Jump to content

[Επίσημο] Nokia X3-02 "Touch & Type"


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 585
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σημερα το επιασα στα χερια μου... δεν ειχα καν την διαθεση να πατησω το ΟΝ! ειναι απλα φοβερο και μονο στο αγγιγμα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

σημερα το επιασα στα χερια μου... δεν ειχα καν την διαθεση να πατησω το ΟΝ! ειναι απλα φοβερο και μονο στο αγγιγμα!

Ειναι φορβερη η αισθηση του στο χερι. Και το λειτουργικο του παρολο που δεν ειναι πολυπλοκο ή εξυπνο ειναι σταθεροτατο(μεχρι τωρα) και πολυ ευχρηστο.

Η μπαταρια μου κρατα για 2 μερες με εντονη χρηση(wifi, music, calls, sms)

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολύ σταθερό μέχρι στιγμής.Μπαταρία αν και μικρή (860mAh) κρατάει 2-3 μέρες.

Σε σχέση με το 6303i έχει πολύ καλύτερο σήμα (με WIND) το Χ3-02.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αντε να δούμε η Θεσσαλονίκη τι θα κάνει!Βαρέθηκα να το περιμένω!

Παρεπιπτόντως μπορεί κάποιος να μας πεί η διάρκεια μπαταρίας ποια είναι?

 

τι εννοεις τι θα κανει?το κινητο υπαρχει παντου σε ολες τις μεγαλες αλυσιδες ηλεκτρονικων συσκευων

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις τι θα κανει?το κινητο υπαρχει παντου σε ολες τις μεγαλες αλυσιδες ηλεκτρονικων συσκευων

 

Φίλε μου θέλεις να μου πείς ότι υπάρχει σε καταστήματα Γερμανός και Κοσμοτε?Γιατί έχω επιδότηση και τους περιμένω τους... να το φέρουν επιτέλους.Αν το έεις δει αυτές τις αλυσίδες πές μου σε παρακαλώ σε ποιό κατάστημα συγκεκριμένα.χθές που ρώτησα τελευταία φορά πάντως σε κατάστημα γερμανός και κοσμοτέ στην βενιζέλου δεν είχε έρθει ούτε είχαν ενημέρωση.:ninja:

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο μείον είναι η έλλειψη από τη συσκευασία μιας κάρτας μνήμης.

Να έβαζαν έστω μια 2αρα μέσα.

 

Μα έχει κάρτα μνήμης το κινητό 2GB

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μα έχει κάρτα μνήμης το κινητό 2GB

 

Μήπως η κάρτα είναι τοποθετημένη ήδη μέσα στο κινητό και ο φίλος δεν το πρόσεξε?

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Μήπως η κάρτα είναι τοποθετημένη ήδη μέσα στο κινητό και ο φίλος δεν το πρόσεξε?

 

Μέσα στο κινητό είναι, αλλά δεν άνοιξε καθόλου την έκθεση; Πρώτη-πρώτη την βγάζει.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο κινητό είναι, αλλά δεν άνοιξε καθόλου την έκθεση; Πρώτη-πρώτη την βγάζει.

Υπαρχει μια εισαγωγη που δεν περιεχει καρτα μνημης. Ουτε το δικο μου ειχε στη συσκευασια

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου θέλεις να μου πείς ότι υπάρχει σε καταστήματα Γερμανός και Κοσμοτε?Γιατί έχω επιδότηση και τους περιμένω τους... να το φέρουν επιτέλους.Αν το έεις δει αυτές τις αλυσίδες πές μου σε παρακαλώ σε ποιό κατάστημα συγκεκριμένα.χθές που ρώτησα τελευταία φορά πάντως σε κατάστημα γερμανός και κοσμοτέ στην βενιζέλου δεν είχε έρθει ούτε είχαν ενημέρωση.:ninja:

 

μα δε χρειαζεται να το παρεις αναγκαστικα απο cosmote ή Γερμανο.πηγαινε στο saturn ή στα media markt στην Πυλαια που υπαρχει σιγουρα και παρτο απο κει με την επιδοτηση σου.

Link to comment
Share on other sites

Μα έχει κάρτα μνήμης το κινητό 2GB

 

Μήπως η κάρτα είναι τοποθετημένη ήδη μέσα στο κινητό και ο φίλος δεν το πρόσεξε?

 

Δεν το έχω πάρει ακόμα, απλά είδα τα περιεχόμενα από το site της nokia.com και είδα ότι έχει μια κάρτα στα προτεινόμενα αξεσουάρ από κάτω.

 

Υπαρχει μια εισαγωγη που δεν περιεχει καρτα μνημης. Ουτε το δικο μου ειχε στη συσκευασια

 

Θα βοηθούσε αν λέγατε από που τα έχετε πάρει. Ίσως αν είναι παραεισαγωγή να έχουν και να μην έχουν αυτά στα nokia care καταστήματα. Δεν έχω ιδέα.

 

Είμαι ένα βήμα πριν το αγοράσω.

 

Edit. Ψάχνοντας λίγο παραπάνω πρόσεξα ότι στο ελληνικο site της nokia αναφέρει στα περιεχόμενα συσκευασίας την κάρτα μνήμης. http://www.nokia.gr/products/phones/nokia-x3-touch-and-type/specifications#Package_contents

 

Ενώ αντιθετα στo ευρωπαϊκό δεν την αναφάρει. http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-x3-touch-and-type/specifications#Package_contents

 

Ίσως όσοι δεν την έχουν στο κινητό τους, να το πήραν από κατάστημα που έκανε παραεισαγωγή.

Edited by honda22
Link to comment
Share on other sites

μα δε χρειαζεται να το παρεις αναγκαστικα απο cosmote ή Γερμανο.πηγαινε στο saturn ή στα media markt στην Πυλαια που υπαρχει σιγουρα και παρτο απο κει με την επιδοτηση σου.

 

Καλά από πότε γίνεται αυτο?Μπορώ να πάρω την επιδότησή μου από άλλο κατάστημα?

Μάλλον δεν θα μπορώ γιατί είμαι σε διαπραγματεύσεις με την κοσμοτέ οπότε μάλλον θα μπορώ να αξιοποιήσω την επιδότησή μου μόνο σε κοσμοτέ και γερμανό.

Παιδιά το μάυρο που το έχετε δεί στην Θεσσαλονίκη?

:!:

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Καλά από πότε γίνεται αυτο?Μπορώ να πάρω την επιδότησή μου από άλλο κατάστημα?

:!:

 

φυσικα και μπορεις.εγω απ τα saturn χρησιμοποιησα την επιδοτηση μου πριν απο 7 μηνες.αντι να αναρωτιεσαι κανε μια βολτα να δεις και μονος σου.αλλιως,πηγαινε παρτο απο Γερμανο να το πληρωσεις ακριβοτερα και να σου δωσουν branded συσκευη.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και μπορεις.εγω απ τα saturn χρησιμοποιησα την επιδοτηση μου πριν απο 7 μηνες.αντι να αναρωτιεσαι κανε μια βολτα να δεις και μονος σου.αλλιως,πηγαινε παρτο απο Γερμανο να το πληρωσεις ακριβοτερα και να σου δωσουν branded συσκευη.:rolleyes:

 

Κ όμως ακριβώς λόγω του ότι έχω έρθει σε συνεννόηση με την Κοσμοτέ δεν μπορώ να πάρω την επιδότησή μου από άλλο κατάστημα...Πήγα στο μίντια μαρκτ χθές και το επιβεβαίωσα.Είδα βέβαια και την συσκευή και από κοντά..ρε παιδιά πολύ ελαφριά και πολύ πλαστική...Ελπίζω στο μαύρο να δείχνει καλύτερα...αλήθεια υπάρχει πουθενά σε μαύρο στην Θεσσαλονίκη?

Edited by Itseto

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

το μπλέ είναι τόσο φωτεινό ή φαίνεται σαν πλαστικούρα όπως στο βίντεο εδώ;

 

 

 

To μπλε που εχω εγω παντως δεν φερνει καθολου σε πλαστικουρα, το αντιθετο θα ελεγα. Μοιαζει με συσκευη πολυ πιο ακριβη απο την αξια της

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Με έφτιαξες τώρα! Μου άρεσε πολύ σε μπλε. Αλλά τα βίντεο το αδικούν θα έλεγα. Από πού το πήρες αν επιτρέπεται;

Aπο Κυπρο ειμαι αρα μαλλον δεν θα σε ενδιαφερει :lol:. Οταν το δεις απο κοντα θα καταλαβεις οτι και οι φωτογραφιες το αδικουν και μαλιστα πολυ!

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

ολα ειναι καλα το μονο ειναι η μπαταρια που δεν κραταει πολυ
Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

ολα ειναι καλα το μονο ειναι η μπαταρια που δεν κραταει πολυ

 

επειδή αυτό είναι σχετικό, πες μας πόσο περίπου κρατάει, και τι χρήση κάνεις στη συσκευή.;)

Edited by XL_31
Link to comment
Share on other sites

Επίσης επειδή πέρασαν ήδη μέρες μερικές ερωτήσεις προς τους κατόχους:

1) ξανά για την μπαταρία να ρωτήσω πόσο κρατάει με δυνατή χρήση (και με χρήση μπλε δοντιού)

2)έχει φούλ σκριν κόλερ

3)επιτέλους έβαλε η νόκια διάφορα ξυπνητήρια σε μια μέρα?

4) Ο ήχος ακούγεται δυνατά?( είμαστε και κουφάλογα...!)

Ευχαριστώ πολύ

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...