Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υποτιθεται επρεπε να λεει οτι στο kies οταν πας να του κανεις ενημερωση

 

εχετε τη νεωτερη εκδοση

 

Λοιπόν, το κινητό το έχω 2 βδομάδες, απο τη στιγμή που το άνοιξα

"φοράει"

PDA I9000 XWJM5

Phone I9000 XXJM1

CSC I9000 OXXJM1

και δεν το έχω πειράξει ΚΑΘΟΛΟΥ.

 

Kies έχω 1.5.3.10093_81 και δεν νομίζω να υπάρχει πιο καινούργια,

δεν μου παρουσίασε ποτέ πρόβλημα (πλήν του γνωστού μηνύματος, αν αυτό θεωρείται πρόβλημα), απλά όταν πάω στο firmware update και τελικά κάνω "cancel" επειδή δεν υπάρχει/γίνεται αναβάθμιση κρασάρει το firmware update, αλλά το kies συνεχίζει να βλέπει και να διαχειρίζεται κανονικότατα το τηλέφωνο.

 

Ακούω απόψεις, αν υπάρχουν βέβαια :lol:

 

Edit:

Όλα αυτά σε Win 7 64bit Ultimate

 

Tίποτα δεν είναι σίγουρο. Εξαρτάται από τα settings της Samsung στο Kies. Εγώ που έχω την επίσημη αγγλική έκδοση, πάντα μου έλεγε you have the latest version... ξαφνικά χωρίς να κάνω τίποτα, πριν 2 μήνες για καμιά βδομάδα, άρχισε να λέει "can't be upgraded", αυτό που λέει τώρα σε σένα...

Μετά από μια βδομάδα, πάλι χωρίς να κάνω τίποτα, επέστρεψε στο you have the latest version. Δε νομίζω λοιπόν ότι έχει καμία σχέση με το firmware, απλά για ποιά εκδοση και ποιό sales code θα βάλουν στον server της Samsung απάντηση...

Οπότε περιμένετε να βγεί επίσημα για την Ελλάδα, και αν και τότε δεν έρθει, μόνο τότε υπάρχει λόγος ανησυχίας...

(Βασικά ούτε τότε θα υπάρχει, αφού έχουμε όλα τα firmwares και τρόπο να τα βάλουμε, αλλά οκ)

 

Παιδιά έκανα update σε 2.2 μέσω kies. Έκανα wipe data γιατί από την βιασύνη μου δεν είχα βγάλει το lag fix πρώτα και επίσης το είχα υπερ-φορτωμένο το τηλέφωνο. Όλα καλά, ταχύτατο, η πρώτη εντύπωση είναι άψογη (αν και πολύ νωρίς ακόμα). Μια ερώτηση όμως...πως κάνουμε root σε 2.2?? Οι γνωστοί τρόποι δεν δουλεύουν. Κατέβασα και από το xda το one click root που δουλευε στις beta 2.2 αλλά δεν...

Καμία ιδέα?

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=788108

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νομίζω ότι την πάτησα προσπαθώντας να σιγουρέψω την αναβάθμιση:

 

Ιστορικό: Αγορασμένο κινητό από amazon.de. Rom JF3. Product Code XEU. Σύνδεση με kies - δεν είναι δυνατή η ενημέρωση αυτής της έκδοσης της συσκευής.

Για να έχω ελληνικό swype φορτώνω την ρώσικη JFB. Product Code SER. Σύνδεση με kies - δεν είναι δυνατή η ενημέρωση αυτής της έκδοσης της συσκευής.

Πριν δύο εβδομάδες μαθαίνω για ύπαρξη ελληνικής αναβάθμισης οπότε περνάω ξανά την JF3. Product Code XEU. Σύνδεση με kies - υπάρχει αναβάθμιση η JM1. Τρελλός από χαρά - θα είναι σίγουρα η ελληνική λέω - την περνάω χωρίς να χάσω κανένα δεδομένο ή εφαρμογή και βλέπω product key KOR. Στο swype δεν υπάρχουν ελληνικά. Η samsung για πρώτη φορά με κάνει να αμφιβάλλω για την διανοητική μου επάρκεια. 1-0.

Βλέποντας το post του tyxerakia σήμερα σκέφτομαι: ας σιγουράρω την αναβάθμιση από το kies γιατί βαριέμαι να ξαναπερνάω χειροκίνητα όλες τις εφαρμογές, ειδικά από τη στιγμή που δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το titanium από 2.1 σε 2.2. Κάνω την διαδικασία και, συγκινημένος, βλέπω στο κινητό μου επίσημη ρομ μαζί με product code COS!!!!

Αφού πάλεψα να απενεργοποιήσω το apn της cosmote, σίγουρος για τον εαυτό μου συνδέω για αναβάθμιση στο kies και αντί να δω - έχετε την πιο καινούργια έκδοση - βλέπω το - δεν είναι δυνατή η ενημέρωση αυτής της έκδοσης της συσκευής - που είχα να δω από τη ρώσικη. Samsung - Εγώ 2 -0.

Βλέποντας παραπάνω ότι η απεγκατάσταση του kies μπορεί να βοηθήσει βγάζω την ---31 και βάζω την νέα ---82. Samsung - Εγώ 3 -0.

Απόφάσισα λοιπόν ότι θα παρατήσω το ματς να το πάρει το kies και θα επιστρέψω με το δίκανο odin όταν έρθει το froyo. Άϊ σιχτιρ, που λένε και στην Άπω Ανατολή.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πριν λίγες μέρες συνδεόμουν με το kies τώρα όμως με τίποτε.

Εχω την 1,5,3,10093-82

Εχω κάνει απο χτές hard reset το τηλέφωνο και εχω σβήσει ενα σωρο φακέλους.

Τώρα ουτε ο υπολογιστής δεν το βλέπει΄.

by the way αν δεν υπήρχε αυτό το forum το samsung η θα το είχα χαρίσει η θα το είχα πουλήσει.

 

Ακριβώς το ίδιο...

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνετέ αναβάθμιση στο Kies αυτό θα λέει.

 

Η παλιά έκδοση έλεγε ότι δεν είναι δυνατή η αναβάθμιση.

 

Ακριβώς!!!!

 

Μαλα....kies λοιπόν.

Αυτο διαπίστωσα κι εγω. Μπήκα να σας γράψω ότι κάνοντας την χακερια μου έδωσε την δυνατότητα να περάσω το froyo για τις Σκανδιναβικες χώρες.

Δεν το προχώρησα βέβαια γιατί δεν έχει νόημα.

 

Απλά το kies κάνει νούμερα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι την πάτησα προσπαθώντας να σιγουρέψω την αναβάθμιση:

 

Ιστορικό: Αγορασμένο κινητό από amazon.de. Rom JF3. Product Code XEU. Σύνδεση με kies - δεν είναι δυνατή η ενημέρωση αυτής της έκδοσης της συσκευής.

Για να έχω ελληνικό swype φορτώνω την ρώσικη JFB. Product Code SER. Σύνδεση με kies - δεν είναι δυνατή η ενημέρωση αυτής της έκδοσης της συσκευής.

Πριν δύο εβδομάδες μαθαίνω για ύπαρξη ελληνικής αναβάθμισης οπότε περνάω ξανά την JF3. Product Code XEU. Σύνδεση με kies - υπάρχει αναβάθμιση η JM1. Τρελλός από χαρά - θα είναι σίγουρα η ελληνική λέω - την περνάω χωρίς να χάσω κανένα δεδομένο ή εφαρμογή και βλέπω product key KOR. Στο swype δεν υπάρχουν ελληνικά. Η samsung για πρώτη φορά με κάνει να αμφιβάλλω για την διανοητική μου επάρκεια. 1-0.

Βλέποντας το post του tyxerakia σήμερα σκέφτομαι: ας σιγουράρω την αναβάθμιση από το kies γιατί βαριέμαι να ξαναπερνάω χειροκίνητα όλες τις εφαρμογές, ειδικά από τη στιγμή που δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το titanium από 2.1 σε 2.2. Κάνω την διαδικασία και, συγκινημένος, βλέπω στο κινητό μου επίσημη ρομ μαζί με product code COS!!!!

Αφού πάλεψα να απενεργοποιήσω το apn της cosmote, σίγουρος για τον εαυτό μου συνδέω για αναβάθμιση στο kies και αντί να δω - έχετε την πιο καινούργια έκδοση - βλέπω το - δεν είναι δυνατή η ενημέρωση αυτής της έκδοσης της συσκευής - που είχα να δω από τη ρώσικη. Samsung - Εγώ 2 -0.

Βλέποντας παραπάνω ότι η απεγκατάσταση του kies μπορεί να βοηθήσει βγάζω την ---31 και βάζω την νέα ---82. Samsung - Εγώ 3 -0.

Απόφάσισα λοιπόν ότι θα παρατήσω το ματς να το πάρει το kies και θα επιστρέψω με το δίκανο odin όταν έρθει το froyo. Άϊ σιχτιρ, που λένε και στην Άπω Ανατολή.

 

Το XEU code και το XXJF3 που είχες είναι ΑΓΓΛΙΚΟ/ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ τηλέφωνο... ΔΕΝ είχε Ελληνικά, και ούτε η αναβάθμισή του θα είχε Ελληνικά. (MONO τα XW έχουν). Αυτό το firmware έχω κι εγώ αφού το πήρα από Αγγλία, απλά έχω προσθέσει Ελληνικό πληκτρολόγιο και Swype. Δε φταίει η Samsung εδώ, εσύ δεν είχες καταλάβει.

Το ίδιο θα συμβεί (ένα firmware XΩΡΙΣ ελληνικά), αν κάνεις τώρα κάποια χακιά με το Kies για να βάλεις το Froyo από τη στιγμή που ΔΕΝ έχει βγει ακόμα για τα Ελληνικά product codes (EUR, COS). Και ούτε την πάτησες βάζοντας το Ελληνικό firmware, γιατί από το XXJM1 ΔΕΝ θα έπαιρνες Ελληνικά.

 

Ας ηρεμήσουμε λοιπόν, όταν βγει με το καλό για Ελλάδα, θα βγεί για όλους...

Απλά η Samsung θα μπορούσε να πάρει κάποια πολλά μαθήματα support από άλλες εταιρείες, αντί να κοιτάει μόνο το marketing.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

O,τι να ναι, πηγα να συνδεθω με το kies και τωρα απλως δεν μου αναγνωριζει την συσκευη. Για καποιον υπεροχο λογο επισης δεν μου αναγνωριζει πια γενικα την συσκευη ο υπολογιστης ουτε σε mass storage. Το μονο που εκανα ειναι να περασω την νεα εκδοση του Kies και απο εκει τους drivers.

 

 

Αν και απορω γιατι ασχολουμαι, με βλεπω να φλασαρω με odin τελικα.

Edited by Prattein_Aloga

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Το XEU code και το XXJF3 που είχες είναι ΑΓΓΛΙΚΟ/ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ τηλέφωνο... ΔΕΝ είχε Ελληνικά, και ούτε η αναβάθμισή του θα είχε Ελληνικά. (MONO τα XW έχουν). Αυτό το firmware έχω κι εγώ αφού το πήρα από Αγγλία, απλά έχω προσθέσει Ελληνικό πληκτρολόγιο και Swype. Δε φταίει η Samsung εδώ, εσύ δεν είχες καταλάβει.

Το ίδιο θα συμβεί (ένα firmware XΩΡΙΣ ελληνικά), αν κάνεις τώρα κάποια χακιά με το Kies για να βάλεις το Froyo από τη στιγμή που ΔΕΝ έχει βγει ακόμα για τα Ελληνικά product codes (EUR, COS). Και ούτε την πάτησες βάζοντας το Ελληνικό firmware, γιατί από το XXJM1 ΔΕΝ θα έπαιρνες Ελληνικά.

 

Ας ηρεμήσουμε λοιπόν, όταν βγει με το καλό για Ελλάδα, θα βγεί για όλους...

Απλά η Samsung θα μπορούσε να πάρει κάποια πολλά μαθήματα support από άλλες εταιρείες, αντί να κοιτάει μόνο το marketing.

Alex εχεις δικιο εν μεροι αλλα εγω ειχα κανει αυτο που εκανε ο φιλος παραπανω και ειχα παρει την JM1.

 

Tωρα δεν μου την ξαναδινει ουτε με χακερια, ενω μου δινει κανονικα την Νορβιγικη.

Δηλαδη τρεις λαλουν και δυο χωρευουν.

 

Κι ολα αυτα γιατι ηθελα να σιγουρευτω οτι ο Φιλος μου ο Αντωνης που θα παραλαβει το τηλεφωνο μου σε μια βδομαδα δεν θα εχει κανενα προβλημα.

Αν δεν βαρεθω θα του περασω την Νορβιγικη και ας ριξει απο πανω την ελληνικη οποτε και οταν βγει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κατά τύχη έχεις Windows7 x64? (Η XP x64)

 

windows 7 32

 

πριν μερικές όμως μέρες δεν ειχα πρόβλημα και ουτε εχω rootαρει ποτέ.

Edited by panosntok
Link to comment
Share on other sites

windows 7 32

 

πριν μερικές όμως μέρες δεν ειχα πρόβλημα και ουτε εχω rootαρει ποτέ.

 

Επειδή το έκανε και σε μένα εντελώς ξαφνικά αλλά νόμιζα φταίνε τα χ64 .. χμμ αυτοί που γράψαν το κιες είναι για πολλές μπάτσες!

 

Τελικά το έλυσα με uninstall kies, reinstall και χειροκίνητα install τους οδηγούς

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αποφασισα να το περασω.

Κατεβαινει αργα αργα απο το kies σαν να περνα το γιαουρτι απο χωνι.....:p

Αντωνη μεγαλη η χαρη σου :lol:

 

Αν εισαι τυχερος και καταφερω να σου περασω το swype με τα ελληνικα θα εισαι τελειος.

αν οχι θα βολευτεις για ενα διαστημα με το ελληνικο πληκτρολογιο απο το market που ειναι μια χαρα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αποφασισα να το περασω.

Κατεβαινει αργα αργα απο το kies σαν να περνα το γιαουρτι απο χωνι.....:p

Αντωνη μεγαλη η χαρη σου :lol:

 

Αν εισαι τυχερος και καταφερω να σου περασω το swype με τα ελληνικα θα εισαι τελειος.

αν οχι θα βολευτεις για ενα διαστημα με το ελληνικο πληκτρολογιο απο το market που ειναι μια χαρα.

Το HTC πληκτρολόγιο για να δουλέψει με Ελληνκό αλφάβητο, πρέπει να υπάρχουν τα Ελληνικά στο σύστημα; Εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=624416 υπάρχει έκδοση και για froyo η "High resolution version (Froyo/2.2)".

Link to comment
Share on other sites

Το HTC πληκτρολόγιο για να δουλέψει με Ελληνκό αλφάβητο, πρέπει να υπάρχουν τα Ελληνικά στο σύστημα; Εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=624416 υπάρχει έκδοση και για froyo η "High resolution version (Froyo/2.2)".

 

Ελληνικά υπάρχουν. Το ime_htc δούλευε στην 2.1 κανονικά και σε firmwares χωρίς ελληνικά πληκτρολογια όπως η JM1.

 

Εφόσον φτιάχτηκε το αντίστοιχο για froyo θα πρέπει να δουλέψει κανονικά. Θα το δοκιμάσω. Το θεωρώ πολυ καλο.

Βέβαια για κάποιον που έχει συνηθίσει το swype δεν υπάρχει τίποτα πιο γρήγορο.

Ευχαριστούμε.

Καλο θα ήταν εφόσον επιβεβαιωθεί ότι δουλεύει να μπει στους οδηγούς του Alex.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ακολού8ησα τον οδηγό του τυχεράκια σχετικά για update που θέλω να κάνω κτλπ κτλπ και μου έχει κολλήσει εδώ και 30 λεπτά το odin αφού πριν απ το κόλλημα έγινε fail.

 

Oρίστε και screenshot.

 

http://img217.imageshack.us/img217/336/panagia.jpg

 

Τι να κάνω να το σταματήσω όπως είναι και να ξαναπροσπαθήσω? η θα γίνει καμμία στραβή?

Edited by mirrorofsorrow
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ακολού8ησα τον οδηγό του τυχεράκια σχετικά για update που θέλω να κάνω κτλπ κτλπ και μου έχει κολλήσει εδώ και 30 λεπτά το odin αφού πριν απ το κόλλημα έγινε fail.

 

Oρίστε και screenshot.

 

 

 

Τι να κάνω να το σταματήσω όπως είναι και να ξαναπροσπαθήσω? η θα γίνει καμμία στραβή?

 

Κλείστο και ξανάνοιξέ το. Κοίτα τα προηγούμενά μου σημερινά μηνύματα με τον tarirs που έβλεπε την ίδια οθόνη, και δοκίμασε όλα αυτά... Δεν έχω να προσθέσω κάτι..

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Κλείστο και ξανάνοιξέ το. Κοίτα τα προηγούμενά μου σημερινά μηνύματα με το άλλο παλικάρι που έβλεπε την ίδια οθόνη, και δοκίμασε όλα αυτά... Δεν έχω να προσθέσω κάτι..

 

Οκ αγορίνα θα ψάξω !

 

τελικά είχε σκαλώσει για λόγο που δεν γνωρίζω. Τωρα προχωράει κανονικότατα! Τhanx πολύ!

Edited by UsualSuspect
Link to comment
Share on other sites

Οκ αγορίνα θα ψάξω !

 

τελικά είχε σκαλώσει για λόγο που δεν γνωρίζω. Τωρα προχωράει κανονικότατα! Τhanx πολύ!

 

Ναι, συμβαίνει :) Καλή τύχη και καληνύχτα! :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις τικαρισμένο το USB Debugging (Ανίχνευση λαθών), το KIES σου αναγνωρίζει κανονικά την συσκευή; Δηλαδή σου βγάζει και το εικονίδιο του κινητόυ μέσα στο KIES; Εμένα δεν το κάνει αυτο και απο περιέργεια θέλω να ξέρω αν είναι σωστό ή οχι.
Link to comment
Share on other sites

Ολα πηγαν καλα με την εγκατασταση απο το kies.

Μην ανχωνεστε λοιπον ολοι θα παρετε:lol:

Ξερει κανεις αν στο φρογιο μπορεις να παρεις screen shot χωρις root και τριτη εφαρμογη?

 

Κατα τα αλλα δεν βλεπω κατι διαφορετικο σε σχεση με την JPK που ειχα δοκιμασει.

 

Δεν εχω σκοπο να την τεσταρω αφου δεν χρησιμοποιω το τηλεφωνο μια και ειναι πουλημενο.

Θα περασω μονο το πληκτρολογιο της HTC για να δω αν δουλευει.

 

EDIT

 

Τελικα δουλεψε το πληκτρολογιο της HTC

ειναι το αρχειο αυτο που γραφει froyo 2.2

ευχαριστω και παλι τον φιλο που μας το εδωσε.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ο

Ξερει κανεις αν στο φρογιο μπορεις να παρεις screen shot χωρις root και τριτη εφαρμογη?

 

Νομίζω κρατας πατημένο το "πισω" και μετα πατάς το κεντρικο κουμπι...Καπου το ειχα διαβάσει δεν ξερω εαν οντως ισχύει :O

Link to comment
Share on other sites

Και εγω τελικα απο τα κιες εβαλα την JP6 χωρις κανενα προβλημα. Root επισεις που εχει βγει για την JP6 εγκατεστησα και μονο το Voodoo v5 froyo περιμενω που 8α βγει μεχρι σημερα το απογευμα. Νομιζω για τωρα ειναι καλο setup...
Link to comment
Share on other sites

Και μερικα screenshots (ευχαριστω για την υποδειξη)

 

Αντωνη εισαι κομπλε, με τα ελληνικα σου πληκτρολογια, προγραμμα πλοηγησης, και πολλες αγορασμενες εφαρμογες, θηκη δερματινη :lol:

Μακαρι να φροντιζανε ετσι τους αγοραστες οσοι πουλανε κινητα:O

 

http://img.skitch.com/20101016-g3xi291d88trr9jdrtfm7tce6w.preview.jpgClick for full size - Uploaded with Skitch , http://img.skitch.com/20101016-cq99ni3db985962t9saixe4fr7.preview.jpgClick for full size - Uploaded with Skitch

 

http://img.skitch.com/20101016-efpw1ig5ite29381525uf3qw2p.preview.jpgClick for full size - Uploaded with Skitch

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Τυχεράκια σ ευχαριστώ για την ακόμα μία αξιόλογη προσπάθεια να μας βοηθήσεις.Πάντως σε μένα που δεν δουλεύει ο συνδυασμός των τρειών πλήκτρων δεν νομίζω πως θα μπω στη διαδικασία να κάνω αυτά που αναφέρεις γιατί δεν το γλιτώνουμε το service με τίποτα.Τώρα λοιπόν ποιος αλλος τρόπος υπάρχει να κάνουμε αναβάθμιση όταν έρθει το επίσημο froyo αφού δεν μπορούμε να μπούμε σε recovery mode? Θα ελπίζουμε σε ένα θαύμα μήπως και δουλέψει σωστά το kies?
Link to comment
Share on other sites

Σιγά - Σιγά μας έρχεται το Kies από τον Βορά..

 

Ας σας μπλέξω λίγο με τρεις χώρες...

 

Το κινητό το αγόρασα από Αγγλία κι έχει κωδικό XEU, αλλά τώρα μένω Αμερική... χρησιμοποιώ T-Mobile (GSM)...και θέλω να έχω ελληνικά στο swype μου.

 

Τι μου προτείνετε να κάνω????? Ποιόν κωδικό χώρας να βάλω ώστε να περιμένω μια αναβάθμιση που να μου κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Κλείστο και ξανάνοιξέ το. Κοίτα τα προηγούμενά μου σημερινά μηνύματα με τον tarirs που έβλεπε την ίδια οθόνη, και δοκίμασε όλα αυτά... Δεν έχω να προσθέσω κάτι..

 

Να πω κ εγω λιγα πραγματα,πρωτα απο ολα ευχαριστω τα παιδια για την υπομονη πουδειξανε με εμενα κ το κινητο μου,πανω που ημουν ετοιμος απο εδομαδα να παω για σερβις,ειπα τι εκανα ακριβως και ο φιλος tyxerakias πο εδωσε λυση για μια μαλ!@#$κια δικια μου....

 

Λοιπον φιλε μου δεν κανεις recovery mode,κανεις download mode, δηλ την ιδια ακριβως κινηση με τα πληκτρα απλως αντι για επανω το volume,το κρατας κατω...και μπαινεις,η δαδικασια μετα πγαινε ρολοι....

 

Ενα ευχαριστωκ παλι σε ολους για την βοηθεια κ την υπομονη σας....:rolleyes::)

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...