Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σε ολους! Μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ να ξεκλειδώσω το κινητο μετα απο πολλές προσπαθειες ξεκλειδώματος "μοτιβου"; Μου ζηταει email και κωδικο email αλλα ο κωδικος εχάθει και δν μπορώ να το ξεκλειδωσω. Δοκίμασα και άλλαξα τον κωδικό του email αλλά και πάλι δεν το δέχεται (προφανώς δεν έχει σύνδεση στο internet)... το ξέρω ότι είναι γελίο αλλα δεν ξέρω τι άλλο να κανω... :worry:

Υ.Γ. Συγγνώμη για όποια λάθη αλλά ειναι η πρώτη φορά που γράφω σε forum.

Edited by giwrgos91
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τις τελευταίες μέρες όταν γυρίζω την οθόνη από καθετα σε οριζόντια για να γράψω μήνυμα με τον μαμα editor δεν μου λειτουργεί το σβήσιμο..ενώ πατιέται και ακούγεται και σαν ήχος δεν σβήνει..

 

τι να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Απο πλαίσιο το πήρα και γω, με επιδότηση Voda, και μάλιστα επειδή είμαι Μυτιλήνη, μου έστειλαν τη συσκευή σε 3 μέρες και μετά απο καμιά βδομάδα τα συμβόλαια...:)

 

Οραίος ευχαριστώ.Οχι τπτ αλλο απ ότι είδα το έχει κ σε άσπρο..χαλάλι και ας είναι 10e +.

x
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εμένα μου παρουσιάζει συχνά ένα θέμα το τηλέφωνο.. Ενώ δείχνει πως έχει σήμα το κινητό, εκεί που μιλάω, σταματάω να ακούω για λίγο τον συνομιλητή μου και μετά κλείνει... Σχεδόν πάντα μετά απο 2-3 λεπτά ομιλίας πέφτει η γραμμή.. Δεν είχα ποτέ πρόβλημα σήματος στο χώρο μου.. Τι να συμβαίνει; Τα μηνύματα τα λαμβάνω και τα στέλνω σε χρόνο dt πάντως... :confused:

WWW.DIGITALMAPPING.GR

Οι φθηνότερες εκτυπώσεις της Αγοράς. Μακέτα-Εκτύπωση-Διαφήμιση...

Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε να αντιγραψουμε τις επαφες απο το τηλ στην καρτα sim?

δεν εχω βρει καποια τετοια επιλογη....

 

θα βρεις στο μαρκετ το προγραμμα contact2sim. ειναι δωρεαν και κανει και το αντιστροφο

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εμένα μου παρουσιάζει συχνά ένα θέμα το τηλέφωνο.. Ενώ δείχνει πως έχει σήμα το κινητό, εκεί που μιλάω, σταματάω να ακούω για λίγο τον συνομιλητή μου και μετά κλείνει... Σχεδόν πάντα μετά απο 2-3 λεπτά ομιλίας πέφτει η γραμμή.. Δεν είχα ποτέ πρόβλημα σήματος στο χώρο μου.. Τι να συμβαίνει; Τα μηνύματα τα λαμβάνω και τα στέλνω σε χρόνο dt πάντως...

 

Δυστυχως και εγω το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω και νομιζα οτι ηταν προβλημα της cosmote.. κλεινει διαρκως το κινητο την ωρα που μιλαω ενω εχει πολυ καλο σημα:mad:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως και εγω το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω και νομιζα οτι ηταν προβλημα της cosmote.. κλεινει διαρκως το κινητο την ωρα που μιλαω ενω εχει πολυ καλο σημα:mad:

Και σε μένα συμβαίνει.

Μήπως όμως είναι πρόβλημα της Cosmote;Μήπως κάποια εφαρμογή;Γιατί δεν το έκανε παλιά.

Θα ήταν πολύ σημαντικό να είχαμε σχόλια και από άλλους κατόχους.

Link to comment
Share on other sites

Η διαθέσιμη μνήμη πόση πρέπει να είναι? Υπάρχει κάποιο όριο για να μην έχουμε κολλήματα? Στα windows π.χ. καλό είναι να παραμένει ελεύθερο το 20%.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε πως λέγεται η εφαρμογή που δείχνει τον τόπο τριγύρω σου από την κάμερα του κινητού προσθέτοντας tags?
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε πως λέγεται η εφαρμογή που δείχνει τον τόπο τριγύρω σου από την κάμερα του κινητού προσθέτοντας tags?

 

Μήπως εννοείς το Layar;

 

http://www.appbrain.com/app/layar-reality-browser/com.layar

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα συμβαίνει.

Μήπως όμως είναι πρόβλημα της Cosmote;Μήπως κάποια εφαρμογή;Γιατί δεν το έκανε παλιά.

Θα ήταν πολύ σημαντικό να είχαμε σχόλια και από άλλους κατόχους.

 

μπορω να πω οτι το εχω παρατηρησει κ εγω.βεβαια παντα νομιζα οτι κατι κανουν οι συνομιλιτες κ κλεινει.η απο λαθος μου οταν μιλαω με handsfree.οχι τοσο συχνα ομως.αλλα για να το αναφερω ηταν αξιο παρατηρησης!

 

θα βρεις στο μαρκετ το προγραμμα contact2sim. ειναι δωρεαν και κανει και το αντιστροφο

 

δηλαδη δεν υπαρχει τετοια επιλογη στο κινητο? απαραδεκτο....οκ υπαρχουν ενα σωρο εφαρμογες,αλλα ποιος ο λογος να μπαινουμε σε τετοια διαδικασια για τα πιο απλα πραγματα που ακομα κ κινητο των 20 ευρω το κανει.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

παιδια πιο launcher εχετε?εχω δοκιμασει σχεδον ολα κ δεν ξερω πιο να προτιμησω.τωρα ειμαι με το Live Home,πριν ημουν με το adw.δοκιμασα κ το slide screen http://slidescreenhome.com/αλλα δεν.
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν υπαρχει τετοια επιλογη στο κινητο? απαραδεκτο....οκ υπαρχουν ενα σωρο εφαρμογες,αλλα ποιος ο λογος να μπαινουμε σε τετοια διαδικασια για τα πιο απλα πραγματα που ακομα κ κινητο των 20 ευρω το κανει.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

 

Ναι δυστηχως μονο να αντιγραψεις απο καρτα sim στο κινητο υπαρχει σαν default και επειτα απο το τηλεφωνο στη καρτα SD μονο.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν υπαρχει τετοια επιλογη στο κινητο? απαραδεκτο....οκ υπαρχουν ενα σωρο εφαρμογες,αλλα ποιος ο λογος να μπαινουμε σε τετοια διαδικασια για τα πιο απλα πραγματα που ακομα κ κινητο των 20 ευρω το κανει.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

 

 

Υπάρχει η επιλογη στο Κινητο.

People> επιλεγεις την επαφη> menu> more> save to sim.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω γνωριζει κανεις γιατι στο ΙGo δεν μου δειχνει ολο το μενου κανονικα ας πουμε την Ταχυτητα,την Εξοδο το Πισω την τρωει την μιση λεξη προσπαθησα να βρω κατι στις ρυθμισεις αλλα δεν..
Link to comment
Share on other sites

παιδια πιο launcher εχετε?εχω δοκιμασει σχεδον ολα κ δεν ξερω πιο να προτιμησω.τωρα ειμαι με το Live Home,πριν ημουν με το adw.δοκιμασα κ το slide screen http://slidescreenhome.com/αλλα δεν.

 

Launcher Pro και είμαι υπέρευχαριστημένος :)

Αν βάλεις και Beautiful Widgets επάνω είσαι άρχοντας :rolleyes:

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Για τους φίλους που έχουν πρόβλημα με το κόψιμο των κλήσεων.

Mίλησα με την HTC.

Υποστηρίζουν ότι κατά πάσα πιθανότητα φταίει κάποια εφαρμογή.

Δεν έχουν ακούσει για τέτοιο bug.

Έκανα απεγκατάσταση όλων και τις εγκαθιστώ μία-μία για να βρω ποια φταίει.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έκανα απεγκατάσταση όλων και τις εγκαθιστώ μία-μία για να βρω ποια φταίει.

 

Καλύτερα να ξεκινούσες με format.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω γνωριζει κανεις γιατι στο ΙGo δεν μου δειχνει ολο το μενου κανονικα ας πουμε την Ταχυτητα,την Εξοδο το Πισω την τρωει την μιση λεξη προσπαθησα να βρω κατι στις ρυθμισεις αλλα δεν..

Όσες εκδόσεις IGO, έχω δοκιμάσει έχουν πρόβλημα συμβατότητας με την οθόνη της συσκευής μας και επειδή έχω δουλέψει όλα τα προγράμματα πλοήγησης ,έχω καταλήξει στο NaVigon.

Edited by BOBMARIN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...