Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαλα το Kies ειναι απαραδεκτο. :mad:

Εγκατεστησα τη νεα εκδοση, συνδεσα την συσκευη και πολυ απλα κολλαει στο περιμενετε. Εβαλα και τους drivers manually αλλα και παλι τιποτα. Εκανα επανεκινηση στον υπολογιστη και παλι τιποτα.

 

Οχι πως αξιζει τον κοπο να ασχοληθει κανεις με αυτην την βλακεια δηλαδη, αλλα ελεγα να περναγα το νεο firm γιατι ειμαι λιγο πισω, αλλα μαλλον δεν θα ασχοληθω.

Οταν βγει με το καλο ο φροντο, αν δεν εχω βρει ακρη με το Kies, θα μπορεσω να το περασω εστω με αλλον τροπο?

Alex οσον αφορα το θεμα της μπαταριας που λεγαμε πριν, εχω καταληξει πως δεν υπαρχει προβλημα. Και αυτο γιατι σε ολα τα smartphones που ειχα και με την ιδια χρηση (ή περισσοτερη, παντως οχι λιγοτερη) η μπαταρια μου κρατουσε παντα πανω κατω το ιδιο :)

 

Kαλά δεν είπα ότι είναι πρόβλημα, απλά μου φαίνεται ότι κρατάει παραπάνω η δικιά μου, γι'αυτό το είπα :) Όπως είπε ο red_herring, διαφορετικά firmwares φαίνεται ότι έχουν διαφορετική απόδοση στη μπαταρία, γιατί το συστημα έχει άλλες απαιτήσεις από τον επεξεργαστή, που είναι ο κύριος λόγος που ξοδεύεται η μπαταρία. Έχει αναφερθεί αυτό πολλές φορές στα ξένα φόρουμ, ότι δηλαδή είδανε βελτίωση με κάποιο άλλο firmware (συνήθως πιο καινούριο).

Αnyway, για το Kies κοίτα τα αρχεία σου να μην έχουν πάνω από 16 χαρακτήρες τα extensions... και από το Kies ξαναπέρνα τους drivers μέσα από το Kies, έχει ενα κουμπί πάνω αριστερά... εγώ πάντως ακόμα να αντιμετωπίσω πρόβλημα σύνδεσης στο Kies. Αλλά ούτως ή άλλως συμφωνούμε, είναι μεγάλη βλακεία.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αντώνη εννοείς το extended controls? Εγώ είμαι εδώ και λίγες ημέρες με την 2.1 JM8 και στη μπάρα των notifications έχει αντί για το bluetooth το gps. Δεν ξέρω αν πιο πριν είχα ανοιχτό gps χωρίς να το ξέρω (δεν νομίζω) η αν έφταιγε το παλιό firmware, πάντως από τότε που άλλαξα η απόδοση της μπαταρίας μου ανέβηκε.

Όχι δεν εννοώ το extended controls.

είναι αυτό το widget που έχει το galaxy από μαμα και το ονομάζει έλεγχος ενέργειας.

Σίγουρα μου έτρωγε μπαταρία ότι είχα το gps ανοιχτό. Αύριο που θα το δοκιμάζω θα μπορέσω να ξέρω αν αυτό μου την ρουφούσε μόνο η είναι και κάτι άλλο.

 

Διάβασα το πολύ καλό άρθρο που ανέβασε ένα παιδί εδώ πριν μερικά post που έλεγε ότι τελικά το να κάνουμε kill με κάποιον task killer δεν είναι και ότι καλύτερο και έχω την εντύπωση ότι πρέπει να έχει δίκιο.

Το επόμενο τεστ που θα κάνω είναι να απενεργοποιήσω εντελώς τον advance task killer, και να βάλω και το minfree στην επιλογή optimum που είναι η πιο χαμηλή, ώστε να μου κλείσει εφαρμογές μόνο όταν φτάσει σε πολύ χαμηλά επίπεδα ελεύθερης μνήμης, ώστε να τσεκάρω 2 πραγματάκια :

1) αν τελικά έχει καλύτερη αυτονομία έτσι

 

2) αν το λειτουργικό από μόνο του, όταν φτάσει σε πολύ χαμηλά επίπεδα ελεύθερης μνήμης, αν από μόνο του αντιδράσει και κλείσει διεργασίες που δεν χρησιμοποιούμε.

 

Έχω την εντύπωση ότι θα έχει καλύτερη αυτονομία έτσι.

Για μα δούμε. Το εύχομαι και το ελπίζω :).

 

Sent from my Samsung Galaxy S I-9000

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν εννοώ το extended controls.

είναι αυτό το widget που έχει το galaxy από μαμα και το ονομάζει έλεγχος ενέργειας.

Σίγουρα μου έτρωγε μπαταρία ότι είχα το gps ανοιχτό. Αύριο που θα το δοκιμάζω θα μπορέσω να ξέρω αν αυτό μου την ρουφούσε μόνο η είναι και κάτι άλλο.

 

Διάβασα το πολύ καλό άρθρο που ανέβασε ένα παιδί εδώ πριν μερικά post που έλεγε ότι τελικά το να κάνουμε kill με κάποιον task killer δεν είναι και ότι καλύτερο και έχω την εντύπωση ότι πρέπει να έχει δίκιο.

Το επόμενο τεστ που θα κάνω είναι να απενεργοποιήσω εντελώς τον advance task killer, και να βάλω και το minfree στην επιλογή optimum που είναι η πιο χαμηλή, ώστε να μου κλείσει εφαρμογές μόνο όταν φτάσει σε πολύ χαμηλά επίπεδα ελεύθερης μνήμης, ώστε να τσεκάρω 2 πραγματάκια :

1) αν τελικά έχει καλύτερη αυτονομία έτσι

 

2) αν το λειτουργικό από μόνο του, όταν φτάσει σε πολύ χαμηλά επίπεδα ελεύθερης μνήμης, αν από μόνο του αντιδράσει και κλείσει διεργασίες που δεν χρησιμοποιούμε.

 

Έχω την εντύπωση ότι θα έχει καλύτερη αυτονομία έτσι.

Για μα δούμε. Το εύχομαι και το ελπίζω :).

 

Sent from my Samsung Galaxy S I-9000

 

Δίκιο έχει, οι task killers δεν είναι καλό πράγμα... διάβασε το post μου στο blog σου... :p

Το drop-down notification bar σου δεν έχει ακόμα το GPS υποθέτω, δίπλα στο wifi? Δε θυμάμαι τώρα τί firmware έχεις..

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Η βιντεοκλήση δεν χρειάζεται ρυθμίσεις.

Είτε εσύ δεν είσαι σε δίκτυο 3G στο σημείο που βρίσκεσαι είτε το άτομο που καλείς, με δεδομένο ότι έχει κι εκείνο 3G κινητό.

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση. Ήμουν σίγουρα σε περιβάλλον με3g σήμα γιατί η κάρτα δούλεψε σε άλλο κινητό. Υπάρχει θέμα να είναι προβληματικό το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα.Συντομα θα ειμαι κατοχος ενος Samsung galaxy και εγω(επιτελους)...

Καποιες ερωτησουλες:

 

1.ποιες οι διαφορες τωρα με την froyo αναβαθμιση που ερχεται;

2.Το κινητο θα ειναι στα ελληνικα; (ολο το interface εννοω)

3.Υποστηριζει ολα τα android apps η καποια συγκεκριμενα δικα του;

4.Το θελω για να το λιωσω.Πρεπει να ζητησω απ'το μαγαζι που θα το παρω unlocked η κατι συγκεκριμενο;

5.Στο σερφαρισμα δεν κολαει πουθενα;δυνατα flash sites και λοιπα αντεχει να τα αναπαραγει;

6.Υστερει καπου σε σχεση με το iphone κ αν ναι που;

 

Καθε απαντηση με σωζει πραγματικα γιατι δεν ειναι λιγα και τα λεφτα που θα δωσω.Ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στη παρεα μια βοηθεια εβαλα καταλαθος αυτη την ρομ I897UCJI6 στο GALAXY και οταν συνδεω το usb η και τον φορτιστη κλεινη το τηλεφωνο και οταν το αποσυνδεω κανει επανεκινηση καμια ιδεα κανεις παρακαλω βοηθεια ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα.Συντομα θα ειμαι κατοχος ενος Samsung galaxy και εγω(επιτελους)...

Καποιες ερωτησουλες:

 

1.ποιες οι διαφορες τωρα με την froyo αναβαθμιση που ερχεται;

2.Το κινητο θα ειναι στα ελληνικα; (ολο το interface εννοω)

3.Υποστηριζει ολα τα android apps η καποια συγκεκριμενα δικα του;

4.Το θελω για να το λιωσω.Πρεπει να ζητησω απ'το μαγαζι που θα το παρω unlocked η κατι συγκεκριμενο;

5.Στο σερφαρισμα δεν κολαει πουθενα;δυνατα flash sites και λοιπα αντεχει να τα αναπαραγει;

6.Υστερει καπου σε σχεση με το iphone κ αν ναι που;

 

Καθε απαντηση με σωζει πραγματικα γιατι δεν ειναι λιγα και τα λεφτα που θα δωσω.Ευχαριστω προκαταβολικα.

 

1. Κανείς δεν ξέρει πραγματικά. Το μόνο που ξέρουμε με σιγουριά είναι ότι με το froyo θα υπάρχει υποστήριξη flash. Πιστεύεται επίσης (μακάρι) ότι θα υπάρχει καλύτερη διαχείριση της RAM.

2. Αν το αγοράσεις από ελληνικό μαγαζί ναι. Αν το αγοράσεις από το εξωτερικό (ευρώπη) θα έχει ελληνική γλώσσα το μενού αλλά όχι ελληνικό swype.

3. Υποστηρίζει όλα τα apps που τρέχουν για 2.1 eclair.

4. Θα πρέπει να ζητήσεις να μην είναι branded σε συγκεκριμένη εταιρία (cosmote, voda, wind).

5. Στο eclair ο δικός του browser δεν υποστηρίζει flash. Μπορείς όμως να βάλεις από το μάρκετ δωρεάν τον dolphin που το κάνει. Αλλιώς δες το 1.

6. Δεν γνωρίζω από προσωπική πείρα. Ψάξε στο νετ για συγκριτικά.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στη παρεα μια βοηθεια εβαλα καταλαθος αυτη την ρομ I897UCJI6 στο GALAXY και οταν συνδεω το usb η και τον φορτιστη κλεινη το τηλεφωνο και οταν το αποσυνδεω κανει επανεκινηση καμια ιδεα κανεις παρακαλω βοηθεια ευχαριστω

 

Ποιά rom είναι αυτή και για ποιό κινητό;

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ κάποια πράγματα...για το θέμα των Ελληνικών δες στο πρώτο Link στο 6ο ερώτημα...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=284103

http://www.myphone.gr/forum/announcement.php?f=121&a=114

αυτη εδω νομιζα οτι ηταν για το GALAXY

 

Είμαι συγκινημένος! Oficial froyo 2.2 for Captivate!

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=797282

 

Άντε να παίρνουμε σειρά... :)

 

Επιλεκτικά copy/paste!

 

:w00t:

 

 

Edit:

Συγνωμη λαθος απο εδω ειναι

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή χρησιμοποιούμε την πολλαπλή παράθεση αν θέλουμε να απαντήσουμε σε περισσότερα μηνύματα χρηστών
Link to comment
Share on other sites

Αν μέχρι τέλος Οκτωβρη δεν έχουν δώσει την αναβάθμιση, θα με χάσετε από την παρέα.

Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά. Η καλύτερη συσκευή να είναι δεν ανέχομαι το να την προωθούν υποσχόμενοι άμεση αναβάθμιση και να μην ξέρουν ποτε η να μην μπορούν να την κάνουν optimize.

Αυτά είναι συστηματα απω ανατολής.

Η apple λέει θα δωθει τον Νοεμβριο και το δίνει τον Νοέμβριο.

Ήδη έχει δώσει 2 beta στους developers οι οποίοι κάνουν τις επίσημες δοκιμές και προετοιμάζουν τις εφαρμογές τους. Όχι σαν την samsung και HTC που αφήνουν να διαρευσουν οι beta για δωρεάν αλλά ανεύθυνο testing.

 

Κωστα σ' ευχαριστω για το καλοσωρισμα νωριτερα, χαιρομαι που σε βλεπω εδω, οπως και τα υπολοιπα παιδια. Ακομα δεν μπορω να πω οτι με ενοχλει ιδιαιτερα η πιθανη καθυστερηση του froyo, αλλα επειδη αναφερθηκες συγκριτικα στο 4αρι, απο μερους μου σου αναφερω οτι το κρατησα 2 εβδομαδες και το εδωσα λογω βασικα του προβληματος με το σημα. Εκει σκεψου απαραδεκτο να εχεις δωσει τοσα χρηματα και να σου χανει στιγμιαια το σημα ετσι ξαφνικα η να προσεχεις πως το κρατας για να μην το χασει. Το θεωρησα λιγο γελοιο, τουλαχιστον μεχρι να το φτιαξουν. Με το SGS ομολογω εχω εντυπωσιαστει, κανει πραγματα πολυ καλα, μεταξυ αυτων το καλυτερο και γρηγοροτερο internet browsing που εχω δει σε συσκευη μεχρι σημερα, και η καλυτερη οθονη... Βλεπω κι αλλα πραγματα που αναδεικνυονται με την ενασχοληση σας μεχρι σημερα, και βοηθουν ολους. Την καλημερα μου!

Υ.Γ. το μονο θεμα που δεν μπορω να καταλαβω σε αυτη τη συσκευη ειναι η ελλειψη του φωτογραφικου φλας και με ποια λογικη εγινε αυτο κατασκευαστικα...

Edited by keras
HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν με βοηθάει. Πάτα σε παρακαλώ στον dialer *#1234# και πες μου τι σου γράφει.

PDA I897UCJI6

PHONE I897UCJI6

CSC I897ATTJF6

Build INFO 2010.09

 

Δεν δουλευει και το μεσαιο πληκτρο.

Ενω ξεκιναει με το odin για φλασαρισμα μετα απο μερικα δευτερολεπτα κληνει και αμα βγαλω το usb κανει επανεκινηση

Edited by mirrorofsorrow
Μην κάνεις συνεχόμενα ποστ. Χρησιμοποίησε το πλήκτρο "Τροποποίηση" αν θέλεις να προσθέσεις κάτι ή την "Πολλαπλή Παράθεση" για να απαντήσεις σε πολλά μηνύματα χρηστών.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω κατεληξα στην jm8 το θεμα ειναι οτι μετα το κατεβασμα εκει που μπαινει σε recovery mode για να κανει την εγκαταστασ΄τη μου εγραψε οτι δεν μπορει να προσπελασει ενα αρχειο αλλα η jm8 εγκατασταθηκε κανονικα
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα έχεις flashάρει το firmware για το captivate το οποίο είναι μεν ίδιa συσκευή με το galaxy αλλά δυστυχώς χρησιμοποιεί εντελώς διαφορετικό και μη συμβατό firmware. Η μόνη σου λύση είναι να flashάρεις εκ νέου το κινητό με συμβατό firmware. Ξέρεις να το κάνεις;
Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλευει και το μεσαιο πληκτρο.

Ενω ξεκιναει με το odin για φλασαρισμα μετα απο μερικα δευτερολεπτα κληνει και αμα βγαλω το usb κανει επανεκινηση

 

Δηλαδή δεν μπαίνει καν σε downloading mode πατώντας volume down + home + power;

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα έχεις flashάρει το firmware για το captivate το οποίο είναι μεν ίδιa συσκευή με το galaxy αλλά δυστυχώς χρησιμοποιεί εντελώς διαφορετικό και μη συμβατό firmware. Η μόνη σου λύση είναι να flashάρεις εκ νέου το κινητό με συμβατό firmware. Ξέρεις να το κάνεις;

Ναι ξερω αλλα κληνει και χανει την συνδεση εχω δοκιμασει τα παντα τελιωνει και η μπαταρια και δεν το φορτωνη γιατι κανη το ιδιο και με το φορτιστη εχω τρελαθη απο χθες

Link to comment
Share on other sites

Ναι ξερω αλλα κληνει και χανει την συνδεση εχω δοκιμασει τα παντα τελιωνει και η μπαταρια και δεν το φορτωνη γιατι κανη το ιδιο και με το φορτιστη εχω τρελαθη απο χθες

 

Έχεις δοκιμάσει να χρησιμοποιήσεις adb; Δες αυτό http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3297927#post3297927

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν μπαίνει καν σε downloading mode πατώντας volume down + home + power;

Ναι αλλα οταν ειναι σε κανονικη λειτουργια το βλεπη το odin κιτρινιζη η μπαρα με την com ξεκιναει και μετα απο λιγο κληνει

 

Έχεις δοκιμάσει να χρησιμοποιήσεις adb; Δες αυτό http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3297927#post3297927

Ναι αλλα δεν προλαβενω να κανω τη διαδικασια γιτι κληνει

 

Συγνωμη για την ορθογραφεια μου ειμαι πολυ ταραγμενος

Edited by mirrorofsorrow
Μην κάνεις συνεχόμενα ποστ. Χρησιμοποίησε το πλήκτρο "Τροποποίηση" αν θέλεις να προσθέσεις κάτι ή την "Πολλαπλή Παράθεση" για να απαντήσεις σε πολλά μηνύματα χρηστών.
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για την ορθογραφεια μου ειμαι πολυ ταραγμενος

 

Μην σε ανησυχεί αυτό φίλε μου, σε καταλαβαίνω απόλυτα. Ελπίζω να μην έχεις μπρικάρει το τηλέφωνό σου. Αλλά και να το έχεις μπρικάρει πρέπει να υπάρχει σίγουρα κάποια λύση. Ο μόνος στο forum που μπορεί ίσως να σε βοηθήσει λόγω γνώσεων είναι ο tyxerakias. Δοκίμασε να του στείλεις ένα pm. Εμένα δυστυχώς οι γνώσεις μου τελειώνουν κάπου εδώ. Καλή τύχη :luck:

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε προχτές αυτή η θήκη...http://www.mobilefun.co.uk/krusell-dons-leather-pouch-for-samsung-galaxy-s-i9000-black-p25174.htm ...πολύ καλή ποιότητα και εφαρμογή στο κινητό...κρίμα που δεν μου ήρθε νωρίτερα γιατί ήδη στην οθόνη έχει γίνει ήδη μία μικρή γρατζουνιτσα παρότι το προσέχω σαν τα μάτια μου..όχι gorilla μάλλον king Kong γυαλί πρέπει να βγάλουν...

 

Sent from my Galaxy S

 

Ναι αλλα δεν προλαβενω να κανω τη διαδικασια γιτι κληνει

 

Μπαταρία είχες, πριν φλασαρεις; Βάλτο να φορτίσει καλά μήπως κλείνει λόγω χαμηλής μπαταρίας

 

Sent from my Galaxy S

Edited by mirrorofsorrow
Μην κάνεις συνεχόμενα ποστ. Χρησιμοποίησε το πλήκτρο "Τροποποίηση" αν θέλεις να προσθέσεις κάτι ή την "Πολλαπλή Παράθεση" για να απαντήσεις σε πολλά μηνύματα χρηστών.
Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

την ενασχοληση σας μεχρι σημερα, και βοηθουν ολους. Την καλημερα μου!

Υ.Γ. το μονο θεμα που δεν μπορω να καταλαβω σε αυτη τη συσκευη ειναι η ελλειψη του φωτογραφικου φλας και με ποια λογικη εγινε αυτο κατασκευαστικα...

Η αληθεια ειναι οτι τα φλας με τα led δεν κανουν τιποτα,ισα ισα το αντιθετο,χαλανε τις φωτο το βραδυ λογω υπερφωτισμου στα προσωπα.Αυτο που αξιζει ειναι το xenon αλλα με αυτο θα αλλαζε σημαντικα ο ογκος της συσκευης και για αυτο πιστευω οτι το αποφυγαν.Αυτο που διαπιστωσα ειναι οτι σε περιβαλον με πολυ χαμηλο φωτισμο βγαινουν πολυ καλες φωτο και φωτεινες σε σημειο που επαθα την πλακα μου!!!Σε αυτην την περιπτωση,οντως το φλας με led,που λογικα θα ειχε,κατ εμε δεν θα προσφερε απολυτως τιποτα.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε προχτές αυτή η θήκη...http://www.mobilefun.co.uk/krusell-dons-leather-pouch-for-samsung-galaxy-s-i9000-black-p25174.htm ...πολύ καλή ποιότητα και εφαρμογή στο κινητό...κρίμα που δεν μου ήρθε νωρίτερα γιατί ήδη στην οθόνη έχει γίνει ήδη μία μικρή γρατζουνιτσα παρότι το προσέχω σαν τα μάτια μου..όχι gorilla μάλλον king Kong γυαλί πρέπει να βγάλουν...

 

Sent from my Galaxy S

 

 

 

Μπαταρία είχες, πριν φλασαρεις; Βάλτο να φορτίσει καλά μήπως κλείνει λόγω χαμηλής μπαταρίας

 

Sent from my Galaxy S

 

όταν "κλειδώσει" για τα καλά με λάθος firmware δεν φορτίζει :cry:

Πρέπει να πάει η μπαταρία σε άλλο Galaxy S ή σε desktop charger.

Galaxy Note II, Nexus 7, Xperia Go
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που διαπιστωσα ειναι οτι σε περιβαλον με πολυ χαμηλο φωτισμο βγαινουν πολυ καλες φωτο και φωτεινες σε σημειο που επαθα την πλακα μου!!!

 

Μου κάνει εντύπωση αυτό που λες. Εγώ έχω την ακριβώς αντίθετη άποψη. Μπορείς να ανεβάσεις κάποια φώτο;

Μήπως υπάρχουν και διαφορές στην κάμερα ανά firmware; Ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

όταν "κλειδώσει" για τα καλά με λάθος firmware δεν φορτίζει :cry:

Πρέπει να πάει η μπαταρία σε άλλο Galaxy S ή σε desktop charger.

 

Αν είναι έτσι καλύτερα νομίζω να περιμένει μέχρι αύριο και να να πάει σε κάνα γερμανό για να την φορτίσει...

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Μην σε ανησυχεί αυτό φίλε μου, σε καταλαβαίνω απόλυτα. Ελπίζω να μην έχεις μπρικάρει το τηλέφωνό σου. Αλλά και να το έχεις μπρικάρει πρέπει να υπάρχει σίγουρα κάποια λύση. Ο μόνος στο forum που μπορεί ίσως να σε βοηθήσει λόγω γνώσεων είναι ο tyxerakias. Δοκίμασε να του στείλεις ένα pm. Εμένα δυστυχώς οι γνώσεις μου τελειώνουν κάπου εδώ. Καλή τύχη :luck:

Ευχαριστω για ολα το τηλεφωνο δεν σας ειπα δουλευη κανονικα μονο που δεν εχει ελληνικα καθολου.Με τον φορτιστη τα ιδια κανει ενω ειναι ανιχτο κλινει και αμα το βγαλω κανει επανεκινηση απο οτι ειδα οσο ειναι στο φορτιστη η μπαταρια ειναι ζεστη και πρεπει να το φορτονει πολυ αργα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...