Jump to content

Samsung B7722 Dual SIM


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 366
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχω εδώ και 2 ημέρες, τεράστια διαφορά από το D980 (προς το καλύτερο) που είχα, το wifi παίζει άψογα, με τον browser έχω λίγο θέμα συνηθισμένος από το iphone και το desire, καθώς η κάθε κίνηση γίνεται δυσκολότερα, οι 2 κάρτες παίζουν άψογα, η φωτό δείχνει καλή.
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη πως ανταποκρίνεται στο δάκτυλο??Είναι άμεση ή όπως στο D980 και στο Β5722 που καθυστερούσε αρκετά..
Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και 2 ημέρες, τεράστια διαφορά από το D980 (προς το καλύτερο) που είχα, το wifi παίζει άψογα, με τον browser έχω λίγο θέμα συνηθισμένος από το iphone και το desire, καθώς η κάθε κίνηση γίνεται δυσκολότερα, οι 2 κάρτες παίζουν άψογα, η φωτό δείχνει καλή.

 

Δοκίμασε κάτι: Στο ευρετήριο, συνεχίζει να γίνεται το πάνω κάτω και με την χρήση τον πλήκτρων της έντασης;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερεις κανεις ποτε θα βγει το κινητο (samsung B7722) στην ελληνικη αγορα? υποτιθετε μονο ενας το εφερε αλλα ελληνικα δεν... και αμα το παρω απο e-bay δεν ξερω αν θα μπορεσω να του βαλω ελληνικα καθως δεν ξερω αγγλικα καλα...οποιος ξερει την πιθανη ημερομηνια ας μου πει να ξερω. Ευχαριστω εκ των προτερων! :)
Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και 2 ημέρες, τεράστια διαφορά από το D980 (προς το καλύτερο) που είχα, το wifi παίζει άψογα, με τον browser έχω λίγο θέμα συνηθισμένος από το iphone και το desire, καθώς η κάθε κίνηση γίνεται δυσκολότερα, οι 2 κάρτες παίζουν άψογα, η φωτό δείχνει καλή.

 

Φιλε μου εμένα το D980 μου εχει βγει αψογο,οποτε τωρα προσανατολιζομαι σε αυτο.Απο που το πηρες?εχει ελληνικα?

Και στα φορα εξω εχει γραφει οτι υπαρχει ενα θεμα με τον browser και οτι τον αλλαζουν με τον opera.

Link to comment
Share on other sites

Σαν να ήρθε!

 

Σε τηλεφωνική επικοινωνία με ενημέρωσαν ότι είναι με ελληνικά.

 

Αυτό ήταν. Την επόμενη εβδομάδα θα γεμίσει η αγορά...

Link to comment
Share on other sites

Ωραια καιρος ηταν να ερθει... αντε να το δουμε και απο κοντα και να το αγορασουμε και να αφησω επιτελους τα δυο κινητα μου :p

 

απο οτι ειδα λεει Κυκλοφορία Συσκευής 14/06/2010 οποτε τοτε θα βγει λογικα στην αγορα

Edited by xristos1_j
Link to comment
Share on other sites

Εχει κυκλοφορήσει, xristos1_j

 

Δεν το εχω βρει πουθενα μονο στην pixmania (που δεν εχει ελληνικά και στη σελιδα που λεει παραπανω ο koinos123) μπορεις να μου πεις που μπορω να το βρω να το δω και απο κοντα??? (και με ελληνικο μενου)

Edited by xristos1_j
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι τελευταιο τωρα παρατηρησα οτι η οθονη του ειναι resistive εμενα το μονο που με ενδιαφερει ειναι να γραφω με το δαχτυλο φυσιολογικα πραγματα λιγα μηνυματα (στις διακοπες ποιο πολλα σχεδον καθε μερα) με τετοιου τυπου οθονη θα μπορω ή θα πρεπει να χρησιμοποιω πενακι ή θα ειναι αργη η αποκριση της?

ψαχνω ποσες ωρες και ολοι λενε capacitive ειναι ποιο καλες εσυ τις λετε???

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε, την παρασκευή εμφανίστικε σε ελληνικό site. Δες προηγούμενο ποστ.

 

Υποθέτω, από βδομάδα θα εμφανιστεί και σε μαγαζιά.

 

Όποιος το δει live, να ενημερώσει. Πρέπει να το αγοράσω...

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια να ενημερωσει γιατι απο οτι διαβασα καλο κινητο ειναι, απλα εχει μικρα προβληματα, οπως δεν παιζει ολα τα βιντεο και και το προγραμμα που εχει για το ιντερνετ βγαζει συνεχεια λαθος σε πολλες σελιδες αμα θες να κανεις ζοομ... δεν ξερω ομως σιγουρα αν ισχυουν αυτα...για το δευτερο αναφερουν οτι υπαρχει λυση με το opera mini... εχει ενα review σε αυτη την σελιδα
Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια να ενημερωσει γιατι απο οτι διαβασα καλο κινητο ειναι, απλα εχει μικρα προβληματα, οπως δεν παιζει ολα τα βιντεο και και το προγραμμα που εχει για το ιντερνετ βγαζει συνεχεια λαθος σε πολλες σελιδες αμα θες να κανεις ζοομ... δεν ξερω ομως σιγουρα αν ισχυουν αυτα...για το δευτερο αναφερουν οτι υπαρχει λυση με το opera mini... εχει ενα review σε αυτη την σελιδα

 

Όποιος αγοράζει τέτοιο κινητό, πρώτο μέλημα είναι να είναι σωστή η λειτουργία του dual sim. Έχοντας την εμπειρία του προηγούμενου μοντέλου θα έλεγα ότι και αυτό το κινητό θα πρέπει είναι το ίδιο καλό. Και καλύτερο.

 

Διαβάζοντας και τις παρουσιάσεις θα έλεγα ότι έχει γίνει "αναβάθμιση" και των υπόλοιπων χαρακτηριστικών... Δεκτές από εμένα. Ας το δούμε και στην πράξη.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνο απολυτα σε αυτα που λες... απλα επειδη η τιμη ειναι λιγο μεγαλη και απο οτι καταλαβα θα κυμαίνεται στα 350+ εως 390 (δικια μου αποψη) ειναι ενα σεβαστο ποσο για αγορα κινητου το οποιο δεν θα επρεπε να εχει τετοια προβληματα...

Εγω 99% θα το παρω γιατι χρειαζομαι ενα dual sim κινητο, και απο οτι βλεπω ειναι το καλυτερο που εχει βγει (πιστευω τα εχει ολα ) αυτα απο εμενα...

περιμενουμε νεα και εντυπωσεις απο οποιον το δει ή το παρει :)

Link to comment
Share on other sites

Οικονομική λύση, αλλά αξιόλογη, είναι και το LG GX500. Με διακόσια ευρώ έχεις λειτουργικότατο διπλό κινητό. Δεν έχεις καλή κάμερα όμως...
Link to comment
Share on other sites

Οικονομική λύση, αλλά αξιόλογη, είναι και το LG GX500. Με διακόσια ευρώ έχεις λειτουργικότατο διπλό κινητό. Δεν έχεις καλή κάμερα όμως...

 

αυτο ειναι το μονο μειονεκτημα του η καμερα(θα ηθελα μια φωτο να τραβαω που και που)...αλλιως θα ηταν μια χαρα κινητο. +οτι πιστευω πως η samsung ειναι ποιο αξιοπιστη. Οποτε περιμενω να δω το samsung B7722 και απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

Το ψάχνω ακόμα...

 

Τα site που εμφανίζει το skroutz (e-click, e-mobile και bird-phone) δεν το έχουν σε διαθεσιμότητα. Και το αστείο είναι ότι σε mail που τους έστειλα ρωτόντας εάν το έχουν με ελληνικά κανένα δεν απάντησε.

 

Ελληνική web-επιχειρηματικότητα... Τα e- τους μάραναν.

 

 

ΔΙΟΡΘΩΣΗ:

Το e-mobile είχε στείλει απάντηση αλλά το gmail θεώρησε ότι είναι spam. Οι άνθρωποι ενημέρωσαν ότι έχουν με ελληνικό μενού, και εγώ με την σειρά μου το παρήγγειλα. Άρα σε δύο ημέρες θα σας έχω νέα!

Edited by koinos123
Link to comment
Share on other sites

Το ψάχνω ακόμα...

 

Τα site που εμφανίζει το skroutz (e-click, e-mobile και bird-phone) δεν το έχουν σε διαθεσιμότητα. Και το αστείο είναι ότι σε mail που τους έστειλα ρωτόντας εάν το έχουν με ελληνικά κανένα δεν απάντησε.

 

Ελληνική web-επιχειρηματικότητα... Τα e- τους μάραναν.

 

Χαχαχαχαχα μια απο τα ιδια και σε εμενα φιλε μονο που ρωτησα και εξτρα ποσα χρονια δινουν εγγυηση οσα δεν εγραφαν απο την samsung απαντηση καμια

τοσο πολυ θελουν να πουλησουν.

εδω λεει οτι εχει εξαντληθει δεν υπαρχει κανεις που να το πηρε απο εκει να μας πει???

Edited by xristos1_j
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung B7722 Dual SIM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...