Jump to content

[Επίσημο] Nokia X3-02 "Touch & Type"


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με έφτιαξες τώρα,θα το παραγγείλω σύντομα! :D

 

Μερικές ερωτήσεις:

 

*Μπορείς να βάλεις στην αρχική οθόνη widgets που να δείχνει τον καιρό ή RSS feeds ας πούμε;

*Ισχύουν μερικά bugs που γράφουν σε διάφορα sites (it can hang easily when u make a call

it also cannot switch on after u charging up )

;

*Ελληνικά έχει κανονικά; (από e-shop το αγόρασες; )

*Σε μαύρο το πήρες;Του πάει;

 

Οχι widget δεν παίρνει!! Εχει τις συντομεύσεις των S40, μελλοντικά μπορεί με κάποια αναβάθμιση.

Κανένα παο τα δύο bug που είπες δεν ισχύει. Όταν κάνει κλήση και πλησιάσεις στο αυτί έχει αισθητήρα που σβήνει την οθόνη, άμα απομακρύνεις το κινητό απο το αυτί ανάβει η οθόνη και δεν πατιέται τίποτα. για το άλλο που λές εμένα άνοιξε κανονικά.Έχει Ελληνικά κανονικά, απο e-shop το τηλ είναι απο Γαλλία (εντος ΕΕ- έχει εγγύηση).είχα 6300,6303 σε μαύρο και τώρα πήρα αυτό σε μαύρο...εμένα μου αρέσει πολύ.

 

EDIT Οταν έχει αναπάντητη ή μήνυμα αναβοσβήνει το πληκτρολόγιο

Edited by gwgw
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 585
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστούμε για τις απαντήσεις,Γιώργο.Πολύ ενδιαφέρον και αυτό το feature όταν έχεις αναπάντητη/μήνυμα.

 

Όποτε μπορείς,θα ήθελα να μας πεις αν το κινητό είναι συμβατό με διάφορες χρήσιμες εφαρμογές από το OVI Store.

Link to comment
Share on other sites

Η συντομευση αυτή που εξυπηρετεί? εννοώ το (*#0)

αντε να το πάρουμε κ εμείς επιτέλους!Αντε γερμανε!

Edited by Itseto

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τις απαντήσεις,Γιώργο.Πολύ ενδιαφέρον και αυτό το feature όταν έχεις αναπάντητη/μήνυμα.

 

Όποτε μπορείς,θα ήθελα να μας πεις αν το κινητό είναι συμβατό με διάφορες χρήσιμες εφαρμογές από το OVI Store.

 

Μπαίνει κανονικά στο OVI και εμφανίζει όποιες εφαρμογές είναι συμβατές με το κινητό.

 

Η συντομευση αυτή που εξυπηρετεί? εννοώ το (*#0)

αντε να το πάρουμε κ εμείς επιτέλους!Αντε γερμανε!

 

Δεν κατάλαβα τι εννοείς με τα κουμπιά *#0, κλασσικό ΝΟΚΙΑ με παρατεταμένο πάτημα σύμβολα,επιλογή γλώσσας,κενό αντίστοιχα.Αν εννοείς τα πλήκτρα με τον φάκελο και το play , το ένα βγάζει δύο επιλογές εισερχόμενα μνμ και δημιουργία μνμ και το άλλο ξεκινάει το ράδιο ή την αναπαραγ. μουσικής ανάλογα ποιό χρησιμοποιούσες τελευταίο.

 

Κάτι άλλο που πρόσεξα αναβάθμηση με Wi-Fi (OTA), τραβάει βίντεο με ανάλυση VGA,αναπαραγωγή μουσική και βίντεο μέσω USB stick χωρίς κανένα πρόβλημα-κόλλημα,έχει Facebook και Twitter client που μπαίνουν και στην αρχική οθόνη σαν widget.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο θα ηθελα να σε ρωτησω αν υπαρχει η λειτουργια accelerometer; Και επισης αν μπορεις να μου εξειγησεις αυτο για το USB που ειπες...Σε παρακαλω αν μπορεις να μου απαντησεις γιατι ενδιαφερομαι να αγορασω αυτο το κινητο :)
Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο θα ηθελα να σε ρωτησω αν υπαρχει η λειτουργια accelerometer; Και επισης αν μπορεις να μου εξειγησεις αυτο για το USB που ειπες...Σε παρακαλω αν μπορεις να μου απαντησεις γιατι ενδιαφερομαι να αγορασω αυτο το κινητο :)

 

Δεν έχει accelerometer, αλλά έχει επιλογή οριζόντιο προσανατολισμό σε έκθεση,βίντεο και web.Το κινητό υποστηρίζει USB OTG (on the go), αγοράζεις και αυτό το καλώδιο και το κινητό αποκτά θύρα USB στην οποία συνδέσεις το flashακι σου που έχει μέσα μουσική και ταινίες και τα παίζει το κινητό.Δες πώς είναι στο

που είναι το ίδιο περίπου(δεν βρήκα βίντεο για το Χ3-02).
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα πολυ και που απαντησες και που απαντησες αμεσα...με διαφωτησες να σε καλα:):lol:
Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κι από εμένα. Θέλω να μου πείτε λίγο τι περιέχει η συσκευασία γιατί θέλω να το αγοράσω σε μπλε χρώμα από εδώ: http://www.simplyelectronics.net/mainproduct.php?pid=11862&sd=cont
Link to comment
Share on other sites

απο παιχνιδια και εφαρμογες πως λετε να ειναι;ακουσα οτι απο το ovi store εχει δωρεαν εφαρμογες και παιχνιδια εχει δοκιμασει κανεις;
Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

Οτι αναφέρει το site έχει η συσκευασία.Μην περιμένεις να έχει μέσα το καλώδιο CA-157.

 

Αυτό το περίμενα απλά πίστευα πως Ελλάδα έχει και κάρτα μνήμης αλλά Οκ!

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει κανονικά στο OVI και εμφανίζει όποιες εφαρμογές είναι συμβατές με το κινητό.

 

 

 

Δεν κατάλαβα τι εννοείς με τα κουμπιά *#0, κλασσικό ΝΟΚΙΑ με παρατεταμένο πάτημα σύμβολα,επιλογή γλώσσας,κενό αντίστοιχα.Αν εννοείς τα πλήκτρα με τον φάκελο και το play , το ένα βγάζει δύο επιλογές εισερχόμενα μνμ και δημιουργία μνμ και το άλλο ξεκινάει το ράδιο ή την αναπαραγ. μουσικής ανάλογα ποιό χρησιμοποιούσες τελευταίο.

 

Κάτι άλλο που πρόσεξα αναβάθμηση με Wi-Fi (OTA), τραβάει βίντεο με ανάλυση VGA,αναπαραγωγή μουσική και βίντεο μέσω USB stick χωρίς κανένα πρόβλημα-κόλλημα,έχει Facebook και Twitter client που μπαίνουν και στην αρχική οθόνη σαν widget.

 

εχεις κατεβασει καμια εφαρμογη;

Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο και από τα Nokia Care ... Edited by antheod
http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

και ειναι απιστευτο...αξιζε που το περιμενα....για τα λεφτα του τρομερο....απιστευτο ντιζάιν ελαφρη, μπαινει στο OVI store εχς κατευασει παραπολλεσ εφαρμογες...οταν ειναι κλειδωμενο και εχει ερθει μηνυμα ή αναπαντητη το πληκτρολογιο αναβοσβηνει...ενα κινητο στα μετρα μου....χωρισ υπερβολες....ουτε κινητο γραφειο..ουτε κινητο (δεν ξερω και γω τι αλλο)..απλα κινητο τηλεφωνο...wifi..tromero...

 

 

Διαθέσιμο και από τα Nokia Care ...

 

[ATTACH]17679[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

και ειναι απιστευτο...αξιζε που το περιμενα....για τα λεφτα του τρομερο....απιστευτο ντιζάιν ελαφρη, μπαινει στο OVI store εχς κατευασει παραπολλεσ εφαρμογες...οταν ειναι κλειδωμενο και εχει ερθει μηνυμα ή αναπαντητη το πληκτρολογιο αναβοσβηνει...ενα κινητο στα μετρα μου....χωρισ υπερβολες....ουτε κινητο γραφειο..ουτε κινητο (δεν ξερω και γω τι αλλο)..απλα κινητο τηλεφωνο...wifi..tromero...

 

ποσο σ κοστισε;

 

παιδια οσοι το εχουνε τα μηνυματα δεν γινονται και μεσο της οθονης γραφοντας το καθε γραμμα με το δαχτυλο; και ο οσο αναφορα το stylus υπαρχουν για το κινητο;

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο και από τα Nokia Care ...

 

[ATTACH]17679[/ATTACH]

 

Αν πάμε δηλαδή σε κάποιο νόκια shop ,θα το έχουν ώστε να το επεξεργαστούμε λίγο live;

Link to comment
Share on other sites

Αν πάμε δηλαδή σε κάποιο νόκια shop ,θα το έχουν ώστε να το επεξεργαστούμε λίγο live;

Το αγορασα και εγω και μια φιλη μου σημερα. Εγω σε μπλε και η φιλη σε ασπρο.

Παιδια ειναι φανταστικο για τα λεφτα του (179 ευρο).

Ακομα το επεξεργαζομε αλλα ειναι πολυ καλυτερο αποτι περιμενα. Αν θελετε να σας απαντησω σε κατι ρωτιστε με

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις στην αρχική οθόνη να σου δείχνει κάποιο rss feed

,facebook ή τον καιρό;

Edited by bomber21
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις στην αρχική οθόνη να σου δείχνει κάποιο rss feed

,facebook ή τον καιρό;

 

To ξαναρώτησες και σου απάντησα....σου ξανα-απαντάω οτι δεν μπορείς να βάλεις rss,καιρό στην αρχική οθόνη μόνο Facebook twiter

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα και εγω και μια φιλη μου σημερα. Εγω σε μπλε και η φιλη σε ασπρο.

Παιδια ειναι φανταστικο για τα λεφτα του (179 ευρο).

Ακομα το επεξεργαζομε αλλα ειναι πολυ καλυτερο αποτι περιμενα. Αν θελετε να σας απαντησω σε κατι ρωτιστε με

 

Από Nokia Care το αγόρασες;

Link to comment
Share on other sites

Από Nokia Care το αγόρασες;

Οχι δεν ειναι απο επισημη πηγη. (Ειναι παραεισαγωγη):p

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δούμε η Θεσσαλονίκη τι θα κάνει!Βαρέθηκα να το περιμένω!

Παρεπιπτόντως μπορεί κάποιος να μας πεί η διάρκεια μπαταρίας ποια είναι?

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...