Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον παιδια το πηρα παο SE service center!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχουν διορθωθει ΟΛΑ τα προβληματα που εχω προ-αναφερει!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια το πηρα παο SE service center!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχουν διορθωθει ΟΛΑ τα προβληματα που εχω προ-αναφερει!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ προβλημα το μπλε δοντι...δεν το πιστευω...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα BOYS.ξερει κανεισ να μου πει εκτοσ απο το THEMES CREATOR αν υπαρχει αλλο προγραμματακι για θεματα?εχω ενα s700 αλλα το creator eχει καποια κενα του θεματοσ πανω κ κατω.δεν φαινεται δηλαδη ολοκληρη η φωτογραφια του θεματοσ.ευχαριστω εκ τον πρωτερον.bye.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα BOYS.ξερει κανεισ να μου πει εκτοσ απο το THEMES CREATOR αν υπαρχει αλλο προγραμματακι για θεματα?εχω ενα s700 αλλα το creator eχει καποια κενα του θεματοσ πανω κ κατω.δεν φαινεται δηλαδη ολοκληρη η φωτογραφια του θεματοσ.ευχαριστω εκ τον πρωτερον.bye.

 

My theme creator

 

themes creator

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μηπως ξερει κανεις αν με την τελευταια εκδοση λογισμικου μπορεις να βαλεις στον ηχο μυνηματος mp3????
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις αν με την τελευταια εκδοση λογισμικου μπορεις να βαλεις στον ηχο μυνηματος mp3????

 

 

Θα σε απαγοητευσω αλλα..δεν γινεται φιλε μου...Ουτε με τυην καινουργια εκδοση ουτε με την παλια.:( :(

Link to comment
Share on other sites

Θα σε απαγοητευσω αλλα..δεν γινεται φιλε μου...Ουτε με τυην καινουργια εκδοση ουτε με την παλια.:( :(

 

 

Ποια ειναι η τελευταια?

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. Μηπως ξερετε κανα προγραμμα που να μετατρεπει τα αρχεια 3gp σε καποια αλλη μορφη που να αναγνωριζει o windows media player?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. Μηπως ξερετε κανα προγραμμα που να μετατρεπει τα αρχεια 3gp σε καποια αλλη μορφη που να αναγνωριζει o windows media player?

καλυτερα να κατεβασεις ενα Codec pack η το quicktime player και μετα θα παιζουν μια χαρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα σε απαγοητευσω αλλα..δεν γινεται φιλε μου...Ουτε με τυην καινουργια εκδοση ουτε με την παλια.:( :(

Για το S700 δεν μιλαμε ρε παιδια??

 

Απο την πρωτη εκδοση (μεχρι και την R3Μ που εχω δει) το S700 ΠΑΝΤΑ επαιζε τα mp3's ως ηχο κλησης. Μηπως λετε για ηχο μηνυματων?

Link to comment
Share on other sites

Για το S700 δεν μιλαμε ρε παιδια??

 

Απο την πρωτη εκδοση (μεχρι και την R3Μ που εχω δει) το S700 ΠΑΝΤΑ επαιζε τα mp3's ως ηχο κλησης. Μηπως λετε για ηχο μηνυματων?

ναι τα τα mp3's τα παιζει ως ηχο κλησης.για τα μηνυματα ομως το προβλημα παραμενει ως εχει..:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καμια ενημερωση στο αν υπαρχει καμια διαθεσιμη καινουργια αναβαθμηση???

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Nα σας βαλω κατι δυσκολο.

Χτες, ειδα οτι υπαρχουν ταχειες κλησεις, και αρχισα να βαζω μερικα νουμερα.

Μολις εφτασα στο πεντε, εψαξα να βρω ενα ονομα που το εχω στη μνημη, αλλα δεν το εβγαζε. Εβγαινε ενας καταλογος, αλλα δεν ειχε το ονομα που ηθελα.

Οταν το γυρισα στις κανονοκες μνημες, που χρησιμοποιουμε οταν θελουμε να βρουμε καποιο ονομα, τοτε το ονομα αυτο βρισκοταν. Στην περιπτωση ομως που εψαχνα για ταχεια κληση, δεν το εβρισκε.

Τι να συμβαινει αραγε?

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Με κάποια επιφύλαξη, ίσως η ταχεία κλήση να υπάρχει μόνο για νούμερα που είναι αποθηκευμένα στη μνήμη του κινητού και όχι της κάρτας και ίσως το νούμερο που ψάχνεις να είναι στην sim αποθηκευμένο.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΠΑιδιά μετά από 1 χρόνο άψογης λειτουργίας, άρχισε ξαφνικά όταν περνώ νέες επαφές στον τηλεφωνικό κατάλογο και με καλούν αυτές, είτε να μου βγάζει άσχετο όνομα (αλλά με τον αριθμό αυτού που με καλεί) είτε να μη μου βγάζει καθόλου το όνομα αλλά μόνο τον αριθμό. ¨Εσβησα και ξανάγραψα τα ονόματα, διέγραψα και τα ονόματα (μαζί με τα νούμερα) αυτά που μου έβγαιναν στη θέση αλλων αλλά το πρόβλημα εκεί, έβγαζε αλλα ονόματα από τη λίστα αντί αυτού που καλούσε....

 

Και τώρα τελευταία μου το κάνει και σε ονόματα που είχα περασμένα από παλιά και όχι μόνο σε αυτά που περνώ πρόσφατα....

 

και η πλάκα είναι ότι δεν το κάνει σε ολα αλλά σε μερικά (από τα καινούργια).

 

Καμμιά ιδέα...????? (πέραν της αναβάθμισης γιατί το παρουσίασε ξαφνικά, άρα δε νομίζω να φταίει το software)

Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδιά μετά από 1 χρόνο άψογης λειτουργίας, άρχισε ξαφνικά όταν περνώ νέες επαφές στον τηλεφωνικό κατάλογο και με καλούν αυτές, είτε να μου βγάζει άσχετο όνομα (αλλά με τον αριθμό αυτού που με καλεί) είτε να μη μου βγάζει καθόλου το όνομα αλλά μόνο τον αριθμό. ¨Εσβησα και ξανάγραψα τα ονόματα, διέγραψα και τα ονόματα (μαζί με τα νούμερα) αυτά που μου έβγαιναν στη θέση αλλων αλλά το πρόβλημα εκεί, έβγαζε αλλα ονόματα από τη λίστα αντί αυτού που καλούσε....

 

Και τώρα τελευταία μου το κάνει και σε ονόματα που είχα περασμένα από παλιά και όχι μόνο σε αυτά που περνώ πρόσφατα....

 

και η πλάκα είναι ότι δεν το κάνει σε ολα αλλά σε μερικά (από τα καινούργια).

 

Καμμιά ιδέα...????? (πέραν της αναβάθμισης γιατί το παρουσίασε ξαφνικά, άρα δε νομίζω να φταίει το software)

Φίλε μου , είναι κλασσικό πρόβλημα λογισμικού.Άλλωστε τα bugs δεν είναι ανάγκη να εμφανίζονται πάντα από την αρχή.;)

Αν έχει βάση συγχρονισμού , μπορείς να κάνεις το update από το σπίτι σου:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου , είναι κλασσικό πρόβλημα λογισμικού.Άλλωστε τα bugs δεν είναι ανάγκη να εμφανίζονται πάντα από την αρχή.;)

Αν έχει βάση συγχρονισμού , μπορείς να κάνεις το update από το σπίτι σου:)

 

 

Ωχ.... αναβάθμιση δηλαδή? κατι που δεν το ήθελα καθόλου..

 

δηλαδή τώρα πρέπει να ψάξω να βρω τι αρχεία/επαφές χάνω με μια αναβάθμιση ή είναι εύκολο να μου τα πει καποιος?

 

Τι να σώσω στο pc και τι όχι? Θα το πάω χωρίς την κάρτα μνημης νομίζω...

 

Από βάσεις και τέτοια δεν έχω ούτε ιδέα ούτε.... βάσεις...

είναι δωρεάν η αναβάθμιση ? και ποιά έκδοση είναι η τελευταία που κυκλοφορεί?

 

την κάνω όπουδήποτε ην αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Ωχ.... αναβάθμιση δηλαδή? κατι που δεν το ήθελα καθόλου..

 

δηλαδή τώρα πρέπει να ψάξω να βρω τι αρχεία/επαφές χάνω με μια αναβάθμιση ή είναι εύκολο να μου τα πει καποιος?

 

Τι να σώσω στο pc και τι όχι? Θα το πάω χωρίς την κάρτα μνημης νομίζω...

 

Από βάσεις και τέτοια δεν έχω ούτε ιδέα ούτε.... βάσεις...

είναι δωρεάν η αναβάθμιση ? και ποιά έκδοση είναι η τελευταία που κυκλοφορεί?

 

την κάνω όπουδήποτε ην αναβάθμιση?

δωρεαν ειναι αν εισαι μεσα στην εγγυηση!.αν οχι το κοστος ειναι 15 euro.

κατεβασε το my phone explorer και κανε ενα μπακαπ το κινητο σου για να εχεις το κεφαλι σου σιγουρο μηπως χαθουν τα δεδομενα σου.αν και δεν χανονται.

την αναβαθμιση την κανεις σε οποιοδηποτε sony ericsson service point.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δωρεαν ειναι αν εισαι μεσα στην εγγυηση!.αν οχι το κοστος ειναι 15 euro.

κατεβασε το my phone explorer και κανε ενα μπακαπ το κινητο σου για να εχεις το κεφαλι σου σιγουρο μηπως χαθουν τα δεδομενα σου.αν και δεν χανονται.

την αναβαθμιση την κανεις σε οποιοδηποτε sony ericsson service point.:)

 

Εφόσον υπάρχει η δυνατότητα για on line update δεν μπορεί να το κάνει δωρεάν ανεξαρτήτως εγγύησης??:confused:

Ναι , κανονικά δεν χάνεται τίποτα , αλλά για καλό και για κακό...:rolleyes:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα θυνηθηκα κατι που γινεται απο καιρου εις καιρον.

Ερχεται ενα μυνημα, που λεει εισερχομενο αντικειμενο 15Kb, και δινει τις επιλογες, να συνεχισω ή οχι?

Εγω παταω οχι, αλλα δεν ξερω τι ειναι αυτο τελικα.

Ξερει κανενας κατι?

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια S.O.S. ερώτηση (περίοδος εξετάσεων αν και υπο κατάληψη...) ;)

 

Εχω σβήσει απο λάθος ένα βίντεο απο8ηκευμένο στη μνήμη του κινητού (και όχι της SIM)... Πως το ανακτώ?

 

Υπάρχει κάποια εφαρμογή ανάκτησης ή πρέπει να πάω στο service?

 

Ευχαριστώ!

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ..
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον υπάρχει η δυνατότητα για on line update δεν μπορεί να το κάνει δωρεάν ανεξαρτήτως εγγύησης??:confused:

Ναι , κανονικά δεν χάνεται τίποτα , αλλά για καλό και για κακό...:rolleyes:

ναι μπορει να το κανει..αλλα ο φιλος επειδη δεν κατεχει και πολυ..και σιγα μην βρει βαση συγχρονισμου(κοστος αγορας 50 euro),καλυτερα ειναι να παει σε SE center.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια S.O.S. ερώτηση (περίοδος εξετάσεων αν και υπο κατάληψη...) ;)

 

Εχω σβήσει απο λάθος ένα βίντεο απο8ηκευμένο στη μνήμη του κινητού (και όχι της SIM)... Πως το ανακτώ?

 

Υπάρχει κάποια εφαρμογή ανάκτησης ή πρέπει να πάω στο service?

 

Ευχαριστώ!

Δυστηχως δεν μπορεις να το επαναφερεις.:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...