Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά αυτό το kies είναι απαράδεκτο!!! Έχω μια από τις παλαιότερες εκδόσεις, την JG1 και δεν μου εμφανίζει αναβάθμιση!!!! Είναι ποτέ δυνατόν??? Σιγά μην πάρω το froyo, εγώ θα μείνω με την πιο παλιά έκδοση του eclair!!! Θα έβαζα την ανεπίσημη froyo αλλά τρέχω πολύ τον τελευταίο καιρό και δεν έχω χρόνο να ξαναστήσω το τηλ. Έχει τύχει σε κανέναν άλλο παρόμοιο περιστατικό με το δικό μου???

 

Σε πολλους απο εμας Δεσποινα.ακομα την G1 εχουμε.Αληθεια οταν βγει το froyo απο το kies θα μπορουμε να το περασουμε απευθειας η θα πρεπει να εχουμε μια πιο νεα,eclair?Για αυτους αυτους που εχουν destinator,εχει βγαλει η mls αναβαθμιση για 2.2 τελικα η και αυτοι στον κοσμο τους?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλά αυτό το kies είναι απαράδεκτο!!! Έχω μια από τις παλαιότερες εκδόσεις, την JG1 και δεν μου εμφανίζει αναβάθμιση!!!! Είναι ποτέ δυνατόν??? Σιγά μην πάρω το froyo, εγώ θα μείνω με την πιο παλιά έκδοση του eclair!!! Θα έβαζα την ανεπίσημη froyo αλλά τρέχω πολύ τον τελευταίο καιρό και δεν έχω χρόνο να ξαναστήσω το τηλ. Έχει τύχει σε κανέναν άλλο παρόμοιο περιστατικό με το δικό μου???

 

Επίσημα και ανεπίσημα τα ίδια σκ@τ@ είναι.

Βάλε μια ανεπίσημη εκεί να βρείς την υγειά σου..

Και btw όσοι έχετε πρόβλημα με το kies Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το συγκεκριμένο patcher http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=835628

και θα είστε κομπλέ. Θα σας βγάλει απευθείας την αναβάθμιση που θέλετε.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον δεν συμβαίνει μόνο σε 'μένα, νόμιζα ότι μόνο εγώ είχα μείνει τόσο πίσω. Λογικά θα μπορούμε να το περάσουμε, δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Όσο για το mls κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου, δεν το έχουν αναβαθμίσει και ούτε ξέρουν αν θα το αναβαθμίσουν!! Ωραίο δώρο μας είχαν δώσει!!!!:p

Βοηθήματα, σημειώσεις, εκπαιδευτικά νέα, όλα συγκεντρωμένα σε ένα site! www.sofikoukouvagia.gr

 

Για να μη σας φαίνονται πια...κινέζικα!!! http://www.e-chinese.gr

Link to comment
Share on other sites

Σε πολλους απο εμας Δεσποινα.ακομα την G1 εχουμε.Αληθεια οταν βγει το froyo απο το kies θα μπορουμε να το περασουμε απευθειας η θα πρεπει να εχουμε μια πιο νεα,eclair?Για αυτους αυτους που εχουν destinator,εχει βγαλει η mls αναβαθμιση για 2.2 τελικα η και αυτοι στον κοσμο τους?

Το ίδιο και εγώ παιδιά.

Pda:I9000XWJG1

Phone: I9000XXJF5

CSC:I9000XXJF9

Έχω ακούσει τα χειρότερα και κάποια τα βλέπω επίσης.τρομερό λαγκαρισμα όταν η μνήμη πέσει κάτω από τα

100 άθλιο gps ασταθές σύστημα κ.τ.λ.Τι μπορώ να κάνω για froyo; δέχεται αναβάθμιση από kies η θα πρέπει να βάλω custom rom;

Το κιν είναι αγορασμένο από γερμανό.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και εγώ παιδιά.

Pda:I9000XWJG1

Phone: I9000XXJF5

CSC:I9000XXJF9

Έχω ακούσει τα χειρότερα και κάποια τα βλέπω επίσης.τρομερό λαγκαρισμα όταν η μνήμη πέσει κάτω από τα

100 άθλιο gps ασταθές σύστημα κ.τ.λ.Τι μπορώ να κάνω για froyo; δέχεται αναβάθμιση από kies η θα πρέπει να βάλω custom rom;

Το κιν είναι αγορασμένο από γερμανό.

 

Τελικά είμαστε πολλοί. Εγώ δεν θα το χαρακτήριζα τόσο ασταθές αλλά ώρες ώρες έχει τρομερό λαγκάρισμα που σε εκνευρίζει απίστευτα όταν σκέφτεσαι τις δυνατότητες του τηλεφώνου. Δέχεται αναβάθμιση από kies αλλά δεν έχει βγει ακόμη για την Ελλάδα. Πραγματικά πολύ δυνατό κινητό όσον αφορά το hardware αλλά η samsung είναι απαράδεκτη. Καμία απολύτως υποστήριξη.

Βοηθήματα, σημειώσεις, εκπαιδευτικά νέα, όλα συγκεντρωμένα σε ένα site! www.sofikoukouvagia.gr

 

Για να μη σας φαίνονται πια...κινέζικα!!! http://www.e-chinese.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα το σπασω..τα νευρα μου...μεχρι τωρα δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα στη συνδεση με kies.εκανα κλασσικα σημερα μια αναβαθμιση στο kies και τωρα ενω επιλεγω samsung kies και μου δειχνει οτι ειναι συνδεδεμενο στην οθονη του κινητου μου,στο Kies δεν μου εμφανιζεται οτι ειναι συνδεδεμενο...καμια ιδεα κανεις?

 

Αφού λες ότι συνδεόσουν κανονικά και τώρα δεν μπορείς μάλλον θα πέρασες κάποια εφαρμογή με περισσότερους από 16 χαρακτήρες που σου δημιουργεί το πρόβλημα.Κοίτα στην υπογραφή του τυχεράκια και θα βρεις λύση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Μπορεί κάποιος να μου διευκρινίσει πού κατασκευάζεται το γκάλαξυ?

made in...?

 

Made in N. Korea γράφει το δικό μου..αλλά φαντάζομαι όλα έτσι θα είναι. μάλλον..

Link to comment
Share on other sites

εντάξει ρε παιδιά...μην φωνάζετε συνέχεια :rolleyes:

smartphone έχετε πάρει στο κάτω κάτω... δλδ και στην τελικη αμα εχει και ενα μικρο lag τι εγινε ? και μονο που μπορείτε και πειραματίζεστε και φλασαρετε καλό ειναι...

οκ μας άργησε η samsung την αναβάθμιση ενα μηνα...και τι εγινε ?? αφου όλοι ξέρετε ότι το froyo δεν εχει και τρελλες διαφορές απ την eclair... χαρείτε εκει το τηλεφωνάκι σας όπως ειναι, αλλιώς παρτε ενα iphone4 ας πουμε που κανει 5 πράματα και καλα και τέρμα... ουτε lag...το itunes σας και μια χαρα !!...ααα και που....ουτε widgets ουτε κινητά wallpapers ουτε 4αρα οθόνη ουτε δωρεάν καλες εφαρμογές ...ουτε tethering αυριο ουτε... ουτε... ουτε !! :X

Δεν επιτρέπονται αγγελίες εκτός Buy&Sell.
Link to comment
Share on other sites

Aυτες που ειχα δοκιμασει ηταν οκ. Μια ή δυο νομιζω δεν υποστηριζαν ελληνικους χαρακτηρες, αλλα αυτοι εβγαιναν με την default γραμματοσειρα. Εχω κανει hard reset απο τοτε και δεν θυμαμαι ποιες ειχα βαλει (πλεον ειμαι με την μαμισια γιατι μου φαινεται πιο ξεκουραστη).

 

επειδη δεν το καταλαβα...

πως μπαινουν τα fonts? απλα κατεβαζω το .apk και το κανω install?

Link to comment
Share on other sites

εντάξει ρε παιδιά...μην φωνάζετε συνέχεια :rolleyes:

smartphone έχετε πάρει στο κάτω κάτω... δλδ και στην τελικη αμα εχει και ενα μικρο lag τι εγινε ? και μονο που μπορείτε και πειραματίζεστε και φλασαρετε καλό ειναι...

οκ μας άργησε η samsung την αναβάθμιση ενα μηνα...και τι εγινε ?? αφου όλοι ξέρετε ότι το froyo δεν εχει και τρελλες διαφορές απ την eclair... χαρείτε εκει το τηλεφωνάκι σας όπως ειναι, αλλιώς παρτε ενα iphone4 ας πουμε που κανει 5 πράματα και καλα και τέρμα... ουτε lag...το itunes σας και μια χαρα !!...ααα και που....ουτε widgets ουτε κινητά wallpapers ουτε 4αρα οθόνη ουτε δωρεάν καλες εφαρμογές ...ουτε tethering αυριο ουτε... ουτε... ουτε !! :X

 

προσωπικα συμφωνω απολυτα μαζι σου

το froyo πολυ θα σκεφτω να το περασω οταν ερθει

πραγματικα απ'οσο εχω καταλαβει οι διαφορες του ειναι ασημαντες.

αυτη τη στιγμη το τηλεφωνακι πεταει και κανει τα παντα

γιατι να το ρισκαρω με το froyo και να γινει κανενα μπερδεμα?

μετα ποιος θα μου το λυσει?

η samsung hellas?

χαχαχα

δεν το νομιζω!!!

Link to comment
Share on other sites

εντάξει ρε παιδιά...μην φωνάζετε συνέχεια :rolleyes:

smartphone έχετε πάρει στο κάτω κάτω... δλδ και στην τελικη αμα εχει και ενα μικρο lag τι εγινε ? και μονο που μπορείτε και πειραματίζεστε και φλασαρετε καλό ειναι...

οκ μας άργησε η samsung την αναβάθμιση ενα μηνα...και τι εγινε ?? αφου όλοι ξέρετε ότι το froyo δεν εχει και τρελλες διαφορές απ την eclair... χαρείτε εκει το τηλεφωνάκι σας όπως ειναι, αλλιώς παρτε ενα iphone4 ας πουμε που κανει 5 πράματα και καλα και τέρμα... ουτε lag...το itunes σας και μια χαρα !!...ααα και που....ουτε widgets ουτε κινητά wallpapers ουτε 4αρα οθόνη ουτε δωρεάν καλες εφαρμογές ...ουτε tethering αυριο ουτε... ουτε... ουτε !! :X

Φίλε μου πιστεύω όπως και πολλοί εδώ μέσα ότι δεν "φωνάζουμε"άδικα .Έχουμε αγοράσει ένα κιν της τάξεως των 600€ και δεν περιμένουμε τίποτα περισσότερο από αυτά τα οποία πληρώσαμε για να μας τα προσφέρουν.Και φυσικά μέσα σε αυτά δεν είναι μόνο το hardware αλλά ο software και η υποστήριξη η οποία μέχρι στιγμής είναι ανύπαρκτη..Ήθελα να προσθέσω ότι η αναβάθμιση έχει καθυστερήσει πάνω από μήνα..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πιστεύω όπως και πολλοί εδώ μέσα ότι δεν "φωνάζουμε"άδικα .Έχουμε αγοράσει ένα κιν της τάξεως των 600€ και δεν περιμένουμε τίποτα περισσότερο από αυτά τα οποία πληρώσαμε για να μας τα προσφέρουν.Και φυσικά μέσα σε αυτά δεν είναι μόνο το hardware αλλά ο software και η υποστήριξη η οποία μέχρι στιγμής είναι ανύπαρκτη..Ήθελα να προσθέσω ότι η αναβάθμιση έχει καθυστερήσει πάνω από μήνα..

 

δικέ μου έχεις δίκιο!!! από τη μία όμως φταις και εσύ που δεν έκανες καλή έρευνα αγοράς.

οι επιλογές είναι 3, η το δίνεις πίσω,

η το φτιάχνεις μόνος σου,

η το φέρνεις σε μένα και στο σενιάρω μέσα σε μισή ώρα(για πληρωμή θέλω ένα marlboro light γιατί έχω ξεμείνει)

 

Όσοι γράφουνε περί ποιότητας, σταματίστε να λέτε χαζομάρες η ποιότητα κατασκευής είναι από τις καλύτερες αυτό που σας χαλάει λέγεται πλαστικό!

το κινητό είναι ΠΛΑΣΤΙΚΟ! γιατί; γιατί είναι ΕΛΑΦΡΥ!

Δεν μπορείς να το έχεις και ελαφρύ και μουράτο και όλα αναγκαστικά κάτι θα χάσεις.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει το βλέπω τα ποστ να τα διαγράφει ο τυχεράκιας κ να φτιάχνει νέο off topic με τίτλο τα υλικά του galaxy s..

Οκ η αντικειμενικότητα έχει πάει περίπατο.. Σαν χρήστης iphone 3g επελεξα galaxy s. Κάτι το σχήμα, κάτι το βάρος, δε μου άρεσε πολύ το 4. Νόμιζα ότι κράταγα ένα κινητό κόσμημα που αν έπεφτε θα γινόταν χίλια κομμάτια. Φοβόμουν να το κρατήσω.. Μη το ρίξω κάτω. Smartphone ήθελα να κάνω τη δουλεία μου, όχι κινητό διαμάντι. Με έχασε απο την αγορά η apple κ με πήρε η samsung. Τώρα αν θεωρείς ότι το κινητό θα πέσει κ θα γίνει κομμάτια στη 1η τούμπα άποψή σου αλλά αν θες τα ρίχνουμε μαζί επαναλαμβανόμενα να δούμε πιο θα σπάσει 1ο. Η κατασκευή του iphone σίγουρα είναι πιο προσεγμένη αλλά, είναι με μεγάλη διαφορά πιο ευάλωτο στα χτυπήματα κ στο να γίνει κομμάτια. Οκ γυαλί έχει κ στις 2 πλευρές. Εδώ του galaxy σπάει εύκολα το 1, φαντάσου τι έχει να γίνει με 2 μέρη,μπρος-πίσω.

 

Πως γίνονται γραντζουνιές και πως σπάει η οθόνη του galaxy s:

 

εντάξει, γεια σας το βίντεο! νομίζω πως τα 10ευρώ που έδωσα σε θήκη και screen protector πήγαν τσάμπα!

Η τελευταία ρίψη ήταν βέβαια όλα τα λεφτά, εκεί δεν έπαιζε να γλυτώσει...αντέχει πάντως,αν και δε του φαίνεται, και μου έκανε μεγάλη εντύπωση και η ανθεκτικότητα της οθόνης στις χαρακιές.

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

εντάξει, γεια σας το βίντεο! νομίζω πως τα 10ευρώ που έδωσα σε θήκη και screen protector πήγαν τσάμπα!

 

μια και θα τα πεθάνει όλα τα ποστς ο αλέκος ας γράψω κάτι

δεν έχω ούτε θήκη ούτε ζελατίνα πάνω από την οθόνη

μου έχει πέσει μία φορα και το μόνο που έγινε ήταν να βγει η μπαταρία και η κάλυψη

σιγά τα λάχανα δλδ

και το σήμα της samsung στο πίσω μέρος το έχω καλύψει με αυτοκολλητάκι σε μάυρο αντί για άσπρο. peace \o/

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Διορθωση! Σκέτο made in Korea.. Δεν διευκρινίζει ποια περιοχή.

και μενα σκετο Κορεα γραφει και φανταζομαι εννοει τη Νοτιο Κορεα που ειναι και η χωρα προελευσης της Samsung :)

 

προσωπικα συμφωνω απολυτα μαζι σου

το froyo πολυ θα σκεφτω να το περασω οταν ερθει

πραγματικα απ'οσο εχω καταλαβει οι διαφορες του ειναι ασημαντες.

αυτη τη στιγμη το τηλεφωνακι πεταει και κανει τα παντα

γιατι να το ρισκαρω με το froyo και να γινει κανενα μπερδεμα?

μετα ποιος θα μου το λυσει?

η samsung hellas?

χαχαχα

δεν το νομιζω!!!

 

ενταξει δεν εχουν και αμελητεες διαφορες η eclair με τη foryo

διαφορες οπως υποστηριξη flash και δυνατοτητα μεταφορας προγραμματων στην εξωτερικη sd δεν τα λες και μικρες διαφορες... ;)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν το καταλαβα...

πως μπαινουν τα fonts? απλα κατεβαζω το .apk και το κανω install?

 

Ακριβως. Μετα επιλεγεις την γραμματοσειρα απο τις ρυθμισεις.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πιστεύω όπως και πολλοί εδώ μέσα ότι δεν "φωνάζουμε"άδικα .Έχουμε αγοράσει ένα κιν της τάξεως των 600€ και δεν περιμένουμε τίποτα περισσότερο από αυτά τα οποία πληρώσαμε για να μας τα προσφέρουν.Και φυσικά μέσα σε αυτά δεν είναι μόνο το hardware αλλά ο software και η υποστήριξη η οποία μέχρι στιγμής είναι ανύπαρκτη..Ήθελα να προσθέσω ότι η αναβάθμιση έχει καθυστερήσει πάνω από μήνα..

 

φιλε μου η σκεψη σου ειναι σωστη μεν...αλλα δεν εχει βαση εδω. Ολα τα σοβαρα smartphones σε αυτα τα λεφτα ειναι, δεν πληρωσες κατι παραπανω. Οσον αφορα το update δες και την παραφιλολογια που αναπτυσεται καθε φορα που "ακουγεται" στην εταιρεια με το μηλαρακι (διοτι δεν γινεται να αποφυγουμε τις συγκρισεις) κατι για ενα καινουργιο update. Και εκει υπαρχουν παραπονα και εκει υπαρχουν καθυστερησεις και λαθη...ή μηπως κανω λαθος ? Εχουμε μανουριασει ολοι μας λογο του οτι θα παρουμε τελευταιοι το froyo...αυτο ειναι και τπτ αλλο. Μην ξεχνας και το κομματι hardware. Εδω εχεις κατι επισημο σαν Samsung..δεν λεω μπορει αμα χαλασει κατι να στο φτιαξουν ή και οχι , να ειναι μεσα στην εγγυηση ή και οχι...αλλα το μηλαρακι..που θα το πας αμα παθει κατι ? σε καποιον οποιοδηποτε μαστορα με οτι συνεπαγεται αυτο..:cool:

Δεν επιτρέπονται αγγελίες εκτός Buy&Sell.
Link to comment
Share on other sites

δικέ μου έχεις δίκιο!!! από τη μία όμως φταις και εσύ που δεν έκανες καλή έρευνα αγοράς.

οι επιλογές είναι 3, η το δίνεις πίσω,

η το φτιάχνεις μόνος σου,

η το φέρνεις σε μένα και στο σενιάρω μέσα σε μισή ώρα(για πληρωμή θέλω ένα marlboro light γιατί έχω ξεμείνει)

 

Όσοι γράφουνε περί ποιότητας, σταματίστε να λέτε χαζομάρες η ποιότητα κατασκευής είναι από τις καλύτερες αυτό που σας χαλάει λέγεται πλαστικό!

το κινητό είναι ΠΛΑΣΤΙΚΟ! γιατί; γιατί είναι ΕΛΑΦΡΥ!

Δεν μπορείς να το έχεις και ελαφρύ και μουράτο και όλα αναγκαστικά κάτι θα χάσεις.

Απόλυτα συμφωνώ...:rolleyes:

αφου υπάρχει επιλογή ειναι καλύτερα απ το να μην υπάρχει;). Αν αργησει κι αλλο ο κος Γιαούρτης θα σου ερθω ΕΓΩ με μια κουτα lights δωρο, να μου το σενιάρεις !!

για την ποιότητα κατασκευής επισης με βρισκεις συμφωνο. Το πλαστικό ειναι πλαστικό και το γυαλι γυαλι..παρόλα αυτα κουμπωνει πανευκολα και γρηγορα, δεν τριζει και εχει ωραιο χρωμα.Εγω ουτε θηκες βαζω ουτε τπτ. Εχει πεσει κατω ηδη 3 φορες:wacko: και δεν εχει παθει τπτ..

Δεν επιτρέπονται αγγελίες εκτός Buy&Sell.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως. Μετα επιλεγεις την γραμματοσειρα απο τις ρυθμισεις.

 

γιαυτο ακριβως ρωτησα

γιατι σε εμενα γινεται το εξης:

menu>ρυθμισεις>αναπαραγωγη και εμφανιση>στυλ γραμματοσειρας

επιλεγω αυτη που θελω και με ρωταει αν θελω να κανει restart τωρα η μετα.

επιλεγω να γινει αμεσα restart κι ομως η γραμματοσειρα παραμενει η ιδια.

μπαινω να τσεκαρω ποια ειναι επιλεγμενη στο menu και ειναι η καινουργια που του διαλεξα

παρολαυτα στο κινητο παραμενει η default γραμματοσειρα

μηπως απλα ολες οσες διαλεξα δεν εχουν ελληνικα κι ετσι για τα ελληνικα επιλεγει τα default???

αλλα διαλεξα και τις τρεις που ειχε μεσα το κινητο απο μονο του.αυτες δεν παιζει να μην εχουν ελληνικα

κανω κατι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο ακριβως ρωτησα

γιατι σε εμενα γινεται το εξης:

menu>ρυθμισεις>αναπαραγωγη και εμφανιση>στυλ γραμματοσειρας

επιλεγω αυτη που θελω και με ρωταει αν θελω να κανει restart τωρα η μετα.

επιλεγω να γινει αμεσα restart κι ομως η γραμματοσειρα παραμενει η ιδια.

μπαινω να τσεκαρω ποια ειναι επιλεγμενη στο menu και ειναι η καινουργια που του διαλεξα

παρολαυτα στο κινητο παραμενει η default γραμματοσειρα

μηπως απλα ολες οσες διαλεξα δεν εχουν ελληνικα κι ετσι για τα ελληνικα επιλεγει τα default???

αλλα διαλεξα και τις τρεις που ειχε μεσα το κινητο απο μονο του.αυτες δεν παιζει να μην εχουν ελληνικα

κανω κατι λαθος?

 

Ακριβώς, εάν δεν έχει ελληνικά παίζει με τα default fonts... Έχει δοκιμάσει κανείς καμία γραμματοσειρά που να υποστηριζει και ελληνικά;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν θυμάμαι αν έχει συμβεί σε άλλον ή αν έχει προαναφερθεί αλλά εμένα η εφαρμογή touiteur μου δημιουργεί πρόβλημα στη σύνδεση με το kies. Την απεγκατέστησα και όλα καλά.
Αντώνης.
Link to comment
Share on other sites

γιαυτο ακριβως ρωτησα

γιατι σε εμενα γινεται το εξης:

menu>ρυθμισεις>αναπαραγωγη και εμφανιση>στυλ γραμματοσειρας

επιλεγω αυτη που θελω και με ρωταει αν θελω να κανει restart τωρα η μετα.

επιλεγω να γινει αμεσα restart κι ομως η γραμματοσειρα παραμενει η ιδια.

μπαινω να τσεκαρω ποια ειναι επιλεγμενη στο menu και ειναι η καινουργια που του διαλεξα

παρολαυτα στο κινητο παραμενει η default γραμματοσειρα

μηπως απλα ολες οσες διαλεξα δεν εχουν ελληνικα κι ετσι για τα ελληνικα επιλεγει τα default???

αλλα διαλεξα και τις τρεις που ειχε μεσα το κινητο απο μονο του.αυτες δεν παιζει να μην εχουν ελληνικα

κανω κατι λαθος?

 

Περιεργο...

Για δοκιμασε μια που μοιαζει με monotype cosiva. Αυτη νομιζω πως εχει ελληνικα. Για να δεις αν παιζει προβλημα με τα fonts ή με το firmware, δοκιμασε ενα οποιοδηποτε και αλλαξε την γλωσσα στα αγγλικα για να δουμε τι παιζει.

Εγω το ειχα δοκιμασει στην 2.2 παρεμπιπτοντως.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

επειδη με ετρωγε το χερι μου περασα την doc v9

αλλα ενω καταφερα να περασω το swype δε μπορω με τπτ να περασω το samsung keybord ελληνικο

καμια ιδεα καποιος?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...