Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jim87 (26 Απρ. 2004 , 16:08)

 

PS:Δυστηχώς στην Ελλάδα το 24 έχει πατώσει... :(

Και τώρα που το έβαλαν και τέτοια ώρα...

 

 

Λογικο ηταν, στην Ελλαδα τραβανε αλλα πραγματα στη τηλεοραση. Ας προσεχαμε :)

 

Βεβαια με μια καλυτερη προωθηση και με μια νορμαλ ωρα (ας πουμε 22:00) θα πηγαινε πολυ καλυτερα. Τωρα ο Ant1 περιμενε να πιασει τρομερα ποσοστα 23:30 το βραδυ της Κυριακης. Τοσο εξυπνοι ειναι.

Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Soulman (26 Απρ. 2004 , 20:47)

 

Λογικο ηταν, στην Ελλαδα τραβανε αλλα πραγματα στη τηλεοραση. Ας προσεχαμε :)

 

Βεβαια με μια καλυτερη προωθηση και με μια νορμαλ ωρα (ας πουμε 22:00) θα πηγαινε πολυ καλυτερα. Τωρα ο Ant1 περιμενε να πιασει τρομερα ποσοστα 23:30 το βραδυ της Κυριακης. Τοσο εξυπνοι ειναι.

 

 

Μα η ώρα κατα τη γνώμη μου δεν παίζει τόσο σημαντικό ρόλο όσο η μέρα.Το να το βλέπεις κάθε Κυριακή δεν λέει.Ξεχνάς τα προηγούμενα.

Ενώ άμα το είχανε κάθε μέρα και στις 11 να παιζόταν δεν νομίζω να υπήρχε πρόβλημα

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος redcon (26 Απρ. 2004 , 22:08)

 

Exo de kai to series 2. Thelete na sas po ti ginetai?

 

 

αυτο με την βομβα στο LA λες ??? :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jim87 (26 Απρ. 2004 , 21:51)

 

Μα η ώρα κατα τη γνώμη μου δεν παίζει τόσο σημαντικό ρόλο όσο η μέρα.Το να το βλέπεις κάθε Κυριακή δεν λέει.Ξεχνάς τα προηγούμενα.

Ενώ άμα το είχανε κάθε μέρα και στις 11 να παιζόταν δεν νομίζω να υπήρχε πρόβλημα

 

 

Ε ενταξει πολλα θελεις... :p

 

Το καλοκαιρι παντως ενα καναλι στην Μ. Βρετανια ειχε 24ωρο αφιερωμα στον 1ο κυκλο.

 

Ενα 24ωρο συνεχεια προβαλε ολο τον πρωτο κυκλο... Αυτο ειναι απολαυση....

Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

kala o ANT1 einai mono gia kallisteia, reality, kai koloseires me Xarh Rwma kai allous...

dhladh gia laternes noikokyres kai mono...

KRIMA KRIMA pou den phre to 24 to FILMNET!!!

eida fetos to NIP/TUCK (PLASTIKH OMORFIA) olo to Season 1 xwris diakopes kai panta sthn wra tou 22:15 !!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Xourxoulitsos (26 Απρ. 2004 , 16:55)

 

off topic Ton kiklo anikse o ant1 sto na thabi ta ksena serials me ta X files,sinexise to star me to grafio kidion fisher,kai to alter me to sex and the city...afou ta thaboun ti ta pernun? off topic end

To dvd season 1 pies ores exi mesa?

Δυστυχώς τα ελληνικά κανάλια παίρνουν τις ξένες σειρές μόνο ως παραγέμισμα στο πρόγραμμά τους (με ελάχιστες εξαιρέσεις). Τι να πρωτοθυμηθώ;

Law and Order στο Star πάντα μετά τη μία και στον Ant-1 τρελές ώρες (4 τα ξημερώματα!!!)

CSI στο Alter περίπου στη μία, αρχικά το Σάββατο, μετά τη Δευτέρα, ανακατωμένα τα επεισόδια (ώσπου την έκοψε)

Murder: she wrote στο Star βαθιά ξημερώματα (στις 3, 4)

Six Feet Under στο Star στη 1 ή στις 2

Matlock στη ΝΕΤ μετά τη μία

The Nanny, Just Shoot Me!, Dawson's Creek στο Mega Κυριακή πρωί

και πολλές άλλες.........

 

Τι να κάνουμε, οι ξένες σειρές «δεν πουλάνε»... μόνο τα ριάλιτι και οι ελληνικές σειρές είναι για την «prime time»!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/guru7/36824/444282/0/logo_mini.jpg

 

Γιάννης Πετρίδης (Δευτέρα – Παρασκευή, 16:00–17:00, ΝΕΤ 105,8, 17:10–18:10+ Τρίτο Πρόγραμμα)

Πάνος Χρυσοστόμου (Δευτέρα – Πέμπτη, 21:00–22:00, Δεύτερο Πρόγραμμα)

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε γμτ!!!!!! Είχε το CSI?!?!? Οχιιιιιιιιιιιι.............

πάλι καλά που το videoclub της γειτονιάς μου έφερε την 3η season σε DVD και έτσι δεν θα πάθω κρίση έλλειψης:P

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GreekCharmed (29 Απρ. 2004 , 12:15)

 

Οχι ρε γμτ!!!!!! Είχε το CSI?!?!? Οχιιιιιιιιιιιι.............

πάλι καλά που το videoclub της γειτονιάς μου έφερε την 3η season σε DVD και έτσι δεν θα πάθω κρίση έλλειψης:P

Μάλλον δεν έχασες και τίποτα! Το καλοκαίρι έδειχνε την 1η περίοδο. Την 3η περίοδο την δείχνει τώρα το Filmnet αν δεν κάνω λάθος.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/guru7/36824/444282/0/logo_mini.jpg

 

Γιάννης Πετρίδης (Δευτέρα – Παρασκευή, 16:00–17:00, ΝΕΤ 105,8, 17:10–18:10+ Τρίτο Πρόγραμμα)

Πάνος Χρυσοστόμου (Δευτέρα – Πέμπτη, 21:00–22:00, Δεύτερο Πρόγραμμα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος guru (29 Απρ. 2004 , 10:12)

 

 

Matlock στη ΝΕΤ μετά τη μία

 

 

Και να φανταστεις οτι στα πρωτα χρονια λειτουργιας του Mega, το Matlock το επαιζε στις 10 το βραδυ, μετα τους Αυθαιρετους :cool:

 

Αλλαξαν οι εποχες ομως, αλλαξαν και τα μυαλα του κοσμου..

Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Soulman (29 Απρ. 2004 , 22:02)

 

Και να φανταστεις οτι στα πρωτα χρονια λειτουργιας του Mega, το Matlock το επαιζε στις 10 το βραδυ, μετα τους Αυθαιρετους :cool:

 

Αλλαξαν οι εποχες ομως, αλλαξαν και τα μυαλα του κοσμου..

Σοβαρά το λες; Τότε ήμουν πολύ μικρός, δεν καταλάβαινα από αυτά. Τότε βλέπαμε Tom και Jerry, Bugs Bunny, Στρουμφάκια, Το κουτί με τα παραμύθια, Φιλέας Φογκ, Φρουτοπία κ.ά. ωραία παιδικά που σπάνια πια προβάλλονται (δυστυχώς για τα σημερινά παιδιά)... Έχω ακόμα κασέτες με Bugs Bunny με το σηματάκι της ΕΤ2 πάνω δεξιά!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/guru7/36824/444282/0/logo_mini.jpg

 

Γιάννης Πετρίδης (Δευτέρα – Παρασκευή, 16:00–17:00, ΝΕΤ 105,8, 17:10–18:10+ Τρίτο Πρόγραμμα)

Πάνος Χρυσοστόμου (Δευτέρα – Πέμπτη, 21:00–22:00, Δεύτερο Πρόγραμμα)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με την απαράδεκτη μεταχείριση των ξένων σειρών αλλά για να λέμε και τα καλά χθές η ΝΕΤ έπαιξε το τελευταίο επεισόδιο της 4ης σαιζόν SOPRANOS (μόλις 8 επεισόδια πίσω από την Αμερική!)

Γενικά παίζεται σταθερά κάθε Πέμπτη χωρίς μεγάλες αλλαγές στην ώρα και με λίγες διαφημίσεις.

Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα.

 

----Νίκος Καζαντζάκης

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος ανέφερε ότι κυκλοφορεί για ενοικίαση μόνο σε Region 1.. Οχι ρε παιδιά κυκλοφορεί κανόνικά στα videoclub σε Region 2 τουλάχιστον σε Μαρούσι και γύρω! Από έχτες νοικιάζω και βλέπω...

Τα ματάααααααακια μου

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eltoro (30 Απρ. 2004 , 20:57)

 

Τα ματάααααααακια μου

 

 

Και εγώ αυτό είπα μετά τα 3 πρώτα επεισόδια και από τότε δεν ξαναείδα.

Δεν αξίζει για παραπάνω. Ένα έξυπνο concept όμορφα πλασαρισμένο για την αμερική. Ενδιαφέρουσα ιδέα και πιασάρικη ομολογουμένως, που αμα την διάβαζες στο backside ενός βιβλίου μπορεί να σε έψηνε και να το αγοράσεις! Αλλά μετά τον πρώτο ενθουσιασμό και αν ξεκαθαρίσεις ότι σε ενδιαφέρει πρώτα να ευχαριστιέσαι αυτό που βλέπεις, χωρίς να σκεύτεσαι το πόσο πιασάρικο είναι το concept, η σειρά απλά κινείται σε μετρια επίπεδα και με βασικό μειονέκτημα την realtime εξέλιξη της υπόθεσης.

Ναι δεν ξερώ εσάς αλλά εμένα με κούρασε. Θα προτιμούσα ένα κύκλο των 12 επεισοδίων πχ... Θα μου πείτε μα αυτό είναι το εξαιρετικό με αυτή τη σειρά. Δεκτό απλά αυτό που βλέπω δεν μου κάνει κάτι, σε αντίθεση με αυτό που άκουγα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eltoro (30 Απρ. 2004 , 20:57)

 

Κάποιος ανέφερε ότι κυκλοφορεί για ενοικίαση μόνο σε Region 1.. Οχι ρε παιδιά κυκλοφορεί κανόνικά στα videoclub σε Region 2 τουλάχιστον σε Μαρούσι και γύρω! Από έχτες νοικιάζω και βλέπω...

Τα ματάααααααακια μου

 

 

Ειναι ελληνικης παραγωγης με ελληνικους υποτιτλους τα DVD που νοικιασες;

Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

Σημερα δεν επαιξε το επεισοδιο οπως ειχε προαναγγειλει ο ANT1. Απο την αλλη εβδομαδα.... Θελουν πολυ ξυλο.... :mad:
Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

Για μένα προσωπικά πάντως βασικό πλεονέκτημα είναι η realtime εξέλιξη της υπόθεσης :) Αυτό κάνει την διαφορά από διάφορα άλλα παρόμοια.
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Soulman ( 1 Μάι. 2004 , 02:24)

 

Σημερα δεν επαιξε το επεισοδιο οπως ειχε προαναγγειλει ο ANT1. Απο την αλλη εβδομαδα.... Θελουν πολυ ξυλο.... :mad:

 

Εχμμμ... Δεν προσέχεις! Η διαφήμιση είχε πει από 7 Μαϊου κι όχι για προχτές. Εγώ τσαντίστηκα όταν την πρωτοείδα κατά την διάρκεια της 5ης ώρας. Τώρα μου έχει ψιλοφύγει η τσαντίλα... :p
Link to comment
Share on other sites

ωραία η χθεσινή εξέλιξη...μπαμπάκα..??? ποιός μπαμπάκας...ο χάρος είμαι..:p

καλόοο...:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 ( 8 Μάι. 2004 , 23:33)

 

ωραία η χθεσινή εξέλιξη...μπαμπάκα..??? ποιός μπαμπάκας...ο χάρος είμαι..:p

καλόοο...:)

 

 

εεε ναι.... μπαμπας με 740 δεν ταιριαζε ..... :D :D :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει το 24 season 2 με ελληνικους υποτιτλους?
http://s9.postimg.org/hxs222dsf/ezgif_com_crop.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος skiabox ( 9 Μάι. 2004 , 01:43)

 

Εχει βγει το 24 season 2 με ελληνικους υποτιτλους?

 

 

οχι ακομα !

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λίγο τελείωσα το έργο...

 

Είναι καταπληκτικό!Η δράση είναι συνεχής και έντονη.Επίσης το πως αλλάζουν οι χαρακτήρες και το να ψάχνεις αν είναι καλός ή κακός είναι μοναδικό συναίσθημα :D

 

Συνεχιστε να το βλέπετε απο τον ant1 (αν αντέξετε και δεν το πάρετε σε dvd γιατί προς το τέλος δεν θες να σταματήσεις να το παρακολουθείς) και όσοι δεν το έχουν αρχίσει να πάνε να το πάρουν ;) :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jim87 (10 Μάι. 2004 , 22:40)

 

Πριν απο λίγο τελείωσα το έργο...

 

Είναι καταπληκτικό!Η δράση είναι συνεχής και έντονη.Επίσης το πως αλλάζουν οι χαρακτήρες και το να ψάχνεις αν είναι καλός ή κακός είναι μοναδικό συναίσθημα :D

 

Συνεχιστε να το βλέπετε απο τον ant1 (αν αντέξετε και δεν το πάρετε σε dvd γιατί προς το τέλος δεν θες να σταματήσεις να το παρακολουθείς) και όσοι δεν το έχουν αρχίσει να πάνε να το πάρουν ;) :)

 

 

Συνέχισε τωρα με την δευτερη season :D Το περιεργο ειναι οτι και στη δευτερη season γινεται πανικος μετα το 3-4 επεισοδιο χωρις να γινεται κουραστικο. Δεν συμβαινει το ιδιο ομως στη season 3 οπου δεν ξεκινησε καθολου καλα και ειχε χαμηλα ratings στην Αμερικη. Το καλο ειναι οτι εχουν ηδη υπογραψει για την 4η seaon οπου σιγουρα θα γινει καποια ανανεωση μετα τα χαμηλοτερα των αναμενόμενων ποσοστα τηλεθεασης. Αυτη τη στιγμη μενουν 3 ακομα επεισοδια για να ολοκληρωθει ο κυκλος.

 

Για τους πολυ φανατικους (που δεν μπορουν να κατεβαζουν τα ep καθε τεταρτη), το season 3 θα κυκλοφορησει σε DVD στην Ευρωπη στις 26 Ιουλιου και μπορειτε κανετε κρατηση εδω: http://www.play.com/play247.asp?page=title&r=R2&title=166266&p=57&c=&g=72 :cool:

Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...