Jump to content

[Επίσημο] Nokia X3-02 "Touch & Type"


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 585
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

0,98 W/kg το SAR.

Προστέθηκε και ο οδηγός χρήσης στο πρώτο ποστ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

άρα μας έμεινε μόνο η τιμή...9 11 περιμένω να εκδοθεί η επιδότηση...ελπίζω να το προλάβω:)

 

Τελευταία ενημέρωση σήμερα 19/10 από το κατάστημα κοσμοτέ στην Βενιζέλου Θεσσαλονίκης

 

"Δεν έχουμε ακουστά καν για αυτό το τηλέφωνο"..Όσοι το θέλουμε κάλά θα κάνουμε να οπλισοτύμε με υπομονή!

 

Καλημέρα σε όλους

 

2η τροποποίηση

μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνει ο όρος Resisitive οθόνη και τι capasitive?ζητώ συγγνώμη για την άγνοια μου απλά μέχρι σήμερα απεφευγα τα κινητά αφής...

Ευχαριστώ πολύ

Edited by Itseto
Συμπλήρωση

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

άρα μας έμεινε μόνο η τιμή...9 11 περιμένω να εκδοθεί η επιδότηση...ελπίζω να το προλάβω:)

 

Τελευταία ενημέρωση σήμερα 19/10 από το κατάστημα κοσμοτέ στην Βενιζέλου Θεσσαλονίκης

 

"Δεν έχουμε ακουστά καν για αυτό το τηλέφωνο"..Όσοι το θέλουμε κάλά θα κάνουμε να οπλισοτύμε με υπομονή!

 

Καλημέρα σε όλους

 

2η τροποποίηση

μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνει ο όρος Resisitive οθόνη και τι capasitive?ζητώ συγγνώμη για την άγνοια μου απλά μέχρι σήμερα απεφευγα τα κινητά αφής...

Ευχαριστώ πολύ

 

Ενημερωση απο Πλαισιο Ευκαρπιας και Καλαμαριας καθως και απο Media Markt.

 

Αρκετη υπομονη καθως το τηλεφωνο το εχουν προγραμματισμενη εισαγωγη για 15-20 Δεκεμβριου 2010.

 

Αυτα τα μαντατα.!!! :X:X:X

Link to comment
Share on other sites

Φρίκη....ξενέρωσα!

Τι άλλο 4άρι να πάρω τωρα?!?!:X

Κάθε χρόνο το ίδιο πράγμα ρε παιδί μου!πωωω:!:

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πληροφορίες από nokia care λένε πως το κινητό θα έρθει τέλη Νοέμβρη.

###

edit: http://www.expansys.com.gr/nokia-x3-touch-and-type-eu-dark-metal-203161/

 

€ 174.99

Edited by XL_31
Link to comment
Share on other sites

Την συσκευή αυτή την είδα στο φυλλάδιο τηλεπικοινωνίες του πλαισίου του οκτωβρίου στην σελίδα 20. Και γράφει σύντομα διαθέσιμο και έχει 179€, Δείχνει πολύ ενδιαφέρον διότι το μενού είναι series 40 και ήθελα να βρω ένα κινητό με το συγκεκριμένο μενού και να έχει wifi. Ξέρει κανείς εάν εχει 3g?. Βλέπω ότι δίπλα στην λέξη νοκια στα δεξιά έχει ένα κουτάκι μαύρο μάλλον είναι ο αισθητήρασ φωτός . Έτσι δεν είναι;. Τα πλήκτρα του είναι πολύ μεγάλα και αυτό μου αρέσει διότι θα βολεύει αρκετά στην χρήση. Από ότι είδα το κλείδωμα στο πληκτρολόγιο θα γίνεται απο ένα κουμπί στα δεξιά κάτω από τα βελακια της έντασης φωνής . Εχω το νοκια 6500 slide πιστεύεται ότι θα ήτανε καλό να πάρω αυτό το μοντέλο;. Κολλαω περισσότερο ότι δεν έχει φλας και επίσης στην αφή διότι γενικά δεν μπορώ να την συνηθίσω και μου σπάει λίγο τα νεύρα. Και κάτι τελεταιο ξέρει κάνεις εάν είναι πλαστικό ή όχι το εξωτερικό περίβλημα ; διότι μου φαίνεται πλαστικό από πίσω. Υπάρχει κάποιο άλλο μοντέλο τις νοκια που να έχει wifi και να έχει series 40 μενού; με κανονικό πληκτρολόγιο; είχα δει ένα νοκια 63 κάτι αλλά δεν θυμάμαι ποιο ήτανε ακριβώς πρέπει να ήτανε πολύ παλιό. Ελπίζω να μην σας κούρασα με τις πολλές ερωτήσεις μου απλά κόλλησα με αυτό το μοντέλο για αυτό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το αγοράσω τα Χριστούγεννα.Θέλω μια κόμπακτ και λιτή συσκευή και νομίζω ότι ίσως είναι η πιο κατάλληλη,όπως άλλωστε λένε και τα reviews.

Ενδιαφέρον θα έχει και το χρώμα που θα το πάρουμε,να δούμε ποιό του ταιριάζει περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο άλλο μοντέλο τις νοκια που να έχει wifi και να έχει series 40 μενού; με κανονικό πληκτρολόγιο; είχα δει ένα νοκια 63 κάτι αλλά δεν θυμάμαι ποιο ήτανε ακριβώς πρέπει να ήτανε πολύ παλιό. Ελπίζω να μην σας κούρασα με τις πολλές ερωτήσεις μου απλά κόλλησα με αυτό το μοντέλο για αυτό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

μαλλον το 6300i θα λες..αυτο εχει wifi.με λιγο ψαξιμο μπορεις να το βρεις σε καποιο ηλεκτρονικο καταστημα..

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έχει αγοράσει κανείς το κινητάκι να μας πει εντυπώσεις ??

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

Πήγα πάλι στο Nokia Care και μου είπαν (ξανά) πως το περιμένουμε τέλη Νοέμβρη.

 

Βασικά το θέλω σε μπλε και φοβάμαι πως θα έρθει μόνο σε ασημένιο-λευκό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το έφερε το eshop στα 175€, το μαύρο άμεσα διαθέσιμο και το άσπροκατοπιν παραγγελίας.

 

Γιώργο κανένας Γερμανός ή Κοσμοτέ τίποτε ακόμα ε?:!:

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για Cosmote-Γερμανό.Το κινητό είναι καταπληκτικό.Πολύ γρήγορος ο χειρισμός σε σχέση με το 6303 που είχα, πάρα πολύ λεπτό, επιτέλους βάλαν το μεγάφωνο σε θέση που να ακούγεται οταν είναι σε τραπέζι.Το USB OTG λειτουργεί τέλεια.Πήρα αυτόν τον adaptor και το έβαλα στο καλώδιο που είχε το κουτί. το wi-fi για κινητό είναι μια χαρά μαζί με opera που είχε μέσα.

Μέχι στιγμής το μόνο που δεν μου άρεσε είναι οτι δεν παίζει ράδιο χωρίς ακουστικά (βλέπε Χ3)

 

Ελληνικό product code 0598455 (Dark).

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Με γειά,η ποιότητα κατασκευής του πώς είναι;Θέλω να το αγοράσω αλλά το μόνο που με κρατά είναι μήπως το αδερφάκι C3-01 που είναι φτιαγμένο από ατσάλι έχει απείρως καλύτερη ποιότητα κατασκευής...

 

Η οθόνη αφής ;Είναι εύχρηστη;

Link to comment
Share on other sites

Ποιότητα κατασκευής είναι πάρα πολύ καλή. Στιβαρό χωρίς καθόλου τρίξιμο.Το πίσω καπάκι είναι μεταλλικό.τα πλήκτρα συντόμευσης (που δεν έχει το C3-01) είναι αρκετά εύχρηστα.Στην αρχή μου μπερδεύτηκα λίγο με τα πλήκτρα (*#0) αλλά τώρα τα συνήθισα. Μεγάφωνο αρκετά δυνατό (το C3-01 το έχει στην πίσω μεριά και όταν το έχεις στο τραπέζι δεν θα ακούγεται όπως το 6303). Μενού κλασσικό S40 με κάποιες διαφορές λόγω touch αλλά πιο γρήγορος ο χειρισμός με το αν είχε πλήκτρα.Οθόνη αρκετά καλή... φυσικά για serfαρισμα δεν είναι ιδανική αλλά την κάνει την δουλειά της.Και το USB OTG απόλαυση!!!

 

Για τα λεφτά του είναι τέλειο.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Με έφτιαξες τώρα,θα το παραγγείλω σύντομα! :D

 

Μερικές ερωτήσεις:

 

*Μπορείς να βάλεις στην αρχική οθόνη widgets που να δείχνει τον καιρό ή RSS feeds ας πούμε;

*Ισχύουν μερικά bugs που γράφουν σε διάφορα sites (it can hang easily when u make a call

it also cannot switch on after u charging up )

;

*Ελληνικά έχει κανονικά; (από e-shop το αγόρασες; )

*Σε μαύρο το πήρες;Του πάει;

Edited by bomber21
Link to comment
Share on other sites

το ειδα και γω χθες στα saturn..σε λευκο χρωμα στα 179 ευρω.πανεμορφο και παρα πολυ λεπτο!η αποκριση της οθονης πολυ καλη.οντως το μηδεν,η διεση και ο αστερισκος μπερδευουν λιγο αλλα ολα μια συνηθεια ειναι:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...