Jump to content

Έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύντροφό σας;


vampyre
 Κοινοποίηση

Εχετε απατήσει ποτέ τον/την συντροφό σας;  

360 members have voted

  1. 1. Εχετε απατήσει ποτέ τον/την συντροφό σας;

    • Ναι, όμως μόνο μία φορά συνέβη
      74
    • Ναι, εύκολα. Το κάνω συνέχεια και τη βρίσκω
      52
    • Οχι , ποτέ
      137
    • Οχι , αλλά έφτασα στο παρά πέντε
      67
    • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ
      30


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οταν μου ειχε τυχει πριν καιρο τοτε ειχα σχεση με μια κοπελα με την οποια ημασταν πολυ δεμενοι και δεν ειχαμε σχεδον κανενα προβλημα! Μαλιστα η κοπελα που μου την επεσε στα ισα ηταν και.......φιλη της δικιας μου!! Για να πω την αληθεια περασε φυσικα απο το μυαλο μου αλλα τελικα δεν εκανα τιποτα..... :whistle: ....
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

έχω καταλήξει στο συμπέρασμα (μετά από πολλά κέρατα) ότι η απιστία είναι κάτι που δεν αφορά άμεσα αυτόν που τη δέχεται. είναι κάτι που αφορά αυτόν που την κάνει. σε μια σχέση όλοι ξέρουν τι τους δίνει και τι δίνουν από τις αρχές. για τους άντρες είναι λίγο διαφορετικό. από την στιγμή που όλοι είναι ερωτευμένοι με την μάνα τους και απο τη στιγμή που μπορούν και απατούν την μάνα τους τότε μπορούν να απατήσουν και οποιαδήποτε άλλη....
Link to comment
Share on other sites

oxi ..prosopika den exo apathsei ton antra moy...de to metaniosa fysika..

sto parel8on eixa mia allh "sxesh"(o 8eos na thn kanei:p) to palikari fysika kai de kserei tipota(os tora)..oxi oti tou ta foresa alla den eixame kai sxesh..pianete h eimai a8oa?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (26 Νοέ. 2004 , 14:28)

 

oxi ..prosopika den exo apathsei ton antra moy...de to metaniosa fysika..

sto parel8on eixa mia allh "sxesh"(o 8eos na thn kanei:p) to palikari fysika kai de kserei tipota(os tora)..oxi oti tou ta foresa alla den eixame kai sxesh..pianete h eimai a8oa?

 

 

Στην πυρά...http://users.telenet.be/eforum/emoticons4u/mad/188.gif

ΜΟΙΧΑΛΙΔΑ!!! :p :p :p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (26 Νοέ. 2004 , 14:28)

 

oxi ..prosopika den exo apathsei ton antra moy...de to metaniosa fysika..

sto parel8on eixa mia allh "sxesh"(o 8eos na thn kanei:p) to palikari fysika kai de kserei tipota(os tora)..oxi oti tou ta foresa alla den eixame kai sxesh..pianete h eimai a8oa?

 

ΑΘΩΑ-ΑΘΩΑ!!!!!ομοφωνη αποφαση!!!!!και εγω μαζι σου!!!!σωστηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
στην πρώην έπρεπε να το κάνεις!τα χρειαζόταν και αυτή ;)

 

δεν θυμαμαι εαν σου ειχα απαντησει αλλα ιδου η απαντηση μου.....

 

 

Γιατι να πεσω στο επιπεδο της; ;) και στο κατω κατω τσατιστηκε ποιο πολυ επειδη ΔΕΝ το εκανα οταν της το ειπα

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αν και μικρος ακομα η γνωμη μου ειναι (κα το εχω εφαρμοσει) ειναι οτι αν καποιος αγαπισει πραγματικα δεν μπορει η δεν του παει ο νους να απατησει τον/την συντροφο .Γι αυτο επιλεγω την επιλογη 3 αν το αξιζει αλλιως αν δεν υπαρχει αληθηνη αγαπη τοτε επιλογη 1
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

1) Ναι, όμως μόνο μία φορά συνέβη.

2) Ναι, εύκολα. Το κάνω συνέχεια και τη βρίσκω.

 

Αυτά τα 2 πάνε μαζί. Αν το έχει κάνει 1 φορά, θέμα χρόνου είναι να γίνει και 2η :p

 

-------------

 

3) Οχι , ποτέ.

 

Ποτέ δεν είναι αργά :O

 

-------------

 

4) Οχι , αλλά έφτασα στο παρά πέντε.

 

Που σημαίνει ότι θα το κάνει και πέντε.

 

-------------

 

5) Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ.

 

Όταν το λέει αυτό κάποια, στο τέλος θα κάνει κλικ στην πρώτη επιλογή της δημοσκόπησης :shifty:

 

Αυτά... :p

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν ακόμα και σήμερα άνθρωποι που είναι πιστοί???

η απάντηση είναι ναι,όταν βαριέμαι και ζητάω κάτι άλλο.

αλλά μετά όταν γυρίσω σπίτι,θέλω να με περιμένει και να ζεσταίνει το κρεββάτι.

δεν το κάνω επίτηδες,αλλά ενδίδω συνέχεια στους πειρασμούς.δε μπορώ.

μετά νιώθω ενοχές επειδή δεν πήγα,και σκέφτομαι αν θα μου ξανατύχει τέτοιο κομμάτι ας πούμε(αν δεν απατήσω).

φυσικά απο την κοπέλα απαιτώ να είναι ακέραιη σαν βράχος,αλλά αυτό είναι άλλο θέμα....

δεν πιστεύω να με χαρακτηρίζετε σατράπη,απλά είμαι οπαδός της ιδέας του χαρεμιού.:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν και μικρος ακομα η γνωμη μου ειναι (κα το εχω εφαρμοσει) ειναι οτι αν καποιος αγαπισει πραγματικα δεν μπορει η δεν του παει ο νους να απατησει τον/την συντροφο .Γι αυτο επιλεγω την επιλογη 3 αν το αξιζει αλλιως αν δεν υπαρχει αληθηνη αγαπη τοτε επιλογη 1

Άμα μεγαλώσεις, θα εμπεδώσεις πλήρως το μεγάλο λαϊκό άσμα "Το νινί καράβι σέρνει" και τα υπόλοιπα θα πάνε περίπατο :lol:

 

Για να μιλήσω και λίγο σοβαρά. Το ξενοπήδημα δεν σημαίνει απαραίτητα ότι δεν αγαπάς την σύντροφό σου ή ότι δεν σε καλύπτει σεξουαλικά. Το ένα δεν αναιρεί το άλλο. Πάρτο σαν σωματική ανάγκη ;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Για να μιλήσω και λίγο σοβαρά. Το ξενοπήδημα δεν σημαίνει απαραίτητα ότι δεν αγαπάς την σύντροφό σου ή ότι δεν σε καλύπτει σεξουαλικά. Το ένα δεν αναιρεί το άλλο. Πάρτο σαν σωματική ανάγκη ;)

 

Nα ξεκαθαρισουμε όμως ότι αυτό ισχύει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για τους άντρες.

Προς αποφυγη παρεξηγήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Nα ξεκαθαρισουμε όμως ότι αυτό ισχύει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για τους άντρες.

Προς αποφυγη παρεξηγήσεων.

μόνο για τους άντρες ισχύει αυτό.

εννοείται

Link to comment
Share on other sites

μόνο για τους άντρες ισχύει αυτό.

εννοείται

Πως με πιάνεις! :lol:

 

Να σοβαρολογήσω και πάλι. Ο άντρας μπορεί να το κάνει χωρίς να το σκεφτεί πολύ πολύ και χωρίς να υπάρχει λόγος.

Όταν το κάνει η γυναίκα όμως, πιστεύω πως έχει λόγο και υπάρχει αιτία.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Άμα μεγαλώσεις, θα εμπεδώσεις πλήρως το μεγάλο λαϊκό άσμα "Το νινί καράβι σέρνει" και τα υπόλοιπα θα πάνε περίπατο

 

Για να μιλήσω και λίγο σοβαρά. Το ξενοπήδημα δεν σημαίνει απαραίτητα ότι δεν αγαπάς την σύντροφό σου ή ότι δεν σε καλύπτει σεξουαλικά. Το ένα δεν αναιρεί το άλλο. Πάρτο σαν σωματική ανάγκη

 

Για το πρωτο... :lol:

 

Για το δευτερο: Συμφωνω οτι δεν σημαινει οτι δεν σε καλυπτει σεξουαλικα, αλλα διαφωνω με τα αλλα δυο. Φυσικα και σημαινει οτι δεν αγαπας τη συντροφο σου, ή για να ειμαι περισσοτερο ακριβης ειτε δεν την αγαπας αρκετα ειτε δεν τη σεβεσαι. Εφοσον κανεις κατι που δεν ειναι μεσα στα λογικα και συμφωνημενα πλαισια μιας σχεσης (υποθετοντας οτι η σχεση δεν ειναι συμφωνημενα ελευθερη) και που ξερεις οτι ενδεχομενως θα πληγωσει τον αλλο, προφανως (για μενα τουλαχιστον) δεν ενδιαφερεσαι αρκετα για αυτον. Δεν γνωριζω αν εχεις παιδια ή οχι (δεν φαινεται η ηλικια σου οποτε δεν μπορω να μαντεψω) αλλα σκεψου αν θα κανες κατι απλα για την ηδονη/ διασκεδαση, που θα γνωριζες εκ των προτερων οτι θα πληγωνε τα παιδια σου! ;)

 

Ακομα, δεν μπορει να ειναι σωματικη αναγκη, δεδομενου του οτι αν ηταν μονο σωματικη αναγκη θα μπορουσες να την εκπληρωσεις με την κοπελα/γυναικα σου...ή και με αλλους τροπους! ;) :X Αν το θεσεις στη βαση οτι ειναι ψυχολογικη αναγκη των αντρων (η θεωρια οτι ο αντρας ειναι εκ φυσεως κυνηγος, κτλ) το σκεφτομαι παραπανω! :D

 

Να σοβαρολογήσω και πάλι. Ο άντρας μπορεί να το κάνει χωρίς να το σκεφτεί πολύ πολύ και χωρίς να υπάρχει λόγος.

Όταν το κάνει η γυναίκα όμως, πιστεύω πως έχει λόγο και υπάρχει αιτία.

 

Γιατι; :confused: Επειδη για τον αντρα μπορει να μην υπαρχει συναισθημα, ενω οι γυναικες βαζουν στο σεξ παντα μεσα και το συναισθημα; Αν ναι, τοτε, πιστεψε με, υπαρχουν (και τις γνωριζω! :p ) γυναικες που δεν το εχουν αυτο το χαρακτηριστικο. Αν οχι, τοτε μπορεις να μου εξηγησεις περαιτερω τι εννοεις; :)

 

Υ.Γ: Αν και ισως (:mad: ) φαινεται απο τα παραπανω, δεν εχω απατησει ποτε καμια κοπελα μου! ...Γιατρε μου ειμαι αρρωστος; :w00t:

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Αν το θεσεις στη βαση οτι ειναι ψυχολογικη αναγκη των αντρων (βασει της θεωριας του οτι ειναι κυνηγος, κτλ) το σκεφτομαι παραπανω!

Μπορείς να το πάρεις κι έτσι ;)

Προσωπικά εγώ νιώθω την ανάγκη να αλλάζω "παραστάσεις" όταν μπορώ :happy:

 

Αρχικό Μήνυμα από Aisopos

Να σοβαρολογήσω και πάλι. Ο άντρας μπορεί να το κάνει χωρίς να το σκεφτεί πολύ πολύ και χωρίς να υπάρχει λόγος.

Όταν το κάνει η γυναίκα όμως, πιστεύω πως έχει λόγο και υπάρχει αιτία.

 

Γιατι; Επειδη για τον αντρα μπορει να μην υπαρχει συναισθημα, ενω οι γυναικες βαζουν στο σεξ παντα μεσα και το συναισθημα; Αν ναι, τοτε, πιστεψε με, υπαρχουν (και τις γνωριζω! undefined ) γυναικες που δεν το εχουν αυτο το χαρακτηριστικο. Αν οχι, τοτε μπορεις ναμου εξηγησεις περαιτερω τι εννοεις;

Φυσικά δεν μπορούμε να μιλάμε για το σύνολο των γυναικών, όπως δεν μπορούμε να μιλάμε για το σύνολο των ανδρών.

Μιλάω για το μεγαλύτερο ποσοστό των γυναικών που εγώ θεωρώ πως σκέφτονται και ενεργούν έτσι.

 

Συμφωνω οτι δεν σημαινει οτι δεν σε καλυπτει σεξουαλικα, αλλα διαφωνω με τα αλλα δυο. Φυσικα και σημαινει οτι δεν αγαπας τη συντροφο σου, ή για να ειμαι περισσοτερο ακριβης ειτε δεν την αγαπας αρκετα ειτε δεν τη σεβεσαι.

Κοίταξε να δεις, θεωρώ ότι όταν μιλάμε για κέρατο, μιλάμε για περιστασιακές σχέσεις, ξεπέτες, ή όπως αλλιώς θες πες το. Αν μιλάμε για παράλληλες και σοβαρές σχέσεις αλλάζουν και τα δεδομένα.

Θα θεωρήσω λοιπόν ότι μιλάμε για περιστασιακές σχέσεις. Από κει και πέρα για μένα δεν ισχύει το αγαπάω λίγο ή λίγο περισσότερο. Ή αγαπάς κάποιον ή δεν τον αγαπάς. Κι όταν φτάνουμε σε σημείο ο σεβασμός να αντικαθιστά ή να υποκαθιστά την αγάπη, τότε κάπου υπάρχει πρόβλημα..

Για μένα δεν τίθεται θέμα σεβασμού όταν κερατώνω. Το πολύ πολύ να έχω τύψεις που θα μου περάσουν σύντομα.

 

Υ.Γ: Αν και ισως (undefined ) φαινεται απο τα παραπανω, δεν εχω απατησει ποτε καμια κοπελα μου! ...Γιατρε μου ειμαι αρρωστος;

Δικαιολογήσαι από το νεαρόν της ηλικίας σου. Σε 5-10 χρόνια θα αρχίσεις να αναθεωρείς κι εσύ κάποια πράγματα ;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το πάρεις κι έτσι ;)

Προσωπικά εγώ νιώθω την ανάγκη να αλλάζω "παραστάσεις" όταν μπορώ :happy:

 

Την ιδια αναγκη νιωθω και εγω. Απλα εγω οταν τη νιωσω, δεναπαταω την κοπελα μου, απλα τα χαλαω μαζι της και την ικανοποιω... :)

 

Φυσικά δεν μπορούμε να μιλάμε για το σύνολο των γυναικών, όπως δεν μπορούμε να μιλάμε για το σύνολο των ανδρών.

Μιλάω για το μεγαλύτερο ποσοστό των γυναικών που εγώ θεωρώ πως σκέφτονται και ενεργούν έτσι.

 

Το εθεσες σωστα. Εσυ το θεωρεις αυτο. Και πιθανολογω (χωρις να ξερω φυσικα και εγω) οτι αυτο ειναι επειδη εισαι αντρας και η συγκεκριμενη "θεωρια" σε βολευει...(για να το ξεκαθαρισω, δεν λεω οτι το πιστευεις για να εισαι οκ εσυ, αλλα οτι αν ησουν γυναικα πιθανως να ειχες διαφορετικη αποψη)

 

Κοίταξε να δεις, θεωρώ ότι όταν μιλάμε για κέρατο, μιλάμε για περιστασιακές σχέσεις, ξεπέτες, ή όπως αλλιώς θες πες το. Αν μιλάμε για παράλληλες και σοβαρές σχέσεις αλλάζουν και τα δεδομένα.

Θα θεωρήσω λοιπόν ότι μιλάμε για περιστασιακές σχέσεις. Από κει και πέρα για μένα δεν ισχύει το αγαπάω λίγο ή λίγο περισσότερο. Ή αγαπάς κάποιον ή δεν τον αγαπάς. Κι όταν φτάνουμε σε σημείο ο σεβασμός να αντικαθιστά ή να υποκαθιστά την αγάπη, τότε κάπου υπάρχει πρόβλημα..

Για μένα δεν τίθεται θέμα σεβασμού όταν κερατώνω. Το πολύ πολύ να έχω τύψεις που θα μου περάσουν σύντομα.

 

Μα αν μιλαμε για περιστασιακες σχεσεις και ξεπετες, τα περι αγαπης δεν παυουν a priori να ισχυουν; :O Εγω, για να ειμαι ειλικρινης θεωρησα οτι μιλουσαμε για σοβαρες σχεσεις. Αν η σχεση ειναι περιστασιακη, καθαρα σεξουαλικη, ελευθερη, κτλ, τοτε ναι, δεν το βρισκω και τραγικο να ψαξεις και αλλου για ικανοποιηση. Εσυ ανεφερες, ομως, για αγαπη, οποτε υπεθεσα οτι μιλαμε για μακροχρονια σχεση. :cool:

 

Εχεις δικιο περι του "πολυ/λιγη αγαπη". My mistake! Οσο για το αλλο που αναφερεις, δεν ειπα οτι το ενα υποκαθιστα το αλλο, απλα οτι το προβλημα εγκειται στο ενα ή στο αλλο, ή και στα δυο (θεωρω οτι με την αγαπη επερχεται αναγκαστικα και ο σεβασμος προς τον αλλο) Θεμα σεβασμου τιθεται κατ εμε, επειδη (υποθετω) λες ψεμματα στον αλλον, αθετεις τη "συμφωνια" που εχετε κανει, και βαζεις την αγαπη που (λες οτι ) εχεις για αυτον, πιο κατω απο την ικανοποιηση μιας ψυχοσωματικης - οπως θες το παιρνεις - αναγκης. (Εν προκειμενω μιλαω για σοβαρη σχεση, ετσι; )

 

Δικαιολογήσαι από το νεαρόν της ηλικίας σου. Σε 5-10 χρόνια θα αρχίσεις να αναθεωρείς κι εσύ κάποια πράγματα ;)

 

I hope not! :eek: :scared: :) (Παρεμπιπτοντως, τι θεωρεις οτι θα μου προκαλεσει αυτην την αλλαγη αποψεων στα επομενα χρονια; :confused:)

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Μα αν μιλαμε για περιστασιακες σχεσεις και ξεπετες, τα περι αγαπης δεν παυουν a priori να ισχυουν; :O Εγω, για να ειμαι ειλικρινης θεωρησα οτι μιλουσαμε για σοβαρες σχεσεις. Αν η σχεση ειναι περιστασιακη, καθαρα σεξουαλικη, ελευθερη, κτλ, τοτε ναι, δεν το βρισκω και τραγικο να ψαξεις και αλλου για ικανοποιηση. Εσυ ανεφερες, ομως, για αγαπη, οποτε υπεθεσα οτι μιλαμε για μακροχρονια σχεση. :cool

Όταν μιλάω για ξεπέτα φυσικά και δεν αναφέρομαι στην μόνιμη σύντροφο, αλλά στο τρίτο πρόσωπο.

 

I hope not! :eek: :scared: :) (Παρεμπιπτοντως, τι θεωρεις οτι θα μου προκαλεσει αυτην την αλλαγη αποψεων στα επομενα χρονια; :confused:)

Οι περισσότερες εμπειρίες.. ;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Όταν μιλάω για ξεπέτα φυσικά και δεν αναφέρομαι στην μόνιμη σύντροφο, αλλά στο τρίτο πρόσωπο.

 

Α οκ! Τοτε επανερχομαι και σε ρωταω γιατι δεν ισχυει το παρακατω:

 

Εφοσον κανεις κατι που δεν ειναι μεσα στα λογικα και συμφωνημενα πλαισια μιας σχεσης (υποθετοντας οτι η σχεση δεν ειναι συμφωνημενα ελευθερη) και που ξερεις οτι ενδεχομενως θα πληγωσει τον αλλο, προφανως (για μενα τουλαχιστον) δεν ενδιαφερεσαι αρκετα για αυτον. Δεν γνωριζω αν εχεις παιδια ή οχι (δεν φαινεται η ηλικια σου οποτε δεν μπορω να μαντεψω) αλλα σκεψου αν θα κανες κατι απλα για την ηδονη/ διασκεδαση, που θα γνωριζες εκ των προτερων οτι θα πληγωνε τα παιδια σου! ;)

 

Πως γινεται να κανεις αυτο το πραγμα στην μονιμη συντροφο σου και να την αγαπας παραλληλα; :confused: :)

 

 

Οι περισσότερες εμπειρίες.. ;)

 

Ναι, αλλα εχει σημασια ο αριθμος των σχεσεων που εχω κανει, ή η σοβαροτητα τους και τα αισθηματα μου σε αυτες; ;) Απο τις δευτερες δεν μου δινεται η δυνατοτητα να διαμορφωσω αποψη; (το κατα ποσο δηλαδη μπορεις να εισαι σε μια μονιμη σχεση πιστος στο συντροφο σου;)

 

Υ.Γ: Κανουμε "chat" ή μου φαινεται; :O :p

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να κανεις αυτο το πραγμα στην μονιμη συντροφο σου και να την αγαπας παραλληλα; :confused: :)

Η απάντηση είναι απλή(μιλάω για τον εαυτό μου πάντα). Ενεργεί και σκέφτεται το κάτω κεφάλι το οποίο δεν έχει συναισθήματα.

Στην τελική δεν κάνω και κανένα έγκλημα :)

 

Ναι, αλλα εχει σημασια ο αριθμος των σχεσεων που εχω κανει, ή η σοβαροτητα τους και τα αισθηματα μου σε αυτες; ;) Απο τις δευτερες δεν μου δινεται η δυνατοτητα να διαμορφωσω αποψη; (το κατα ποσο δηλαδη μπορεις να εισαι σε μια μονιμη σχεση πιστος στο συντροφο σου;)

Θα έλεγα όλα αυτά μαζί.. :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εγώ νιώθω την ανάγκη να αλλάζω "παραστάσεις" όταν μπορώ :happy:

 

:lol: :lol: (δεν άντεξα να μην το σχολιάσω:p ) http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/a046.gif

Link to comment
Share on other sites

paidia den anteksa na mhn diavasw to thema parolou pou eimai mikros[sto mati megalos sto krevati.etsi den lene??]..ti einai auta re paidia 37% apataei ton suntrofo ths h thn suntrofo tou??ena parapanw logos na meinw ergenhs forever!!na exw polles kai xwris tupseis!!!:D :D :D :D...a kai kati allo. shmasia exei oti thn/ton apatate pou ton/thn apatate to auxaristiestai kiolas h meta apo kapoio kairo to varieste???
perasa xhmiko mhxaniko patras..e re gledia..patra s erxomai..
Link to comment
Share on other sites

Ναι, με την αδελφή της. :(

emeines toulaxiston pistos sthn oikogeneia... :):p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...