Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα γιατί πρέπει να έχει τόσο πολύ multitouch; στο τέλος θα κοιτάμε πρώτα αν έχει multitouch και μετά τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά!:X

Για HTC Wildfire ή SE X10 Mini;

1)Ε κοιταζε την καμερα και το video εσυ,τι να σου πω.:)....με 2.55 ιντσες οθονη θελω τα δαχτυλα του mini man για να κανω ''browsing''2)για το Wildfire. Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όπως σχολιάζει το expansys: Το x10 δεν θα έπρεπε να λέγεται "mini" αλλά "tiny"..

 

Τελευταία ενημέρωση(Βέλγιο):

X10 mini: 259

HTC Wildfire: 269

Edited by odigon
296-->269
Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

Όπως σχολιάζει το expansys: Το x10 δεν θα έπρεπε να λέγεται "mini" αλλά "tiny"..

 

Τελευταία ενημέρωση(Βέλγιο):

X10 mini: 259

HTC Wildfire: 296

 

Μα γιατί γράφουν ΜΑΛ.. (<- μόνο αυτή η λἐξη το χαρακτηρίζει αλλά...) βλακείες τα καταστήματα αφού δεν ξέρουν τι τους γίνεται;

Επίσημη ιστοσελίδα SE http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones?cc=gr&lc=el και http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperiax10mini?cc=gr&lc=el

 

Multirama http://multirama.gr/products/product?pid=0468661&catid=100800. Το ίδιο και το Πλαίσιο.

 

Ας μείνουμε on-topic.

---------------------

Τιμή expansys: € 284.99 !! (235.53 χωρίς Φ.Π.Α.)

Edited by isidorosr20595
Link to comment
Share on other sites

269 και όχι 296 όπως έγραψα κατά λάθος πριν...
Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι το συγκεκριμένο thread είναι μόνο για το Wildfire. Για σύγκριση μεταξύ κινητών ανοίξτε thread στους Διαξιφισμούς.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κάποιο κατάστημα στην Γερμανία που να το έχει ή να το φέρνει πιο σύντομα από ότι εδώ στην Ελλάδα;

Δεν νομίζω να το βρεις πριν τις 25 Ιουνίου φίλε μου ούτε και στη Γερμανία...

Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

Ένα ωραίο unboxing...εδώ
Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

Αντε να κυκλοφορησει να τελειωνουμε. Απο το βιντεο παντως φαινεται ταχυτατο. Συγκρινω με το Diamond που εχω μπροστα μου και ειναι μερα με την νυχτα:D
Link to comment
Share on other sites

Όντως το κινητό φαίνεται ταχύτατο. Θα ήθελα να δω την οθόνη από κοντά. Ας ελπίσουμε ότι δε θα φαίνονται τα pixels από χιλιόμετρο. Νταξει δε θα έχει μεγάλη πυκνότητα σε pixels, αλλά μακαρι να φαίνεται αρκετά καθαρά. Αν είναι έτσι, είναι σίγουρα το επόμενο κινητό μου. Κανά νέο για την επίσημη κυκλλοφορία του στην ελλάδα; Γιατι έχουμε και επιδότηση σ'ένα μήνα...

 

υ.γ: πότε θα βγει αβαταρ με το wildfire?

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Όντως το κινητό φαίνεται ταχύτατο. Θα ήθελα να δω την οθόνη από κοντά. Ας ελπίσουμε ότι δε θα φαίνονται τα pixels από χιλιόμετρο. Νταξει δε θα έχει μεγάλη πυκνότητα σε pixels, αλλά μακαρι να φαίνεται αρκετά καθαρά. Αν είναι έτσι, είναι σίγουρα το επόμενο κινητό μου. Κανά νέο για την επίσημη κυκλλοφορία του στην ελλάδα; Γιατι έχουμε και επιδότηση σ'ένα μήνα...

 

1)Στο πιο κοντινο preview που εχω βρει μια χαρα φαινεται η οθονη του

http://www.youtube.com/watch?v=Uw8UjM7w1tc

 

2)Mεχρι στιγμης ξερουμε για επισημη κυκλοφορια 31 ιουλιου.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το βίντεο. Μακάρι να φαίνεται έτσι κι από κοντά...

Νόμιζα ότι 31 Ιουλίου θα άρχιζε η διάθεση από το Expansys. Μακάρι να το φέρουν και οι εταιρίες εδώ τότε ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα ότι 31 Ιουλίου θα άρχιζε η διάθεση από το Expansys. Μακάρι να το φέρουν και οι εταιρίες εδώ τότε ;)

Σωστα...στην ACE Hellas παντως δεν εχουν καμια ενημερωση.

 

Νεα βιντεακια

Edited by sakiss
Συνεχόμενα μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι...κριμα που το σκοτωσανε με αυτη την απαραδεκτη οθονη.

Γιατί απαράδεκτη?Αν ήταν amoled οθόνη το κινητό θα ήταν desire/legend από άποψη τιμής..

Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

Στα + πάντως των lcd οθονών, η απόδοση υπό το φως του ηλίου ;)

 

Διάβασα στα σχόλια εδώ ότι ο επεξεργαστής του κινητού ανακοινώθηκε από την adobe ότι δε θα τρέχει flash. Το hero δηλαδή που έχει αυτόν τον επεξεργαστή, δεν τρέχει flash;

Με την αναβάθμιση σε froyo έχουμε κάτι για το wildfire? Γιατί είπε η htc ότι θα αναβαθμίσει τα περισσότερα (άρα όχι όλα)...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Εμφανιστηκε και σε νεο καταστημα στο skroutz...και αυτοι μου επιβεβαιωσαν οτι παραλαμβανουν τελος ιουλιου.

http://www.digital-master.gr/el-gr/Products.aspx?ElementID=a729cc04-9e13-4132-b590-eb0e0447db7a

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

 

Αυριο (Σαββατο) θα παω να ρωτησω (Ολλανδια) για το κινητο. Απ'ο,τι βλεπω θα ειναι διαθεσιμο στις 7 Ιουλιου και θα παω να το παραγγειλλω. Οταν θα το εχω στα χερια μου θα σας πω εντυπωσεις.

 

Κατα τη γνωμη μου, για καποιον που δεν χρειαζεται ενα κινητο που να κανει μεχρι καφε, ειναι ο,τι καλυτερο υπαρχει, απο την αποψη οτι εχει τα παντα, ειναι γρηγορο και η τιμη του ειναι προσιτη.

 

Εδω το βρηκα με ενα χρονο συμβολαιο δωρεαν, 28 ευρω το μηνα (περιλαμβανει Ιντερνετ).

Πως ακουγεται?

 

Απο την αλλη, αν θελω να σερφαρω στο ιντερνετ η να βλεπω βιντεο, μπορω να το κανω και στο σπιτι. Δεν θα βγαλω τα ματια μου για να δω μια ταινια στο κινητο ...

 

Δεν εχει νοημα να παρω μια συσκευη που θα κοστιζει ενα καρο χρηματα και που θα χρειαστω για ενα χρονο.

Link to comment
Share on other sites

περιμένουμε να το παρεις στα χερια σου και να μας πεις εντυπωσεις!!

ειναι βαρια η ευθυνη του πρωτου..:)

από τα βιντεο που εχω δει καταλαβαινω οτι και να σερφαρεις μπορεις

αλλα και να δεις ταινια σε αυτο το κινητο!!

τα 28 ευρω με ιντερνετ ακουγονται πολυ καλα-χωρις να γνωριζω τις

διαφορες στις τιμες αναμεσα στις δυο χωρες!!

για παραδειγμα εδω o germanos-to x10 mini που ειναι αναλογης μαλλον τιμης-

το δινει δωρεαν στο cosmote με ιντερνετ 45-.

Edited by spirospatra
Link to comment
Share on other sites

περιμένουμε να το παρεις στα χερια σου και να μας πεις εντυπωσεις!!

ειναι βαρια η ευθυνη του πρωτου..:)

από τα βιντεο που εχω δει καταλαβαινω οτι και να σερφαρεις μπορεις

αλλα και να δεις ταινια σε αυτο το κινητο!!

τα 28 ευρω με ιντερνετ ακουγονται πολυ καλα-χωρις να γνωριζω τις

διαφορες στις τιμες αναμεσα στις δυο χωρες!!

για παραδειγμα εδω o germans το δινει δωρεαν στο cosmote με ιντερνετ 45-.

 

Γεια και παλι,

 

Θα παω να ρωτησω αύριο για να το πάρω. Λογικά θα είναι διαθέσιμο μετά τις 7 Ιουλίου αλλά αν μπορώ να το κλείσω απο τώρα, θα το κάνω.

 

Η σύνδεση είναι 18 ευρώ που περιλαμβάνει 200 λεπτά χρόνο ομιλίας το μήνα + 10 ευρώ το ιντερνετ. Τώρα εξαρτάται απο το αν ισχύει αυτό που λένε στη σελίδα τους...

Θα σας πω αύριο..

 

Το μόνο κακό είναι οτι το έχουν σε 2 χρώματα, καφέ και άσπρο. Θα πάρω το άσπρο γιατί το καφέ δεν μου αρέσει (θα προτιμούσα το κόκκινο....)

 

Μαρία

Edited by mc6535
Link to comment
Share on other sites

Καλά το κόκκινο είναι ΚΟΥΚΛΙ, η γυναίκα μου το περιμένει πως και πως...

Εγώ πάλι ζαχαρώνω το μαύρο :lol:

Δεν βλέπω την ώρα να κυκλοφορήσει! :cry:

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...