Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αμαν ρε παιδιά, πώς γρατζουνιέται έτσι αυτό το πράγμα!!

Μόλις το έβγαλα από το κουτί του , του έβαλα το μπαμπεράκι της άπλ και σήμερα που το έβγαλα για να το σκουπίσω, είδα μια (πολύ μικρή βέβαια) γρατζουνιά στο μεταλλικό κομμάτι.!:mad::mad: Μα είναι δυνατόν!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αμαν ρε παιδιά, πώς γρατζουνιέται έτσι αυτό το πράγμα!!

Μόλις το έβγαλα από το κουτί του , του έβαλα το μπαμπεράκι της άπλ και σήμερα που το έβγαλα για να το σκουπίσω, είδα μια (πολύ μικρή βέβαια) γρατζουνιά στο μεταλλικό κομμάτι.!:mad::mad: Μα είναι δυνατόν!!

 

:worry: αληθεια? με τρομαζεις! δεν τα παω καλα με γρατζουνιες! εγω απο την πρωτη μερα το βαζω σε θηκη που κουμπωνει (σαν τσεπη δηλαδη)... τωρα θα μου πεις, χαιρεσαι το κινητο αφου δε το βλεπεις καν? οχι δεν το χαιρομαι τοσο:cry: αλλα απο το να χαρακωθει πουθενα...:cry:

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

:worry: αληθεια? με τρομαζεις! δεν τα παω καλα με γρατζουνιες! εγω απο την πρωτη μερα το βαζω σε θηκη που κουμπωνει (σαν τσεπη δηλαδη)... τωρα θα μου πεις, χαιρεσαι το κινητο αφου δε το βλεπεις καν? οχι δεν το χαιρομαι τοσο:cry: αλλα απο το να χαρακωθει πουθενα...:cry:

Τι να σου πώ Ειρήνη...μου φαίνεται πολύ κουφό αυτό που έγινε.

Υπάρχει περίπτωση να ήταν έτσι από το εργοστάσιο. Φαίνεται μόνο από κατάλληλη γωνία η γρατζουνιά, γιατί το μέταλλο γυαλίζει και την κρύβει. Πολύ μικρή είναι , αλλά πώς μπορεί να έγινε, αφού από το κουτί μπήκε κατευθείαν στην θήκη του...:blink:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πώ Ειρήνη...μου φαίνεται πολύ κουφό αυτό που έγινε.

Υπάρχει περίπτωση να ήταν έτσι από το εργοστάσιο. Φαίνεται μόνο από κατάλληλη γωνία η γρατζουνιά, γιατί το μέταλλο γυαλίζει και την κρύβει. Πολύ μικρή είναι , αλλά πώς μπορεί να έγινε, αφού από το κουτί μπήκε κατευθείαν στην θήκη του...:blink:

 

Το Bumper φίλε μου κάνει γρατσουνιές δυστυχώς! εμένα μου έχει κάνει στο κουμπί για το αθόρυβο εκεί που εφάπτεται 2 γερές! έχει γλιτώσει βέβαια από πάρα πολλές άλλες γρατσουνιές που θα μπορούσαν να έχουν γίνει αλλά δυστυχώς δεν αποφεύγονται τελείως οι άτιμες!

Link to comment
Share on other sites

Το Bumper φίλε μου κάνει γρατσουνιές δυστυχώς! εμένα μου έχει κάνει στο κουμπί για το αθόρυβο εκεί που εφάπτεται 2 γερές! έχει γλιτώσει βέβαια από πάρα πολλές άλλες γρατσουνιές που θα μπορούσαν να έχουν γίνει αλλά δυστυχώς δεν αποφεύγονται τελείως οι άτιμες!

Χμ, πίστευα ότι ένα προιόν της άπλ θα ήταν καλύτερα μελετημένο...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε παιδιά, πώς γρατζουνιέται έτσι αυτό το πράγμα!!

Μόλις το έβγαλα από το κουτί του , του έβαλα το μπαμπεράκι της άπλ και σήμερα που το έβγαλα για να το σκουπίσω, είδα μια (πολύ μικρή βέβαια) γρατζουνιά στο μεταλλικό κομμάτι.!:mad::mad: Μα είναι δυνατόν!!

 

Απο το bumper ειναι Γιαννη. Μονο θηκη τυπου flip type σε iphone 4, με επενδυση καλη εσωτερικα (οπως τη melkco που χρησιμοποιουσα σε ολα τα 4αρια που ειχα κατα καιρους).

Καλως η κακως, αυτο ειναι το τιμημα του μεταλλου...

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε παιδιά, πώς γρατζουνιέται έτσι αυτό το πράγμα!!

Μόλις το έβγαλα από το κουτί του , του έβαλα το μπαμπεράκι........

Mε εβαλες και το εψαξα και εγω:D

Θα σε χαλασω αλλα μετα απο 9-10 μηνες με την ιδια θηκη που εχεις ανετα το

πουλαω για καινουργιο, δεν υπαρχει το παραμικρο(εκτος απο μπιχλα στο mute και στο connector):lol:

Μαλλον θα ειχε καποιον ΚΟΚΚΟ σκονης εσωτερικα η θηκη και στο χαραξε...δυστυχως!

Link to comment
Share on other sites

Mε εβαλες και το εψαξα και εγω:D

Θα σε χαλασω αλλα μετα απο 9-10 μηνες με την ιδια θηκη που εχεις ανετα το

πουλαω για καινουργιο, δεν υπαρχει το παραμικρο(εκτος απο μπιχλα στο mute και στο connector):lol:

Μαλλον θα ειχε καποιον ΚΟΚΚΟ σκονης εσωτερικα η θηκη και στο χαραξε...δυστυχως!

 

Ναι, εννοειται πως κατι "παγιδευτηκε" αναμεσα και προκαλεσε τη ζημια. Αλλιως δεν υπαρχει περιπτωση να χαραχθει αυτο το υλικο...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εννοειται πως κατι "παγιδευτηκε" αναμεσα και προκαλεσε τη ζημια. Αλλιως δεν υπαρχει περιπτωση να χαραχθει αυτο το υλικο...

Εγώ νομίζω ότι παγιδεύτηκε λίγος αέρας, γι αυτό έγινε η γρατζουνιά:lol::lol:

Τέλος πάντων, είναι τόσο μικρή που δεν φαίνεται αν δεν ξέρεις που είναι...:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μη σε πάρω κ στο λαιμό μου, αλλα εγώ θα έκανα ένα hard reset για αρχή..

 

Προσοχή στο το λέμε Ειρηνη :!:

Το Hard reset για το μηλο,είναι μια πολυ παρεξηγημένη έκφραση παιδιά!

Στα wm είχαμε hard reset,στο iPhone απλά reboot! Μην μπερδευετε τα πράγματα προτείνοντας hard reset σε iPhone users! Μπορει να μπερδευτεί κ να κάνει restore!!

 

Μια απλή επανεκινηση της συσκευής χρειαζεται,μια φορα την βδομάδα έτσι για το γμτο ;)

Δεν νομιζω να χάλασε κανέναν κάνοντας το αυτο προληπτικά ;)

 

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στο το λέμε Ειρηνη :!:

Το Hard reset για το μηλο,είναι μια πολυ παρεξηγημένη έκφραση παιδιά!

Στα wm είχαμε hard reset,στο iPhone απλά reboot! Μην μπερδευετε τα πράγματα προτείνοντας hard reset σε iPhone users! Μπορει να μπερδευτεί κ να κάνει restore!!

 

Μια απλή επανεκινηση της συσκευής χρειαζεται,μια φορα την βδομάδα έτσι για το γμτο ;)

Δεν νομιζω να χάλασε κανέναν κάνοντας το αυτο προληπτικά ;)

 

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

Και πιο συχνά δεν βλάπτει..

Πάντως, λέγοντας hard reset και εμένα στο restore πάει το μυαλό μου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Mε εβαλες και το εψαξα και εγω:D

Θα σε χαλασω αλλα μετα απο 9-10 μηνες με την ιδια θηκη που εχεις ανετα το

πουλαω για καινουργιο, δεν υπαρχει το παραμικρο(εκτος απο μπιχλα στο mute και στο connector):lol:

Μαλλον θα ειχε καποιον ΚΟΚΚΟ σκονης εσωτερικα η θηκη και στο χαραξε...δυστυχως!

 

Έτσι ακριβώς φίλε μου! Δεν χαράζει κανένα γνήσιο μπαμπερ !

Εγω δεν έχω κανένα σημάδι σε κανένα τηλ μου απο θήκη! Απλά που κ που το βγάζω να καθαρίζω τυχόν σκόνη που μαζεύεται ανάμεσα στην θήκη κ το τηλ κ μπορει να κάνει κάποια γρατζουνια!

Δεν χαραζουν οι θήκες,αλλα οι κάτοχοι κ η χρήση που τους κάνουν;)

 

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι παγιδεύτηκε λίγος αέρας, γι αυτό έγινε η γρατζουνιά:lol::lol:

Τέλος πάντων, είναι τόσο μικρή που δεν φαίνεται αν δεν ξέρεις που είναι...:O

 

Πετα το bumper και παρε μια σοβαρη θηκη θα ελεγα εγω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πετα το bumper και παρε μια σοβαρη θηκη θα ελεγα εγω :lol:

Καλά, αυτό πες ότι έγινε ήδη:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς φίλε μου! Δεν χαράζει κανένα γνήσιο μπαμπερ !

/QUOTE]

 

φυσικά και χαράζει! το κινητό το προσέχω σαν τα μάτια μου και προφανώς και η γρατζουνιά δεν έγινε από κόκκους σκόνης και διάφορα τέτοια μιας και είναι πάντα πεντακάθαρο! και με το γνήσιο bumper της apple! (ανάλογες γρατζουνιές έχουν από το bumper και άλλοι γνωστοί μου) τώρα για να το λες αυτό ή δεν το έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ το bumper ή είχες την μαγική τύχη να σου χαρίσουν την μοναδική συσκευή που το μέταλλο της δεν χαράζεται! :p

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στο το λέμε Ειρηνη :!:

Το Hard reset για το μηλο,είναι μια πολυ παρεξηγημένη έκφραση παιδιά!

Στα wm είχαμε hard reset,στο iPhone απλά reboot! Μην μπερδευετε τα πράγματα προτείνοντας hard reset σε iPhone users! Μπορει να μπερδευτεί κ να κάνει restore!!

 

Μια απλή επανεκινηση της συσκευής χρειαζεται,μια φορα την βδομάδα έτσι για το γμτο ;)

Δεν νομιζω να χάλασε κανέναν κάνοντας το αυτο προληπτικά ;)

 

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

 

Μα, δεν εννοούσα το restore. Πατώντας ταυτόχρονα home button και sleep button hard reset δεν κάνουμε; Η οποία διαδικασία δεν θέτει σε κίνδυνο τα αρχεία και το στήσιμο της συσκευής! Απλά σταματά την τροφοδοσία ρεύματος απο τη μπαταρία στη συσκευή. Κάτι σαν την αφαίρεση μπαταρίας σε όλες τις άλλες. Τόσο λάθος έχω; Απο εποχής iPod touch που έχω εδώ και 5 χρόνια ίσχυε αυτο. Νομίζω ακόμα... :confused: άλλωστε το hard reset στα wm, είναι αντίστοιχο του restore στα μήλα. Δεν πρότεινα κάτι τέτοιο! :)

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς φίλε μου! Δεν χαράζει κανένα γνήσιο μπαμπερ !

/QUOTE]

 

φυσικά και χαράζει! το κινητό το προσέχω σαν τα μάτια μου και προφανώς και η γρατζουνιά δεν έγινε από κόκκους σκόνης και διάφορα τέτοια μιας και είναι πάντα πεντακάθαρο! και με το γνήσιο bumper της apple! (ανάλογες γρατζουνιές έχουν από το bumper και άλλοι γνωστοί μου) τώρα για να το λες αυτό ή δεν το έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ το bumper ή είχες την μαγική τύχη να σου χαρίσουν την μοναδική συσκευή που το μέταλλο της δεν χαράζεται! :p

 

Εγω πάντως απο τότε που ξεφορτωθηκα τη θήκη άρχισα να χαίρομαι το κινητο!

Link to comment
Share on other sites

 

Εγω πάντως απο τότε που ξεφορτωθηκα τη θήκη άρχισα να χαίρομαι το κινητο!

 

Συμφωνώ μαζί σου. Είμαι έτοιμος να κερδίσω λιγότερα χρήματα κατά την πωλησή του, αν το iPhone 5 είναι τρομερά καλύτερο, παρά να υποφέρω ψυχολογικά με κάθε γρατσουνιά. Δε θα με ζήσει αυτό. Γιατί μόνο "αυτό" παραμένει να είναι όσο αξιόλογο εργαλείο και αν είναι.

Link to comment
Share on other sites

Μα, δεν εννοούσα το restore. Πατώντας ταυτόχρονα home button και sleep button hard reset δεν κάνουμε; Η οποία διαδικασία δεν θέτει σε κίνδυνο τα αρχεία και το στήσιμο της συσκευής! Απλά σταματά την τροφοδοσία ρεύματος απο τη μπαταρία στη συσκευή. Κάτι σαν την αφαίρεση μπαταρίας σε όλες τις άλλες. Τόσο λάθος έχω; Απο εποχής iPod touch που έχω εδώ και 5 χρόνια ίσχυε αυτο. Νομίζω ακόμα... :confused: άλλωστε το hard reset στα wm, είναι αντίστοιχο του restore στα μήλα. Δεν πρότεινα κάτι τέτοιο! :)

 

Απαράδεκτη :p

Καμία σχέση δεσποινις μας :)

Είναι reboot κ ΤΠΤ άλλο ! Ακολουθεί την ηλίθια πολιτική της apple, ο όρος που χρησιμοποιούν όλοι οι apple boys,"hard reset" ενοωντας την απλή "επανεκινηση"

 

Αν είχαν wm συσκευη πριν,μόνο στο άκουσμα hard reset θα έτρεχαν μακριά πανικοβλημενοι :p

 

Συμφωνώ μαζί σου. Είμαι έτοιμος να κερδίσω λιγότερα χρήματα κατά την πωλησή του, αν το iPhone 5 είναι τρομερά καλύτερο, παρά να υποφέρω ψυχολογικά με κάθε γρατσουνιά. Δε θα με ζήσει αυτό. Γιατί μόνο "αυτό" παραμένει να είναι όσο αξιόλογο εργαλείο και αν είναι.

 

Εγω επενδυω κάθε φορα πάνω απο 300€ σε κάθε iPhone μου σε θήκες κ καλυματα! Κ αυτο για να πάρει ο αγοραστής που θα το δώσω,ένα ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ τηλέφωνο!

Αλλα Όσο πιο προστατευμένο είναι τόσο πιο καλα αισθάνομαι Εγω! Δεν αντέχω το παραμικρό σημάδι σε συσκευές μου! Το παραμικρό !!!

 

 

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτη :p

Καμία σχέση δεσποινις μας :)

Είναι reboot κ ΤΠΤ άλλο ! Ακολουθεί την ηλίθια πολιτική της apple, ο όρος που χρησιμοποιούν όλοι οι apple boys,"hard reset" ενοωντας την απλή "επανεκινηση"

 

Αν είχαν wm συσκευη πριν,μόνο στο άκουσμα hard reset θα έτρεχαν μακριά πανικοβλημενοι :p

 

Εγω επενδυω κάθε φορα πάνω απο 300€ σε κάθε iPhone μου σε θήκες κ καλυματα! Κ αυτο για να πάρει ο αγοραστής που θα το δώσω,ένα ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ τηλέφωνο!

Αλλα Όσο πιο προστατευμένο είναι τόσο πιο καλα αισθάνομαι Εγω! Δεν αντέχω το παραμικρό σημάδι σε συσκευές μου! Το παραμικρό !!!

 

 

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

 

Τότε εγώ διαβασμενη στο μάθημα μου! Αν έτσι το ονομάζει η κυρία μηλιά, δε φταίω εγώ! :p Κι εγώ ψάχνοντας τόσα χρόνια (για το iPod κυρίως) μέσα απο reviews, how to, και videos το έμαθα! Πράγματι ως κάτοχος wm, by far καμία σχέση! Ελπίζω να μην μπέρδεψα το φίλο παραπάνω! Δεν εννοούσα restore σε καμία περίπτωση. Χρησιμοποίησα απλώς τον όρο που χρησιμοποιεί για τη διαδικασία αυτή, η apple! :D

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτη :p

Καμία σχέση δεσποινις μας :)

Είναι reboot κ ΤΠΤ άλλο ! Ακολουθεί την ηλίθια πολιτική της apple, ο όρος που χρησιμοποιούν όλοι οι apple boys,"hard reset" ενοωντας την απλή "επανεκινηση"

 

Αν είχαν wm συσκευη πριν,μόνο στο άκουσμα hard reset θα έτρεχαν μακριά πανικοβλημενοι :p

 

Εγω επενδυω κάθε φορα πάνω απο 300€ σε κάθε iPhone μου σε θήκες κ καλυματα! Κ αυτο για να πάρει ο αγοραστής που θα το δώσω,ένα ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ τηλέφωνο!

Αλλα Όσο πιο προστατευμένο είναι τόσο πιο καλα αισθάνομαι Εγω! Δεν αντέχω το παραμικρό σημάδι σε συσκευές μου! Το παραμικρό !!!

 

 

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

 

Εγω θα το χαρίσω όταν έρθει η ώρα του οπότε δεν με απασχολεί κάτι τέτοιο! Πάντως το έχω σε παρα πολυ κατάσταση ακόμα κι ετσι! Ασε που τωρα επιτέλους χαίρομαι κ την εμφάνιση του!

Link to comment
Share on other sites

Εγω επενδυω κάθε φορα πάνω απο 300€ σε κάθε iPhone μου σε θήκες κ καλυματα! Κ αυτο για να πάρει ο αγοραστής που θα το δώσω,ένα ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ τηλέφωνο!

Αλλα Όσο πιο προστατευμένο είναι τόσο πιο καλα αισθάνομαι Εγω! Δεν αντέχω το παραμικρό σημάδι σε συσκευές μου! Το παραμικρό !!!

 

 

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

 

Δημητρη, δεν με ενδιαφερει η μεταπωληση. Συνηθως δεν πουλαω τις παλιες μου συσκευες. Θελω να τις διατηρω σε αριστη κατασταση για δικη μου ευχαριστηση.

Το bumper πραγματι ειχε σκονη απο μεσα, ισως φταιει αυτο.

Παντως η ζημια ειναι αμελητεα σε καθε περιπτωση...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως απο τότε που ξεφορτωθηκα τη θήκη άρχισα να χαίρομαι το κινητο!

Συμφωνώ μαζί σου. Είμαι έτοιμος να κερδίσω λιγότερα χρήματα κατά την πωλησή του, αν το iPhone 5 είναι τρομερά καλύτερο, παρά να υποφέρω ψυχολογικά με κάθε γρατσουνιά. Δε θα με ζήσει αυτό. Γιατί μόνο "αυτό" παραμένει να είναι όσο αξιόλογο εργαλείο και αν είναι.

+1 Έτσι ακριβώς παιδιά. Για μένα δεν νοείται να έχει κανείς μόνιμη θήκη επάνω σε ένα κομψοτέχνημα όπως το iPhone 4. Προτιμώ να χαίρομαι να το βλέπω παρά να το έχω καλυμμένο και να βλέπω πλαστικά, λάστιχα και μεμβράνες.

 

Υπάρχει όμως και η ενδιάμεση λύση που για μένα είναι η καλύτερη. Αντί για μόνιμη θήκη του βάζω μία που είναι σαν "μανίκι" και αφήνει το iPhone να μπαινοβγαίνει. Σαν αυτή:

 

Melkco Leather Case for Apple iPhone 4 - Vertical Pouch Holder Type

 

Έτσι έχεις τη συσκευή προστατευμένη όσο δεν τη χρησιμοποιείς και τη βγάζεις μόνο όταν χρειάζεται. Φορτίζει μέσα στη θήκη και ακούς μουσική πάλι μέσα στη θήκη. Νομίζω είναι η καλύτερη λύση για όσους θέλουν να απολαμβάνουν το iPhone τους "γυμνό". :lol:

 

Εγω επενδυω κάθε φορα πάνω απο 300€ σε κάθε iPhone μου σε θήκες κ καλυματα! Κ αυτο για να πάρει ο αγοραστής που θα το δώσω,ένα ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ τηλέφωνο!

Αλλα Όσο πιο προστατευμένο είναι τόσο πιο καλα αισθάνομαι Εγω! Δεν αντέχω το παραμικρό σημάδι σε συσκευές μου! Το παραμικρό !!!

Καλησπέρα Δημήτρη. Καλά κάνεις και το προστατεύεις τόσο πολύ αν αυτό σε κάνει να νιώθεις καλύτερα. Στην τελική αυτό έχει σημασία. Απλά σκέψου ότι έτσι κρύβεις την ομορφιά του και δεν το χαίρεσαι στο μέγιστο... Απ' την άλλη βέβαια δεν είναι και λίγο να σου πέσει και να χτυπηθεί... :cold:

 

Εγώ προτιμώ τον τύπο θήκης που προτείνω παραπάνω (τύπου "μανίκι"), που σε αφήνει να το βαζο-βγάζεις εύκολα και ταυτόχρονα να το προστατεύεις. Με το HD2 χρησιμοποιώ τη δερμάτινη θήκη της HTC (τύπου "μανίκι" κι αυτή) και μετά από 1,5 χρόνο το HD2 είναι πραγματικά άψογο, σαν καινούριο. Βέβαια δεν μου έπεσε ποτέ... Ίσως αν είχα ατύχημα να το έβλεπα διαφορετικά... :)

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείτε να δείτε, εγώ του έβαλα ένα λεγόμενο δέρμα. Φυσικά έχω και μία δερμάτινη θήκη επιπλέον, τύπου γάντι, αλλά και πάλι κατάφερα να του κάνω κάτι σημαδάκια. Όσο λειτουργεί, μπορεί και να το κρατήσω 2 χρόνια. Μετά δύσκολο να το μεταπωλήσω, αλλά μέχρι τότε θα έχει φάει και τα ψωμιά του. Μπορεί να το παραδώσω σε κανά μέλος της οικογένειας.
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείτε να δείτε, εγώ του έβαλα ένα λεγόμενο δέρμα. Φυσικά έχω και μία δερμάτινη θήκη επιπλέον, τύπου γάντι, αλλά και πάλι κατάφερα να του κάνω κάτι σημαδάκια. Όσο λειτουργεί, μπορεί και να το κρατήσω 2 χρόνια. Μετά δύσκολο να το μεταπωλήσω, αλλά μέχρι τότε θα έχει φάει και τα ψωμιά του. Μπορεί να το παραδώσω σε κανά μέλος της οικογένειας.

 

μια χαρα σε βρισκω φιλε μου :D κ εσυ δικος μου εισαι :lol: ασε τους αλλους να λενε,εγω ειμαι υπερ της προστασιας κ της καταστασης "καινουργη" ;)

αυτη ειναι η μια θηκη που του εχω τωρα (η μπλε ασημι)

http://i01.i.aliimg.com/img/pb/910/016/375/375016910_469.jpg

http://www.e13ctron.com/

 

κ αυτη η 2η που περιμενω σε λιγες μερες (μαζι με καποια "πραγματακια" πακετο :happy:)

http://www.lifeproof.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/i/p/iphone4_1.jpg

http://www.lifeproof.com/

 

πειτε με υπερβολικο,αλλα εγω θα ειμαι αυτος που θα μπορω να χαρω το μηλο μου ΚΑΙ στην παραλια,και στην δουλεια μου,μεσα στα γρασσα αλλα και ΔΕΝ θα τρεμω μην μου πεσει κατω κ παθει τπτ!

κ μην ξεχνατε οτι εχω παντα την επιλογη να το εχω κ χωρις καμια θηκη ;)

 

@Κωστη,η "ομορφια" για μενα ειναι να το ανοιγω και να δουλευουν ολα τελεια κ γρηγορα.η εμφανιση ειναι υποκειμενικη,αναλογα με το τι θελει ο καθενας μας.

κ εγω πρωτιστως,θελω ενα τηλ (ασχετα αν δεν το βλεπω) ΑΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΟ κ παντα σε κατασταση ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ!

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...