Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy 3 (I5800)


kyrillos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω την kyrillos v10,4 και παρατηρω το εξης: ενω εχω εγκαταστησει καποιες εφαρμογες, μετα απο καποιο διαστημα μερικες δεν εμφανιζονται οταν παταω εφαρμογες συμβαινει και σε κανεναν αλλον; ξερετε τι να κανω;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ο Κυριλλος εβγαλε το changelog για την 10.5... Αντε να δουμε ποσο καλυτερη μπορει να γινει μια ηδη πολυ καλη rom...

(χθες εγκατεστησα τον holo launcher απο market και σημερα τον βλεπω ενσωματωμενο στην 10.5... τυχαιο????)

 

Από εχθές την ανεβάζω στο dev-host και την έχω ανεβάσει 5-6 φορές και δεν την σώζει. Το έχω ξανα αντιμετωπίσει το πρόβλημα αλλά είναι καλούτσικο το site με καλές ταχύτητες download οπότε το προτιμώ...

 

εχω την kyrillos v10,4 και παρατηρω το εξης: ενω εχω εγκαταστησει καποιες εφαρμογες, μετα απο καποιο διαστημα μερικες δεν εμφανιζονται οταν παταω εφαρμογες συμβαινει και σε κανεναν αλλον; ξερετε τι να κανω;

 

Σπάνιο φαινόμενο, έχει να μου συμβεί από την v9.X. Κάτι με το παρτιτιον παίζει. Στην v10.5 μπορεί να διορθωθεί το πρόβλημα έχω κάνει διάφορες ρυθμίσεις...

Link to comment
Share on other sites

οντως μου ειχε συμβει και στην 9 καποια στιγμη. σε ακολουθω πιστα και απο προηγουμενες εκδοσεις. Εισαι τρομερος. αριστη η δουλεια σου.
Link to comment
Share on other sites

Κυριλλε θα διορθωθει και το θεμα των κλησεων (που δεν μπορεις να τερματησεις μια κληση!!);;Επισης τι γινεται με το ραδιοφωνο;Εβαλα τα ακουστικα και δεν ακουγα ραδιο ουτε με αυτα ουτε με τα ηχεια του κινητου!!Ειναι καποια ρυθμιση;;
Link to comment
Share on other sites

Κυριλλε αν σου βρισκεται ελευθερος χρονος(μιας και δινεις πανελληνιες) μηπως μπορεις να ανεβασεις την v10.5 για flash μεσω odin? Στο λεω γιατι σχεδον μου κρασαρε η 10.4 και δεν βλεπει καν τις εφαρμογες που εχω βαλει. Φαινεται σαν αδειο το κινητο. Την καρτα την διαβαζει, μπορω να δω τα περιεχομενα της αλλα κατι θα παιζει με το παρτιτιον φαινεται και δεν βλεπει τις εφαρμογες. Μιας και το ανεφερα εχει συμβει σε κανεναν αλλον?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα Κυριλλε.

 

Α και κατι αλλο Κυριλλε. Περναω την 10 και μετα απευθειας την 10.5 ή μηπως χρειαζεται καμια ενδιαμεση?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις εφαρμογές το έχω πάθει κι εγώ (χωρίς να ξέρω το γιατί!). Και νομίζω πως εχει να κανει με το partition της SD γιατί μόνο οι εφαρμογές που ήταν εκεί χάθηκαν. Δυστυχώς δε βρήκα άλλο τρόπο παρά να κάνω επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων και απ την αρχή!

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

guys αν μπορειτε βοηθειστε:

η μπαταρια μου δεν κραταει ουτε ενα τεταρτο με ανοιχτο wifi, γενικα η αποδοση της εχει πιασει πατο απο τοτε που εβαλα την 9.4 νομιζω. Τωρα εχω βαλει την κανονικη 2.2 αλλα παλι τα ιδια. Να αλλαξω μπαταρια ή να το πεταξω?

 

επισης εχει κανεις ιδεα τι μπαταρια να παρω κ που θα τη βρω απο Ελλαδα σε λογικη τιμη?

Link to comment
Share on other sites

guys αν μπορειτε βοηθειστε:

η μπαταρια μου δεν κραταει ουτε ενα τεταρτο με ανοιχτο wifi, γενικα η αποδοση της εχει πιασει πατο απο τοτε που εβαλα την 9.4 νομιζω. Τωρα εχω βαλει την κανονικη 2.2 αλλα παλι τα ιδια. Να αλλαξω μπαταρια ή να το πεταξω?

 

επισης εχει κανεις ιδεα τι μπαταρια να παρω κ που θα τη βρω απο Ελλαδα σε λογικη τιμη?

 

Δε νομίζω πως φταίει η ROM και ακόμη περισσότερο δε φταίει το κινητό. Το πιθανότερο είναι πως η ζωή της μπαταρίας έφτασε στο τέλος, ιδίως αν το έχεις καιρό το κινητό. Δοκίμασε να κάνεις ένα calibration (υπάρχουν διάφορες εφαρμογές, πχ Battery Calibration). Αν δεν πιάσει μάλλον χρειάζεσαι μπαταρία. Μπορείς να βρεις παντού. Με ένα search στο skroutz βρίσκεις ένα σωρό. Πχ ορίστε η original. Ψάξε λιγάκι πριν παραγγείλεις.

Link to comment
Share on other sites

και μια που ειχε προτεινει ο Κυριλλος και την εχω κι εγω με καλα δειγματα ως τωρα! http://item.mobileweb.ebay.co.uk/viewitem?itemId=200692391235

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως φταίει η ROM και ακόμη περισσότερο δε φταίει το κινητό. Το πιθανότερο είναι πως η ζωή της μπαταρίας έφτασε στο τέλος, ιδίως αν το έχεις καιρό το κινητό. Δοκίμασε να κάνεις ένα calibration (υπάρχουν διάφορες εφαρμογές, πχ Battery Calibration). Αν δεν πιάσει μάλλον χρειάζεσαι μπαταρία. Μπορείς να βρεις παντού. Με ένα search στο skroutz βρίσκεις ένα σωρό. Πχ ορίστε η original. Ψάξε λιγάκι πριν παραγγείλεις.

 

ναι, εκανα calibration κ δε βοηθησε ιδιαιτερα...

ρωταω γιατι το προβλημα ειχε παρουσιαστει εντελως ξαφνικα (απο 100% φορτισμενο εκλεινε μεσα σε ενα λεπτο οταν εμπαινα στην καμερα) μολις ειχα βαλει την 9.4 νομιζω. Απο τοτε ο,τι κ να εχω προσπαθησει δε βοηθαει κ οσο παει χειροτερευει. Θελω να σιγουρευτω οτι οντως ειναι η μπαταρια γιατι αλλιως θα κλαψω πολυ χρημα...

Απο μπαταρια, δηλαδη, η original ειναι η καλυτερη?

Link to comment
Share on other sites

ναι, εκανα calibration κ δε βοηθησε ιδιαιτερα...

ρωταω γιατι το προβλημα ειχε παρουσιαστει εντελως ξαφνικα (απο 100% φορτισμενο εκλεινε μεσα σε ενα λεπτο οταν εμπαινα στην καμερα) μολις ειχα βαλει την 9.4 νομιζω. Απο τοτε ο,τι κ να εχω προσπαθησει δε βοηθαει κ οσο παει χειροτερευει. Θελω να σιγουρευτω οτι οντως ειναι η μπαταρια γιατι αλλιως θα κλαψω πολυ χρημα...

Απο μπαταρια, δηλαδη, η original ειναι η καλυτερη?

 

Σε αυτό δε μπορώ να σου απαντήσω. Η original είναι απλά original. Αυτή που σου πρότεινε ο φίλος από πάνω πιθανόν να είναι καλύτερη. Γενικά κυκλοφορούν μπαταρίες με μεγαλύτερη αντοχή από την original. Θέλει λίγο ψάξιμο...

Calibration αφού επέστρεψες στην official έκανες;;

 

Αν όντως δε φταίει η μπαταρία θα κλάψεις 15 ευρώ. Αλλιώς θα αχρηστεύσεις ένα ολόκληρο κινητό. Εκτός βέβαια αν σκόπευες ούτως ή άλλως να το αλλάξεις.

Edited by Guest19
Link to comment
Share on other sites

Αυτή που είπα παραπάνω είναι απο e-bay. Την είχε αναφέρει και ο Κυριλλος και νομίζω την έχει κιόλας. Την εχω πάρει κι εγώ εφώ και 2 βδομάδες και είναι μια χαρά χωρίς πρόβλημα ως τώρα. ΔΕΝ είναι γνήσια. Τωρα τί λέει σε σχέση με την γνήσια δεν ξέρω αφού το κινητό μου το χάρησαν και αυτή που είχε επάνω (γνήσια) δεν την δοκίμασα απο καινούργια!! :)

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό δε μπορώ να σου απαντήσω. Η original είναι απλά original. Αυτή που σου πρότεινε ο φίλος από πάνω πιθανόν να είναι καλύτερη. Γενικά κυκλοφορούν μπαταρίες με μεγαλύτερη αντοχή από την original. Θέλει λίγο ψάξιμο...

Calibration αφού επέστρεψες στην official έκανες;;

 

Αν όντως δε φταίει η μπαταρία θα κλάψεις 15 ευρώ. Αλλιώς θα αχρηστεύσεις ένα ολόκληρο κινητό. Εκτός βέβαια αν σκόπευες ούτως ή άλλως να το αλλάξεις.

 

ναι calibration εκανα αφου εβαλα ξανα τη 2.2 κ το προβλημα υπηρχε.

το τελευταιο που ειπες δεν το επιασα κ πολυ: αν δε φταιει η μπαταρια τα 15 ευρω που θα τα κλαψω? (αν λειτουργησει οπως παλια δεν εχω σκοπο να το αλλαξω, μια χαρα μου ειναι το κινητο + το οτι δε μπορω να δινω 250ε καθε 2 χρονια για κινητο...)

 

Αυτή που είπα παραπάνω είναι απο e-bay. Την είχε αναφέρει και ο Κυριλλος και νομίζω την έχει κιόλας. Την εχω πάρει κι εγώ εφώ και 2 βδομάδες και είναι μια χαρά χωρίς πρόβλημα ως τώρα. ΔΕΝ είναι γνήσια. Τωρα τί λέει σε σχέση με την γνήσια δεν ξέρω αφού το κινητό μου το χάρησαν και αυτή που είχε επάνω (γνήσια) δεν την δοκίμασα απο καινούργια!! :)

 

ναι την ειδα αφου εκανα το ποστ, απλα θελω κατι απο Ελλαδα γιατι το κινητο το χρησιμοποιω καθημερινα κ δε μπορω να περιμενω αλλον ενα μηνα για να ρθει, αλλα με τετοια τιμη, αν οντως ειναι προβλημα μπαταριας, παιζει να τη τσιμπησω για εναλλακτικη :)

Link to comment
Share on other sites

Κυριλλε στην v10 μπορω να ακουσω ραδιοφωνο στο ηχειο? Γιατι στην αντιστοιχη εφαρμογη δεν εχω βρει κατι που να θυμιζει αναπαραγωγη μεσω ηχειου...

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

ναι calibration εκανα αφου εβαλα ξανα τη 2.2 κ το προβλημα υπηρχε.

το τελευταιο που ειπες δεν το επιασα κ πολυ: αν δε φταιει η μπαταρια τα 15 ευρω που θα τα κλαψω? (αν λειτουργησει οπως παλια δεν εχω σκοπο να το αλλαξω, μια χαρα μου ειναι το κινητο + το οτι δε μπορω να δινω 250ε καθε 2 χρονια για κινητο...)

 

Αν δε φταίει η μπαταρία θα κλάψεις τα 15 ευρώ που έκανε η μπαταρία εννοώ. :):)

 

 

ναι την ειδα αφου εκανα το ποστ, απλα θελω κατι απο Ελλαδα γιατι το κινητο το χρησιμοποιω καθημερινα κ δε μπορω να περιμενω αλλον ενα μηνα για να ρθει, αλλα με τετοια τιμη, αν οντως ειναι προβλημα μπαταριας, παιζει να τη τσιμπησω για εναλλακτικη :)

 

Δε νομίζω να κάνει ένα μήνα. Αλλά ψάξε όπως σου είπα νωρίτερα και στο skroutz ή στο eshop ή στα τόσα ελληνικά καταστήματα που υπάρχουν. Σίγουρα θα βρεις κάτι και πιθανότατα φθηνότερα, δεδομένου ότι θα γλυτώσεις λεφτά από τα έξοδα αποστολής.

Link to comment
Share on other sites

Αν δε φταίει η μπαταρία θα κλάψεις τα 15 ευρώ που έκανε η μπαταρία εννοώ. :):)

 

Δε νομίζω να κάνει ένα μήνα. Αλλά ψάξε όπως σου είπα νωρίτερα και στο skroutz ή στο eshop ή στα τόσα ελληνικά καταστήματα που υπάρχουν. Σίγουρα θα βρεις κάτι και πιθανότατα φθηνότερα, δεδομένου ότι θα γλυτώσεις λεφτά από τα έξοδα αποστολής.

 

ααα, ναι αλλα αν φταιει το ιδιο το κινητο κ οχι η μπαταρια θα πληρωσω κ για τη μπαταρια κ για καινουργιο ή για service :P

ειχα ριξει μια ματια, αλλα θα ξανακοιταξω, ευχαριστω! :)

Link to comment
Share on other sites

ααα, ναι αλλα αν φταιει το ιδιο το κινητο κ οχι η μπαταρια θα πληρωσω κ για τη μπαταρια κ για καινουργιο ή για service :P

ειχα ριξει μια ματια, αλλα θα ξανακοιταξω, ευχαριστω! :)

 

Πριν κάνεις οτιδήποτε πήγαινε σε κάποιο κατάστημα κινητής με service και ζήτα να σου μετρήσουν την μπαταρία...Έτσι θα είσαι πιο σίγουρος. Γίνεται 100% αυτό που σου λέω γιατί δούλευα σε μεγάλο δίκτυο καταστημάτων κινητής (δε λέω ονόματα δεν ξέρω αν πρέπει). Επίσης για την μπαταρία που λέτε από το ebay ο Κύριλλος την επέστρεψε γιατί δεν ήταν αυτό που υποσχόταν! Καλύτερα original να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Και κάτι τελευταίο. Το μόνο calibration που μπορεί να γίνει είναι αυτό.

 

Γενικά μια συμβουλή. Το calibration ΔΕΝ μπορεί να γίνει χωρίς γνώσεις προγραμματισμού, είναι θέμα kernel. Μην σβήνετε κάθε τρεις και λίγο τα δεδομένα της μπαταρίας, δεν έχει αποτέλεσμα. Το έχω διαβάσει άπειρες φορές στο xda. Επίσης, μην περιμένετε διάρκεια μπαταρίας άνω των 2 ημερών με wifi και δεδομένα ανοικτά. Η μπαταρία μου είναι κοντά 2 χρόνων, και νόμιζα ότι λογικά θα πρέπει να αλλαχθεί. Μόλις πέρασα stock rom και το έδωσα στον πατέρα μου που δεν πολυασχολείται με κινητά και απλά παίρνει τηλέφωνο, στέλνει κάνα μήνυμα κλπ κλπ και δεν ανοίγει wifi ή ίντερνετ ω εκ του θαύματος το κινητό κρατάει τουλάχιστον 3-4 μέρες!!!

Link to comment
Share on other sites

ποιο είναι το λινκ για

να κατεβάσω την 10.5

του κύριλου? τι ελείψεις

έχει? . Λειτουργεί καλά ?

είμαι στην 9.4 αλλά με πήρε

τηλέφωνο η αδερφή μου και μου

είπε ότι κλείνει το κινητό μόνο του

κάνει επανεκινήσεις . τι μπορεί να φταίει ?

και επίσης κάποιο λινκ για να κατεβάσω το

πρόγραμμα για να περάσω την ρομ ? στην

αρχική σελίδα δεν λειτουργεί

Edited by gkionis

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση?

ειμαι σε froyo στην 9.3 jpu

για να περασω την 10.5 θα χρειαστει να κανω wipe?

Google
Link to comment
Share on other sites

Κυριλλε αν σου βρισκεται ελευθερος χρονος(μιας και δινεις πανελληνιες) μηπως μπορεις να ανεβασεις την v10.5 για flash μεσω odin? Στο λεω γιατι σχεδον μου κρασαρε η 10.4 και δεν βλεπει καν τις εφαρμογες που εχω βαλει. Φαινεται σαν αδειο το κινητο. Την καρτα την διαβαζει, μπορω να δω τα περιεχομενα της αλλα κατι θα παιζει με το παρτιτιον φαινεται και δεν βλεπει τις εφαρμογες. Μιας και το ανεφερα εχει συμβει σε κανεναν αλλον?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα Κυριλλε.

 

Α και κατι αλλο Κυριλλε. Περναω την 10 και μετα απευθειας την 10.5 ή μηπως χρειαζεται καμια ενδιαμεση?

 

Πέρνα κατευθείαν v10.5 και κάνε και ένα wipe να 'σαι ήσυχος.

 

Κυριλλε στην v10 μπορω να ακουσω ραδιοφωνο στο ηχειο? Γιατι στην αντιστοιχη εφαρμογη δεν εχω βρει κατι που να θυμιζει αναπαραγωγη μεσω ηχειου...

 

Δυστυχώς δεν γίνεται στην cyanogenmod οπότε ούτε και στην δικιά μου...

 

ποιο είναι το λινκ για

να κατεβάσω την 10.5

του κύριλου? τι ελείψεις

έχει? . Λειτουργεί καλά ?

είμαι στην 9.4 αλλά με πήρε

τηλέφωνο η αδερφή μου και μου

είπε ότι κλείνει το κινητό μόνο του

κάνει επανεκινήσεις . τι μπορεί να φταίει ?

και επίσης κάποιο λινκ για να κατεβάσω το

πρόγραμμα για να περάσω την ρομ ? στην

αρχική σελίδα δεν λειτουργεί

 

 

Στην v10.5 δεν λειτουργεί η βιντεοκάμερα, τα bluetooth ακουστικά και ίσως μερικά βίντεο.

Το πρόγραμμα για να περάσεις την rom θα το βρεις μέσα στο zip που είναι και η ρομ μου.

 

παιδια να κανω μια ερωτηση?

ειμαι σε froyo στην 9.3 jpu

για να περασω την 10.5 θα χρειαστει να κανω wipe?

 

Ναι θέλει wipe και καλύτερα να την περάσεις με odin. Ανεβαίνει όπου νάναι η έκδοση v10.5 για το odin.

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάνεις οτιδήποτε πήγαινε σε κάποιο κατάστημα κινητής με service και ζήτα να σου μετρήσουν την μπαταρία...Έτσι θα είσαι πιο σίγουρος. Γίνεται 100% αυτό που σου λέω γιατί δούλευα σε μεγάλο δίκτυο καταστημάτων κινητής (δε λέω ονόματα δεν ξέρω αν πρέπει). Επίσης για την μπαταρία που λέτε από το ebay ο Κύριλλος την επέστρεψε γιατί δεν ήταν αυτό που υποσχόταν! Καλύτερα original να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Και κάτι τελευταίο. Το μόνο calibration που μπορεί να γίνει είναι αυτό.

 

Γενικά μια συμβουλή. Το calibration ΔΕΝ μπορεί να γίνει χωρίς γνώσεις προγραμματισμού, είναι θέμα kernel. Μην σβήνετε κάθε τρεις και λίγο τα δεδομένα της μπαταρίας, δεν έχει αποτέλεσμα. Το έχω διαβάσει άπειρες φορές στο xda. Επίσης, μην περιμένετε διάρκεια μπαταρίας άνω των 2 ημερών με wifi και δεδομένα ανοικτά. Η μπαταρία μου είναι κοντά 2 χρόνων, και νόμιζα ότι λογικά θα πρέπει να αλλαχθεί. Μόλις πέρασα stock rom και το έδωσα στον πατέρα μου που δεν πολυασχολείται με κινητά και απλά παίρνει τηλέφωνο, στέλνει κάνα μήνυμα κλπ κλπ και δεν ανοίγει wifi ή ίντερνετ ω εκ του θαύματος το κινητό κρατάει τουλάχιστον 3-4 μέρες!!!

 

πηγα κ μολις την ειδε ο τυπος μου λεει η μπαταρια εχει φουσκωσει οποτε ειναι λογικα προβλημα της μπαταριας κ οχι τιποτα αλλο.

παντως, κ εγω την αυθεντικη θελω αρχικα, η οποια, απ' ο,τι εμαθα σημερα, πωλειται σε αυτη τη γνωστη αλυσιδα στην τιμη των 40+ ευρω

Link to comment
Share on other sites

πηγα κ μολις την ειδε ο τυπος μου λεει η μπαταρια εχει φουσκωσει οποτε ειναι λογικα προβλημα της μπαταριας κ οχι τιποτα αλλο.

παντως, κ εγω την αυθεντικη θελω αρχικα, η οποια, απ' ο,τι εμαθα σημερα, πωλειται σε αυτη τη γνωστη αλυσιδα στην τιμη των 40+ ευρω

 

Δεν το ψάχνεις στο ίντερνετ καλύτερα; Πόλλα τα 40 ευρώπουλα στην εποχή μας για μια μπαταρία!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ψάχνεις στο ίντερνετ καλύτερα; Πόλλα τα 40 ευρώπουλα στην εποχή μας για μια μπαταρία!

 

...εννοειται, για χαζο να ψαξουν αλλου! :p

Link to comment
Share on other sites

Κυριλλε στην v10 μπορω να ακουσω ραδιοφωνο στο ηχειο? Γιατι στην αντιστοιχη εφαρμογη δεν εχω βρει κατι που να θυμιζει αναπαραγωγη μεσω ηχειου...

 

Δυστυχώς δεν γίνεται στην cyanogenmod οπότε ούτε και στην δικιά μου...

 

Ουτε με ακουστικα;;;;

Link to comment
Share on other sites

παιδια η κερνελ ειναι κατι ασχετο απο την ρομ?εγω εχω την g3mod#3.1 εχοντας την ρομ του κυριλλου 9.5.αν παω στν ρομ 10.5 8α πρεπει να αλλαξω κερνελ η ακομη και αν δεν χρειαζετε να αλλαξω μπορω να βαλω καποια νεοτερη εκδοση η καποια αλλη καλυτερη κατα τν γνωμη σας παντα?δλδ υπαρχουν διαφορα κερνελ κατι σαν τις διαφορες ρομ? και γενικα ποια 8α πρεπει να βαλω στο κινητο για να λειτουργει καλυτερα?αν μπορειτε δωστε λινκ (ελπιζω να μν σας μπερδεψα αλλα ειμαι λιγο ασχετος οποτε sry :wacko: )
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...