Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γενικά όταν το κινητό είναι ξαπλωτό σε μία επιφάνεια δεν δουλεύει κανονικά, το ίδιο ισχύει και αν το χρησιμοποιήσετε ως GPS σε μία βάση. Είναι θέμα οθόνης. Δεν ξέρω γιατί το κάνει, αλλά για να δουλέψει, πρέπει να ακουμπήσετε το πλαστικό γύρω γύρω με ένα δάχτυλο και με ένα δεύτερο να χειρίζεστε την οθόνη. Αλλιώς άλλα θα πατάτε και άλλα θα γίνονται.
Link to comment
Share on other sites

Έχω σπαστεί.. το κινητό δεν υπάρχει πουθενά σε μαύρο..

Και εγώ το έψαχνα σε μαύρο, ρώτησα τουλάχιστον σε καμιά 20αριά μαγαζιά, δεν το βρήκα και πήρα το καφέ..

Κι γω το ψάχνω σε άσπρο....

Το άσπρο είναι σχετικά πιο εύκολο να το βρεις..

Link to comment
Share on other sites

Γενικά όταν το κινητό είναι ξαπλωτό σε μία επιφάνεια δεν δουλεύει κανονικά, το ίδιο ισχύει και αν το χρησιμοποιήσετε ως GPS σε μία βάση. Είναι θέμα οθόνης. Δεν ξέρω γιατί το κάνει, αλλά για να δουλέψει, πρέπει να ακουμπήσετε το πλαστικό γύρω γύρω με ένα δάχτυλο και με ένα δεύτερο να χειρίζεστε την οθόνη. Αλλιώς άλλα θα πατάτε και άλλα θα γίνονται.

 

Θέλει ελάχιστη κλίση για να δουλέψει.Σε τελείως οριζόντια θέση δεν δουλεύει καθόλου καλά.Το trackball όμως δουλεύει.Τι να πω!

Link to comment
Share on other sites

Το Wildfire δε παίζει βίντεο με εργοστασιακό ή άλλο web browser? Έχει εφαρμογή Youtube απ' ό,τι ξέρω, σωστά;
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από την εφαρμογή για το YouTube, υπάρχει και μια εφαρμογή flashlite (η οποία χρησιμοποιείται και στην εφαρμογή youtube) και η οποία παιζει όλα τα flash videos...

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

το Tapatalk να υποθέσω ότι είναι κάποιος ιδιαίτερα πρακτικός browser? ή κάτι άλλο..?

επίσης τώρα που σιγά σιγά τερματίζω το angry birds έχουμε τίποτα άλλο εξίσου εθιστικό και ενδιαφέρον να δοκιμάσουμε..? :)

Link to comment
Share on other sites

το Tapatalk να υποθέσω ότι είναι κάποιος ιδιαίτερα πρακτικός browser? ή κάτι άλλο..?

επίσης τώρα που σιγά σιγά τερματίζω το angry birds έχουμε τίποτα άλλο εξίσου εθιστικό και ενδιαφέρον να δοκιμάσουμε..? :)

 

Είναι εφαρμογή για να μπαίνεις σε fora...

Xiaomi Redmi Note 8 64GB ROM/4GB RAM
Link to comment
Share on other sites

επίσης τώρα που σιγά σιγά τερματίζω το angry birds έχουμε τίποτα άλλο εξίσου εθιστικό και ενδιαφέρον να δοκιμάσουμε..?

 

πότε πρόλαβες???

χμμ... traffic jam, είναι το παιχνίδι που έχεις πολλά αμάξια και προσπαθείς να τα μετακινήσεις ώστε ένα συγκεκριμένο να πάει στην έξοδο.

toss it, που δεν τερματίζει και ποτέ... (πετάς χαρτάκια στον κάδο)

ibasket

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έψαχνα σε μαύρο, ρώτησα τουλάχιστον σε καμιά 20αριά μαγαζιά, δεν το βρήκα και πήρα το καφέ..

 

Το άσπρο είναι σχετικά πιο εύκολο να το βρεις..

 

Που να το βρω?Το θέλω με επιδότηση.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μαύρο και σε λευκό παίζει στο play247 που πέρασα το πρωί.

 

Απο εκεί το παρήγγειλα και εγώ. Αύριο έρχεται με γενική ταχυδρομική στο μαγαζί!

 

I'm happy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε κοκκινο που το ειδα ειναι πολυ ομορφο και δεν θα λερωνει ευκολα γιατι ειναι βαθυ κοκκινο.Σε λευκο και μαυρο λεει τιποτα?

 

Στο play247 αυριο πρωι θα εχει νεα κομματια παραλαβη με μαυρο και λευκο.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επείγον,

πώς "χαλάω" στις ρυθμίσεις σε vodafone ώστε να μη μπαίνει καθόλου στο internet??

Αν κατάλαβα καλά, δεν θες να μπαίνει internet απο Voda για να μη χρεώνεσαι..

Ρυθμίσεις-Ασύρματα δίκτυα- Απενεργοποιείς το "Δίκτυο κινητής τηλεφωνίας".

Τώρα θα μπαίνει μόνο μέσω WiFi.:happy:

Link to comment
Share on other sites

Συνονόματε billy14, η διαδικασία είναι αυτή που σου ανέφερε ο φίλος BOBMARIN. Μπορείς να διαβάσεις το πρώτο μήνυμα του θέματος και θα σου λυθούν αρκετές απορίες :)
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια συγχρονισμο με facebook πως κανετε?.....εχω περασει στις επαφες μου το email τους....λογικα δεν θα πρεπε να τις συγχρονιζει?....πρεπει να ειναι και το ονομα στις επαφες ιδιο με αυτο του fb?

 

Τις επαφες δεν τις εχω περασει στην sim...ειναι στην εσωτερικη μνημη του κινητου.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

πότε πρόλαβες???

χμμ... traffic jam, είναι το παιχνίδι που έχεις πολλά αμάξια και προσπαθείς να τα μετακινήσεις ώστε ένα συγκεκριμένο να πάει στην έξοδο.

toss it, που δεν τερματίζει και ποτέ... (πετάς χαρτάκια στον κάδο)

ibasket

έχει 4 κεντρικές οθόνες..είμαι στην 4η στο 11ο επίπεδο στη 10 πίστα του επιπέδου..νομίζω ότι στις 15 τελειώνει..με βλέπω να λιώνω στο toss it..

 

sakiss πρέπει να συνδέσεις την κάθε επαφή με την αντίστοιχη επαφή στο facebook, δεν χρειάζεται να είναι ίδια τα ονόματα..στην επεξεργασία της επαφής πάνω δεξιά έχει ένα πλαισιάκι που γράφει συνδεση ή κάπως έτσι..αυτό πατάς και επιλέγεις με ποια επαφή στο facebook θες να το αντοιστιχίσεις..

Edited by nik0las6600
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το φόρουμ με την σειρά μου!! Κάτοχος ενός wildfire λευκού εδώ και μια βδομάδα. Ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει παρατηρήσει κάποιος να ''ψιλοσέρνεται'' σε βίντεο στο youtube αλλά και σε ταινίες μέσω του arkmedia, αλλά και σε σε παιχνίδια όπως το angrybirds που άμα θέλει κάποιες φορές το ανοίγει. Το αντιμετωπίζει κι άλλος αυτό η μόνο εγώ? Τα ίδια ακριβώς που έχω πεί ότι αντιμετωπίζουν πρόβλημα τα τρέχει νεράκι το X-10 mini pro και μου κάνει τρομερή εντύπωση πως είναι δυνατόν με μόνο μία πολύ μικρή διαφορά στον επεξεργαστή ούτε καν 100 MHZ να μην τα σηκώνει!! Α και κάτι τελευταίο θα υπάρξει εντέλει η froyo έκδοση για το wildfire η μας δουλεύουν? Ευχαριστώ για την κατανόηση!!
Link to comment
Share on other sites

το angrybirds όντως κολλάει και η έκδοση δεν είναι 100% συμβατή με την ανάλυση μας..είναι όποτε το θυμηθεί συμβατή..και μένα μου'χει κάνει αρνητική εντύπωση το γεγονός ότι δείχνει να κωλώνει σε ορισμένες εφαρμογές..
Link to comment
Share on other sites

To angrybirds για να ανοίξει στο wildfire ίσως θέλει το "κόλπο" που κάνω στο joy 845

Πατώ να ανοίξει και περιμένω μέχρι να φανεί η εικόνα με τον ουρανό,όπου δε μπορείς να πατήσεις κανένα κουμπί.Βάζω τη συσκευή στην αναμονή για 4-5 δευτερόλεπτα την ξανανοίγω,την ξεκλειδώνω και το play για το παιχνίδι είναι έτοιμο για πάτημα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...