Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε μου.. εγω εχω κοσμοτε οποτε πιστευω θα γινεται και εκει.. θα το αλλαξω μονο σε περιπτωση που παρω το iphone... και ελπιζω οτι δεν θα με αναγκασουν να βαλω το προγραμμα που ειναι για το συγκεκριμενο τηλεφωνο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΑΑ ετσι σου ειπαν Aν τους πιεζες θα σου είχαν πεi πως θα έρθει το πολύ σε δυο μέρες.Η cosmote τουλάχιστον το φέρνει αυριο άντε να πάρουμε και το δεύτερο iphone 4 για τον αδερφό μου να δούμε αν υπάρχει κάποια διαφορά όπως λένε!!!!!!!Όλη την αλήθεια για το πότε θα έρθει μπορείτε να την μάθετε μόνο αν έχετε μέσο ή τεράστιο πρόγραμμα συμβολαίου.Στη δικιά μου περίπτωση μέσο μέσα απο τα κεντρικά της cosmote:):):)
μηπως το "μέσο" σου δεν ειναι μέσα απο τα κεντρικα της κοσμοτέ αλλά απέξω και πλένει σκάλες? :ninja:
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανις ποτε θα κυκλοφορισει το iphone 4, ποσο θα κοστιζει ή ακομα καλητερα αν μπορω να το προμιθευτω τωρα απο καπου??:D

 

Καλημέρα και καλώς ήρθες ! :)

Ακόμα δεν υπάρχει κάτι επίσημο ,εκτός από το ότι θα το φέρουν vodafone & cosmote .

 

Διαβάζετε όμως τα προηγούμενα για να μην λέμε

τα ίδια κάθε φορά

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

μηπως το "μέσο" σου δεν ειναι μέσα απο τα κεντρικα της κοσμοτέ αλλά απέξω και πλένει σκάλες? :ninja:

 

Χαχαχαχα οχι οχι .Το iphone 4 το πέρνω σήμερα το πρωί .Θα σας βγάλω και κανένα βιντεο για να με πιστέψετε.Για να σας δείξω και την Ελληνική αυσκευασία βρε αδελ΄φε μην με περασετε και για τρελό:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα, για πες μας και τιμη λοιπον.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Όταν χτυπάει το τηλέφωνο, ανάβει η οθόνη και ξανασβήνει μετά από μερικά δευτερόλεπτα, με αποτέλεσμα να μην προλαβαίνω να δω ποιος είναι ...

 

Προφανώς είναι κάποιο setting, αλλά μου ξεφεύγει ... από τα default ή από SBSettings κλπ ... Καμία ιδέα ?

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σήμερα είδα σε μαγαζί στην πανεπιστημίου (mr mobi) κ είχε 10 τεμάχια

 

Και από τις 10:35 μέχρι και τις 10:45 τα πούλησε όλα - όταν το κάθενα κοστίζει 800 ευρώ. Καλή φάση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και από τις 10:35 μέχρι και τις 10:45 τα πούλησε όλα - όταν το κάθενα κοστίζει 800 ευρώ. Καλή φάση.

 

Χαμος με αυτο το κινητο Αγγελε... :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Και από τις 10:35 μέχρι και τις 10:45 τα πούλησε όλα - όταν το κάθενα κοστίζει 800 ευρώ. Καλή φάση.

αφου ειχε προπαραγγελιες λογικο δεν ειναι??κ εβαλα κ μια φωτο για αυτους που δεν πιστευουν......9 η ωρα παρελαβε χθες απ οτι μου ειπε και η βαση κατω στις φωτο ειναι νοκια ε52 μαυρα κ ασπρα

Edited by gvg
Link to comment
Share on other sites

αφου ειχε προπαραγγελιες λογικο δεν ειναι??κ εβαλα κ μια φωτο για αυτους που δεν πιστευουν......9 η ωρα παρελαβε χθες απ οτι μου ειπε και η βαση κατω στις φωτο ειναι νοκια ε52 μαυρα κ ασπρα

Ρε παιδιά πιστέψτε το το iPhone 4 ήρθε απο την cosmote .Αν θέλετε πάρτε και το τηλκφωνο του καταστήματος που το παράγγειλα και μετά πείτε μου αν ήρθε η όχι η αν κάνω λάθος ή αν λέω ψέματα.Αντε πάρτε τηλέφωνο να μάθετε Το τηλέφωνο είναι αυτό 2251020565

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που αυτά είναι "παραεισαγωγές" και όχι επίσημα. Θέλω να δω πώς θα καλύψουν τις εγγυήσεις...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, προς τι το περιεργο.

Ολα τα μαγαζια του χωρου, μικρα και μεγαλα, φερνουν κατα διαστηματα 1,2,5, οσα καθε φορα μπορει να τους φερει ο "προμηθευτης" τους.

Οπου προμηθευτης, καποια ακρη σε Αγγλια κλπ ευρωπαικες χωρες που πλεον κυκλοφορει και φυσικα με το απαραιτητο κερδος σε αυτες τις περιπτωσεις...

Ελληνικη, επισημη εισαγωγη ομως φυσικα και δεν εχει γινει και εικαζω πως θα δουμε ελαχιστα κομματια στο τελος του μηνα (η 23/08 ειναι ρεαλιστικη ημερομηνια) και πιο "ανετη" διαθεσιμοτητα τον επομενο.

Link to comment
Share on other sites

καλά αυτό με τις παραεισαγωγές ειναι ενα μεγάλο θεμα κ φταιμε εμείς.....οταν παιρνουμε κατι εφοσον ειναι γνησιο πρεπει να χεις καλυψη παντου...nokia ειναι η συσκευη μου κ εδω κ στην ολλανδια κ στην γερμανια...τα λεφτα στην ιδια τσεπη πηγαν παντως(apple,nokia,htc samsung κλπ).....τουλαχιστον σ αυτο η nokia και htc προοδευσαν λιγο....

και απο διευθυντη της κοσμοτε ξερω απο προηγουμενη βδομαδα για 4/8 αρα πρεπει να ισχυει..

Link to comment
Share on other sites

καλά αυτό με τις παραεισαγωγές ειναι ενα μεγάλο θεμα κ φταιμε εμείς.....οταν παιρνουμε κατι εφοσον ειναι γνησιο πρεπει να χεις καλυψη παντου...nokia ειναι η συσκευη μου κ εδω κ στην ολλανδια κ στην γερμανια...τα λεφτα στην ιδια τσεπη πηγαν παντως(apple,nokia,htc samsung κλπ).....τουλαχιστον σ αυτο η nokia και htc προοδευσαν λιγο....

και απο διευθυντη της κοσμοτε ξερω απο προηγουμενη βδομαδα για 4/8 αρα πρεπει να ισχυει..

Ακριβώς όπως τα λές είναι 4/8 πιστέψτε το παρτε τηλέφωνο πηγέντε σε κάποιο μαγαζί μην αμφισβητήτε τους άλλους όλη την ώρα .Δηλαδή τί αλλα περιμένετε για να πιστήτε .Εμένα με ενημέρωσαν πως θα έρθπυν μεσα στην εβδαμαδα τον gvg ενημέρωσε για σήμερα δεν γίνετε όλα αυτά να είναι τυχαία .Ανοίξτε τα μάτια σας η cosmote δεν είναι παραεισαγωγές αλλά επίσημος προμηθευτής τώρα απο που τα πείρε θα το καταλάβουμε απο τη γλώσσα που θα είναι γραμμένες οι οδηγιες και τα fingertips σε μια με δυο μερες θα δουμε .Ήγκηκεν η ώρα!!!!!:):):):):cool:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς όπως τα λές είναι 4/8 πιστέψτε το παρτε τηλέφωνο πηγέντε σε κάποιο μαγαζί μην αμφισβητήτε τους άλλους όλη την ώρα

 

Μόλις πήγα στο Γερμανό, δική του εκτίμηση ήταν "Από Σεπτέμβρη", ενώ στο 801 11 9700 που επίσης μόλις κάλεσα (επίσημος αριθμός δικτύου καταστημάτων Cosmote) μου είπαν ότι "δεν έχουμε καμία ενημέρωση για τη συγκεκριμένη συσκευή".

 

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλεφωνο Cosmote και μου απαντησαν οτι δεν εχουν καμια ενημερωση. Μετεπειτα πηρα τηλεφωνο στο Γερμανο και πηρα παλι την ιδια απαντηση.

 

Αυτα κι εγω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι δυνατόν να έχει έρθει επίσημα στην Ελλάδα και να μην υπάρχει μια ανακοίνωση ή ένα δελτίο τύπου από την Apple; Το 4 κυκλοφόρησε στη δεύτερη φουρνιά χωρών πριν 5 μέρες. Είναι δυνατόν μέσα σε αυτό το διάστημα να κυκλοφορήσει στην επόμενη φουρνιά όταν ξέρουμε ότι μεσολαβεί τουλάχιστον 1 μήνας;

 

Και είναι δυνατόν να κυκλοφορήσει μόνο στην Ελλάδα και πουθενά αλλού;

 

Φαντάζομαι τα παραπάνω είναι λογικότατες απορίες.

Link to comment
Share on other sites

Οπως εχω αναφερει και σε προηγουμενα ποστ μου, εχω ηδη μια εικονα στο μυαλο μου για το τι θα γινει παλι με αυτο το iPhone 4. Διαθεσιμοτητα με δοσεις και εχω παλι τις αμφιβολιες μου. Και που θα το ανακοινωσουν επισημα παλι δεν θα εχουν τιποτα στα χερια τους. :this:

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήγα στο Γερμανό, δική του εκτίμηση ήταν "Από Σεπτέμβρη", ενώ στο 801 11 9700 που επίσης μόλις κάλεσα (επίσημος αριθμός δικτύου καταστημάτων Cosmote) μου είπαν ότι "δεν έχουμε καμία ενημέρωση για τη συγκεκριμένη συσκευή".

 

Αυτά.

 

Τι να σας απαντησουν ρε παιδια, μην παιδευεστε αδικα με τηλεφωνα, η συσκευη αργει ακομα για να τεθει σε φαση "κανονικης κυκλοφοριας".

Παραεισαγωγη μονο και +300 για οποιον ενδιαφερεται (αυτο το +300 θα φθινει οσο πλησιαζουμε προς την επισημη κυκλοφορια στη χωρα μας).

Αυτο το κακο παντως με το 4αρι εχει πολλες προεκτασεις κι επιδεχεται πολλες... φιλολογικες συζητησεις...

Link to comment
Share on other sites

να και κατι που πολλοι περιμεναν,το ξεκλειδωμα του 4:http://iclarified.com/entry/index.php?enid=10959

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς όπως τα λές είναι 4/8 πιστέψτε το παρτε τηλέφωνο πηγέντε σε κάποιο μαγαζί μην αμφισβητήτε τους άλλους όλη την ώρα .Δηλαδή τί αλλα περιμένετε για να πιστήτε .Εμένα με ενημέρωσαν πως θα έρθπυν μεσα στην εβδαμαδα τον gvg ενημέρωσε για σήμερα δεν γίνετε όλα αυτά να είναι τυχαία .Ανοίξτε τα μάτια σας η cosmote δεν είναι παραεισαγωγές αλλά επίσημος προμηθευτής τώρα απο που τα πείρε θα το καταλάβουμε απο τη γλώσσα που θα είναι γραμμένες οι οδηγιες και τα fingertips σε μια με δυο μερες θα δουμε .Ήγκηκεν η ώρα!!!!!:):):):):cool:

 

Eσύ μάλλον θα πρέπει να ανοίξεις τα μάτια σου.

 

Η ημερομηνία κυκλοφορίας του iPhone καθορίζεται από την Apple, είναι κοινή και για τους δύο παρόχους (Vodafone και Cosmote) και συμπίπτει με την ημερομηνία κυκλοφορίας και σε άλλες χώρες (αν έρθει μέσα στον Αύγουστο θα είναι λογικά το 3ο global launch) μια και η Apple χωρίζει την παγκόσμια διάθεση του iPhone σε ομάδες χωρών. Επίσης θα προηγηθεί επίσημη ανακοίνωση και από τις δύο εταιρίες. Τέλος και η τιμή λιανικής είναι κοινή και για τις δύο εταιρείες και καθορίζεται από την Apple.

 

Αυτά ισχύουν εδώ και δύο χρόνια, αυτά φαίνεται πως ισχύουν και φέτος αν κρίνουμε από τη διάθεση του iPhone 4 μέχρι στιγμής.

 

Όλα αυτά μέχρι στιγμής δεν έχουν γίνει οπότε λογικά είτε μιλάμε για παραεισαγωγή του συγκεκριμένου καταστήματος (μην ξεχνάς ότι τα περισσότερα δεν ανήκουν στη Cosmote αλλά είναι franchise) είτε τους έχουν στείλει demo και πουλάει αυτά.

 

To αν τα iPhone 4 αυτά είναι ελληνικά ή όχι μπορεί κανείς να το διαπιστώσει από τον αριθμό μοντέλου (Settings->General->About->Model) ο οποίος θα πρέπει να λήγει σε GR. Εκτός από τις ρυθμίσεις, φαίνεται και στη συσκευασία.

Link to comment
Share on other sites

σωστα ολα αλλα μην ξεχνας πως στην Ιταλια το ΑιΦον 4 στοιχιζει 599 απο την ᾽᾽3᾽᾽και 659Ε απο τις ΤΙΜ Βοντα και την ιδια την Απλ....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...