Jump to content

ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)


nikatapi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καποιος που εχει περασει την alpha 3, πως μπορω να βγαλω της προεγκατεστημενες εφαρμογες της modaco?

Για παραδειγμα το twitter, το news and weather και καποιες αλλες που δεν θελω.

 

Δεν τις βρισκω μεσα απο το market η μεσα απο τις ρυθμισεις.

Τις βρισκω μεσα στο black market αλλα οταν παταω uninstall μου λεει οτι δεν μπορεσε.

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα !Απο χθες ειμαι και γω κατοχος του blade και θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα κι αν γνωριζει καποιος να μου απαντησει.Το κινητο τη πρωτη φορα ποση ωρα πρεπει να φορτιστει?Στο βιβλιαρακι δεν ελεγε κατι απλα οταν φορτιζε θα πρεπει λεει να το βγαλουμε.

 

Του εβαλα μια καρτα της Q και δεν ξερω τι ρυθμισεις να βαλω και που,για να μπορω να μπαινω στο ιντερνετ.

 

Απο το καταστημα της Wind μου ειπανε να μη φορτιζω τη μπαταρια πανω απο 3.5 ωρες γιατι βγαζουνε προβλημα.Κατα τ'αλλα το κινητο ειναι φοβερο για τα λεφτα του και δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τα υπολοιπα.Με μικρο κοστος εχουμε android κινητο χωρις να δινεις ενα μινιατικο για htc iphone!

 

bump ;););)

 

Eχει βαλει κανεις καποιο προστατευτικο στην οθονη πχ σαν αυτες που φορανε τα iphone?

Edited by OPEL_ASTRAkias
Link to comment
Share on other sites

Καποιος που εχει περασει την alpha 3, πως μπορω να βγαλω της προεγκατεστημενες εφαρμογες της modaco?

Για παραδειγμα το twitter, το news and weather και καποιες αλλες που δεν θελω.

 

Δεν τις βρισκω μεσα απο το market η μεσα απο τις ρυθμισεις.

Τις βρισκω μεσα στο black market αλλα οταν παταω uninstall μου λεει οτι δεν μπορεσε.

 

ανοιξε το .zip αρχειο που κατεβασες

και απο το system/apps διεγραψε οποιο .apk δεν θες και ξαναφλασαρε τη ρομ

Link to comment
Share on other sites

ανοιξε το .zip αρχειο που κατεβασες

και απο το system/apps διεγραψε οποιο .apk δεν θες και ξαναφλασαρε τη ρομ

 

what?:(

 

Αλλος τροπος παιζει?

Ταλαιπωρηθηκα πολυ μεχρι να κανω restore τις ρυθμισεις μου κ.λ.π.:cry:

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Παίζει το ενδεχόμενο η μνήμη ram να γίνει 512mb με την επίσημη αναβάθμιση σε 2.2.Γι'αυτό συνιστώ λιγάκι υπομονή...

 

Και εγω ειμαι της ιδιας αποψης.

Κανενας δεν εχασε κανοντας υπομονη.

Καθε αλλο.........

Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω τωρα 512 ραμ και alpha 3 rom..το κινητο ειναι σιγουρα πιο γρηγορο απο πριν και απλα ειναι οτι καλυτερο μπορει κανεις να αγορασει..

Ζητω οι Κινεζοι...!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μου βγάζει low disk space αφού έκανα τη μόντα για τη ραμ. Τι μπορεί να συμβαίνει;

Εννοείται οτι χρησιμοποιώ apps to sd και a2sd

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα !Απο χθες ειμαι και γω κατοχος του blade και θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα κι αν γνωριζει καποιος να μου απαντησει.Το κινητο τη πρωτη φορα ποση ωρα πρεπει να φορτιστει?Στο βιβλιαρακι δεν ελεγε κατι απλα οταν φορτιζε θα πρεπει λεει να το βγαλουμε.

 

Του εβαλα μια καρτα της Q και δεν ξερω τι ρυθμισεις να βαλω και που,για να μπορω να μπαινω στο ιντερνετ.

 

Απο το καταστημα της Wind μου ειπανε να μη φορτιζω τη μπαταρια πανω απο 3.5 ωρες γιατι βγαζουνε προβλημα.Κατα τ'αλλα το κινητο ειναι φοβερο για τα λεφτα του και δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τα υπολοιπα.Με μικρο κοστος εχουμε android κινητο χωρις να δινεις ενα μινιατικο για htc iphone!

Menu Settings Ασύρματο και δίκτυα. Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας- Επιλογές GSM/UMTS - Ονόματα σημείου πρόσβασης -Μενου Νεο APN.

και δωσε: Όνομα: Q Internet APN: myq

Menu Αποθήκευση - πίσω και τικαρε αυτή τη σύνδεση.

Τικαρισε Ενεργοποίηση δεδομένων. Και Περιαγωγη δεδομένων

Link to comment
Share on other sites

Menu Settings Ασύρματο και δίκτυα. Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας- Επιλογές GSM/UMTS - Ονόματα σημείου πρόσβασης -Μενου Νεο APN.

και δωσε: Όνομα: Q Internet APN: myq

Menu Αποθήκευση - πίσω και τικαρε αυτή τη σύνδεση.

Τικαρισε Ενεργοποίηση δεδομένων. Και Περιαγωγη δεδομένων

 

μηπως ειναι ευκολο να μου πειτε τις ρυθμισεις και για κοσμοτε??

Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι ευκολο να μου πειτε τις ρυθμισεις και για κοσμοτε??

Operator: – Cosmote

GPRS APN: – internet

Username: – {blank}

Password: – {blank}

MCC=202

MNC=01

APN type=default

DNS: – 195.167.065.194

 

δεν ξερω αν κανουν , τωρα τα δοκιμαζω :)

Edited by Georgy21

zte blade 512Mb http://techblog.gr/mobile/zte-blade-512mb-ram-0593/

μουσική στο BT SuperBTmonotrial @ market

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που κάνω restart στο Blade, κατά την επανεκκίνηση φορτώνουν ένα σωρό προγράμματα (Skype, Photo gallery, Uploads, Mail, Google apps κλπ) χωρίς να καταλαβαίνω γιατί, και ταυτόχρονα ανοίγει το GPRS (3G)... οπότε αναγκαστικά μπαίνω στο Task Manager και τις κλείνω μία-μία για να έρθει το κινητό στα ίσια του.

 

Δοκίμασα ένα startup manager αλλά δεν είδα διαφορά. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος αυτό και αν ναι, πώς λύνεται το θέμα?

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Operator: – Cosmote

GPRS APN: – internet

Username: – {blank}

Password: – {blank}

MCC=202

MNC=01

APN type=default

DNS: – 195.167.065.194

 

δεν ξερω αν κανουν , τωρα τα δοκιμαζω :)

 

δουλευουν τελικα γιατι σε εμενα δεν επιασαν?? το gprs πως το ενεργοποιω??

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.

Πηρα σημερα απο καταστημα της επαρχιας το Βlade.

 

Ολα καλα ως τωρα αλλα μου εχει κολλησει κατι στο μυαλο απο την πρωτη στιγμη.

Μολις πηγα να το παρω απο το καταστημα, η υπαλληλος ανοιξε τη συσκευασια του μπροστα μου, και ενεργοποιησε κανονικα το κινητο. Επισης το ανοιξε απο πισω και προς εκπληξη μου ειδα οτι η μπαταρια ηταν ηδη τοποθετημενη στο κινητο , όπως και η καρτα microSD.

 

Εγω αναρωτηθηκα για ποιο λογο η υπαλληλος ανοιγει κανονικα το κινητο?? Προφανως δεν ειδε ξεχωριστα στη ζελατινα του τη μπαταρια και το ανοιξε για να δει αν ηταν ηδη τοποθετημενη μεσα.

 

Οταν ρωτησα για ποιο λογο ειναι ηδη τοποθετημενη, μου ειπε οτι ετσι ειναι κανονικα....!!! Ρωτησα μαλιστα μη τυχον και ειναι μεταχειρισμενο και μου ειπαν οτι αποκλειεται, αφου μολις τοτε το προμηθευτηκαν.

 

Τελος παντων. Κανενα προβλημα δεν εχει το κινητο απλα μου κινησε την περιεργεια ολο αυτο.. Γιατι να μου ανοιξει και να ψαξει τη συσκευη? Εγω μπορει να ηθελα π.χ. να το πουλησω σε αλλον... Η' να το κανω δωρο..

 

Για να μου φυγει η περιεργεια πειτε μου αν σε σας ηταν η μπαταρια ξεχωριστα σε ξελατινα όπως και η micro SD... Γιατι στα unboxing videos του youtube δεν ειδα πουθενα η καρτα μνημης και η μπαταρια να ειναι ηδη τοποθετημενα στη συσκευη.

Ευχαριστω πολυ!

 

σε μενα παντως ηταν σε ζελατινα η μπαταρια και η καρτα ηταν μεσα στο κινητο (και στα 2 κινητα ) παντως εαν ειναι μια χαρα , καμερα , οθονη , bluetooth , wifi τοτε εισαι οκ :)

 

καλες γιορτες

 

 

καλησπέρα αγόρασα σήμερα το blade και δεν παρατηρησα οτι το κουτι ηταν ανοιχτο συγκεκριμενα η ταινια ειχε κοπει με κοπιδι προφανως η μπαταρια ηταν σε ναυλον αλλα φαινοταν οτι ειχε ανοιχτει γιατι ηταν στραβοκλεισμενη επισης ειχε και μια δαχτυλια στη ζελατινα της οθονης.ερωτηση τωρα τι πρεπει να προσεξω για να δω οτι το κινητο ειναι οκ? πρωτη φορα με android και δεν εχω ιδιαιτερη εμπειρια διβασα για προβληματα με wi fi κλπ επισης ξεχασα και το κινητο μου στη δουλεια (δυσκολη μερα ) και δεν εχω καρτα σιμ για δοκιμες ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

δουλευουν τελικα γιατι σε εμενα δεν επιασαν?? το gprs πως το ενεργοποιω??

 

ουτε σε μενα οχι , μαλλον ρωτας 'το 3G πως το ενεργοποιω;' γιατι το GPRS ειναι 2G

το 3G ειναι το WCDMA.... μαλλον .

το θεμα ειναι οτι πρεπει να πιάνει και 3G εκει που εισαι :)

 

ασ επιβεβαιώσει καποιος αν λεω μ@#$@κιες

zte blade 512Mb http://techblog.gr/mobile/zte-blade-512mb-ram-0593/

μουσική στο BT SuperBTmonotrial @ market

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει κανει κανεις εγκατασταση του rockplayer?εμενα τρωεει κολληματα το βιντεο.φταιει η sd?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα αγόρασα σήμερα το blade και δεν παρατηρησα οτι το κουτι ηταν ανοιχτο συγκεκριμενα η ταινια ειχε κοπει με κοπιδι προφανως η μπαταρια ηταν σε ναυλον αλλα φαινοταν οτι ειχε ανοιχτει γιατι ηταν στραβοκλεισμενη επισης ειχε και μια δαχτυλια στη ζελατινα της οθονης.ερωτηση τωρα τι πρεπει να προσεξω για να δω οτι το κινητο ειναι οκ? πρωτη φορα με android και δεν εχω ιδιαιτερη εμπειρια διβασα για προβληματα με wi fi κλπ επισης ξεχασα και το κινητο μου στη δουλεια (δυσκολη μερα ) και δεν εχω καρτα σιμ για δοκιμες ευχαριστω

 

δουλευει και χωρις καρτα οπως γνωριζεις, τωρα τι να προσεχεις ειναι τα βασικα ,

οπως λεω και πιο πανω , οθονη αν τρεμοπαιζει , αν οταν κανεις κλησεις βγαζει γραμμες , αν βγαζει σωστες φωτος , αν δουλευει το wifi ασχετα αν κλεινει η οχι καποιες φορες, (wifi buddy οπως γραφουν πιο πανω) το gps .... οπως θα εκανες με καθε κινητο . απλα ξεζουμισε το σε 12 μερες και αν κατι παει στραβα την 13 να το πας.

 

καλες γιορτες.

zte blade 512Mb http://techblog.gr/mobile/zte-blade-512mb-ram-0593/

μουσική στο BT SuperBTmonotrial @ market

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιας και διαβαζω διαφορα χαριτωμενα που κανουν.....

1. Η συσκευασια πρεπει να ειναι ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΑΙΝΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ οταν ερχεται στα χερια σας.

2.Η μπαταρια ΠΡΕΠΕΙ να ειναι εκτος συσκευης!!

3.Ναι η καρτα μνημης ειναι ηδη επανω στην συσκυη απο το εργοστασιο!!!

 

Διαφορετικα μαλλον την ψιλοπατησατε και μην δεχτητε κατι........μεταχειρισμενο.....

 

Εχεται DOA 14 μερες και 2 χρονια εγγυηση απο Wind Hellas.

Οτι αλλο σας πουν απλα μην το δεχτειτε!!

 

Φιλικα Κωστας!!!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

παιδια καποιος που εχει δοκιμασει rockplayer να μας πει αν υπαρχει καποια λυση;

 

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει κανει κανεις εγκατασταση του rockplayer?εμενα τρωεει κολληματα το βιντεο.φταιει η sd?

 

 

Το είχα κατεβάσει και μου κόλλαγε σε σχεδόν όλα τα βίντεο. Τώρα έχω κατεβάσει το mVideoPlayer και δείχνει να δουλεύει σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιας και διαβαζω διαφορα χαριτωμενα που κανουν.....

1. Η συσκευασια πρεπει να ειναι ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΑΙΝΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ οταν ερχεται στα χερια σας.

2.Η μπαταρια ΠΡΕΠΕΙ να ειναι εκτος συσκευης!!

3.Ναι η καρτα μνημης ειναι ηδη επανω στην συσκυη απο το εργοστασιο!!!

 

Διαφορετικα μαλλον την ψιλοπατησατε και μην δεχτητε κατι........μεταχειρισμενο.....

 

Εχεται DOA 14 μερες και 2 χρονια εγγυηση απο Wind Hellas.

Οτι αλλο σας πουν απλα μην το δεχτειτε!!

 

Φιλικα Κωστας!!!

 

Λοιπον επειδη με βαλατε σε σκεψεις για το αν ειναι μεταχειρισμενο ή οχι.. πηγα παλι το απογευμα στο καταστημα για να μου λυθει η απορια.

 

Ο υπαλληλος μου ειπε οτι το ειχε ανοιξει ο ιδιος λιγο πριν παω να το παρω. Ειχε παει ενας πελατης και ηθελε να το δει -λεει- και ο ιδιος ο υπαλληλος το ανοιξε για να του το δειξει... Δεν του το εδωσε ομως γιατι το ειχα ηδη "κλεισει"¨εγω απο την προηγουμενη μερα και τους ειχα πει να μου το κρατησουν...

 

Στην ερωτηση μου, γιατι ανοιξαν τη συσκευασια μπροστα μου μολις πηγα να παρω το κινητο, μου ειπαν οτι παντα ετσι κανουν,...και ο,τι πουλιεται το ανοιγουν για να δουν αν τα περιεχει ολα μεσα.

 

Τελος παντων, δεν εχω λογο να μην τους πιστεψω... Αν ηταν μεταχειρισμενο και ηθελαν να μου το κρυψουν, λογικα θα επρεπε να ειχαν βαλει την μπαταρια σε ζελατινα για να μην κινησουν υποψιες...

 

Εν ολογοις ΔΕΝ ανοιγουμε καινουργια συσκευη για να δειξουμε σε πελατη, ενω την εχει "κλεισει" αλλος!!! Δεν θα ξαναεπιλεξω WIND στο μελλον, σορρυ!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη με βαλατε σε σκεψεις για το αν ειναι μεταχειρισμενο ή οχι.. πηγα παλι το απογευμα στο καταστημα για να μου λυθει η απορια.

 

Ο υπαλληλος μου ειπε οτι το ειχε ανοιξει ο ιδιος λιγο πριν παω να το παρω. Ειχε παει ενας πελατης και ηθελε να το δει -λεει- και ο ιδιος ο υπαλληλος το ανοιξε για να του το δειξει... Δεν του το εδωσε ομως γιατι το ειχα ηδη "κλεισει"¨εγω απο την προηγουμενη μερα και τους ειχα πει να μου το κρατησουν...

 

Στην ερωτηση μου, γιατι ανοιξαν τη συσκευασια μπροστα μου μολις πηγα να παρω το κινητο, μου ειπαν οτι παντα ετσι κανουν,...και ο,τι πουλιεται το ανοιγουν για να δουν αν τα περιεχει ολα μεσα.

 

Τελος παντων, δεν εχω λογο να μην τους πιστεψω... Αν ηταν μεταχειρισμενο και ηθελαν να μου το κρυψουν, λογικα θα επρεπε να ειχαν βαλει την μπαταρια σε ζελατινα για να μην κινησουν υποψιες...

 

Εν ολογοις ΔΕΝ ανοιγουμε καινουργια συσκευη για να δειξουμε σε πελατη, ενω την εχει "κλεισει" αλλος!!! Δεν θα ξαναεπιλεξω WIND στο μελλον, σορρυ!

 

Κανε καταγγελια το καταστημα,παρε στο 1260 και απο εκει ΖΗΤΑ τον manager της βαρδιας( ετσι εκανα εγω) Αυτος θα καλεσει στο ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ και σε 10' λεπτα λυθηκε το προβλημα σου. Μην τους αφησεις ΦΙΛΕ με τα ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΖΟΥΝΕ !

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη με βαλατε σε σκεψεις για το αν ειναι μεταχειρισμενο ή οχι.. πηγα παλι το απογευμα στο καταστημα για να μου λυθει η απορια.

 

Ο υπαλληλος μου ειπε οτι το ειχε ανοιξει ο ιδιος λιγο πριν παω να το παρω. Ειχε παει ενας πελατης και ηθελε να το δει -λεει- και ο ιδιος ο υπαλληλος το ανοιξε για να του το δειξει... Δεν του το εδωσε ομως γιατι το ειχα ηδη "κλεισει"¨εγω απο την προηγουμενη μερα και τους ειχα πει να μου το κρατησουν...

 

Στην ερωτηση μου, γιατι ανοιξαν τη συσκευασια μπροστα μου μολις πηγα να παρω το κινητο, μου ειπαν οτι παντα ετσι κανουν,...και ο,τι πουλιεται το ανοιγουν για να δουν αν τα περιεχει ολα μεσα.

 

Τελος παντων, δεν εχω λογο να μην τους πιστεψω... Αν ηταν μεταχειρισμενο και ηθελαν να μου το κρυψουν, λογικα θα επρεπε να ειχαν βαλει την μπαταρια σε ζελατινα για να μην κινησουν υποψιες...

 

Εν ολογοις ΔΕΝ ανοιγουμε καινουργια συσκευη για να δειξουμε σε πελατη, ενω την εχει "κλεισει" αλλος!!! Δεν θα ξαναεπιλεξω WIND στο μελλον, σορρυ!

 

Φίλε ψέμματα σου είπαν πάλι..Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να το πας πίσω και να απαιτήσεις να σου δώσουν άλλο στο κουτι σφραγισμένο και αν δεν έχουν να σου παραγγείλουν άλλο...Αυτό που σου είπαν είναι εντελώς αναληθές.ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ.Και αν στο παίξουν δύσκολοι πες τους ότι θα στείλεις email στην εταιρία και θα αναφέρεις το κατάστημα τους.Κανονικά έπρεπε απο σήμερα να τελειώσεις το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη με βαλατε σε σκεψεις για το αν ειναι μεταχειρισμενο ή οχι.. πηγα παλι το απογευμα στο καταστημα για να μου λυθει η απορια.

 

Ο υπαλληλος μου ειπε οτι το ειχε ανοιξει ο ιδιος λιγο πριν παω να το παρω. Ειχε παει ενας πελατης και ηθελε να το δει -λεει- και ο ιδιος ο υπαλληλος το ανοιξε για να του το δειξει... Δεν του το εδωσε ομως γιατι το ειχα ηδη "κλεισει"¨εγω απο την προηγουμενη μερα και τους ειχα πει να μου το κρατησουν...

 

Στην ερωτηση μου, γιατι ανοιξαν τη συσκευασια μπροστα μου μολις πηγα να παρω το κινητο, μου ειπαν οτι παντα ετσι κανουν,...και ο,τι πουλιεται το ανοιγουν για να δουν αν τα περιεχει ολα μεσα.

 

Τελος παντων, δεν εχω λογο να μην τους πιστεψω... Αν ηταν μεταχειρισμενο και ηθελαν να μου το κρυψουν, λογικα θα επρεπε να ειχαν βαλει την μπαταρια σε ζελατινα για να μην κινησουν υποψιες...

 

Εν ολογοις ΔΕΝ ανοιγουμε καινουργια συσκευη για να δειξουμε σε πελατη, ενω την εχει "κλεισει" αλλος!!! Δεν θα ξαναεπιλεξω WIND στο μελλον, σορρυ!

 

Πάντως μπορώ να επιβεβαιώσω ότι το κάνουν αυτό κι εγώ. Όταν πρωτοκυκλοφόρησε το Blade πήγα σε κατάστημα Wind και ζήτησα να μου δείξουν την συσκευή. Και άνοιξαν κουτί που ήταν κρατημένο για άλλο πελάτη, όπως μου είπαν, προκειμένου να μου δείξουν το κινητό. Δεν το έβγαλαν από την ζελατίνα, ούτε το άναψαν, απλώς μου έδειξαν το... σασί (λες και αυτό με ένοιαζε :p). Πάντως αν η εμπειρία μου είναι ενδεικτική, δεν είναι κάτι για το οποίο χρειάζεται να ανησυχείς και τόσο, γιατί ήταν προσεκτικοί.. Και πάλι νομίζω ότι είναι χαζή πολιτική (ούτε αυτός που θέλει να δοκιμάσει το κινητό τελικά το βλέπει, και ο πελάτης μπορεί να ανησυχήσει δικαιολογημένα, όπως εσύ), αλλά μάλλον ακίνδυνη χαζομάρα θα το έλεγα, παρά κάτι που πρέπει να σε προβληματίσει.

Edited by inactiveaccount76533
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ψάχνοντας στο ιντερνέτ και αφού κανείς εδώ δεν είχε λύση βρήκα ότι τελικά το ξυπνητήρι στα smartphones δεν χτυπάει όταν είναι κλειστό μόνο σε λειτουργεία πτήσης!

Κρίμα μεγάλη έλλειψη!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...