Jump to content

Android Tablets: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις


rigasnic1982
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω πάρει το προηγούμενο μοντέλο (το μονοπύρηνο) από merimobiles. Επειδή μου το έχει καβατζώσει η αρραβωνιαστικιά μου σκέπτομαι να πάρω το καινούργιο.

Για το προηγούμενο μοντέλο μπορώ να σου πω πως έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος σε (τουλάχιστον όσες δοκίμασα εγώ) .

 

http://www.merimobiles.com/Cube_U30GT_Dual_Core_10_1_inch_IPS_1280_800_with_A_p/meri4701.htm

 

Ευχαριστω για τη βοηθεια. Αυτο που ελεγα για τα χαρακτηριστικα φαινεται εδω. Στο merimobiles εχει την front camera 0.3mp αντι για 2, το os android 4.0.3 αντι για 4.0.4 και την μπαταρια 8000mah αντι για 7000mah. (Οι τιμες ειναι αυτες που λεει ο κατασκευαδτης) Τι να πιστεψω? Το εχει αγορασει κανεις απο εκει για να διασταυρωσω πληροφοριες?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν πρόλαβα να χαρώ το tabletki ramos w16 μια μέρα πάνω που το είχα φτιάξη με εφαρμογές και ήταν έτοιμο ξαφνικά δεν έβλεπε την δικιά του εσωτερική μνήμη 8gb του κάνω κανα 2-3 επανεκίνησης το προβλημα επέμενε .λέω να του κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μήπως γίνη τίποτα ..τώρα πάη να ανοίξη και σβινη μετά από 2 δευτερόλεπτα ..τώρα να δω πως θα το στείλω στο merimobile . xereι κανένας τη γίνετε σε τέτοια περίπτωση ?αν θα το φτιάξουν αφού έχει εγγηση και πόσο θα πληρώσω μεταφορικά να το στείλω ?
:!:
Link to comment
Share on other sites

σημερα παρεγγειλα εκ μερους φιλου μου αυτο http://www.android-tablet-computer.co.uk/hyundai-a7hd-7-inch-hd-ips-touch-screen-2160p-8g.html

οποιος χρειαστει διευκρινησεις γυρω απο το αντικειμενο να μου τις ζητησει ευχαριστως,ωστε να εχουμε καλυτερη εικονα για τους τυχοδιωκτες του :happy:

ας ελπισουμε θα ειναι τοσο καλο οσο εχω ακουσει :)

 

μεχρι στιγμης απογοητευμενος απο την παραδοση του εν λογω σαιτ,μιας και δεν εχει ερθει ακομα το tablet και δεν υπαρχει ουτε ενημερωση για shipping code με ems.

Επισης παρατηρησα οτι εχουν αποκλιση οι τιμες που αναφερουν στα currencies απο χωρα σε χωρα και οταν τους το αναφερα ειπαν οτι θα μου δωσουν δωρεαν μια 8αρα μνημη...Για να δουμε.....

Link to comment
Share on other sites

δεν πρόλαβα να χαρώ το tabletki ramos w16 μια μέρα πάνω που το είχα φτιάξη με εφαρμογές και ήταν έτοιμο ξαφνικά δεν έβλεπε την δικιά του εσωτερική μνήμη 8gb του κάνω κανα 2-3 επανεκίνησης το προβλημα επέμενε .λέω να του κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μήπως γίνη τίποτα ..τώρα πάη να ανοίξη και σβινη μετά από 2 δευτερόλεπτα ..τώρα να δω πως θα το στείλω στο merimobile . xereι κανένας τη γίνετε σε τέτοια περίπτωση ?αν θα το φτιάξουν αφού έχει εγγηση και πόσο θα πληρώσω μεταφορικά να το στείλω ?

 

παιδιά εγώ έχω στείλη παντός merimobile 3 email εκεί στο live chat από της 8 το πρωί και απάντηση δεν πήρα ακόμα .το ένα email τους έστειλα και βίντεο ..με τα προβλήματα ..κρίμα μια μέρα tablet και να βγάλη τόσα προβλήματα .. https://rapidshare.com/files/120944855/VIDEOramos_w16.3gp

:!:
Link to comment
Share on other sites

από όσους δουλεύουν tablet τα 16GB είναι αρκετά; ή μαζί με το tablet να παραγγείλω και άλλα 16Gb;

 

τι λέτε; που θα χρειαστεί ο επιπλέον χώρος;

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

από όσους δουλεύουν tablet τα 16GB είναι αρκετά; ή μαζί με το tablet να παραγγείλω και άλλα 16Gb;

 

τι λέτε; που θα χρειαστεί ο επιπλέον χώρος;

Εγώ αρχικά αρκέστηκα στα 8GB του δικού μου και το σκυλομετάνιωσα. Πάρε τουλάχιστον άλλα 16GB κατά την γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται την χρήση. Άμα θέλεις να το φορτώσεις με ταινίες ίσως να μην σου φτάνουν. Για εφαρμογές πάντως είναι υπεραρκετά τα 8gb.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα φωτα σας!

Μου ηρθε ενα χαρτι απο τελωνειο σπατων με τον κωδικο αποστολης του ταμπλετ και ζητανε την προσκομιση των παραστατικων αποδειξη/τιμολογιο.

Τι πρεπει να κανω τωρα?Θα επιβαρυνθω οικονομικα?

Το ταμπλετ το ειχα αγορασει απο http://www.android-tablet-computer.co.uk/ μεσω ems και το χαρτι εγραφε οτι ηρθε απο ΚΙΝΑ!!Κανονικα δεν επρεπε να μου το στειλουν χωρις τελωνειο μιας και ειναι απο αγγλια?

Πηρα τηλεφωνο στα ελτα και μου ειπαν οτι σταλθηκε απο κινα και γιαυτο πρεπει να τους δειξω την αποδειξη και μαλλον για να πληρωσω τους φορους.

Τι να κανω?!!Δεν ψωνισα απο αγγλια για να μου ερθει απο κινα,αλλα για να μην πληρωσω παραπανω και να ερθει πιο γρηγορα!Εγινε ακριβως το αντιθετο!Απογοητευτηκα απο την κοροιδια τους.Να κανω dispute στο paypal?

Mπορει καποιος να μου γραψει στα αγγλικα τι να τους πω?

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

 

ΜΟΝΟ με EMS για να γλιτώσεις τελωνεία και να έρθει σχετικά γρήγορα...

Αν δεν σε νοιάζει ... με κανονικό airmail μπορείς να ζητήσεις...

 

μακριά από DHL και κτλ. για να μην έχεις τρεξίματα...

 

Μαλλον πρεπει να ξεχασουμε και το ems!

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο merimobiles το "παλιό" Cube U9GT2 10' 1024X768 IPS με Rockchip RK2918 1.2 GHz και GPU Vivante GC800 ICS 4.0.1 στα 189$, πως σας φαίνεται?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα φωτα σας!

Μου ηρθε ενα χαρτι απο τελωνειο σπατων με τον κωδικο αποστολης του ταμπλετ και ζητανε την προσκομιση των παραστατικων αποδειξη/τιμολογιο.

Τι πρεπει να κανω τωρα?Θα επιβαρυνθω οικονομικα?

Το ταμπλετ το ειχα αγορασει απο http://www.android-tablet-computer.co.uk/ μεσω ems και το χαρτι εγραφε οτι ηρθε απο ΚΙΝΑ!!Κανονικα δεν επρεπε να μου το στειλουν χωρις τελωνειο μιας και ειναι απο αγγλια?

Πηρα τηλεφωνο στα ελτα και μου ειπαν οτι σταλθηκε απο κινα και γιαυτο πρεπει να τους δειξω την αποδειξη και μαλλον για να πληρωσω τους φορους.

Τι να κανω?!!Δεν ψωνισα απο αγγλια για να μου ερθει απο κινα,αλλα για να μην πληρωσω παραπανω και να ερθει πιο γρηγορα!Εγινε ακριβως το αντιθετο!Απογοητευτηκα απο την κοροιδια τους.Να κανω dispute στο paypal?

Mπορει καποιος να μου γραψει στα αγγλικα τι να τους πω?

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Μαλλον πρεπει να ξεχασουμε και το ems!

Φίλε κάπου έχεις μπερδευτεί.

Από την στιγμή που μιλάμε για αποστολή με EMS, φυσικα και το στέλνουν από Κίνα, με ό,τι ρίσκο και να συνεπάγεται αυτό.

Δεν υπάρχει EMS στην Αγγλία!! :cry: :cry:

Άρα, πώς παραπονιέσαι τώρα ότι δεν ήξερες από πού το έστειλαν? Ψάξε να δεις την επικοινωνία μαζί τους ή στο site τους και δεν νομίζω να δεις πουθενά να λένε ότι στέλνουν από Αγγλία.

 

Επίσης, έχεις μπερδέψει τελωνεία, ΕΛΤΑ κλπ. Το τάμπλετ στο έχουν κρατήσει στο τελωνείο?Αν ναι τότε σίγουρα θα χρεωθείς με έξτρα χρήματα για φόρους κλπ. Τα ΕΛΤΑ δεν έχουν σχέση τώρα.

Edited by junglist

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Φίλε κάπου έχεις μπερδευτεί.

Από την στιγμή που μιλάμε για αποστολή με EMS, φυσικα και το στέλνουν από Κίνα, με ό,τι ρίσκο και να συνεπάγεται αυτό.

Δεν υπάρχει EMS στην Αγγλία!! :cry: :cry:

Άρα, πώς παραπονιέσαι τώρα ότι δεν ήξερες από πού το έστειλαν? Ψάξε να δεις την επικοινωνία μαζί τους ή στο site τους και δεν νομίζω να δεις πουθενά να λένε ότι στέλνουν από Αγγλία.

 

Επίσης, έχεις μπερδέψει τελωνεία, ΕΛΤΑ κλπ. Το τάμπλετ στο έχουν κρατήσει στο τελωνείο?Αν ναι τότε σίγουρα θα χρεωθείς με έξτρα χρήματα για φόρους κλπ. Τα ΕΛΤΑ δεν έχουν σχέση τώρα.

 

πραγματι εχω μπερδευτει,γιατι θεωρησα οτι το σαιτ ειναι αγγλικο οποτε η παραγγελια ερχεται απο κει και οχι απο κινα.το εν λογω σαιτ το προτειναν και καποιοι αλλοι εδω μεσα,οποτε βασιστηκα στην αποψη τους..ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ?!!!?

Εχω 2επιλογες λοιπον και θελω βοηθεια στη διαδικασια,ωστε να αποφασισω ορθα αυτη τη φορα..

-Μιλαω με τελωνειο.Μου ζητανε καποιες αποδειξεις(διπλα εχουν γραψει με στυλο suntek??).Τι σημαινει αυτο?Οτι δεν εχει αποδειξη το πακετο?Μπορω να απαλλαγω απο δασμους,φπα και εξτρα εξοδα και να το παρω χωρις επιβαρυνσεις ή τουλαχιστον με χαμηλη επιβαρυνση?Καποιο παραθυρο ισως?Ρωταω γιατι εχω βγει εκτος προυπολογισμου και δεν επιθυμω αλλα εξοδα.Επισης λενε στο χαρτι οτι μεσα σε 10μερες αν δεν στειλω τα παραστατικα θα επιστραφει στον πωλητη.

-Ανοιγω dispute στο paypal.Μπορω να απαιτησω επιστροφη χρηματων?Υπαρχουν πιθανοτητες?Δεν ειμαι ικανοποιημενος με το χρονο παραδοσης ουτε και με την ενημερωση τους.Μπορει καποιος να μου πει πως να τα γραψω στα αγγλικα?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

"Βλέπω στο merimobiles το "παλιό" Cube U9GT2 10' 1024X768 IPS με Rockchip RK2918 1.2 GHz και GPU Vivante GC800 ICS 4.0.1 στα 189$, πως σας φαίνεται? "

 

 

Είδα κι αυτό http://www.easypix.eu/easypad970_en.html το οποίο μου έρχεται στα 200€ με έξοδα αποστολής από Amazon.de και χωρίς τελωνείο σίγουρα. Οι κριτικές που είδα είναι καλές αλλά δεν βλέπω πουθενά αν η οθόνη είναι IPS, πως σας φαίνεται?

Edited by fufutos
Quote
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο merimobiles το "παλιό" Cube U9GT2 10' 1024X768 IPS με Rockchip RK2918 1.2 GHz και GPU Vivante GC800 ICS 4.0.1 στα 189$, πως σας φαίνεται?

 

Το έχω πάρει και είναι καταπληκτικό για τα λεφτά του με εξαίρεση το wifi που είναι μέτριο, αλλά μήπως δεν αξίζει σήμερα να πάρεις μονοπύρηνο;

Link to comment
Share on other sites

πραγματι εχω μπερδευτει,γιατι θεωρησα οτι το σαιτ ειναι αγγλικο οποτε η παραγγελια ερχεται απο κει και οχι απο κινα.το εν λογω σαιτ το προτειναν και καποιοι αλλοι εδω μεσα,οποτε βασιστηκα στην αποψη τους..ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ?!!!?

Εχω 2επιλογες λοιπον και θελω βοηθεια στη διαδικασια,ωστε να αποφασισω ορθα αυτη τη φορα..

-Μιλαω με τελωνειο.Μου ζητανε καποιες αποδειξεις(διπλα εχουν γραψει με στυλο suntek??).Τι σημαινει αυτο?Οτι δεν εχει αποδειξη το πακετο?Μπορω να απαλλαγω απο δασμους,φπα και εξτρα εξοδα και να το παρω χωρις επιβαρυνσεις ή τουλαχιστον με χαμηλη επιβαρυνση?Καποιο παραθυρο ισως?Ρωταω γιατι εχω βγει εκτος προυπολογισμου και δεν επιθυμω αλλα εξοδα.Επισης λενε στο χαρτι οτι μεσα σε 10μερες αν δεν στειλω τα παραστατικα θα επιστραφει στον πωλητη.

-Ανοιγω dispute στο paypal.Μπορω να απαιτησω επιστροφη χρηματων?Υπαρχουν πιθανοτητες?Δεν ειμαι ικανοποιημενος με το χρονο παραδοσης ουτε και με την ενημερωση τους.Μπορει καποιος να μου πει πως να τα γραψω στα αγγλικα?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Για αυτό εδώ μέσα προτείνουμε συγκεκριμένα μαγαζια...μάλλον ο Κινέζος στο έστειλε με courier.τηλέφωνο σε πήραν από orbit courier;

Να ξέρεις ότι θα πρέπει να πληρώσεις γύρω στα 130 ευρώ,εκτός και αν είσαι Αθήνα και πας και το εκτελωνισεις μόνος σου.εγώ για ένα ποσό 90 ευρώ πλήρωμα 130 ευρώ τελωνείο...

Link to comment
Share on other sites

Το tracking number που έχεις είναι σίγουρα από EMS? Πόσο χρόνο έκανε να έρθει?

 

Ίσως κάποιος με εμπειρία τελωνείων να μπορεσει να σε βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ολόκληρο θέμα για τελωνεία στα Chat and Fun.

Για να μην βγει η κουβέντα of topic, καλύτερα ας συνεχιστεί εκεί.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό εδώ μέσα προτείνουμε συγκεκριμένα μαγαζια...μάλλον ο Κινέζος στο έστειλε με courier.τηλέφωνο σε πήραν από orbit courier;

Να ξέρεις ότι θα πρέπει να πληρώσεις γύρω στα 130 ευρώ,εκτός και αν είσαι Αθήνα και πας και το εκτελωνισεις μόνος σου.εγώ για ένα ποσό 90 ευρώ πλήρωμα 130 ευρώ τελωνείο...

δεν εχω ιδεα τι ειναι το orbit...

 

Το tracking number που έχεις είναι σίγουρα από EMS? Πόσο χρόνο έκανε να έρθει?

 

Ίσως κάποιος με εμπειρία τελωνείων να μπορεσει να σε βοηθήσει.

ναι.εφυγε στις 13/6 οποτε υπολογισε....πως να μην εχω νευρα?:mad:

 

Υπάρχει ολόκληρο θέμα για τελωνεία στα Chat and Fun.

Για να μην βγει η κουβέντα of topic, καλύτερα ας συνεχιστεί εκεί.

 

η κουβεντα μεταφερεται εκει.ευχαριστω για την επισημανση

Link to comment
Share on other sites

παιδες μετα απο επικοινωνια με τελωνειο τελικα το hyundai a7hd ηρθε στα χερια μου σημερα,χωρις επιβαρυνση.

αρνητικα προς στιγμην:

-μεγαλη καθυστερηση με ems απο το http://www.android-tablet-computer.co.uk Mπορουσα καλιστα να το παρω απο το πολυδιαφημιζομενο εδω μεσα merimobiles με απλο ταχυδρομειο και να φτασει με 1βδομαδα διαφορα

-παρεγγειλα μαυρο χρωμα και μου ηρθε ασπρο,παρολο που τους το ειπα και στο paypal με εξτρα σημειωμα

-ειπαν οτι θα μου στελνανε ενα 8gb sd card δωρεαν,αλλα δεν το περιελαβαν(παρολο που τους το υπενθυμισα)

-εγκατεστησα το mx player για ταινιες με ελληνικους υποτιτλους(πρωτο μου application) και οταν ανεβασα τη φωτεινοτητα στο φουλ(που θεωρω οτι ηταν και υπερβολικη) τρεμοπαιζε η οθονη

-τα earphones ακουγονται απο τη μια πλευρα μονο(δεν εχω αλλο ζευγαρι να το ελενξω,οποτε ευελπιστω οτι οφειλεται στα ακουστικα και οχι στην εξοδο της συσκευης)

-πιστευω οτι δεν εχει και πολυ δυνατο wifi(τα spot που επιανα με λαπτοπ δεν μου τα ανιχνευει).εχω την εντυπωση για απωλεια 1-2γραμμουλες εντασης ενος κανονικου wifi(δεν εχω τη δυνατοτητα και τη γνωση να ερευνησω παραπανω)

 

θετικα:

-τελειο design!!εχω μεινει αναυδος!!Καμια σχεση με αλλα του ειδους του που ειδα σε καποια καταστηματα.λεπτο,ελαφρυ,μινιμαλ!

-πολυ καλη η οθονη του και πολυ δυνατο κοντραστ και χρωματα!καταλαβα τι εστι το ips.Θα παω καποια στιγμη απο πλαισιο να συγκρινω διαφορες με τις capasitive,γιατι δεν εχω εξοικιωθει

-ανταποκριση τελεια και δυνατος επεξεργαστης.μια ταινια mkv που κολλαγε σε λαπτοπ compaq με 1.6gh επεξεργαστη,παιζει τέλεια στο ταμπλετ!ετριβα τα ματια μου!

-πολυ καλος ηχος απο ηχεια

-συνοδευεται απο 2καλωδια μινι usb σε usb.1για συνδεση με υπολογιστη και 1για συνδεση με στικς,εξωτερικους δισκους.

-διαβασε εξωτερικο σκληρο δισκο 160gb με μεγαλη ανταποκριση.

 

Ερωτησεις

-πως μπορω να δω τις ταχυτητες και τα χαρακτηριστικα του?

-πως μπορω να σβησω/απεγκαταστησω καποια κινεζικα application?

-υπαρχει καποιο site με δωρεαν εφαρμογες/3d games(δεν εχει κανενα εγκατεστημενο παιχνιδι για να τα δοκιμασω)?

Υποψην οτι δεν πιανω καλο σημα για να χρησιμοποιησω το market και πρεπει να τα κατεβασω σε pc και κατοπιν να τα περασω με usb στο ταπλετ,μετα την εγκατασταση τους μπορω να τα αφαιρεσω απο το φακελο applications ή ειναι απαραιτητα τα αρχεια?

 

Αν χρειαστει καποιος περισσοτερες πληροφοριες ας με ενημερωσει με υποδειγματα,γιατι ειμαι πρωταρης και προσπαθω να εξοικιωθω.

Αν καποια ερωτηματα δεν μπορουν να απαντηθουν δημοσιως θα χαρω να μου αποστειλετε πμ.

Ευχαριστω εκ των προτερων

Edited by gponiris
επιπλεον στοιχεια
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, επειδή κι εμένα μπορώ να πω ότι με ενδιαφέρει το hyundai a7hd, θα ήθελα να σε ρωτήσω αν το Market είναι το original Google Play;;; δηλαδή κατεβάζεις κανονικά ότι εφαρμογή θέλεις;;; σου βγάζει και επί πληρωμή εφαρμογές και παιχνίδια;;;;

 

Γι' αυτό που γράφεις για το Wi-Fi δεν το θεωρώ παράλογο επειδή κι εμένα ακόμα και μέσα σε μερικά σημεία του σπιτιού που το Laptop πιάνει 4 γραμμές, το κινητό ζορίζεται να πιάσει!!! Άρα το θεωρώ λογικό!!!

Edited by tainia
Link to comment
Share on other sites

συνεχεια για HUNDAI A7HD:

θετικα:

-συνδεσα εξωτερικο σκληρο 200gb και τον βρηκε σε χρονο dt με φουλ αναγνωριση των αρχειων

-συνοδευεται απο 2καλωδια mini usb.ενα mini-usb to male usb(για συνδεση με υπολογιστη) και ενα mini-usb to female usb(για να μπορει να δεχτει πηγη αναγνωσης usb)

-το λειτουργικο του(ice cream) ειναι ευκολο στη χρηση με πληθωρα επιλογων

-καταφερε και αναπαρηγαγε απροβληματιστα και σε τελεια αναλυση mkv ταινια,που δεν μπορουσα να δω σε λαπτοπ compaq 3χρονων!(εμεινα αφωνος για αλλη μια φορα!)

-ειχα την εντυπωση οτι για 7ιντσες ηταν μικρο,αλλα λογω του σχεδιου του το θεωρω απολυτα ευμεγεθες και ικανοποιητικο!εβλεπα ταινια σε αποσταση 60-70εκ ανετα και ακουραστα.φανταζομαι και στο ιντερνετ δεν θα εχω προβλημα :)

 

αρνητικα:

-κατα την αναπαραγωγη της ταινιας ανεπτυξε μια αισθητη θερμοκρασια στο back panel του και οποτε το επιανα με ελαφρα πιεση δημιουργουταν γραμμουλες στην οθονη μπροστα και μετατοπιση της εικονας για οσο το επιανα(τι ειναι αυτο???!?)

-μου ηρθε με μπαταρια 72%φορτισμενη και κρατησε περιπου 2,5ωρες με ταινια μονο να παιζει.Το φορτισα 6ωρες κλειστο και σημερα με 100%κρατησε περιπου 4ωρες.Δεν ειναι λιγη η διαρκεια?

 

Οσο για το μαρκετ δεν εχω ιδεα απο τη στιγμη που δεν εχω μεχρι στιγμης προσβαση σε ιντερνετ.Οποια αλλη απορια εχετε ας μου υποδειξετε να τεσταρω

Link to comment
Share on other sites

συνεχεια για HUNDAI A7HD:

-μου ηρθε με μπαταρια 72%φορτισμενη και κρατησε περιπου 2,5ωρες με ταινια μονο να παιζει.Το φορτισα 6ωρες κλειστο και σημερα με 100%κρατησε περιπου 4ωρες.Δεν ειναι λιγη η διαρκεια?

 

4 ώρες συνέχεια ανοιχτό; ενώ έβλεπες ταινίες; αν ναι ε τότε είναι νορμαλ

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες συνέχεια ανοιχτό; ενώ έβλεπες ταινίες; αν ναι ε τότε είναι νορμαλ

 

sorry, ξεχασα να το αναφερω.4ωρες gaming οχι ταινιας :happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...