Jump to content

[Επίσημο] Nokia C6-01


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή επισκεύθηκα σήμερα για κάποια βλάβη ένα Nokia care μου είπαν πως αύριο θα το χουν το c6-01 και αν συγκράτησα καλά την τιμή αυτή θα είναι στα 340 €
Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 874
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To Πλαισιο το γυρισε το ποιημα...τωρα εχει 349!

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Nokia-C6-01-Silver-002S7K7.htm

 

Αν θελει η Nokia να πουλησει τα ΔΥΣΚΟΛΟΠΟΥΛΗΤΑ Symbian πρεπει το C6-01 να ειναι στα 299, το C7 στα 329 και το Ν8 στα 399...αλλοιως... http://www.youtube.com/watch?v=QHFK1yKfiGo :dash:

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Nokia-C6-01-Black-002S7N4.htm

Ακόμα δεν το έχει διορθώσει.....:lol::lol: αλλά και δεν το έχει ακόμα διαθέσιμο.

Μέχρι την Παρασκευή στα Nokia Care με τιμή 335 απ΄ότι έμαθα σήμερα,μάλλον θα το πάρω.

Πλάκα θά΄χει πάντως αν ανακοινώσει η ΝΟΚΙΑ στις 11/2 πως θα βγάζουν και Android συσκευές.....:confused::confused:..το μέλλον του Symbian ποιο θα είναι....?(δε λέω φήμες είναι αλλά φημες/καπνός χωρις φωτιά πάλι θάναι ή......)

Link to comment
Share on other sites

HHHHHμαρτον! Αλλη τιμη εχουν το μαυρο και αλλη το ασημι! Το πουά ποσο κανει;;; :rotfl:

Ίσως το μαύρο με χτυπήματα να "ξεθωριάζει", γι' αυτό και το καλύτερο χρώμα, γι' αυτό και η παραπάνω τιμή!:lol:

Link to comment
Share on other sites

HHHHHμαρτον! Αλλη τιμη εχουν το μαυρο και αλλη το ασημι! Το πουά ποσο κανει;;; :rotfl:

τώρα έχουν την ίδια τιμή!

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Nokia-C6-01-Black-002S7N4.htm

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο από σήμερα...

 

Αλλά.. με web αγορά, το C7 μόνο 30€ διαφορά..... Μπερδεύτηκα τώρα..

 

C6 ή C7;;...

 

Καταρχήν, πάω να το δω κι από κοντά... :D

 

http://img217.imageshack.us/img217/192/capture159.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο από σήμερα...

 

Αλλά.. με web αγορά, το C7 μόνο 30€ διαφορά..... Μπερδεύτηκα τώρα..

 

C6 ή C7;;...

 

Καταρχήν, πάω να το δω κι από κοντά... :D

 

QUOTE]

 

Πες μας εντυπώσεις μετά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν ο γερμανός έχει διαθέσιμο το nokia C6-01 γιατί στο site του δεν αναφέρει τίποτα για το συγκεκριμένο κινητό. Μακάρι να γνωρίζετε κάτι γιατί έχω επιδότητη αυτόν τον μήνα και το κινητό απλά δεν υπάρχει!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν ο γερμανός έχει διαθέσιμο το nokia C6-01 γιατί στο site του δεν αναφέρει τίποτα για το συγκεκριμένο κινητό. Μακάρι να γνωρίζετε κάτι γιατί έχω επιδότητη αυτόν τον μήνα και το κινητό απλά δεν υπάρχει!

Όπως είπα πιο πάνω ο Γερμανός είπε ότι θα το φέρει τέλος Φεβρουαρίου.

 

 

 

Απο κάποιον που το έχει ήδη, μήπως μπορεί να μας γράψει τις εφαρμογές που έχει το κινητό μέσα αλλά και τι υπάρχει στο γραφείο?

Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ειμαι νεο μελος στο φορουμ πρεπει να συστηθω καπου? Edited by arapaklas
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ειμαι νεο μελος στο φορουμ πρεπει να συστηθω καπου?

Καλώς ήρθες φίλε. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται. Η άποψή σου και η γνώμη σου πιστεύω ότι είναι θα αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω ενα προβηματακι με το nokia c6 δεν ξαναειχα παλι και δεν το ξερω μου αναβοσβηνει πανω δεξια συνεχεια το μνμ και μου λεει πληρης μνημη sim που να παω ομως για να σβησω κατι και τι να σβησω απο ολα αυτα που εχει μην κανω και καμια χαζομαρα ....:lol:

ξερει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο forum.:)

Εννοείς ότι αναβοσβήνει το εικονίδιο για τα μηνύματα;

Η κάρτα sim έχει γεμίσει με μηνύματα.Πήγαινε στο μενού των μηνυμάτων-επιλογές-μηνύματα sim και διέγραψε τα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα φιλαρακι......... πηγα φιλαρακι δεν εχει μνμ 2 εχει στα εισερχομενα τα εσβησα και αυτα αλλα παλι τα ιδια
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Γνωριζετε αν τα C6-01 που πουλαει το πλαισιο ειναι branded?

Σκεφτομαι να ''χτυπησω'' ενα αυριο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Γνωριζετε αν τα C6-01 που πουλαει το πλαισιο ειναι branded?

Σκεφτομαι να ''χτυπησω'' ενα αυριο.

Εγω που πηρα απο πλαισιο ( στο mall για την ακριβεια ) ηταν καθαρο και ελληνικο! ;)

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

Εγω που πηρα απο πλαισιο ( στο mall για την ακριβεια ) ηταν καθαρο και ελληνικο! ;)

 

Σε ευχαριστω! Ειχα υποψη μου μαλιστα να παω εκει (mall). Εισαι ευχαριστημενος γενικα?

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα πάντως,μία μέρα το κράτησα....απλά το έβαλα/έβγαλα από την εσωτερική τσέπη του μπουφάν και πρέπει να ακούμπησε στο φερμουάρ του μπουφάν και ήδη απέκτησε 2-3 μικρές γρατζουνιές και επειδή κάτω από τον ήλιο η CBD οθόνη φαίνεται πολύ καλά τις είδα αμέσως.....απογοητεύτηκα(καμμία σχέση με Gorilla Glass)....τι να πω.:(

Κατα τα λοιπά μια χαρά μικρούλι κινητάκι και η κάμερα ΟΚ(βέβαια η ελλειψη autofocus και εδώ κάνει αισθητή την διαφορά)...όλα τα άλλα τα αφήνω ασχολίαστα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καμια λυση για τα μνμ που ρωτησα πιο πανω εχουμε καμια λυση που να παω για να σβησω?

εκτος απο τα μνμ ....αφου δεν εχω

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να πας στα εισερχόμενα του κινητού σου, πρέπει να πας στα μηνύματα της κάρτας SIM ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Το φακελάκι εμφανίζεται μόνο αν είναι γεμάτη η μνήμη της κάρτας sim. Οπότε, παρόλο που το έχεις δοκιμάσει, τράκαρε το άλλη μια φορά. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο πέρα από αυτό.

 

Μηνύματα > Επιλογές > Μηνύματα Sim

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα αργησα λιγακι αλλα τωρα καταλαβα φιλος τι ενοεις....................αυτο ηταν που μου ειπαις

σε ευχαριστω πολυ ,αλλα επεσες σε ασχετο,,,,χα,χα

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα πάντως,μία μέρα το κράτησα....απλά το έβαλα/έβγαλα από την εσωτερική τσέπη του μπουφάν και πρέπει να ακούμπησε στο φερμουάρ του μπουφάν και ήδη απέκτησε 2-3 μικρές γρατζουνιές και επειδή κάτω από τον ήλιο η CBD οθόνη φαίνεται πολύ καλά τις είδα αμέσως.....απογοητεύτηκα(καμμία σχέση με Gorilla Glass)....τι να πω.:(

Κατα τα λοιπά μια χαρά μικρούλι κινητάκι και η κάμερα ΟΚ(βέβαια η ελλειψη autofocus και εδώ κάνει αισθητή την διαφορά)...όλα τα άλλα τα αφήνω ασχολίαστα.

 

στο gsmarena λεει οτι και το c6-01 εχει gorilla.http://www.gsmarena.com/nokia_c6_01-3524.php

πως το ειδες γενικος σε σχεση με τα αλλα τα s^3 ?αξιζει?στο χερι πιο σου εκατσε πιο καλα?

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...