Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οτι "βλεπει" απο το Market το τηλεφωνο,ειναι συμβατο ως προς την αναλυση του τηλεφωνου,

ή υπαρχει περιπτωση να κατεβει μια εφαρμογει και να μην παιζει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Villis είχα εγκαταστήσει 3 εφαρμογές (scientific calculator, chess, photo editor). Ελάχιστα τις έχω χρησιμοποιησει. Πως μπορω να καταλάβω αν εχει "μολυνθεί" η συσκευη? Όλοι όσοι εχουν εγκαταστήσει αυτές τις εφαρμογές έχουν πρόβλημα? Τις απεγκατεστησα και έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων απο το μενού και διαμόρφωση της κάρτας μνήμης. Ξαναεστησα από την αρχη τη συσκευή. Υπαρχει καποιος άλλος τροπος για ένα πιο "βαθύ" hard format? Α να μην ξεχάσω είχα εγκατεστημένο το Norton mobile security με καθημερινά updates. Δε θα έπρεπε να προστατευει? Αν εγκαταστησω ένα αλλο AntiVirus όπως για παράδειγμα το f-secure ή το Kaspersky δε θα μπορέσει να αναγνωρησει αν υπάρχει malware στη συσκευή μου? Η λύση απαιτει επίσκεψη στο service? :(

Kάνε αυτό που ανέφερε ο φίλος giosis παραπάνω. Δηλαδή κοίταξε το, δες αν σου ήρθε mail και αλλιώς ασ'το. Δοκίμασε το antivirus lookout, γιατί αυτό εντόπισε πρώτο την "απειλή" για να ελέγξει αν όλα είναι οκ ;)

Στη διαχείριση εφαρμογών στο menu "εκτελείται" τρέχουν πολλές εφαρμογές που έχουν το συμβολακι των ρυθμίσεων ακόμα και μετά από επανεκκίνηση. Άσε που δεν ξέρω τι κάνουν...

Δε νομίζω ότι θα εμφανίζεται κι εκείνη η διεργασία... Λογικό να μην είναι κατανοητές οι περισσότερες, αλλά μην αγχώνεσαι τόσο ;)

οτι "βλεπει" απο το Market το τηλεφωνο,ειναι συμβατο ως προς την αναλυση του τηλεφωνου,

ή υπαρχει περιπτωση να κατεβει μια εφαρμογει και να μην παιζει?

Αν δεν έχεις πειράξει το market και αν δεν εννοείς κάποιο άλλο είδος "μάρκετ" τότε δε θα'χεις πρόβλημα :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,αγορασα προσφατα το wildfire,και εχω ενα θεμα.Βαζω το ξυπνητηρι κ δεν χτυπαει οταν το κινητο ειναι κλειστο.Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει??Τσεκαρω για τυχον αναβαθμισεις αλλα δεν βρισκει κατι στον ελεγχο.Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Βαζω το ξυπνητηρι κ δεν χτυπαει οταν το κινητο ειναι κλειστο.Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει??

 

Δεν φταίει κάτι. Έτσι λειτουργούν όλες αυτές οι συσκευές. Γιαυτό και δεν τις κλείνουμε. Αν θέλεις να είναι "σαν κλειστή" μπορείς να την βάλεις σε flight mode. Μέχρι εκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παρά πολύ για άλλη μια φορά για τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες. Giosis και Villis τα links που μου παραθέσατε ήταν πολύ κατατοπιστικά. Είχα κάνει από πριν και hard reset... εγκατέστησα και το Lookout και όλα μια χαρά φαίνονται. :rolleyes:
"Everything should be as simple as it is, but not simpler." Albert Einstein
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις πειράξει το market και αν δεν εννοείς κάποιο άλλο είδος "μάρκετ" τότε δε θα'χεις πρόβλημα :)

 

ωραια..

μια συνοπτικη εικονα του τηλεφωνου,μπορω να εχω?

ειναι τοσο ¨καπως" η αναλυση,που ξυνιζει?

ειναι π.χ χειροτερη του Samsung omnia 9000?

 

-μπαταρια

-φωτ/κη μηχανη

-ταχυτητα

-ηχος(ακουστικο,ηχειο,ποιοτητα ηχου)

Link to comment
Share on other sites

λυπαμαι αλλα λιγο απατη μου φαινεται,λογω οτι στο τελος διαφημιζεται και site που το πουλαει.δηλαδη σα να λεει αγοραστε το θα παρει και gingerbread σε λιγο.ειδικα η αναφορα στο θεμα flash 10.1 παρα ειναι μουφα.ο επεξεργαστης του wildfire μονο για flashlite κανει το πολυ.φιλικα τα λεω,μακαρι να κανω λαθος

 

Ναι δεν ξέρω για να σου πω με σιγουριά. Λες να είναι απάτη? Πάντως δεν φαίνεται και τόσο ψεύτικο.

 

Αν και μ'αρέσει πάρα πολύ η είδηση αυτή, δυστυχώς κι εγώ δεν μπορώ να πειστώ. Μακάρι να είναι αλήθεια... Στο facebook ποιός έκανε post αυτή την είδηση; Η ίδια η htc ή κάποιος άλλος χρήστης;

 

Υποτίθεται, τουλάχιστον, η επίσημη htc.

Πάντως οτι και να είναι θα σας κρατάω ενημερωμένους ότι νεότερο μάθω και βλέπουμε...:)

 

ωραια..

μια συνοπτικη εικονα του τηλεφωνου,μπορω να εχω?

ειναι τοσο ¨καπως" η αναλυση,που ξυνιζει?

ειναι π.χ χειροτερη του Samsung omnia 9000?

 

-μπαταρια

-φωτ/κη μηχανη

-ταχυτητα

-ηχος(ακουστικο,ηχειο,ποιοτητα ηχου)

 

- 48 ώρες, more or less

- Μέτρια προς κακή σε σκοτεινές φώτο, καλή με φώς.

- Μέτριο προς καλό, αλλα τα τρώει τα στιγμιαία σκαλωματάκια του

- Κανένα πρόβλημα, καλό, σχετικά καλή ποιότητα ήχου για το μέγεθος του ηχείου.

Edited by Villis
Συνεχόμενα post
Link to comment
Share on other sites

Η επισημη HTC και να δινει link για site που να πουλαει το κινητο, λιγο δυσκολο. Επισης, με μια γρηγορη ματια, δεν βλεπω καποια αναφορα ουτε στο XDA αλλα ουτε και στο GSMarena.

 

Και οπως ειπε καποιος παραπανω, Flash 10.1 σε 528cpu δεν προκειται να δουμε ποτε:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα με τα windows 64bit xp χαρη στον φιλο VaL_Phoenix ολα πηγαν κατευχην ενα σας λεω λυθηκε το προβλημα στο αψε σβησε με τα σωστα drivakia για 64bit και ολα πηγαν φυσαικι ολα καλα και παει σφαιρα Να σε καλα VaL_Phoenix γιατι ελυσες ενα προβλημα που και ενω μιλησα με την ιδια την HTC δεν ηξεραν τι να μου πουν και δεν μπορεσαν αυτοι σαν εταιρια να μου λυσουν το προβλημα!!!!

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πως μπορω να περασω τις επαφες απο το τηλεφωνο στην SIM και το αντιστροφο?

 

Μόλις δυο σελίδες πίσω... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3540288#post3540288

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες βρήκα επιτέλους πως να μεταφέρουμε (επιτέλους) τις παλιές μας επαφές, τις οποίες τις αποθηκεύαμε στην συσκευή, σε λογαριασμό google για να τις έχουμε και online και άμα γίνει κάτι στραβό -χτύπα ξύλο- να τις επαναφέρουμε και να τις κάνουμε και συγχρονισμό με εύκολα βήματα από το κινητό και χωρίς καμία εφαρμογή.

πολύ χρήσιμος ο οδηγός σου, μπράβο..!!

Ναι δεν ξέρω για να σου πω με σιγουριά. Λες να είναι απάτη? Πάντως δεν φαίνεται και τόσο ψεύτικο.

....

Υποτίθεται, τουλάχιστον, η επίσημη htc.

Πάντως οτι και να είναι θα σας κρατάω ενημερωμένους ότι νεότερο μάθω και βλέπουμε...:)

όταν διάβασα το πρώτο post σου για αναβάθμιση σε 2.3 ενθουσιάστηκα..και φαινόταν σωστά τεκμηριωμένο..ωστόσο ακολούθησαν και οι εξίσου ορθές τοποθετήσεις των άλλων παιδιών και δε ξέρω τι μπορει να ισχύει τελικά..αν μάθεις κάτι ενημέρωσέ μας..!!

επίσης ίσως αν το παρέθετες στους xda μήπως ξέρουν κάτι παραπάνω..?

Link to comment
Share on other sites

Και οπως ειπε καποιος παραπανω, Flash 10.1 σε 528cpu δεν προκειται να δουμε ποτε:)

 

βασικά δεν είναι και τοοοοοσο μειονέκτημα να μην έχουμε flash 10.1. Δηλαδή δεν θα γίνει και το πιο σούπερ smartphone αν τελικά θα είχαμε 10.1. Εγώ μια χαρά είμαι, την δουλειά μου την κάνω και με το παραπάνω. Και έγω την official rom. Γτ να "πειράξω" το κιν; Οκ, περί ορέξεως θα μου πείτε αλλά αφού έγινε το magor update σε 2.2 και έχουμε apps to sd θα έλεγα είμαστε ζάχαρη...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
όταν διάβασα το πρώτο post σου για αναβάθμιση σε 2.3 ενθουσιάστηκα..και φαινόταν σωστά τεκμηριωμένο..ωστόσο ακολούθησαν και οι εξίσου ορθές τοποθετήσεις των άλλων παιδιών και δε ξέρω τι μπορει να ισχύει τελικά..αν μάθεις κάτι ενημέρωσέ μας..!!

 

Η τελευταία επίσημη ενημέρωση για τις συσκευές που θα περιλαμβάνουν το gingerbread δεν περιλαμβάνει το Wildfire...

 

http://getandroidstuff.com/gingerbread-update-htc-desire-hd-desire-desire-incredible-q2/

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία επίσημη ενημέρωση για τις συσκευές που θα περιλαμβάνουν το gingerbread δεν περιλαμβάνει το Wildfire...

 

http://getandroidstuff.com/gingerbread-update-htc-desire-hd-desire-desire-incredible-q2/

 

Καλά θα περιμένουμε την custom, αλλά η HTC με αυτή την υποστήριξη περιμένει να ξαναγοράσουμε;

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα περιμένουμε την custom, αλλά η HTC με αυτή την υποστήριξη περιμένει να ξαναγοράσουμε;

δε ξέρω τι προηγούμενη εμπειρία έχεις από κινητά, και δει από smartphone, αλλά σαν πρώην κάτοχος του πριν_λανσαριστεί_πέθανε p990i, στη συνέχεια του xperia x1 με αρκετά προβλήματα hardware και software και συμπεριφορά "κινέζων" από την εταιρεία και τέλος του x2 που το έχω παράλληλα με το wildfire και μετράω ατελείωτα bugs χωρίς κανένα update, μπορώ να πω ότι και στην 2.2 να μείνει η htc είμαι ευχαριστημένος έχοντας αγοράσει το κινητό με την 2.1 αρχικά..δείχνει πολύ περισσότερο σεβασμό νομίζω στους πελάτες σε σχέση με άλλες εταιρείες..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλά θα περιμένουμε την custom, αλλά η HTC με αυτή την υποστήριξη περιμένει να ξαναγοράσουμε;

 

Μην ξεχνάς ότι ακολουθεί και Wildfire S. Κάποια στιγμή είναι αναμενόμενο.

 

Αν και προσωπικά δεν αποκλείω στο απώτερο μέλλον να δώσει και εδώ το gingerbread (ανάλογα με την εξέλιξη του λειτουργικού).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι ρε παιδιά, ούτε εγω καίγομαι τοσο πολύ για κάποια αναβάθμιση. Μια χαρά βολεμένος είμαι το κινητάκι και έτσι όπως είναι. Απλά το είδα και απλά το ανέβασα εδω σαν πληροφορία, όχι οτι περιμένω πως και πως κάποια αναβάθμιση. :)
Link to comment
Share on other sites

Για όσους το χρησιμοποιούν και για παιχνίδια.. γκούχου γκούχου..

το angry birds πήρε ενημέρωση και πλέον ξεκινάει κανονικά στο κινητό μας.. :)

Link to comment
Share on other sites

δε ξέρω τι προηγούμενη εμπειρία έχεις από κινητά, και δει από smartphone, αλλά σαν πρώην κάτοχος του πριν_λανσαριστεί_πέθανε p990i, στη συνέχεια του xperia x1 με αρκετά προβλήματα hardware και software και συμπεριφορά "κινέζων" από την εταιρεία και τέλος του x2 που το έχω παράλληλα με το wildfire και μετράω ατελείωτα bugs χωρίς κανένα update, μπορώ να πω ότι και στην 2.2 να μείνει η htc είμαι ευχαριστημένος έχοντας αγοράσει το κινητό με την 2.1 αρχικά..δείχνει πολύ περισσότερο σεβασμό νομίζω στους πελάτες σε σχέση με άλλες εταιρείες..

 

"Το βράδυ της Τρίτης, η ομάδα ανάπτυξης του Android ανακάλυψε ότι υπήρχαν αρκετές κακόβουλες εφαρμογές στο Android Market. Μετά από το περιστατικό, οι εν λόγω εφαρμογές αφαιρέθηκαν από το Market. Σύμφωνα με την Google, οι εφαρμογές αυτές εκμεταλλεύτηκαν γνωστά κενά ασφαλείας τα οποία δεν επηρεάζουν εκδόσεις λειτουργικού 2.2.2 ή νεότερες."

 

Αυτό είναι που με νοιάζει και κατά δεύτερο λόγω γιατί η Google δίνει στα κινητά της αμέσως την αναβάθμιση και οι υπόλοιποι όχι μόνο την καθυστερούν, που είναι θεμιτό, αλλά δεν θα την δώσουν και καθόλου! Αυτό λέγετε εξαναγκασμός να αγοράσεις το wildfire S.

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,θελω να σασ ρωτησω κατι κ να με βοηθησετε σασ παρακαλω,ειμαι κατοχοσ του htc wildfire,θελω να μου πειτε πωσ ακριβωσ λειτουργει ο αισθατηρασ οταν το πιανουμε στο χερι.οταν το εχω ακουμπισμενο σε επειπεδη επιφανια κ εχω κληση κ το παρω στα χερια μου χαμηλωνει,οταν το εχω μεσα σε τσεπη κ το πιασω δεν χαμηλωνει,τι ακριβωσ γινεται?πρεπει να ειναι σε επειπεδη επιφανια?σασ ευχαριστω κ ελπιζω να με βοηθησετε.

Nομίζω ότι καταλαβαίνει το ότι ήταν σε επίπεδη επιφάνεια και δεν υπήρχαν κραδασμοί (το αντίθετο δηλαδή απ'οτι γίνεται στην τσέπη μας). Επίσης αν το έχεις σε επίπεδη επιφάνεια και χτυπήσει και το γυρίσεις με την οθόνη κάτω, θα γίνει σίγαση στην κλήση ;)

 

βασικά δεν είναι και τοοοοοσο μειονέκτημα να μην έχουμε flash 10.1. Δηλαδή δεν θα γίνει και το πιο σούπερ smartphone αν τελικά θα είχαμε 10.1. Εγώ μια χαρά είμαι, την δουλειά μου την κάνω και με το παραπάνω. Και έγω την official rom. Γτ να "πειράξω" το κιν; Οκ, περί ορέξεως θα μου πείτε αλλά αφού έγινε το magor update σε 2.2 και έχουμε apps to sd θα έλεγα είμαστε ζάχαρη...
Συμφωνώ εν μέρει. Έτσι κι αλλιώς ήταν γνωστό για το flash ότι δε θα τον πάρει το κινητό ποτέ, λόγω χαμηλής επεξεργαστικής ισχύος. Κακά τα ψέματα, αλλά ότι δίνεις, παίρνεις ;)

Διαφωνώ στο τι μπορείς να κερδίσεις πειράζοντάς το... Με τις εφαρμογές που έχω εγκατεστημένες, προσωπικά δε μου κάνει κάτι το apps to sd, γιατί τόσες που είναι πάλι δε θα μου έφτανε. Έχω καμιά 100 τουλάχιστον εφαρμογές και 110 mb ελεύθερο χώρο. Και γενικότερα μπορείς να βρεις αρκετά (χρήσιμα και μη) πραγματάκια που δίνουν το κάτι παραπάνω στο κινητό ;)

 

"Το βράδυ της Τρίτης, η ομάδα ανάπτυξης του Android ανακάλυψε ότι υπήρχαν αρκετές κακόβουλες εφαρμογές στο Android Market. Μετά από το περιστατικό, οι εν λόγω εφαρμογές αφαιρέθηκαν από το Market. Σύμφωνα με την Google, οι εφαρμογές αυτές εκμεταλλεύτηκαν γνωστά κενά ασφαλείας τα οποία δεν επηρεάζουν εκδόσεις λειτουργικού 2.2.2 ή νεότερες."

 

Αυτό είναι που με νοιάζει και κατά δεύτερο λόγω γιατί η Google δίνει στα κινητά της αμέσως την αναβάθμιση και οι υπόλοιποι όχι μόνο την καθυστερούν, που είναι θεμιτό, αλλά δεν θα την δώσουν και καθόλου! Αυτό λέγετε εξαναγκασμός να αγοράσεις το wildfire S.

Αυτό συνδέεται και με το παραπάνω μήνυμά μου... Κακά τα ψέματα με root μπορείς να τη γλυτώσεις από κάτι τέτοια σχετικά ανώδυνα... Και δε σε αναγκάζει κανένας να αγοράσεις τίποτα... Αν θες το αγοράζεις. Αν δε θες μείνε με το δικό σου!

Γενικότερα η htc φημίζεται για την ταχύτητα των αναβαθμίσεων (κι ας άργησε να το δώσει και σ'εμάς και στο hero). Άλλες εταιρίες το κάνουν πολύ πιο αργά ή και καθόλου. Οπότε δε μου φαίνεται εκβιασμός το ότι δε σου δίνει καινούρια έκδοση. Μείνε με αυτήν... Αναβαθμίσεις ασφαλείας γίνονται και από τις ίδιες τις εταιρίες. Δηλαδή η microsoft θα έπρεπε να μας δίνει τα καινούρια windows, επειδή στα παλιότερα υπήρχε κάποιο κενό ασφαλείας;

(εντελώς φιλικά έτσι; απλά τη γνώμη μου λέω ;))

 

Ποιος πιστεύετε είναι ο καλύτερος music player για το κινητάκι μας; :)
Γενικότερα νομίζω ότι θα παιζουν όλοι και μπορείς να διαβάσεις απόψεις κι εδώ εδώ για πιο σίγουρες απαντήσεις ;)
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό συνδέεται και με το παραπάνω μήνυμά μου... Κακά τα ψέματα με root μπορείς να τη γλυτώσεις από κάτι τέτοια σχετικά ανώδυνα... Και δε σε αναγκάζει κανένας να αγοράσεις τίποτα... Αν θες το αγοράζεις. Αν δε θες μείνε με το δικό σου!

Γενικότερα η htc φημίζεται για την ταχύτητα των αναβαθμίσεων (κι ας άργησε να το δώσει και σ'εμάς και στο hero). Άλλες εταιρίες το κάνουν πολύ πιο αργά ή και καθόλου. Οπότε δε μου φαίνεται εκβιασμός το ότι δε σου δίνει καινούρια έκδοση. Μείνε με αυτήν... Αναβαθμίσεις ασφαλείας γίνονται και από τις ίδιες τις εταιρίες. Δηλαδή η microsoft θα έπρεπε να μας δίνει τα καινούρια windows, επειδή στα παλιότερα υπήρχε κάποιο κενό ασφαλείας;

(εντελώς φιλικά έτσι; απλά τη γνώμη μου λέω ;))

 

Και να μείνω με τα Bugs να θερίζουν στο κινητό μου; Αυτό εννοώ εκβιασμό ή παίρνεις το καινούργιο ή μένεις με την έκδοση με τα επικίνδυνα bugs, δλδ η Goolge μλκς είναι και τα δίνει αμέσως τα update και οι υπόλοιποι οι έξυπνοι;

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

H google λίγο δύσκολο να μην τα δώσει στο κινητό της, αφού ουσιαστικά γι'αυτό (ή καλύτερα πάνω σε αυτό) βγαίνουν ;)

Οι άλλοι σταδιακά προσπαθούν να τα ενσωματώσουν. Εκβιασμός δεν είναι, γιατί πολλά "τμηματα" του λειτουργικού είναι αναβαθμίσιμα (πχ market) και περνάνε οι αναβαθμίσεις σε όλα τα κινητά...

Κι εγώ θα ήθελα να έχω αναβαθμίσεις για πάντα, αλλά σου είπα ότι οι αναβαθμίσεις (φαινομενικά μικρές που καμιά φορά βλέπουμε στα κινητά μας) είναι από την htc ή την κάθε htc κι έχουν σκοπό τη διόρθωση bugs. Το bug με το κενό ασφάλειας που επέτρεπε στο trojan droidream να "βλάψει" τη συσκευή μας, λύνεται απλά σε rooted συσκευή (και έδωσε και η google λύση για όλα τα κινητά ;) ).

Δυστυχώς δε γίνεται να έχουμε αναβαθμίσεις για πάντα...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Και να μείνω με τα Bugs να θερίζουν στο κινητό μου; Αυτό εννοώ εκβιασμό ή παίρνεις το καινούργιο ή μένεις με την έκδοση με τα επικίνδυνα bugs, δλδ η Goolge μλκς είναι και τα δίνει αμέσως τα update και οι υπόλοιποι οι έξυπνοι;

βασικα η ιδια η google κατεθυειαν διορθωσε το προβλημα μεσω μιας δικλειδας ασφαλειας που εχει ενσωματωμενη στο λειτουργικο της σε ολες τις συσκευες ασχετως εταιριας.και επισης ειμαστε τυχεροι που η htc εδωσε στο wildfire των 270 ευρω το froyo.σκεψου οτι υπαρχουν ανθρωποι οι οποιοι εδωσαν 600 ευρω να παρουν το xperia χ10 και περιμεναν 1 χρονο να πανε σε αντροιντ 2.1 απο το 1.6 που ειχε οταν το αγορασαν.και τελος στο 2.1 θα μεινουν,τωρα τους λεει δωστε αλλα 600 ευρω να παρετε νεο ερικσον με 2.2.

οποτε htc και παλι htc

(αν δεις την υπογραφη μου λυσεις υπαρχουν και για gingerbread στο wildfire)

Edited by stelioz78

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 7 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...