Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περίμενέ μας φίλε μου... Περιμένω να έρθει γιατί έχω επιδότηση μες στον Ιούλιο. Βέβαια έχω στην κοσμοτέ... Έχει ακούσει κανείς τίποτα για την κοσμοτέ;
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά.Να κάνω και εγώ μια ερώτηση.Για κάποιον που ουσιαστικά δεν είχε ποτέ στην κατοχη του καποιο smartphone και το μπάτζετ είναι περιορισμένο,το θεωρείτε καλή επιλογή το Wildfire?Σας ρωτάω γιατι έχετε μεγαλύτερη γνώση του αντικειμένου.

Βασικά με ενδιαφέρει μια μεσαία καμερα(5mp ειναι ενταξει) το wi-fi και το web browsing.Επειδή δεν έχω πρότερη γνώση με android κινητά,λέτε να υπάρξει στο μέλλον κάποιος τρόπος να βελτιωθεί η ανάλυσξ στο βίντεο και να γίνει 640x480.Ευχαριστώ για τον χρονο σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Να κάνω και εγώ μια ερώτηση.Για κάποιον που ουσιαστικά δεν είχε ποτέ στην κατοχη του καποιο smartphone και το μπάτζετ είναι περιορισμένο,το θεωρείτε καλή επιλογή το Wildfire?Σας ρωτάω γιατι έχετε μεγαλύτερη γνώση του αντικειμένου.

Βασικά με ενδιαφέρει μια μεσαία καμερα(5mp ειναι ενταξει) το wi-fi και το web browsing.Επειδή δεν έχω πρότερη γνώση με android κινητά,λέτε να υπάρξει στο μέλλον κάποιος τρόπος να βελτιωθεί η ανάλυσξ στο βίντεο και να γίνει 640x480.Ευχαριστώ για τον χρονο σας.

Καλημέρα,

 

Η ανάλυση δεν μπορεί να αλλάξει. Αυτό που μπορεί να γίνει είναι οι developers να προσαρμώσουν τις εφαρμογές τους στην ανάλυση του wildfire.

 

Όσο για τα βασικά που θες, Η τιμή πιστεύω είναι πολύ καλή και στοχεύει χρήστες με τις δικές σου απαιτήσεις.

Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να το αγορασω και εγω.Πρωτον,θα το φερει αποκλειστηκα η vodafone?γιατι εγω εxω επιδοτηση στην cosmote και θα το αγορασω απο τον germanos.Το μονο που με προβληματιζει στο wildfire ειναι η αλαλυση του.Σε τι κανει κακο αυτη η αναλυση?Στις εφαρμογες?Γιατι δεν εχω καταλαβει.....Τελος, θελω να αγορασω ενα κινητο με τιμη 300 ευρω ,Αντε 320 .Μπορειτε να μου πτοτεινετε καποιο?Εγω ειμαι αναμεσα σε htc wildfire(θα κυκοφορησει),LG 540(εχει κυκλοφορησει,εχει πολυ χαμηλη τιμη ,και ειναι η πιο οικονομικη προταση μου) και sony ericsson xperia x8 (που και αυτο θα κυκλοφορησει συντομα.Εσεις τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μας έστειλε η Vodafone τον καινούργιο τιμοκατάλογο (με τις νέες συσκευές και το νέο ΦΠΑ) και έχει τιμή τελική 269 Ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

το παρελαβα σημερα το κινητο ειναι απλα υπεροχο και πολυ γρηγορο.

παιδια καμια σχεση με το tatto! το μονο κακο ειναι οτι δεν εχει ελληνικα ( εγω δεν εχω προβλημα)

Link to comment
Share on other sites

το παρελαβα σημερα το κινητο ειναι απλα υπεροχο και πολυ γρηγορο.

παιδια καμια σχεση με το tatto! το μονο κακο ειναι οτι δεν εχει ελληνικα ( εγω δεν εχω προβλημα)

 

Μεγιά!

Ελληνικό πληκτρολόγιο έχει ε;;;

Link to comment
Share on other sites

το παρελαβα σημερα το κινητο ειναι απλα υπεροχο και πολυ γρηγορο.

παιδια καμια σχεση με το tatto! το μονο κακο ειναι οτι δεν εχει ελληνικα ( εγω δεν εχω προβλημα)

 

Kαλορίζικο φίλε μου. Πες μας εντυπώσεις. Από που το αγόρασες και δεν εχει ελληνικό μενού; Κάνε ένα μικρο review αν σου είναι εύκολο

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

το παρελαβα σημερα το κινητο ειναι απλα υπεροχο και πολυ γρηγορο.

παιδια καμια σχεση με το tatto! το μονο κακο ειναι οτι δεν εχει ελληνικα ( εγω δεν εχω προβλημα)

 

 

καλορίζικο αλλά απορώ γιατί το έβαλες για πούλημα ακόμα δεν το αγόρασες εκτός αν αγόρασες δυο!!!!!!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

 

Τί σημαίνει αυτό? :confused:

 

ΥΓ: Ο φίλος που μόλις το πήρε, να μας πεί πώς του φαίνεται η ανάλυση στην πράξη! Αντέχεται ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει ελληνικα αλλα ελληνικο πληκτρολογιο εχει?Πες μας για την αναλυση πως σου φαινεται!

 

To wildfire έχει πλήρης υποστήριξη ελληνικών σε όλα τα μενού!

 

Στο πρώτο ξεκίνημα αν έχει μέσα ελληνική sim ξεκινάει με ελληνικά... αλλιώς morelocale 2 από market και όλα οκ! ;)

Link to comment
Share on other sites

To wildfire έχει πλήρης υποστήριξη ελληνικών σε όλα τα μενού! Στο πρώτο ξεκίνημα αν έχει μέσα ελληνική sim ξεκινάει με ελληνικά... αλλιώς morelocale 2 από market και όλα οκ! ;)

 

Ετσι ειναι. Ειμαι πλεον σιγουρος πως σε ολες τις Android συσκευες συμβαινει αυτο. Εγω που εχω παρει Legend απο Expansys με το που εβαλα τη SIM Cosmote και εκανα εκκινηση εβγαλε κανονικα Ελληνικα :rolleyes:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Όποια συσκευή έχει android 2.1 και πάνω έχει εγγενή υποστήριξη ελληνικών.

 

Να'ναι καλά η google που σκέφτηκε και τις μικρότερες χώρες όπως εμάς και δεν περιορίστηκε όπως η microsoft σε 5 βασικές γλώσσες και μετά άφηνε στην επιλογή του εισαγωγέα αν θα φτιάξει rom με ελληνικά..

Link to comment
Share on other sites

σε cosmote δεν θα πωλειται?Το εχει παρει αποκλειστηκοτητα η vodafone η θα πουλιεται και στον γερμανο?
Link to comment
Share on other sites

σε cosmote δεν θα πωλειται?Το εχει παρει αποκλειστηκοτητα η vodafone η θα πουλιεται και στον γερμανο?

Φίλε μου σήμερα πήγα να ρωτήσω και δεν ήξεραν τίποτα. Ρώτησα και σε πλαίσιο αλλά επίσης δεν ξέραν τίποτα. Ξέρει κάποιος που μπορώ να απευθυνθώ στην κοσμοτε μεσω κάποιου τηλεφώνου, ώστε να ρωτήσω και να λάβω μια επίσημη απάντηση;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...