Jump to content

Tapatalk στο myphone.gr: Πρόσβαση στο forum μέσω κινητού


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια χαρά πιστεύω μπορεί κάποιος να κάνει κάποια πράγματα μέσω tapatalk... από εκεί και πέρα για πλήρη πλήρη έλεγχο και πρόσβαση PC/Mac... είναι απλό πιστεύω...
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι το tapatalk...ολα τα φορουμ σε μια εφαρμογη....το μονο που με χαλαει λιγο ειναι το widget....

 

Sent from my iphone 4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

τελικα γιατι δε βλεπουμε τη σελιδα αγγελιων μεσω tapatalk;

ξερει κανεις;

 

Γιατί δεν θέλουμε. Προτιμάμε να μπαίνετε από το PC :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν θέλουμε. Προτιμάμε να μπαίνετε από το PC :)

 

οκ

νόμιζα ότι μόνο σε εμένα συνέβαινε.

να θεωρησω ότι είναι για λόγους ασφαλείας;

Link to comment
Share on other sites

Χαζή ερώτηση incoming:

 

Υπάρχει περίπτωση να υπάρχει δωρεάν εκδοσή του tapatalk για iOS ?

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

οκ

νόμιζα ότι μόνο σε εμένα συνέβαινε.

να θεωρησω ότι είναι για λόγους ασφαλείας;

 

Ακριβώς.

 

Χαζή ερώτηση incoming:

 

Υπάρχει περίπτωση να υπάρχει δωρεάν εκδοσή του tapatalk για iOS ?

 

Δεν μας απασχολεί η χρήση άλλων εφαρμογών, με τον ερχομό της mobile έκδοσης του site.

 

ΜΗ ρωτήσετε το πότε θα έρθει. Θα έρθει όμως...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Για καμμία συσκευή δεν είναι δωρεάν, αλλά κατα την προσωπική μου άποψη τα αξίζει τα λεφτά του. :)

Νομίζω όμως οτι για ΝΟΚΙΑ ειναι δωρεάν και υποστηρίζει και 3rd & 5th!

Λάθος στο Samsung apps είναι δωρεάν!

 

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω το μονο προβλημα που εχω ειναι οτι μερικες φορες ενω υπαρχουν νεα posts η σελιδα δεν ανανεωνεται!

δεν ξερω αν συμβαινει και σε αλλους αυτο!

πχ ποσταρω κατι μετα απο μενα γραφει καποιος αλλος μπαινω και η σελιδα ειναι ακομη στο δικο μου post!

πρεπει να κανω refresh για να παρει μπροστα! αλλα και παλι τις περισσοτερες φορες βγαζει το θεμα με την απαντηση σαν να ειναι ηδη "διαβασμενο" απο μενα ενω δεν ειναι!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Με την τελευτεα εκδοση του tapatalk στο android δεν εμφανιζει την υπογραφη...σε αλλα φορουμ που δοκιμασα δεν υπαρχει καποιο προβλημα αρα λογικα ειναι θεμα του myphone η κανω κατι λαθος εγω...

 

edit:και απο τι φανηκε ουτε απο το iphone την εμφανιζει....

Edited by parafron4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευτεα εκδοση του tapatalk στο android δεν εμφανιζει την υπογραφη...σε αλλα φορουμ που δοκιμασα δεν υπαρχει καποιο προβλημα αρα λογικα ειναι θεμα του myphone η κανω κατι λαθος εγω...

 

edit:και απο τι φανηκε ουτε απο το iphone την εμφανιζει....

 

Απ'ότι φαίνεται αυτό παρουσιάστηκε σε κάποιες συσκευές. Εγώ δεν είχα πρόβλημα με καμία έκδοση του tapatalk στην υπογραφή...

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

οσο και αν εψαξα δεν μπορεσα να βρω ακρη.....δεν φαινετε η υπογραφη ουτε οταν μπαινω απο το s2 ουτε απο το iphone4...

και αυτο συμβαινει μονο με το myphone...

δεν ειναι κατι σημαντικο αλλα ειναι πολυ περιεργο κ εχω κολλησει και θελω να δω γιατι το κανει

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είναι, όντως, εξαιρετική και θα ήθελα να συνεχίσει να υποστηρίζεται σωστά από εδώ γιατί είναι εξαιρετικά βολικό. Εγώ το προτιμώ από τα mobile sites.

 

Αυτό με την υπογραφή, να πω, ότι ενώ εγώ δεν είχα πρόβλημα, μετά από clean install της εφαρμογής (flashάρισμα rom) στο Desire, δεν εμφανίζει υπογραφή. Δεν φταίει η έκδοση της εφαρμογής γιατί στο xperia που δεν έχω κάνει απλά τα updates μου την εμφανίζει κανονικά. Κι εμένα μου το κάνει μόνο στο myphone. Αλλού και με το Desire δεν έχω πρόβλημα. Κρίμα, γιατί είναι πολύ χρήσιμο να φαίνεται ότι είσαι στο κινητό.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Tελεια εφαρμογη!Μου την ειπε ενας φιλος και την εβαλα αμεσως..Χωρις κοπο μπαινεις και διαβαζεις ολα τα νεα του αγαπημενου σου forum!Εξαιρετικη...
Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει καποιο θεμα με το tapatalk..?παω να ανεβασω φωτπγραφια απο εκει σε full size και δεν ανεβαζει..κατι λεει για τον τυπο αρχειου
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Η υπογραφή "Sent from my ALCATEL one touch 890D using tapatalk" πώς μπαίνει;

Εχω περάσει τις ρυθμίσεις και δεν μπαίνει.

 

Έχει θέμα με το Myphone. Αν έχεις κάνει τις ρυθμίσεις και πάς να κάνεις reply σε άλλο forum θα δεις ότι μπαίνει. Μετά το τελευταία Update του tapatalk δεν εμφανίζεται σε πολύ κόσμο.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα ότι μπαίνει σε άλλο φόρουμ (phpbb2). Γι' αυτό παραξενεύομαι.

 

Το ιδιο προβλημα εχω κ εγω με το myphone με 4 διαφορετικες συσκευες...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα δεν εμφανίζεται η υπογραφή του tapatalk.

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Την δουλεια του την κανει παντως μια χαρα είτε μπαίνει υπογραφή είτε όχι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Την δουλεια του την κανει παντως μια χαρα είτε μπαίνει υπογραφή είτε όχι.

 

Ναι δεν διαφωνώ μια χαρα την κάνει την δουλειά του ..αλλα για το "****το" που λένε θα ήθελα να μπαίνει η υπογραφή μου κάτω απο κάθε πόστ που κάνω μέσω του. tapatalk!!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου εμφανίζει την υπογραφή και μόλις το αγόρασα.
Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Motorola L7, Sony Ericsson W810i, Nokia 6680, Nokia 3120 classic, Nokia E71, Nokia C5-03, Nokia N900, Samsung Galaxy S, Google Nexus S, HTC 8S, Nokia N9, Moto G 2nd, Moto X 2nd, OnePlus X, Nexus 6, Redmi Note 5, Mi8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...