Jump to content

Microsoft Windows 8


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαβασα σε διαφορα ξενα και ελληνικα φορουμ αλλα και στο microsoft support γι'αυτο το θεμα και το συμπερασμα ηταν αν δεν τα χρειαζεσαι πλεον, τα σβηνεις.

Τα εσβησα, δεν αλλαξε τιποτα, και εξοικονομησα 50GB στο σκληρο μου δισκο. :)

 

Tα έσβησα κι εγώ με αυτόν τον τρόπο (για όσους επιθυμούν να τον σβήσουν μιας και δεν σβήνεται με απλό delete) και καθάρισα από 16 μόλις gb, όλα όσα δοκίμασα δουλεύουν σωστά και απροβλημάτιστα.

 

ωραια ειναι

και μενα μαρεσουν αλλα επειδη ειχα κανει καποιο διαστημα με windows 7 κινητα.

Αν δεν εχεις καμια επαφη, χανεις τα αυγα και τα πασχαλια

 

Όχι απαραίτητα, προσωπικά που "έπαιξα" μόνο στο Android αρχίζω να τα συνηθίσω και μου φαίνεται πως "κούμπωσα" με δαύτα, δεν κάνω και τα τρελά πράγματα με το pc μου αλλά με τα 8 πήρα έναν "αέρα" ανανέωσης που μου αρέσει ιδιαίτερα. Έχουν παρουσιαστικό που σε βάζουν εύκολα στη "φύση" τους πέρα απ'ότι είχαμε συνηθίσει τόσα χρόνια, χωρίς βέβαια να σου στερούν και το "παλιό καλό".. μια χαρούλα μέχρι στιγμής λοιπόν, σαν να απέκτησα καινούργιο λάπτοπ αισθάνομαι!

 

Πολλά updates τώρα στις πρώτες μέρες ε;:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 968
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναβάθμισα ένα pc από vista στα w8 μέσο του οδηγού αναβάθμισης τις Microsoft και κατέβασα και το iso αρχείο.

Έκανα καθαρή εγκατάσταση τα w8, όλα μια χαρά, αλλά είδα ότι τα w8 είναι τα 32bit και όχι τα 64bit που θέλω.

Μάλλον γιατί τα vista ήταν και αυτά 32bit.

 

Λογικά το key θα δουλεύει και σε 32&64bit, μιας και δεν αναφέρει κάπου στο mail που έλαβα από την Microsoft ότι αγόρασα τα 32!

Σωστά?

 

Μπορεί κάποιος να μου στείλει το iso με τα Windows 8 Pro 64Bit ?

 

Ψάχνω να τα βρω και δεν τα βρίσκω πουθενά.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμισα ένα pc από vista στα w8 μέσο του οδηγού αναβάθμισης τις Microsoft και κατέβασα και το iso αρχείο.

Έκανα καθαρή εγκατάσταση τα w8, όλα μια χαρά, αλλά είδα ότι τα w8 είναι τα 32bit και όχι τα 64bit που θέλω.

Μάλλον γιατί τα vista ήταν και αυτά 32bit.

 

Λογικά το key θα δουλεύει και σε 32&64bit, μιας και δεν αναφέρει κάπου στο mail που έλαβα από την Microsoft ότι αγόρασα τα 32!

Σωστά?

 

Μπορεί κάποιος να μου στείλει το iso με τα Windows 8 Pro 64Bit ?

 

Ψάχνω να τα βρω και δεν τα βρίσκω πουθενά.:mad:

Ναι ο κωδικός δουλεύει. Κι εγώ κατέβασα το iso απο torrent τον Αύγουστο, γιατί απο το msdnaa που μας τα δίνει δωρεάν το πανεπιστήμιο κολλούσε στο 99% το κατέβασμα :S Σου στέλνω πμ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ο κωδικός δουλεύει. Κι εγώ κατέβασα το iso απο torrent τον Αύγουστο, γιατί απο το msdnaa που μας τα δίνει δωρεάν το πανεπιστήμιο κολλούσε στο 99% το κατέβασμα :S Σου στέλνω πμ.

 

Μηπως θα μπορουσα να εχω και εγω το torrent; Ευχαριστω:)

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να εγκαταστήσω σε δύο υπολογιστές μου Windows με το ίδιο κλειδί; Νομίζω στους όρους έλεγε πως μπορώ να τα εγκαταστήσω σε πάνω από έναν υπολογιστές μου. Τα έβαλα στο λάπτοπ, μετά το ντέσκτοπ, και μου λέει πως πρέπει να τα ενεργοποιήσω με άλλο κλειδί γιατί αυτό χρησιμοποιείται...

 

Έχω καταλάβει κάτι λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να εγκαταστήσω σε δύο υπολογιστές μου Windows με το ίδιο κλειδί; Νομίζω στους όρους έλεγε πως μπορώ να τα εγκαταστήσω σε πάνω από έναν υπολογιστές μου. Τα έβαλα στο λάπτοπ, μετά το ντέσκτοπ, και μου λέει πως πρέπει να τα ενεργοποιήσω με άλλο κλειδί γιατί αυτό χρησιμοποιείται...

 

Έχω καταλάβει κάτι λάθος;

 

Μόνο έναν υπολογιστή ανα κωδικό. Απλά έλεγε ότι ο καθένας μπορεί να αγοράσει μέχρι 5.

Δεν ξέρω τι γίνεται σε περίπτωση που θες να κάνεις κάποια αναβάθμιση. Πχ αν θες να αλλάξεις μητρική επεξεργαστή και μνήμες κρατώντας τον ίδιο σκληρό, θα στο αναγνωρίσει ή θα σου λέει να αγοράσεις άλλο κλειδί;

Επίσης σε περίπτωση που θες να κάνεις φορμάτ τι γίνεται;

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μόνο έναν υπολογιστή ανα κωδικό. Απλά έλεγε ότι ο καθένας μπορεί να αγοράσει μέχρι 5.

Δεν ξέρω τι γίνεται σε περίπτωση που θες να κάνεις κάποια αναβάθμιση. Πχ αν θες να αλλάξεις μητρική επεξεργαστή και μνήμες κρατώντας τον ίδιο σκληρό, θα στο αναγνωρίσει ή θα σου λέει να αγοράσεις άλλο κλειδί;

Επίσης σε περίπτωση που θες να κάνεις φορμάτ τι γίνεται;

 

Σε περίπτωση αναβάθμισης ή φορμάτ του σκληρού, ισχύει κανονικά το κλειδί προϊόντος που έχει περάσει κάποιος κατά την πρώτη εγκατάσταση των Windows. :)

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση αναβάθμισης ή φορμάτ του σκληρού, ισχύει κανονικά το κλειδί προϊόντος που έχει περάσει κάποιος κατά την πρώτη εγκατάσταση των Windows. :)

 

Πολύ ευχάριστο αυτό, αλλά στην ουσία άμα κάνεις αναβάθμιση δεν είναι σαν να το βάζεις σε άλλον υπολογιστή;

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχάριστο αυτό, αλλά στην ουσία άμα κάνεις αναβάθμιση δεν είναι σαν να το βάζεις σε άλλον υπολογιστή;

 

Λογικά κάπως θα φαίνεται ότι το συγκεκριμένο κλειδι έχει κάπως απενεργοποιηθει με το φορματ.Υποθετω...

Link to comment
Share on other sites

και μένα με ενδιαφέρει το θέμα μεταφοράς κλειδιού, γιατί τώρα τα έχω στο laptop και κάποια στιγμή θέλω να τα περάσω στο desktop.

Αν κάποιος βρει σίγουρα τι ισχύει, ας μας πει.

ONEPLUS 12 16/512gb: rooted

Blackview Tab 11 tablet 8/128gb

Amazon Fire stick 4k max

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα λοιπόν κι ενώ θεωρούσα πως έστρωσε για τα καλά το update σε 8 μου έκαναν ένα τρελό.. ενώ είχα τον Chrome σαν προεπιλεγμένο περιηγητή και μου άνοιγε σαν "πλακίδιο" και όχι μεταφέροντάς με στο παλιό desktop όπως συμβαίνει με τον Ιnternet Explorer που δεν είναι ο προεπιλεγμένος (έκλεινε δηλαδή τραβώντας το παράθυρο της εφαρμογής από πάνω προς το κάτω μέρος της οθόνης και όχι με το γνωστό "Χ"), ξαφνικά σε μία επαναφόρτωση μιας σελίδας μου τον άλλαξε και τον έκανε όπως και τον ΙΕ. Εντελώς ξαφνικά δηλαδή, με το που άνοιξα τον Chrome με μετάφερε στο παλιό desktop και απέκτησε πλέον το χαρακτηριστικό "Χ" επάνω δεξιά στο παράθυρο.. τσέκαρα, ήταν ακόμα ο προεπιλεγμένος περιηγητής. Απεγκατάσταση - επανεγκατάσταση, ορισμός και πάλι σαν προεπιλεγμένος.. επανεκκίνηση.. ξανά τα ίδια. Άλλαξε κάτι στον Chrome και δεν το πήρα χαμπάρι; Συμβαίνει και σε εσάς;:blink: Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα sony vaio και απο windows7 64bit εβαλα χτες windows8 64bit .φοραει πανω την ati mobility radeon hd 5650.δεν μπορω να δω ταινιες οτι αρχειο και να ειναι (avi-mkv κτλ) εχω ηχο αλλα εικονα γιοκ.οτι player και να κατεβασα τα ιδια τη μπορει να φταει ?
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα sony vaio και απο windows7 64bit εβαλα χτες windows8 64bit .φοραει πανω την ati mobility radeon hd 5650.δεν μπορω να δω ταινιες οτι αρχειο και να ειναι (avi-mkv κτλ) εχω ηχο αλλα εικονα γιοκ.οτι player και να κατεβασα τα ιδια τη μπορει να φταει ?

 

Ο vlc δεν παίζει? Δοκίμασε να βάλεις klite codec pack για να μπούνε τα codecs.

Link to comment
Share on other sites

Ο vlc δεν παίζει? Δοκίμασε να βάλεις klite codec pack για να μπούνε τα codecs.

 

κατεβασα και τα klite codec αλλα παλι τιποτα ρε γμτ.μαλλον φταινε η drivers απο την ati αλλα στις ρυθμισεις φαινετε οτι δουλευει καλα μου λεει .δεν μπορεσα να βρω ομως αλλους drivers να βαλω μονο αυτους που κατεβασαν τα 8αρια.:(

 

edit εισαι ωραιος ο vlc παιζει κανονικα ολους τους τυπους που δοκιμασα !αλλα τη κουφο ειναι να μην παιζουν με κανενα αλλο προγραμμα?αρα για να παιζει ο vlc δεν ειναι προβλημα των drivers τις ati?

Edited by lazman
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα και τα klite codec αλλα παλι τιποτα ρε γμτ.μαλλον φταινε η drivers απο την ati αλλα στις ρυθμισεις φαινετε οτι δουλευει καλα μου λεει .δεν μπορεσα να βρω ομως αλλους drivers να βαλω μονο αυτους που κατεβασαν τα 8αρια.:(

 

edit εισαι ωραιος ο vlc παιζει κανονικα ολους τους τυπους που δοκιμασα !αλλα τη κουφο ειναι να μην παιζουν με κανενα αλλο προγραμμα?αρα για να παιζει ο vlc δεν ειναι προβλημα των drivers τις ati?

 

Δοκίμασε drivers από windows 7.

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα και τα klite codec αλλα παλι τιποτα ρε γμτ.μαλλον φταινε η drivers απο την ati αλλα στις ρυθμισεις φαινετε οτι δουλευει καλα μου λεει .δεν μπορεσα να βρω ομως αλλους drivers να βαλω μονο αυτους που κατεβασαν τα 8αρια.:(

 

edit εισαι ωραιος ο vlc παιζει κανονικα ολους τους τυπους που δοκιμασα !αλλα τη κουφο ειναι να μην παιζουν με κανενα αλλο προγραμμα?αρα για να παιζει ο vlc δεν ειναι προβλημα των drivers τις ati?

 

Βλέπω έχουμε ακριβώς την ίδια κάρτα γραφικών απλά εμένα είναι hp. Όλα παίζουν κανονικά. Και σε ένα άλλο sony vaio μιας φίλης μου πάλι με τους τελευταίους drivers (windows 7 x64 αυτή) δεν έπαιζαν τα βίντεο, μόνο σε vlc. Τι codecs, τι drivers, τίποτα.

 

Αν θες, δοκίμασε να βάλεις αυτόν τον driver για win 8 x64

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω έχουμε ακριβώς την ίδια κάρτα γραφικών απλά εμένα είναι hp. Όλα παίζουν κανονικά. Και σε ένα άλλο sony vaio μιας φίλης μου πάλι με τους τελευταίους drivers (windows 7 x64 αυτή) δεν έπαιζαν τα βίντεο, μόνο σε vlc. Τι codecs, τι drivers, τίποτα.

 

Αν θες, δοκίμασε να βάλεις αυτόν τον driver για win 8 x64

τον εχω βαλει και μου γραφει οτι δεν ειναι δυνατη η ληψη του amd catalyst λογο ασυμβατοτητας υληκου.λογισμικου του υπολογιστη σας ....

αν δεις κατω απο κει που το κατεβαζουμε το συγκεκριμενο αρχειο απο την ati λεει οτι δεν ειναι συμβατο με 2-3 μαρκες laptop και ειναι και τα sony μεσα.

δεν μπορω να το καταλαβω τη παιζετε χτες ολοι μερα με αυτο παιδευομαι αλλα τιποτα ...μονο ο vlc τα παιζει κανενας αλλος .:O

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, τα δουλεύω εδώ και 5 μέρες σε Fujitsu Lifebook T900. Πραγματικά φοβερή αναβάθμιση, ιδιαίτερα για laptop με touch-screen. Τα πέρασα κατευθείαν πάνω από τα 7άρια και δούλεψαν σχεδόν άψογα... λέω σχεδόν γιατί χρειάστηκε να κάνω 2-3 εφαρμογές και drivers ξανά Install. Τολμώ να πώ πως είναι τα καλύτερα windows που έχω δουλέψει ως τώρα. Ιδικά όταν αυξηθούν οι εφαρμογές του store θα κάνουν τα πάντα πίο εύκολα και πιο γρήγορα.
Galaxy Note II Grey Titanium, Fujitsu Lifebook T900 Dual Digitizer
Link to comment
Share on other sites

Πηγα και εγω να κανω την αναβάθμιση και στο τέλος αφού έχω δηλώσει στοιχεία δικά μου και της κάρτας, παταω αγορά και μου λέει

δεν είναι δυνατή η επεξεργασία της παραγγελίας..

Έχει συμβεί σε κάποιον;

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχάριστο αυτό, αλλά στην ουσία άμα κάνεις αναβάθμιση δεν είναι σαν να το βάζεις σε άλλον υπολογιστή;

 

Λογικά κάπως θα φαίνεται ότι το συγκεκριμένο κλειδι έχει κάπως απενεργοποιηθει με το φορματ.Υποθετω...

 

Όταν εισάγεται ένα νέο υλικό στον υπολογιστή, η ενεργοποίηση των Windows χάνεται, αλλά ξαναενεργοποιούνται πολύ εύκολα. Για παράδειγμα, όταν είχα αναβαθμίσει τη μνήμη του υπολογιστή μου και τον άνοιξα, στην καρτέλα "Ενεργοποίηση" έλεγε πως τα Windows δεν είναι ενεργοποιημένα και πως θα έπρεπε να πατήσω στο συγκεκριμένο μήνυμα για ενεργοποιηθούν. Όταν το έκανα, εμφανίστηκε ένα παράθυρο που μου ενεργοποίησε τα Windows ηλεκτρονικά.

Όταν αγόρασα νέο σκληρό, και πάλι δεν μου δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα, αλλά η διαφορά με τη μνήμη ήταν πως μετά την επανεγκατάσταση των Windows, έπρεπε να τηλεφωνήσω στη Microsoft για να μου δώσει διάφορους αριθμούς ώστε να ενεργοποιηθούν, με άλλα λόγια, η ενεργοποίηση μέσω διαδικτύου στο νέο σκληρό απέτυχε, αλλά παρ'όλα αυτά, τα Windows ενεργοποιήθηκαν κανονικά.

 

και μένα με ενδιαφέρει το θέμα μεταφοράς κλειδιού, γιατί τώρα τα έχω στο laptop και κάποια στιγμή θέλω να τα περάσω στο desktop.

Αν κάποιος βρει σίγουρα τι ισχύει, ας μας πει.

 

Παλιά, το είχα κάνει με επιτυχία αυτό. Εγκατέστησα τα Windows Vista στο σταθερό μου και χρησιμοποίησα το κλειδί προϊόντος από υπολογιστή που είχε προεγκατεστημένη τη συγκεκριμένη έκδοση αλλά ήταν ανενεργή λόγω αναβάθμισης. Τώρα, δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο και στα 8, όποιος το κάνει, ας μας πει. :)

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα λοιπόν κι ενώ θεωρούσα πως έστρωσε για τα καλά το update σε 8 μου έκαναν ένα τρελό.. ενώ είχα τον Chrome σαν προεπιλεγμένο περιηγητή και μου άνοιγε σαν "πλακίδιο" και όχι μεταφέροντάς με στο παλιό desktop όπως συμβαίνει με τον Ιnternet Explorer που δεν είναι ο προεπιλεγμένος (έκλεινε δηλαδή τραβώντας το παράθυρο της εφαρμογής από πάνω προς το κάτω μέρος της οθόνης και όχι με το γνωστό "Χ"), ξαφνικά σε μία επαναφόρτωση μιας σελίδας μου τον άλλαξε και τον έκανε όπως και τον ΙΕ. Εντελώς ξαφνικά δηλαδή, με το που άνοιξα τον Chrome με μετάφερε στο παλιό desktop και απέκτησε πλέον το χαρακτηριστικό "Χ" επάνω δεξιά στο παράθυρο.. τσέκαρα, ήταν ακόμα ο προεπιλεγμένος περιηγητής. Απεγκατάσταση - επανεγκατάσταση, ορισμός και πάλι σαν προεπιλεγμένος.. επανεκκίνηση.. ξανά τα ίδια. Άλλαξε κάτι στον Chrome και δεν το πήρα χαμπάρι; Συμβαίνει και σε εσάς;:blink:

 

Εγω το chrome το δουλευω σαν κλασικο desktop εφαρμογη απο τη πρωτη μερα που το εγκατεστησα,δεν ηξερα οτι ειχε βγει και σαν metro application.

Για οσους εχουν θεματα με ηχο απο mkv,dts εγκαταστηστε το bsplayer οπου κατα την εγκατασταση σας βγαζει πινακακι για το κατεβασμα ολως των απαραιτητων codecs και καθαρισατε.

Εγω το προτιμω απο αλλα διοτι οτι αρχειο video του ριξω μου κανει αυτοματα αναζητηση υποτιτλων-τικαρουμε το αντιστοιχο πχ ελληνικα-εγκατασταση και καθαρισαμε παλι:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

και μένα με ενδιαφέρει το θέμα μεταφοράς κλειδιού, γιατί τώρα τα έχω στο laptop και κάποια στιγμή θέλω να τα περάσω στο desktop.

Αν κάποιος βρει σίγουρα τι ισχύει, ας μας πει.

Το κλειδί μπορεί να ισχύσει μόνο σ΄ένα συγκεκριμένο υπολογιστή.Nα φανταστείς ότι εγκατέστησα τα 8άρια σε imac μέσω boot camp.Όμως λόγω του γεγονότος ότι η apple δεν έχει βγάλει ακόμη drivers δεν είχα ήχο.Τα απεγκατέστησα και τα πέρασα σε virtual machine(Parallels) στον ίδιο υπολογιστή.Όλα καλά,αλλά λίγες ώρες μετά μου βγάζει μήνυμα ότι τα windows χρησιμοποιούν κλειδί που υπάρχουν σε άλλο υπολογιστή και πρέπει να αγοράσω καινούργιο κλειδί.Επικοινώνησα με την microsoft hellas και βάσει των αριθμών που τους έδωσα μου είπαν ότι όντως φαίνεται ότι το κλειδί χρησιμοποιείται σε άλλο υπολογιστή.Τους εξήγησα τι έγινε και μου είπαν ότι το virtual machine φαίνεται σαν άλλος υπολογιστής απ' αυτόν που πρωτοεγκατστάθηκε και δεν μπορεί να δοθεί καινούργιο κλειδί.Ξαναεγκατέστησα τα windows με τον πρώτο τρόπο και τα δέχθηκε κανονικά.Απλά τώρα περιμένω τους drivers της apple για να έχω ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Το κλειδί μπορεί να ισχύσει μόνο σ΄ένα συγκεκριμένο υπολογιστή.Nα φανταστείς ότι εγκατέστησα τα 8άρια σε imac μέσω boot camp.Όμως λόγω του γεγονότος ότι η apple δεν έχει βγάλει ακόμη drivers δεν είχα ήχο.Τα απεγκατέστησα και τα πέρασα σε virtual machine(Parallels) στον ίδιο υπολογιστή.Όλα καλά,αλλά λίγες ώρες μετά μου βγάζει μήνυμα ότι τα windows χρησιμοποιούν κλειδί που υπάρχουν σε άλλο υπολογιστή και πρέπει να αγοράσω καινούργιο κλειδί.Επικοινώνησα με την microsoft hellas και βάσει των αριθμών που τους έδωσα μου είπαν ότι όντως φαίνεται ότι το κλειδί χρησιμοποιείται σε άλλο υπολογιστή.Τους εξήγησα τι έγινε και μου είπαν ότι το virtual machine φαίνεται σαν άλλος υπολογιστής απ' αυτόν που πρωτοεγκατστάθηκε και δεν μπορεί να δοθεί καινούργιο κλειδί.Ξαναεγκατέστησα τα windows με τον πρώτο τρόπο και τα δέχθηκε κανονικά.Απλά τώρα περιμένω τους drivers της apple για να έχω ήχο.

 

Καθολου ηχο δεν εχεις?Με bootcamp 4 τουλαχιστον ηχο εχω

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καθολου ηχο δεν εχεις?Με bootcamp 4 τουλαχιστον ηχο εχω

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το γεγονός ότι έκανα την αναβάθμιση σε 8άρια από xp.Θα το ξαναδοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το chrome το δουλευω σαν κλασικο desktop εφαρμογη απο τη πρωτη μερα που το εγκατεστησα,δεν ηξερα οτι ειχε βγει και σαν metro application.

 

Κι όμως, με το που τον έκανα προεπιλεγμένο περιηγητή έγινε από μόνος του metro app, μέχρι προχτές που άλλαξε από μόνος του στο κλασσικό, όπως και παραμένει μέχρι σήμερα δηλαδή.. anyway, ζούμε και με αυτό.

 

Το άλλο τώρα που δεν ξέρω αν αναφέρθηκε νωρίτερα, όπως επίσης και το αν συμβαίνει και σε άλλους.. γιατί όταν κάνω δεξί κλικ με το ποντίκι σε μια εφαρμογή για παράδειγμα, στις "Ιδιότητες" κάτω κάτω έχει και το (3) δίπλα;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...