Jump to content

[Επίσημο] Nokia C3-01 "Touch & Type"


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα

Εχει το κινητο ο θειος μου και δεν μπορουμε να βρουμε πως θα βαλει ενα τραγουδι του ως ηχο κλησης!

Απο την μουσικη βρηκαμε το τραγουδι και στις επιλογες δεν εχει να το ορισω ως ηχο κλησης.

Στο προφιλ , εχει να αλλαξεις ηχο αλλα δεν βγαζει τους ηχους της καρτας μνημης..!

Διαχειριση αρχειων εψαξα , αλλα δεν βρηκα (!!) μηπως γινοταν απο εκει..

Καμια βοηθεια ? :dizzy:

 

Πας στην έκθεση, βρίσκεις το φάκελο που ειναι το τραγούδι, πατάς παρατεταμένα πάνω του και ---->>> χρήση ως.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 254
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πας στην έκθεση, βρίσκεις το φάκελο που ειναι το τραγούδι, πατάς παρατεταμένα πάνω του και ---->>> χρήση ως.

 

εάν δεν μπορέσεις θα πρέπει να αντιγράψεισ το κομμάτι που θέλεις από την κάρτα μνήμης στο τηλέφωνο για να μπορέσεις να το βάλεις ως ήχο κλήσης.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο firmware 7.15 προς το παρόν μόνο απο ΝOKIA SUITE.

 

Υπάρχει κάποια αξιοσημείωτη διαφορά; :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα κατι το διαφορετικό εκτός απο τον καινούργιο browser,κοινότητες και μερικά καινούργια εικονίδια μόνο στις εφαρμογές. Edited by gwgw
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα κατι το διαφορετικό εκτός απο τον καινούργιο browser,κοινότητες και μερικά καινούργια εικονίδια μόνο στις εφαρμογές.

η επιλογή για αντιγραφή επικόλληση , και να μπορείς να αντλήσεις αριθμό τηλέφωνο από της επαφές χωρίς να γίνεται μμς , και επίσης την επιλογή χρόνου κλειδώματος του πληκτρολογίου μην πως το έχουνε φτιάξει αυτό ; στην καινούργια αναβάθμιση ;. Επίσης εγώ πηγα να κάνω αναβάθμιση μέσω καλωδίου για την προηγούμενη έκδοση και όχι την 7 που βγήκε. αλλά δεν υπάρχει , έστειλα μάιλ στην νοκια και μου ζήτησαν τον ιμιε της συσκευής και μου είπανε ότι επειδή έχει μέσα το μενού της βονταφον δεν

υπάρχει έκδοση . Και πρέπει να ξανά περάσω την παλιά. Και αυτό έκανα. Αλλά κάνει επανεκκίση κάποιες φορές. Της περισσότερες φορές μου το κάνει ότι είναι κλειδωμένο και πατάω το κόκκινο κουμπί για να δω την ώρα!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

μολις το πηρα παιδια,στο γκριζακι του(warm grey) και μου αρεσει πολυ περισσοτερο απο το ασημι..η δε αισθηση στο χερι και η ποιοτητα κατασκευης ειναι υπερανω κριτικης,θυμιζει εντονα το 6700classic..η αφη του θελει λιγο εξοικειωση μιας και προερχομαι απο κινητο με capacitive touch αλλα την συνηθιζεις γρηγορα..
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια..που στο καλο ειναι το μητρωο που εχει και τους μετρητες κλησεων,μηνυματων και δεδομενων..??
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ! @bill_thes αυτο που ζητας ειναι μενου>επαφες>μητρωο ;) ειναι λιγο καπως το μενου του... και γω κατι μερες το εχω μετα απο σειρα Ε και μου φενεται καταναγκαστικο εργο :P αυτο που θελω εγω να ρωτησω ειναι αν γινεται στο κιν στην γραμμη συντομευσης να βαλουμε κατευθειαν ενα application και οχι κατι απο το στανταρ μενου που μας δινει και επισης το γενικες ενδειξεις τι δειχνει γτ δεν εχω δει κατι :s .. επισης .. δεν βρισκω χρονο κλειδωματος του πληκτρολογιου :/ και το βασικο !! δεν εχει επιλογη να διαλεξω να κανει save παντα στην καρτα μνημης μου ?? ευχαριστω ;)

 

Ομάδα διαχείρισης: Απαγορεύεται η γράφη τύπου sms, προσπάθησε να γράφεις ολοκληρωμένες τις λέξεις.

Edited by bomber21
...OMERTA...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ! @bill_thes αυτο που ζητας ειναι μενου>επαφες>μητρωο ;) ειναι λιγο καπως το μενου του... και γω κατι μερες το εχω μετα απο σειρα Ε και μου φενεται καταναγκαστικο εργο :P αυτο που θελω εγω να ρωτησω ειναι αν γινεται στο κιν στην γραμμη συντομευσης να βαλουμε κατευθειαν ενα application και οχι κατι απο το στανταρ μενου που μας δινει και επισης το γενικες ενδειξεις τι δειχνει γτ δεν εχω δει κατι :s .. επισης .. δεν βρισκω χρονο κλειδωματος του πληκτρολογιου :/ και το βασικο !! δεν εχει επιλογη να διαλεξω να κανει save παντα στην καρτα μνημης μου ?? ευχαριστω ;)

 

λοιπόν bill thes μπορείς να βρεις πόσα μυνήματα έχεις στείλει και έχεις λάβει πηγαίνοντας μυνήματα, μετά κλικ στις επιλογές και μετά μητρώο μύνηματών. Tatos είναι η πιο ελλειπτική σειρά touch and type αυτή που βγήκε έχει πολλά μείον, θα δεις που εχω αναφέρει προηγουμένως. εγώ σκέφτομαι να το πουλήσω και να πάρω το ε 52 ή ε55 αναλόγως ποιο πληκτρολόγιο θα με βολεύει. Ξέρω ότι η σειρά ε είναι πιο αργή σε σύγκριση με αυτό το νοκια c3 touch and type αλλά έχει περισσότερα να κανείς, επίσης ανοίγει και αρχεία υπολογιστή. Κάτι που αυτό το νοκια μπορεί να έχει εφαρμογή που ανοίγει pdf αρχεία από το νοκια store αλλά δεν τα ανοίγει όλα. Επίσης κάτι άκυρο σε εσένα όλες οι συσκευές που είχες νοκια ε series είχανε αντιγραφή επικόλληση ; επίσης υποχρεωτικά όλες οι επαφές σου έπρεπε να ήτανε στο τηλέφωνο ; δεν μπορούσες να της έχεις στην κάρτα σημ ; και να μπορείς να καλέσεις από εκεί; και να της αναγνωρίζει το τηλέφωνο ;. Και ένα άλλο που παρατήρησα είναι όταν δεν είχες κάρτα σημ το κινητό ανοίγει σε ε κατηγορία αλλά σε πηγαίνει στο προφίλ εκτός σύνδεσης με αποτέλεσμα να μην μπορείς να χρησιμοποιήσεις το ραδιόφωνο. Κάτι που στο c3 δεν γίνεται λειτουργεί κανονικά το ραδιόφωνο όταν το ανοίγεισ το κινητό χωρίς κάρτα σημ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας..πραγματι δεν εχει οριο χρονου για το κλειδωμα,δεν μπορεις να βαλεις εικονα για screensaver παρα μονο για ταπετσαρια!κατα τα αλλα το κινητο ειναι πανεμορφο με αψογη ποιοτητα κατασκευης,σφιχτοδεμενο και με πολυ καλη αισθηση στο χερι.εχει ομως τις ελλειψουλες του..κατι ακομα..εχω την παλια εκδοση λογισμικου(V.05.60) να αναβαθμισω ασυρματα με wifi η με το καλωδιο?ποιο προγραμμα θα χρειαστω?στην αναβαθμιση χανονται ολα τα δεδομενα?(μηνυματα,εικονες,ηχοι κλπ.)
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας..πραγματι δεν εχει οριο χρονου για το κλειδωμα,δεν μπορεις να βαλεις εικονα για screensaver παρα μονο για ταπετσαρια!κατα τα αλλα το κινητο ειναι πανεμορφο με αψογη ποιοτητα κατασκευης,σφιχτοδεμενο και με πολυ καλη αισθηση στο χερι.εχει ομως τις ελλειψουλες του..κατι ακομα..εχω την παλια εκδοση λογισμικου(V.05.60) να αναβαθμισω ασυρματα με wifi η με το καλωδιο?ποιο προγραμμα θα χρειαστω?στην αναβαθμιση χανονται ολα τα δεδομενα?(μηνυματα,εικονες,ηχοι κλπ.)

 

Θα χρειαστείς το Nokia Suite. Μέσω αυτού, πριν κάνεις την αναβάθμιση, θα κάνεις και ένα backup για να είσαι σίγουρος. ;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας..πραγματι δεν εχει οριο χρονου για το κλειδωμα,δεν μπορεις να βαλεις εικονα για screensaver παρα μονο για ταπετσαρια!κατα τα αλλα το κινητο ειναι πανεμορφο με αψογη ποιοτητα κατασκευης,σφιχτοδεμενο και με πολυ καλη αισθηση στο χερι.εχει ομως τις ελλειψουλες του..κατι ακομα..εχω την παλια εκδοση λογισμικου(V.05.60) να αναβαθμισω ασυρματα με wifi η με το καλωδιο?ποιο προγραμμα θα χρειαστω?στην αναβαθμιση χανονται ολα τα δεδομενα?(μηνυματα,εικονες,ηχοι κλπ.)

 

όσο για την επιλογή γενικές ενδείξεις εμφανίζει συνήθως ενδείξεις του δικτύου όπως πχ όταν έχεις μέσα κάρτα σημ της γουίντ και έχεις επιλέξει από της ρυθμίσεις την επιλογή εμφάνιση πληροφοριών κυψέλης σου εμφανίζει πχ όταν είσαι στην αθήνα την λέξη athens 21 και όταν είσαι εκτός αθηνών της περισσότερες φορές γραφει ektos city. Όσο για αυτό που ρώτησεσ για να μπορείς να βάλεις μια εφαρμογή μόνη της στην γραμμή συντόμευσης μπορείς κανονικά κάνοντας κλικ στην ενεργή αναμονή πάτημενό σου βγάζει την επιλογή διαμόρφωση οθόνης και πασ εκεί που γράφει γραμμή συντόμευσης κανείς κλικ στο κλειδί και της αλλάζεις. Θα πασ λίστα εφαρμογών και θα βρεις εκεί την αντίστοιχη εφαρμογή που θέλεις να βάλεις. Το ίδιο γίνεται και στην μετάβαση στο κουμπί που είναι στα αριστερά σου στην οθόνη πάνω από το πράσινο κουμπί του πληκτρου κλήσεων , άμα πατήσεις στην μετάβαση πασ στην επιλογή διαμόρφωση και αντικαθιστάσ αυτές της συντομεύσεις με άλλες που θέλεις εσυ και μετά πατάς οκ. Και είσαι οκ!. Όσον αφορά την αποθήκευση στην κάρτα μνήμης δεν μπορείς να την ορίσεις όταν λαμβάνεις αρχεία με bluetooth , συνήθως τα αρχεία αυτα που λαμβάνεις πάνε στα ληφθεντα αρχεία του τηλεφώνου ή στον αντίστοιχο φάκελο στην κάρτα μνήμης. Μπορείς να ορίσεις που θα πηγαίνουνε οι φωτογραφίες σου ή τα βίντεο που τραβάσ από το κινητό σου , για να το κανείς αυτό θα ανοίξεις την κάμερα ή θα πατήσεις το κουμπί της κάμερας του κινητού σου θα πατήσεις εκεί που έχει της επιλογές με της 3 παύλες και θα πασ ρυθμίσεις και μετά θα επιλέξεισ αποθ.φωτ/βίντεο και θα επιλέξεισ εκεί που θέλεις να πηγαίνουνε. Καλύτερα φτιαξε ένα φάκελο με όνομα κάμερας για να πηγαίνουνε εκεί κατευθείαν και για να μπορείς να της βρίσκεις εύκολα. Επίσης μπορείς να κανείς αντίγραφο ασφαλείας οπότε θέλεις στην κάρτα μνήμης του κινητό σου χωρίς να χρειάζεται να έχεις υπολογιστή πασ ρυθμίσεις μετά συγχρ.&αντιγρ. Και μετά δημιουργία αντιγράφου ασφαλείας. Επιλεγείς ποια θέλεις να κρατήσεις αντίγραφο και πατάς οκ. Μόλις τελειώσεις με την αναβάθμιση μπαίνεις στην κάρτα μνήμης και βρίσκεις το φάκελο και τα επαναφέρεις. Επίσης ένα άλλο χρήσιμο είναι να βάλεις να βλέπεις σε τι δίκτυο δικτύωνεσαι πχ σε gprs,edge ,3g,hsdpa για να το βάλεις αυτό πασ ρυθμίσεις μετά σύνδεσιμοτητα και μετά πακέτα δεδομένων και επιλεγείς εκεί συνεχήσ σύνδεση. Και στο βγάζει στην οθόνη. Επίσης καλό είναι να είναι επιλεγμένη η επιλογή από κάτω πρόσβ. HSDPA στο ενεργοποιημένη. Για να βλέπεις αναλόγως που βρίσκεσαι.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS
Προσθήκη

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Θα χρειαστείς το Nokia Suite. Μέσω αυτού, πριν κάνεις την αναβάθμιση, θα κάνεις και ένα backup για να είσαι σίγουρος. ;)

 

να σαι καλα..βασικα το τηλεφωνο λειτουργει απροβληματιστα χωρις καποιο κολλημα,να το αφησω οπως ειναι η να αναβαθμισω?εχω να κερδισω κατι?

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα..βασικα το τηλεφωνο λειτουργει απροβληματιστα χωρις καποιο κολλημα,να το αφησω οπως ειναι η να αναβαθμισω?εχω να κερδισω κατι?

 

είσαι πολύ τυχερός εμένα μου κάνει και της επανεκινησεισ του που εχω την ίδια αναβάθμιση με εσένα. Πολλές φορές όταν παω να δω την ώρα που είναι κλειδωμένο και πατάω το κόκκινο κουμπί μου την εμφανίζει και μετά κάνει επανεκινηση . Από όσο ξέρω η καινούργια αναβάθμιση αλλάζει ο τρόπος ξεκλειδώματος της συσκευής . Δεν ξέρω τι άλλο αλλάζει! Διότι δεν μπορώ να την περάσω. Λόγω ότι εχω μενού της βονταφον δυστυχώς και πρέπει να παω σε κατάστημα , δυστυχώς !

Edited by JOHNMEGARYTHMOS
Προσθήκη δεδομένων που ξέχασα να αναφέρω πριν.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

είσαι πολύ τυχερός εμένα μου κάνει και της επανεκινησεισ του που εχω την ίδια αναβάθμιση με εσένα. Πολλές φορές όταν παω να δω την ώρα που είναι κλειδωμένο και πατάω το κόκκινο κουμπί μου την εμφανίζει και μετά κάνει επανεκινηση . Από όσο ξέρω η καινούργια αναβάθμιση αλλάζει ο τρόπος ξεκλειδώματος της συσκευής . Δεν ξέρω τι άλλο αλλάζει! Διότι δεν μπορώ να την περάσω. Λόγω ότι εχω μενού της βονταφον δυστυχώς και πρέπει να παω σε κατάστημα , δυστυχώς !

 

οχι φιλε εμενα ευτυχως ειναι σταθεροτατο..βεβαια το εχω απο προχθες το βραδυ,ας μην το ματιασω!αυτο που λες με την voda το εχει κι εμενα..οταν ανοιγω η κλεινω την συσκευη εμφανιζονται τα λογοτυπα της..αρα ειναι branded ετσι..?

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε εμενα ευτυχως ειναι σταθεροτατο..βεβαια το εχω απο προχθες το βραδυ,ας μην το ματιασω!αυτο που λες με την voda το εχει κι εμενα..οταν ανοιγω η κλεινω την συσκευη εμφανιζονται τα λογοτυπα της..αρα ειναι branded ετσι..?

 

άρα είναι όπως και εμένα. Ναι branded είναι! Εμένα δεν έχει κάτι που να δείχνει από μακριά ότι η συσκευή είναι της βονταφον , απλά έχει τους σέλιδοδείκτες της βονταφον και τα αντίστοιχα προφίλ, και το λογότυπο όταν κλείνει το κινητό , δεν θυμάμαι να το εμφανίζει όταν ανοίγει η συσκευή. Επίσης ένα άλλο σπαστικό με την συγκεκριμένη συσκευή επειδή έχει το μενού της βονταφον μέσα κάθε φορά που αλλάζεις κάρτα και ξανά βάζεις της βονταφον ξανά περνάει το προφίλ vodafone greece στην επιλογή ρυθμίσεις και μετά στην διαμόρφωση. Και δεν μπορείς να το σβήσεισ. Πολύ σπαστικό να μπαίνουνε προφίλ που δεν μπορείς να σβήσεισ. Εγώ τους έστειλα μάιλ και μου είπανε ότι δεν μπορώ να της αναβαθμίσω και ίσως να μην μπορούνε να μου το βγάλουνε το μενού της βονταφον αλλά εγώ θα το επιχειρήσω να τους το παω διότι θυμάμαι στην προηγούμενη συσκευή που είχα ότι το μενού της βονταφον μπορούσα να τους πω να μου το βγάλουν. Τώρα δεν ξέρω τι γίνεται με αυτή. Αλλά το μάιλ που μου απάντησανε λέει ότι δεν γίνεται. Κακώς. Εάν μπορείς δοκίμασε μέσω του προγράμματος της νοκια να κανείς αναβάθμιση και πες μου τι σου λέει;. Εάν μπορείς φυσικά . Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα nokia σου βγάζουν το μενού της vodafone και ξεμπερδεύεις.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

άρα είναι όπως και εμένα. Ναι branded είναι! Εμένα δεν έχει κάτι που να δείχνει από μακριά ότι η συσκευή είναι της βονταφον , απλά έχει τους σέλιδοδείκτες της βονταφον και τα αντίστοιχα προφίλ, και το λογότυπο όταν κλείνει το κινητό , δεν θυμάμαι να το εμφανίζει όταν ανοίγει η συσκευή. Επίσης ένα άλλο σπαστικό με την συγκεκριμένη συσκευή επειδή έχει το μενού της βονταφον μέσα κάθε φορά που αλλάζεις κάρτα και ξανά βάζεις της βονταφον ξανά περνάει το προφίλ vodafone greece στην επιλογή ρυθμίσεις και μετά στην διαμόρφωση. Και δεν μπορείς να το σβήσεισ. Πολύ σπαστικό να μπαίνουνε προφίλ που δεν μπορείς να σβήσεισ. Εγώ τους έστειλα μάιλ και μου είπανε ότι δεν μπορώ να της αναβαθμίσω και ίσως να μην μπορούνε να μου το βγάλουνε το μενού της βονταφον αλλά εγώ θα το επιχειρήσω να τους το παω διότι θυμάμαι στην προηγούμενη συσκευή που είχα ότι το μενού της βονταφον μπορούσα να τους πω να μου το βγάλουν. Τώρα δεν ξέρω τι γίνεται με αυτή. Αλλά το μάιλ που μου απάντησανε λέει ότι δεν γίνεται. Κακώς. Εάν μπορείς δοκίμασε μέσω του προγράμματος της νοκια να κανείς αναβάθμιση και πες μου τι σου λέει;. Εάν μπορείς φυσικά . Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

υπαρχει περιπτωση μιας και εχει προεγκατεστημενες της ρυθμισεις της voda για το ιντερνετ να συνδεεται στο διαδικτυο χωρις να το ξερω και να με χρεωνει?για αναβαθμιση δε ξερω αν θα κανω ασε που πρεπει να βρω και καλωδιο μιας και στην συσκευασια μεσα δεν ειχε.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση μιας και εχει προεγκατεστημενες της ρυθμισεις της voda για το ιντερνετ να συνδεεται στο διαδικτυο χωρις να το ξερω και να με χρεωνει?για αναβαθμιση δε ξερω αν θα κανω ασε που πρεπει να βρω και καλωδιο μιας και στην συσκευασια μεσα δεν ειχε.

 

seranata : ναι το ξέρω ότι προφανώς γίνεται, ανεξάρτητα από της μπούρδες που μου είπε η νοκια στο μάιλ εγώ θα τους το παω. Bill thes αυτό δεν γίνεται εκτός και αν ανοίγεις εφαρμογές που θέλουνέ ίντερνετ. Κοίτα το λάθος που είχα κάνει εγώ και το πλήρωσα με το ίντερνετ όλη μέρα ήτανε το εξής: το κινητό κάθε φορά που συνδέεται σε ρωτάει άμα θέλει να συνδεθεί με το ίντερνετ του κινητού ή μέσω wifi εγώ είχα επιλέξει να μην με ρωτάει , και αυτό όταν ήτανε συνδεδεμένο στο wifi έμπαινε με αυτό , όταν όμως με πέταγε με συνέδεε στο ίντερνετ μέσω κινητού, εντωμεταξύ είχα φτιάξει ένα προφίλ κενό για να είμαι σίγουροσ ότι δεν θα συνδεθεί, και έκανε προσπάθεια να συνδεθεί και μετά έμπαινε μόνο του με άλλο προφίλ και συνδεόταν κανονικά δηλαδή σαν να έψαχνε τα προφίλ που υπήρχαν και όταν δεν συνδεόταν πήγαινε στο επόμενο προφίλ. Ψιλιαστηκα ότι μάλλον φταει αυτό και το ξανά ενεργοποίησα να με ρωτάει. Και από τότε δεν εχω ξανά πρόβλημα , ξέρω ότι θα συνδεθεί μόνο με το προφίλ που το εχω επιλέξει εγώ και όχι με ότι θέλει αυτό!. επίσης εχω παρατηρήσει ότι όταν μπαίνω από wifi στο ίντερνετ δεν μπορώ να μπω με μίνι όπερα, ενώ με τον ιστό της συσκευής συνδέεται κανονικά . γιατί γίνεται αυτό ; με έχει βόλεψει πολύ το μίνι όπερα και πολλές φορές δεν μπορώ να μπω από αυτόν. Το έχει παρατηρήσει κανένας αυτό; εγώ μπαίνω με την έκδοση 4,2 του μίνι όπερα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

@mods : σωστος..λαθος μου!

@JOHNMEGARYTHMOS: μην φανταστεις οτι εχω περασει απο πολλα Ε .. 3 μονο.. με τελευταιο το 55 και επειδη διαβαζω οτι το ψαχνεις, πηγαινε με κλειστα ματια και μην κολλας στο πληκτρολογιο! μια μερα υποθεση ειναι ! αλλα κανει τα παντα ! και ναι ολα ειχαν copy paste. Ναι με τις επαφες γινεται αυτο με σχετικη ρυθμιση. απλα χρονια και λογο μεγαλου αριθμου επαφων δουλευω παντα απο τη μνημη συσκευης. για το εκτος συνδεσης ειναι οπως το λες αλλα να ξερεισ το 55 δεν εχει! δεν θυμαμαι το 52 αλλα νομιζω και σε εκεινο δεν ειχα! πιστευω οτι το κανουν για λογο του οτι ειναι επαγγελματικη εκδοση. υπαρχει ομως εφαρμογη για ιντερνετ ραδιο αλλα και παλι να εισαι σε συνδεση ουτε μεσω lan δεν σε αφηνει. παντως θα το λειτουργεισω κανενα μηνα το C3 και αναλογως.. αλλα αν πρεπει να το αλλαξω παλι το Ε55 θα παρω. ολοκληρωμενη λυση που δεν σπαει δεν χαλαει :D

Οσο για τις πληροφοριες που μου εδωσες το λιγοτερο ευχαριστω γτ ειχα πελαγωσει σε ενα κινητο που εχει 3 πραγματακια ολα ολα :)

Κατι αλλο... εδω διαβασα οτι τελευταια ενημερωση ειναι η 7.15. μεσω nokia suite εμενα μου βγαζει οτι εχω την 6.00 και οτι ειναι η τελευταια. :!:

...OMERTA...
Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο... εδω διαβασα οτι τελευταια ενημερωση ειναι η 7.15. μεσω nokia suite εμενα μου βγαζει οτι εχω την 6.00 και οτι ειναι η τελευταια. :!:

Είδα μέσω navifirm ότι έχει βγει όντως 7.15 ελληνική.Κάνε λίγο υπομονή και ξαναδοκίμασε (ελπίζω το τηλέφωνο σου να είναι unbranded)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου απο καταστημα Γερμανος το πηρα αλλα πουθενα κανενα logo της cosmote. και με ταινια sealed για να προλαβω τυχον ερωτηση. τι να πω υπομονη λοιπον :)

edit: και ομως εχεις δικιο... αφαιρεσα το θεμα και το εκλεισα και μου εβγαλε τα στολιδια της cosmote... :/ ξεκιναω το unbranded να δουμε αν τα καταφερω ...

edit 2 : τελος και με το unbranded και περασμενη και η 7.15 οπως σωστα αναφερθηκε...

Edited by tatos
...OMERTA...
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου απο καταστημα Γερμανος το πηρα αλλα πουθενα κανενα logo της cosmote. και με ταινια sealed για να προλαβω τυχον ερωτηση. τι να πω υπομονη λοιπον :)

edit: και ομως εχεις δικιο... αφαιρεσα το θεμα και το εκλεισα και μου εβγαλε τα στολιδια της cosmote... :/ ξεκιναω το unbranded να δουμε αν τα καταφερω ...

edit 2 : τελος και με το unbranded και περασμενη και η 7.15 οπως σωστα αναφερθηκε...

 

φιλε μου πως το εκανες το debrand..?γιατι και μενα τα λογοτυπα της vodafone εχει στο ανοιξε/κλεισε το κινητο.εχει καμια αισθητη διαφορα η 7.15..?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πως το εκανες το debrand..?γιατι και μενα τα λογοτυπα της vodafone εχει στο ανοιξε/κλεισε το κινητο.εχει καμια αισθητη διαφορα η 7.15..?

 

με τις οδηγιες που παρεχουν και εδω τα παιδια μεσω του φοινικα! προς το παρων επειδη το δουλεψα για λιγο.. πιο γρηγορο scroll το μενου μεταβαση δεν κανει τα κοληματακια του και ο οπερα πιο γρηγορος.. μπορει ολα να ειναι ιδεα μου αλλα μου εκανε διαφορα!

...OMERTA...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...