom Froyo ROM r11 τρέχοντας...

Δεν ξερω τι εχετε παθει ολοι με την JJ!!

Keep Away from CooliCool
Link to comment
Share on other sites

μόλις έβαλα την JJ9.. ένα έχω να πω.... χάλια μαύρα... και πριν είχα την alpha5... πάω MoDaCo Custom Froyo ROM r11 τρέχοντας...

Δεν ξερω τι εχετε παθει ολοι με την JJ!!

 

Τι σε χάλασε ακριβώς;;;

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Τι σε χάλασε ακριβώς;;;

 

Δεν εχει το Google Maps .. ενα..

ΥοuTube δεν εχει άλλα το έβαλα από το market.. αλλα γράφει "this action isn't allowed"

οι επαφές για κάποιο λόγο δεν υπάρχουν.. ενώ έχει συνδεθεί με το το Google...

αυτα για αρχη... μολις μιση ωρα το εχω...

 

ξέρει κάνεις που θα βρω την "MoDaCo Custom Froyo ROM r11"!!!!

 

Edit : άσε που συνεχεία ΚΛΕΙΝΕΙ το launcer..χωρις να εχει τιποτα που να τρεχει!

Edited by ZeroCool
Keep Away from CooliCool
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...