Jump to content

Samsung Galaxy Tab 7 / 7 Plus (P1000 / P6200)


takisme
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σε ολους

Εχει περάσει κανείς την Overcome_v2.0.0_RC1_Full?

Εγώ εχω του Rotohammer, με P1000XXJMA και kernel 2.6.32.9, οπως την πέρασα πρίν καιρό ειχε Ελληνικά menu, keyboard, και swype.

Ξέρει κανείς αν η παραπάνω 2.3.3 εχει Ελληνικα menu, keyboard, και swype?

Ακουσα οτι εχει μόνο Ιταλικά? η κάνω λάθος?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Ναι σωστα , ξεκίνησε από Αγγλία Ιταλία, θα πρέπει να περιμένεις λίγο να βγάλουν και για Ελλάδα υπομονή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γειά σας παιδιά!

 

μία ερώτηση..

 

Μπορώ να ξαναπεράσω στο pad την rom της vodafone και αν ναι από που θα την κατεβάσω ;

Edited by SOLERO

SOLERO

Samsung Galaxy S & Galaxy Tab

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!

 

μία ερώτηση..

 

Μπορώ να ξαναπεράσω στο pad την rom της vodafone και αν ναι από που θα την κατεβάσω ;

 

Δυστυχως οχι

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι μια ερώτηση που σίγουρα έχει απαντηθεί.

Αφού το προηγούμενο ΤΑΒ μου πήγε υπέρ πίστεως χθες αγοράστηκε άλλο το οποίο να μεν δεν είναι "σκαλισμένο" από τη Vodacom άλλα (δυστυχώς δε το πρόσεξα κατά την αγορά από τον ιδιώτη) Γερμανικό και δεν έχει ελληνικό πληκτρολόγιο. . .

 

Πείτε μου τί κάνω; :O

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Να βάλεις το multiling.

 

Να σου πω merci ή θα με "σβήσεις":D

Ευχαριστώ!!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Γερμανικό και δεν έχει ελληνικό πληκτρολόγιο. .

 

Μπορεις να μου το εξηγησεις αυτο? εγω πηρα ασιατικο που σαν μενου εχει μονο αγγλικα και τσιν-τσον και πληκτρολογιο εχει μεσα ελληνικο... μηπως δεν το εχεις βρει στις ρυθμισεις πληκτρολογιου?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου το εξηγησεις αυτο? εγω πηρα ασιατικο που σαν μενου εχει μονο αγγλικα και τσιν-τσον και πληκτρολογιο εχει μεσα ελληνικο... μηπως δεν το εχεις βρει στις ρυθμισεις πληκτρολογιου?

 

Δε ξέρω φιλτατε!

Ενώ είχε ελληνικά στο μενού στη γραφή, είτε μήνυμα - σημείωση - Νετ κτλ δεν είχε την ελληνική γλώσσα.

Ομολογώ όμως ότι αυτό που πρότεινε ο Θανάσης είναι πιο ωραίο από το "μαμά":D

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σκεφτομαι να πουλησω το GT-P1000 και να παρω το Samsung 10.1

Εδω στο forum μπορω να βαλω αγγελια?

 

Όχι γιατί πρέπει να έχεις τουλάχιστον 150 post. Θα χρειαστεί να απευθυνθείς σε διαφορετικό site για αγγελίες.

 

Αν και δεν ξέρω κατά πόσο σε συμφέρει πια... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308416

 

Ομολογώ όμως ότι αυτό που πρότεινε ο Θανάσης είναι πιο ωραίο από το "μαμά":D

 

Γιάννης εδώ. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα tab με το froyo 2.2, πως μπορω να βαλω gingerbread εχετε καποια συμβατη ρομ? please καντε μου ενα link.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα tab με το froyo 2.2, πως μπορω να βαλω gingerbread εχετε καποια συμβατη ρομ? please καντε μου ενα link.

 

ναι θα το ηθελα και εγω αν γινετε

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το Galaxy TAB (απο Vodafone) δέχεται το νέο λειτουργικό? Και είναι ΟΚ? Ειχατε θέματα προβλήματα κλπ. ή να μη το πειράξω...?
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα Gingerbread και ειμαι σε γενικες γραμμες ικανοποιημενος.Το μονο προβλημα που εχω αφορα το εξωτερικο πληκτρολογιο της samsung που εχω.Με το froyo εγραφα ελληνικα με το Anysoft.Τωρα οτι δοκιμασα ειναι αποτυχια.

Καμμια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα Gingerbread και ειμαι σε γενικες γραμμες ικανοποιημενος.Το μονο προβλημα που εχω αφορα το εξωτερικο πληκτρολογιο της samsung που εχω.Με το froyo εγραφα ελληνικα με το Anysoft.Τωρα οτι δοκιμασα ειναι αποτυχια.

Καμμια βοηθεια?

Είχα και εγω το ίδιο πρόβλημα,τη λύση τη βρηκα στο post ενος παιδιου πιο πανω.(Εδω θα ηθελα να ευχαριστησω το forum και την ακαδημια για τη βοήθειά τους,εεε, το παρατραβηξα!!!!).Βασικα βαζεις το multiling keyboard απο το μαρκετ,εγκαθιστας και το plugin για τα ελληνικα και καθαριζεις!!!

ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Είχα και εγω το ίδιο πρόβλημα,τη λύση τη βρηκα στο post ενος παιδιου πιο πανω.(Εδω θα ηθελα να ευχαριστησω το forum και την ακαδημια για τη βοήθειά τους,εεε, το παρατραβηξα!!!!).Βασικα βαζεις το multiling keyboard απο το μαρκετ,εγκαθιστας και το plugin για τα ελληνικα και καθαριζεις!!!

 

Eυχαριστω πολυ.Θα το δοκιμασω

 

Eυχαριστω πολυ.Θα το δοκιμασω

 

Διευκρινηση.Το πληκρολογιο της samsung που αναφερω ειναι hardware Το ECR-K10-WE

μ αυτο δεν μπορω να γραψω ελληνικα,και δοκιμασα πολλα keyboard.Με το Anysoft στο froyo εγραφα.

firmware version 2.3.3

baseband version P1000XXJPZ

Kernel version 2.6.35.7

se.infra@SEP-52 #2

Build number GINGERBREAD.XXJQ1

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει αναβάθμιση για το tab της Vodafone; εμένα έχει και wifi και 3g. Και είναι της μαμάς του απειραχτο.

Αλήθεια πως βάζεις τόνο με το πληκτρολόγιο της Samsung;

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια πως βάζεις τόνο με το πληκτρολόγιο της Samsung;

 

Δεν βάζεις!

Βρες από το μαρκετ το δωρεάν multiling, εγκατάστησέ το, πρόσθεσε και το πακέτο ελληνικών και τέλος ενεργοποίησέ το από τις ρυθμίσεις ως default πληκτρολόγιο.

 

 

 

tapas, mapas, Tapatalk.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

είναι λίγο άσχετη η ερώτηση με το θέμα του forum,θέλω να κάνω μια αγορά από το ebay από αμερική και είναι πάνω από τα 100 δολάρια ,ισχύει να ζήτησης από τον πωλητή να αποστείλει σαν gift έτσι ώστε να πάει στο το ταχυδρομείο παρακάπτοντας το τελωνείο;
Link to comment
Share on other sites

Η εταιρια UPS κανει τον ελεγχο για τους δασμους.παρτους τηλ.θα σου πουν αν και ποσο επιβαρυνεσαι

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χθες η Skype αναβάθμισε την εφαρμογή για android προσθέτοντας και τις βιντεοκλήσεις αλλά μόνο για συγκεκριμένα μοντέλα (HTC κλπ) στα οποία δεν περιλαμβάνεται το tab.

 

Αναμένουμε την επόμενη αναβάθμιση.....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 7 / 7 Plus (P1000 / P6200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...