Jump to content

Android - Εφαρμογές: Launchers


vagelisda
 Κοινοποίηση

Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;  

1.626 members have voted

  1. 1. Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;

    • ADW Launcher (& EX)
      247
    • GO Launcher (& EX)
      603
    • LauncherPro (& Plus)
      304
    • Launcher 7
      30
    • SPB Mobile Shell
      144
    • Zeam Launcher
      57
    • Άλλος (ποιός);
      241


Recommended Posts

Βαζω το photo contacts και δεν το σνοιγει.
δεν εχω δοκιμασει το photo contacts,αλλα στο android pro widgets που χρησιμοποιω,δειχνουν 9 φωτο επαφων στην επιφανεια,και κατω εχει ενα βελος που πατωντας το,ανοιγουν και οι αλλες φωτο που δεν φαινονται,και μπορω να κανω scroll πανω κατω...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι αυτό το είδα, είναι όμως κάποιες εφαρμογές που τις θέλω στην 1η σελίδα :/

 

Αυτό μπορείς να το κάνεις φτιάχνοντας καρτέλες με όνομα τις επιλογής σου, τη σειρά που εσύ θέλεις και με εφαρμογές που επίσης εσύ θες να έχεις.

 

Η αλήθεια είναι πως και εγώ με Nova κατέληξα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή με Μπλε εικονίδια στο μάρκετ για να αλλάξω τα εικονίδια των εφαρμογών? Έχω nova launcher

 

Για να τα αλλάξεις ένα ένα πχ στις επιφάνειες εργασίας σου ή στο dock μπορώ να σου ετοιμάσω και εγώ ένα με κάποια που μάζεψα χθες.

Για έτοιμα πακέτα δεν γνωρίζω, δεν το έχω ψάξει γιατί είμαι με rom βασισμένη σε cm και έχει έτοιμα θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Για να τα αλλάξεις ένα ένα πχ στις επιφάνειες εργασίας σου ή στο dock μπορώ να σου ετοιμάσω και εγώ ένα με κάποια που μάζεψα χθες.

Για έτοιμα πακέτα δεν γνωρίζω, δεν το έχω ψάξει γιατί είμαι με rom βασισμένη σε cm και έχει έτοιμα θέματα.

 

Στο μάρκετ ας πούμε δεν υπάρχει έτοιμη εφαρμογή με εικονίδια?

Link to comment
Share on other sites

Στο μάρκετ ας πούμε δεν υπάρχει έτοιμη εφαρμογή με εικονίδια?

Αν ψάξεις για "icon pack" έχει αμέτρητα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αν ψάξεις για "icon pack" έχει αμέτρητα.
τα εικονιδια του icon pack αντιστοιχιζονται αυτοματα και αλλαζουν τα μαμα εικονιδια των εφαρμογων η το κανω εγω ενα ενα?

EDIT δυστυχως ενα ενα θελει.τι να ψαξω για να αντικαταστησει ολα τα εικονιδια μονο του?theme η τι αλλο?κατα προτιμησει μπλε

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

τα εικονιδια του icon pack αντιστοιχιζονται αυτοματα και αλλαζουν τα μαμα εικονιδια των εφαρμογων η το κανω εγω ενα ενα?

EDIT δυστυχως ενα ενα θελει.τι να ψαξω για να αντικαταστησει ολα τα εικονιδια μονο του?theme η τι αλλο?κατα προτιμησει μπλε

Και ένα, ένα. Τα περισσότερα είναι για κάποιους launcher και όχι για όλους.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή με Μπλε εικονίδια στο μάρκετ για να αλλάξω τα εικονίδια των εφαρμογών? Έχω nova launcher

 

Να ξερεις πως ο Nova, δεχεται τα θεματα ολως των launcher (ADW, GO..).. Οποτε κανεις εγκατασταση το theme pack που θες και το επιλεγεις μετα μεσα απο τον Nova.. Εγω ειμαι με IPhoned HD..

Link to comment
Share on other sites

Να ξερεις πως ο Nova, δεχεται τα θεματα ολως των launcher (ADW, GO..).. Οποτε κανεις εγκατασταση το theme pack που θες και το επιλεγεις μετα μεσα απο τον Nova.. Εγω ειμαι με IPhoned HD..
δηλαδη για να μου αλλαξουν τα εικονιδια ολα και οχι να τα αλλαζω ενα ενα πρεπει να ψαξω για theme pack αντι για icon pack?
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη για να μου αλλαξουν τα εικονιδια ολα και οχι να τα αλλαζω ενα ενα πρεπει να ψαξω για theme pack αντι για icon pack?

 

Ακριβως.. Εχει πολλα στο Store.. Και οπως σου ειπα, ο Nova παιρνει τα theme αλλων launcher.. οποτε εχεις πολλες επιλογες..

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως.. Εχει πολλα στο Store.. Και οπως σου ειπα, ο Nova παιρνει τα theme αλλων launcher.. οποτε εχεις πολλες επιλογες..

στην lock screen των HTC εχει 4 εικονιδια-συντομευσεις εφαρμογων για γρηγορη εκκινηση τους.εκει φανταζομαι δεν μπορω να αλλαξω τα εικονιδια,ε?

 

στον Nova εχει στις ρυθμισεις του στην "εμφανιση και αισθηση" να διαλεξεις λεει ,θεμα εικονιδιων.και εχει και το icon pack που εχω κατεβασει.αλλα το επιλεγω και δεν μου αλλαζει τα εικονιδια με την μια.αλλα αφου δεν ειναι theme pack γιατι φαινεται στη αλλαγη των εικονιδιων στον νοβα?

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

στην ουσια να,

ι απλα σου αλλαζει και το wallpaper κλπ

Link to comment
Share on other sites

στην lock screen των HTC εχει 4 εικονιδια-συντομευσεις εφαρμογων για γρηγορη εκκινηση τους.εκει φανταζομαι δεν μπορω να αλλαξω τα εικονιδια,ε?

 

στον Nova εχει στις ρυθμισεις του στην "εμφανιση και αισθηση" να διαλεξεις λεει ,θεμα εικονιδιων.και εχει και το icon pack που εχω κατεβασει.αλλα το επιλεγω και δεν μου αλλαζει τα εικονιδια με την μια.αλλα αφου δεν ειναι theme pack γιατι φαινεται στη αλλαγη των εικονιδιων στον νοβα?

 

Θα επρεπε να φαινεται.. Δοκιμασε αλλο θεμα.. Γραψε στο store "nova theme" και παιξε.. Εγω εχω θεμα του GO launcher περασμενο.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κανένας εικονίδια σε SPB Shell 3D ??? και αν ναι πως..??και ποια..??;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κανένας εικονίδια σε SPB Shell 3D ??? και αν ναι πως..??και ποια..??;)

 

Δεν νομίζω ότι γίνεται.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Γινετε να δουλεψουν τα widget του GO στον TSF ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Τα widget του κάθε launcher είναι αποκλειστικά για τον συγκεκριμένο launcher. Εκτός αν λέει κάτι διαφορετικό το widget, όπως το weather exπου δουλεύει και μόνο του.

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμίστηκε σήμερα μετά από πολύ καιρό ο ADWLauncher (και ο ADWLauncher EX). Πολλά νέα features και διαφορές στην εμφάνιση.
Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμίστηκε σήμερα μετά από πολύ καιρό ο ADWLauncher (και ο ADWLauncher EX). Πολλά νέα features και διαφορές στην εμφάνιση.

Ωραίο update και με πολλές αλλαγές. (τον ΕΧ έχω)

Δυστυχώς όμως δεν μπορώ πλέον να μπώ στις ρυθμίσεις του launcher. Κάθε φορά που προσπαθώ κρασάρει... (motorola defy+ using MIUI rom 2.3.7).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο update και με πολλές αλλαγές. (τον ΕΧ έχω)

Δυστυχώς όμως δεν μπορώ πλέον να μπώ στις ρυθμίσεις του launcher. Κάθε φορά που προσπαθώ κρασάρει... (motorola defy+ using MIUI rom 2.3.7).

 

Αν είσαι από update, είναι λογικό. Κάνε clear data ή uninstall και ξανά install.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...