Jump to content

[Επίσημο] Nokia C7-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, υπάρχει μεγάλο ποσοστό συμβατότητας. Προσωπικά, όσες εφαρμογές 5th edition δοκίμασα, μου δούλεψαν όλες.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τελικα οι εφαρμογες symbian 5th τρεχουν στο c7? γιατι S^3 ειναι πολυ λιγες και ουτε προκειται

να βγουν πλεον...

 

H πλειοψηφία τρέχει κανονικά σε S^3..

Και διαρκώς βγαίνουν και θα βγαίνουν νέες εφαρμογές..

Link to comment
Share on other sites

H πλειοψηφία τρέχει κανονικά σε S^3..

Και διαρκώς βγαίνουν και θα βγαίνουν νέες εφαρμογές..

σιγουρα? γιατι με τα τελευταια νεα...οποτε η παρακαταθηκη του 5 ειναι απαραιτητη...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μολις αγορασα ενα C7 απο τα Saturn αλλα εχω την εξης απορια. Παρόλο που στην συσκευασια υπηρχε η ενδεικτική λευκη ταινια ''nokia sealed'' το prodact code του κινητου (059F1J7) με προβληματιζει σχετικα με το αν ειναι παραεισαγωγη. Μπορειτε να βοηθησετε!;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μολις αγορασα ενα C7 απο τα Saturn αλλα εχω την εξης απορια. Παρόλο που στην συσκευασια υπηρχε η ενδεικτική λευκη ταινια ''nokia sealed'' το prodact code του κινητου (059F1J7) με προβληματιζει σχετικα με το αν ειναι παραεισαγωγη. Μπορειτε να βοηθησετε!;

Αφού αναφέρεται στην 1η σελίδα του παρόντος το Product code ως ελληνικό,δεν το είδες πριν ρωτήσεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μολις αγορασα ενα C7 απο τα Saturn αλλα εχω την εξης απορια. Παρόλο που στην συσκευασια υπηρχε η ενδεικτική λευκη ταινια ''nokia sealed'' το prodact code του κινητου (059F1J7) με προβληματιζει σχετικα με το αν ειναι παραεισαγωγη. Μπορειτε να βοηθησετε!;

Ελληνικό είναι μην ανησυχείς. :) Καλορίζικο !

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να βγαλω την κάρτα SIM; Δεν μπορώ να την πίασω καν! Ελεος δηλαδη!
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αφού αναφέρεται στην 1η σελίδα του παρόντος το Product code ως ελληνικό,δεν το είδες πριν ρωτήσεις?

 

:mad:

Συμβουλευτηκα αυτο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3349364#post3349364 γι'αυτο μπερδευτηκα...

 

 

Ελληνικό είναι μην ανησυχείς. :) Καλορίζικο !

:)

 

Σε ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

:mad:

Συμβουλευτηκα αυτο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3349364#post3349364 γι'αυτο μπερδευτηκα...

Διορθώθηκαν και στο link που έδωσες αλλά γενικά να ξέρεις ότι τα product codes αναφέρονται και στο πρώτο μήνυμα του παρόντος θέματος.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Διορθώθηκαν και στο link που έδωσες αλλά γενικά να ξέρεις ότι τα product codes αναφέρονται και στο πρώτο μήνυμα του παρόντος θέματος.

 

Eυχαριστω κ παλι. Συγχαρητήρια για την δουλεια που κάνετε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά μόλις το πήρα.... είναι με ολλανδικό product code 059D328 έκανα update OTA μέσο WIFI και έβαλα την 013.016 έκδοση λογισμικού χωρίς να χάσω τα ελληνικά χάρη στην προτροπή του forum α...και το πήρα 310€ δηλ 100 και πλέον € φθηνότερα επειδή δεν πλήρωσα νταβατζιλίκι στην εδώ εισαγωγική. Αυτά συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά σας στην ενημέρωση...
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα να έρθει η αναβάθμιση για τα ελληνικά τηλέφωνα....

 

Λέτε να μην έρθει ποτέ; :p

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να βγαλω την κάρτα SIM; Δεν μπορώ να την πίασω καν! Ελεος δηλαδη!

 

Την πιέζεις προς τα μέσα με την άκρη του δακτύλου σου, στη συνέχεια βγαίνει μόνη της μέχρι ένα σημείο οπότε πλέον μπορείς να την τραβήξεις προς τα έξω.

Link to comment
Share on other sites

:(

Εχω το τηλ εδω κ τρεις μερες κ μου παρουσιαζει το εξης προβλημα. Οταν μου κανει καποιος αναπαντητη ή ακομα κ οταν με καλει κανονικα κολαει και κανει επανεκινηση σχεδον μια στις 2 φορες. Το εχει συναντησει κ καποιος αλλος αυτο; Να το παω για αντικατασταση;

Link to comment
Share on other sites

:(

Εχω το τηλ εδω κ τρεις μερες κ μου παρουσιαζει το εξης προβλημα. Οταν μου κανει καποιος αναπαντητη ή ακομα κ οταν με καλει κανονικα κολαει και κανει επανεκινηση σχεδον μια στις 2 φορες. Το εχει συναντησει κ καποιος αλλος αυτο; Να το παω για αντικατασταση;

ναι...............

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, μου έστειλε η αδελφή μου από Γερμανία το C7 αλλά δεν υποστηρίζει Ελληνικά. Υπάρχει τρόπος να βάλω Ελληνική Version και πως γίνεται αυτό; (Στο μεταξύ δεν καταλαβαίνω λέξη Γερμανικά για να μπορέσω να αναζητήσω άλλο Firmware).

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, μου έστειλε η αδελφή μου από Γερμανία το C7 αλλά δεν υποστηρίζει Ελληνικά. Υπάρχει τρόπος να βάλω Ελληνική Version και πως γίνεται αυτό; (Στο μεταξύ δεν καταλαβαίνω λέξη Γερμανικά για να μπορέσω να αναζητήσω άλλο Firmware).

Ευχαριστώ πολύ

Για να περάσεις Ελληνικά διάβασε το παρακάτω Διαβάστε πριν ρωτήσετε: Symbian^3 Platform FAQ -> Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, επειδή δεν έχω μεγάλη εξοικίωση με αυτά λάω να το πάω σε Nokia κατάστημα (με την απόδειξη αγοράς στα Γερμανικά), μου είπανε 20 €. Δεν ξέρω εάν εκεί θα μου κάνουν αυτά που μου είπες ή θα το αλλάξουν εξ ολοκλήρου. Ελπίζω το δεύτερο,

Ευχαριστώ και πάλι πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνουν κάτι διαφορετικό από αυτό που θα κάνεις μόνος σου αν περάσεις την ελληνική γλώσσα ακολουθώντας την παραπάνω διαδικασία. Μπορείς όλα να τα βρεις στο ίντερνετ και θα γλυτώσεις τα 20 ευρώ. Θα προσέξεις όμως (είτε τα περάσεις μόνος σου είτε σε μαγαζί nokia care) να κάνεις τις αναβαθμίσεις μέσω wi-fi για να μην χάσεις την ελληνική γλώσσα.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αποφάσισα να δοκιμάσω μόνος μου με τα δύο προγράμματα που αναφέρετε, κατέβασα με το Navifirm τα αρχεία έχω εγκαταστήσει και το Phoenix αλλά δεν βρίσκω πουθενά οδηγίες για το Phoenix και φοβάμαι μήπως κάνω καμιά βλακεία.

 

Βρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς, να μου πεί που θα βρω οδηγίες;

Ποιό είναι το χειρότερο που μπορεί να μου συμβεί;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αποφάσισα να δοκιμάσω μόνος μου με τα δύο προγράμματα που αναφέρετε, κατέβασα με το Navifirm τα αρχεία έχω εγκαταστήσει και το Phoenix αλλά δεν βρίσκω πουθενά οδηγίες για το Phoenix και φοβάμαι μήπως κάνω καμιά βλακεία.

 

Βρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς, να μου πεί που θα βρω οδηγίες;

Ποιό είναι το χειρότερο που μπορεί να μου συμβεί;

Ευχαριστώ.

Μπορείς να βρεις διάφορα βίντεο στο youtube έτσι ώστε να δεις την διαδικασία. Το χειρότερο που μπορεί να συμβεί είναι να κολλήσει το κινητό και να μην ανοίγει αλλά και πάλι μπορείς να το επαναφέρεις.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Έχω ρυθμίσει το e-mail του κινητού με το e-mail μου της Otenet. Ενώ λήψη των μηνυμάτων κάνει κανονικά, αποστολή δεν μπορεί να κάνει. Καμιά ιδέα κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Έχω ρυθμίσει το e-mail του κινητού με το e-mail μου της Otenet. Ενώ λήψη των μηνυμάτων κάνει κανονικά, αποστολή δεν μπορεί να κάνει. Καμιά ιδέα κανείς;

 

θα ρυθμιστει αυτο το λαθος μολις περασετε τη νεα αναβαθμιση. υπηρχε αντιστοιχο προβλημα και στο ν8

Link to comment
Share on other sites

εσκασε μυτη η αναβαθμιση και για το "ελληνικο" c7.Μολις την περασα και ψαχνομαι για καμια καραμπινατη αλλαγη..

 

Δε μου βγάζει διαθέσιμη ενημέρωση. Έχω την έκδοση 013.016.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...