Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΑΠΟ οτεσοπ δεν υπαρχει ενημερωση για ημερομηνια .ο αδερφος μου ειναι προισταμενος σε οτεσοπ και γι αυτο ξερω

Ρε παιδιάτι γινετε τελικα??.Τα μισά οτεσοπ και κοσμοτε καταστηματα έχουν στις αποθήκες το iphone 4 και θα το πουλάνε σε λίγες μέρες και τα άλλα μισά δεν έχουν ιδέα για ημερομηνία κυκλοφορίας???Έλεος.Δεν δικαιούμαστε και εμείς σαν πελάτες να μάθουμε την αλήθεια??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιάτι γινετε τελικα??.Τα μισά οτεσοπ και κοσμοτε καταστηματα έχουν στις αποθήκες το iphone 4 και θα το πουλάνε σε λίγες μέρες και τα άλλα μισά δεν έχουν ιδέα για ημερομηνία κυκλοφορίας???Έλεος.Δεν δικαιούμαστε και εμείς σαν πελάτες να μάθουμε την αλήθεια??

 

Αν μάθεις πες μου και μένα εγώ σου είπα τι γνωρίζω

Edited by nervous
Να διορθώνεις αργότερα τα μηνύματα σου σε Ελληνικά!

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

το πηρα κ γω απο αγγλια και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι θετικες.

 

με το προγραμμα που σου στελνουν μια θηκη δωρο τι γινεται? στελνουν στην ελλαδα?

:D
Link to comment
Share on other sites

An mathis pes moy kai mena ego soy eipa ti gnorizo:)

Greeklish exo ipad

 

Εγώ το μόνο που ξέρω είναι πως απο τη cosmote με ειδοποίησαν οτι η παραγγελέια μου θα έρθει στο τέλος αυτή της εβδομάδας και προσπαθώ να καταλάβω πως θα μου έρθει αφού κανείς δεν το έχει πάρει απο ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

@nikolasn80

Αν εχεις iPad και γραφεις απο εκει κανε οτι κι εγω. Χρησιμοποιησε το TypeGreek.

 

Γενικοτερα τωρα, μου κανει και μενα εντυπωση αυτο που γινεται με τη διαθεση του. Ισως να υπαρχει εμπιστευτικη ενημερωση και καποια καταστηματα να μη τη τηρουν. Θα δειξει μεσα στις επομενες μερες υποθετω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενημέρωση πριν απο λίγο απο Γερμανό(απο ''μέσα") το iphone είναι στις αποθήκες αλλά ακόμα δεν έχει κοστολογηθεί.Μεγάλη πιθανότητα για τελευταία βδομάδα του αυγούστου.

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να το έχει ο γερμανος πριν να εχει ανακοινωθει απο την apple ότι θα έρθει Ελλάδα ? Μήπως τα έχουν στείλει και απλά περιμένουν εγκριση για να τα δωσουν στο κοινο οταν τους πει η apple ποτε να γινει αυτό ?

THE BEST MOBILE PHONE FORUM !!!!

 

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphone_transparent.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόλαβα το πρωί να πάρω τηλ. Θα πάρω τώρα το απόγευμα αν είναι ανοιχτα θα ρωτήσω και θα σας πω.
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόλαβα το πρωί να πάρω τηλ. Θα πάρω τώρα το απόγευμα αν είναι ανοιχτα θα ρωτήσω και θα σας πω.

 

Αντε παρε για να δουμε τι γινετε!!:):D

Link to comment
Share on other sites

Αντε παρε για να δουμε τι γινετε!!:):D

 

Πήρα πριν 5 λεπτά και δεν απαντάει κανείς. Μάλλον δεν ανοίγουν το απόγευμα

Link to comment
Share on other sites

Πήρα πριν 5 λεπτά και δεν απαντάει κανείς. Μάλλον δεν ανοίγουν το απόγευμα

Ανοίγουν κανονικά Πέμπτη είναι.....

Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναπάρω ακόμα μια φορά και θα σας πω. Πήρα πριν ένα λεπτό μου απάντησε μια κοπέλα και λέει ότι δεν έχει ιδέα πότε θα βγει και πότε θα το φέρουν Edited by geo_1983petra
Link to comment
Share on other sites

Πήρα πριν 5 λεπτά και δεν απαντάει κανείς. Μάλλον δεν ανοίγουν το απόγευμα

Ανοίγουν αλλά έχουν πολύ δουλεία και εγώ το έχω πάθει!:happy:

Σε αυτό παρε(2251020565) μην κάνεις κανένα λάθος.Ρώτα και πολλές λεπτομέρειες τιμή ,ακριβής ημέρα αποστολής!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγουν αλλά έχουν πολύ δουλεία και εγώ το έχω πάθει!:happy:

Σε αυτό παρε(2251020565) μην κάνεις κανένα λάθος.Ρώτα και πολλές λεπτομέρειες τιμή ,ακριβής ημέρα αποστολής!!!!

 

Πήρα και απάντησε μια κοπέλα και μου είπε πως δεν έχει καμία ενημέρωση για το συγκεκριμένο κινητό

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και απάντησε μια κοπέλα και μου είπε πως δεν έχει καμία ενημέρωση για το συγκεκριμένο κινητό

Καλά θα μας τρελάνουν .Χθές μου είπαν πως μέσα στο τέλος της εβδομάδας θα έρθει το δικό μου.Περίεργα πράγματα:confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα μας τρελάνουν .Χθές μου είπαν πως μέσα στο τέλος της εβδομάδας θα έρθει το δικό μου.Περίεργα πράγματα:confused:

 

Δεν ξέρω τι να σου πω. Ίσως δεν γνώριζε η κοπέλα τι να πω δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλά έχουμε πολύ πλάκα πάντως! :)

 

Χαχαχαχα.Δικαιο εχεις τέτοια μανία με ένα κινητό τηλέφωνο!!Σκέτη τρέλα αλλά τώρα σοβαρά δεν είναι αστεία αυτά .Να μας κοροιδέυουν πίσω απο την πλάτη μας???Τι μας παρνανε για βλ***ς???Εμείς δεν ξέρουμε τίποτα??Σας πληροφορώ οτι πολύ εσάς εδώ μέσα μπορεί ακόμα και εγώ:lol::lol: να είμαστε πιο ικανοί σε θέμα γνώσεων πάντα αλλά και συμπεριφωράς

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα.Δικαιο εχεις τέτοια μανία με ένα κινητό τηλέφωνο!!Σκέτη τρέλα αλλά τώρα σοβαρά δεν είναι αστεία αυτά .Να μας κοροιδέυουν πίσω απο την πλάτη μας???Τι μας παρνανε για βλ***ς???Εμείς δεν ξέρουμε τίποτα??Σας πληροφορώ οτι πολύ εσάς εδώ μέσα μπορεί ακόμα και εγώ:lol::lol: να είμαστε πιο ικανοί σε θέμα γνώσεων πάντα αλλά και συμπεριφωράς

Εγώ δεν μπορώ να πω ήταν πολύ καλός αυτός στο οτεσοπ...ευγενέστατος. :)

 

Τώρα για το 5 δε νομίζω...να σταμάτησαν την κατασκευή του 4 και να άρχισαν την κατασκευή του 5 και να το βγάλουν Ιανουάριο? Δε νομίζω...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να πω ήταν πολύ καλός αυτός στο οτεσοπ...ευγενέστατος. :)

 

Τώρα για το 5 δε νομίζω...να σταμάτησαν την κατασκευή του 4 και να άρχισαν την κατασκευή του 5 και να το βγάλουν Ιανουάριο? Δε νομίζω...

 

Καλα μπορείς να έχεις δικαιο αλλά ότι μας κοροιδεύουν είναι 100% σίγουρο ιδικα για τις ημερομηνίες ποτε θα μου έρθει ένα κινητά πάντα λένε σε 2 μέρες και έρχετε το λιγότερο σε 1 εβδομάδα.Όσο και για το 5 μην τα πιστεύετε δεν υπάρχει πιθανότητα.Αυτό ίσα ίσα θα βλάψη την apple καθώς μόλις θα είχαν πάει τα iphone 4 σε κάποιες χώρες και φυσικά θα έχει τεράστια ζημιά.Είναι σαν να λέμε να παραδέχετε πως το iPhone 4 είναι μια αποτυχία:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλα μπορείς να έχεις δικαιο αλλά ότι μας κοροιδεύουν είναι 100% σίγουρο ιδικα για τις ημερομηνίες ποτε θα μου έρθει ένα κινητά πάντα λένε σε 2 μέρες και έρχετε το λιγότερο σε 1 εβδομάδα.Όσο και για το 5 μην τα πιστεύετε δεν υπάρχει πιθανότητα.Αυτό ίσα ίσα θα βλάψη την apple καθώς μόλις θα είχαν πάει τα iphone 4 σε κάποιες χώρες και φυσικά θα έχει τεράστια ζημιά.Είναι σαν να λέμε να παραδέχετε πως το iPhone 4 είναι μια αποτυχία:ninja:

 

Μήπως είναι μια βελτιωμένη έκδοση του 4 που διορθώνει το πρόβλημα της κεραίας

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι μια βελτιωμένη έκδοση του 4 που διορθώνει το πρόβλημα της κεραίας

Συμφωνώ με τον Νίκο...θα είναι σαν να παραδέχεται ότι έκανε λάθος...Αν και μετά τις 30/9 κάτι θα πάιξει αφού το είπε...τέσπα δεν ξέρω...θα δούμε...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον Νίκο...θα είναι σαν να παραδέχεται ότι έκανε λάθος...Αν και μετά τις 30/9 κάτι θα πάιξει αφού το είπε...τέσπα δεν ξέρω...θα δούμε...

 

Μετά τιε 30/9 δεν αλλάζει το iPhone αλλά το περιεχόμενο της συσκευασίας τους=.Δηλαδή θα περιλαμβάνει μέσα και ένα apple bumper διαφορετικό απο αυτό που πουλίεται τώρα ,θα είναι φτιαγμένο απο πυρίτιο για οικονομία(φανταστήτε πόσο θα δώσει δωρεάν ενώ κανονικά θα τα αγοράζανε ειδού και το πυρίτιο φθήνο και πρακτικό)!:O

Link to comment
Share on other sites

εγω να ρωτησω κατι εντελως διαφορετικο μεσα σε αυτο το χαμο που γινεται εδω περα για το ποτε θα βγει. αμα το παρω κλειδωμενο, το ξεκλειδωνω με το jailbreak σωστα? και μετα θα εχω καποιο προβλημα στην λειτουργια του? Η θα ειναι ολα καλα?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...