Jump to content

[ROM] Omega ~ Leo ROM series [HD2+TMOBILE HD2][ELL+WWE+GER]


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

This file is neither allocated to a Premium Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

 

This limit is reached.

 

To download this file, the uploader either needs to upload the file again or first log in to his/her Premium Account and then upload the file again. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

 

Δεν φταίμε εμείς που έχεις μόνο 10 downloads :(

 

Ίσως ο ioathe να μπορεί να βάλει κάποιο link. Γιατί υπάρχει όριο 128kb και δεν μπορώ να το ανεβάσω στο forum...:(. Η αν κάποιος άλλος να το ανεβάσει αν έχει premium account στο rapidshare..

http://routerutilities.blogspot.com/ - Εργαλεία για routers

http://earthquakesgr.blogspot.com/ - Σεισμοί Ελλάδος

http://sendtogps.blogspot.com/ - google maps -> ανοίξτε με το gps πρόγραμμά σας.

talexop Kernel for Note4 910C

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γίνεται στην έκδοση maxsence να προσθέσουμε τα cabs του dinik με το glass style και τα εικονίδια;:confused::worry:

 

Θα βρεις πολλα cab με Dinik class style στο xda,

παρε backup, δοκιμασε και οτι σου αρεσει το κρατας.

Εγω δεν μπορω να το κανω μεσα στην ρομ γιατι μετα δεν θα ειναι ουτε maxsense

αλλα ουτε και dinik.

 

RUU_Huashan_HTCCN_CHS_CMCC_1.18.1403.0_5.02.332.1_ Debug.exe

 

Download: hotfile, multiupload, filefactory

 

Γιάννη ευχαριστώ για την ενημέρωση

 

Αυτα ειναι τα νεα:

Manila_2_6_20184010_0

Camera_6_45_20183623_00

Opera_Browser_9_70_36027_1

Volume_Control_2_2_20183525_00

θα δοκιμαστούν για την επομενη Omega!

 

Γιάννη καλησπέρα έβαλα την Omega v13,πολύ σταθερή και γρήγορη Rom!!!

Μήπως θα μπορούσες να μεταφράσεις τον Document Browser που εχεις σαν cab στην πρώτη σελίδα σε παρακαλώ?

Μου βγάζει αντί για λέξεις κάτι IDS_..... στα Soft Buttons καθώς και σε όλα τα μενού του.

 

Και μια παρότρυνση αν θέλεις,αντί για το πρόγραμμα Shake and Save να βάλεις το Whip2Snap,το οποίο δεν χρειάζεται επιβεβαίωση για να πάρεις Screenshot!!

 

Δεν εχω καταφερει να το μεταφρασω ακομα τον Document Browser στα Ελληνικα,

οταν μεινει χρονος θα προσπαθησω να το κανω.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιάννη ευχαριστώ για την ενημέρωση

 

Αυτα ειναι τα νεα:

Manila_2_6_20184010_0

Camera_6_45_20183623_00

Opera_Browser_9_70_36027_1

Volume_Control_2_2_20183525_00

θα δοκιμαστούν για την επομενη Omega!

Γιάννη κάπου διάβασα ότι το Manila 2.6 είναι για συσκευές με omap επεξεργαστή ενώ η έκδοση 2.5 είναι για qualcomm επεξεργαστές. Έχεις ακούσει κάτι πάνω σε αυτό; Έχεις καταλάβει κάποια διαφορά;

 

Υπάρχει περίπτωση να ετοιμάσεις μια 13.1 ell cht έκδοση με τα updated packages;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη κάπου διάβασα ότι το Manila 2.6 είναι για συσκευές με omap επεξεργαστή ενώ η έκδοση 2.5 είναι για qualcomm επεξεργαστές. Έχεις ακούσει κάτι πάνω σε αυτό; Έχεις καταλάβει κάποια διαφορά;

 

Υπάρχει περίπτωση να ετοιμάσεις μια 13.1 ell cht έκδοση με τα updated packages;

 

Γιαννη εχεις δίκαιο μετά το είδα οτι ειναι Manila 2.6.

Το manila άκυρο.

Θα μαζέψω και οτι αλλο βγει και με το νεο 236xx build θα κάνω την v13.1

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πρόβλημα στη "Διαχείριση SIM" που αναφέρεται παραπάνω... έκανες κάτι;

 

Δεν είναι πρόβλημα για μένα, το κλείνεις με το hard button.

Δεν διορθώνετε, η λύση είναι να πάμε σε παλαιότερο πρόγραμμα (ΕΧΤ) το οποίο δεν είναι και ότι καλύτερο.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Ίσως ο ioathe να μπορεί να βάλει κάποιο link. Γιατί υπάρχει όριο 128kb και δεν μπορώ να το ανεβάσω στο forum...:(. Η αν κάποιος άλλος να το ανεβάσει αν έχει premium account στο rapidshare..

 

 

http://rapidshare.com/files/417602844/greek_evo_dialer_talexop.cab.html

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

μπορει καποιος καλος κυριος να περιγραψει τι κανει αυτο το cab;

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος καλος κυριος να περιγραψει τι κανει αυτο το cab;

 

Βάζει Ελληνικό πληκτρολόγιο στην omega 13

http://routerutilities.blogspot.com/ - Εργαλεία για routers

http://earthquakesgr.blogspot.com/ - Σεισμοί Ελλάδος

http://sendtogps.blogspot.com/ - google maps -> ανοίξτε με το gps πρόγραμμά σας.

talexop Kernel for Note4 910C

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος καλος κυριος να περιγραψει τι κανει αυτο το cab;

 

Είναι ο dialer που βλέπεις εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=661465&highlight=evo+dialer

τροποποιημένος από τον talexop και με την Ελληνική αλφάβητο.

 

@edit

talexop με προλαβες :rolleyes:

Edited by apozafeir
Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερρα.Αν και δεν γραφω συχνα ειμαι καθημερινος στο φορουμ, το παρακολουθω βρισκω λυσεις σε προβληματα και εχω δοκιμασει και καμποσες rom και ειδικα του Γιαννη που ειναι και οι καλυτερες.Μεχρι τωρα χρησιμοποιουσα αγγλικες rom αλλα λογωτων διαφορων trick που κανουμε οταν γυριζει το manilla ελληνικα ειπα να δοκιμασω μια ελληνικη.Και στη v12 λοιπον και στη v13 το μονο που δεν μου αρεσει ειναι οτι λειπουν οταν στελνεις mail τα κουμπια που πατας πανω και ανοιγουν κατευθειαν οι επαφες. Το to το cc και τα υπολοιπα.Πιστευω οτι ειναι πολυ χρησιμα οταν στελνεις μεγαλο ογκο mail σε πολλους παραληπτες κατι που κανω εγω.Υπαρχει καποια απαντηση αν μπορουν να μπουν η γιατι λειπουν;

Οπως και να χει σας ευχαριστω ολους για τη βοηθεια που προσφερετε.

Γιαννης

tsoby4 yiannis
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει συμβεί 2 φορές το εξής:

μετά από αναπάντητη κλήση και ενώ έχω πατήσει στα appointments & tasks και έχω διαβάσει τις αναπάντητες κλήσεις, παραμένει η ένδειξη "αναπάντητη κλήση". Και δεν σβήνει με τίποτα μόνο με soft reset. Μου το έχει κάνει μία φορά με τη ν10 και μία με τη ν12.

Επίσης έχω παρατηρήσει και ότι όταν πάω να καλέσω κάποιον από την λίστα των κλήσεων πατώντας το πράσινο κουμπί "ομιλία", δεν κάνει τη κλήση. Ξαναπαντώτας δεν κάνει τίποτα και κλείνοντας την οθόνη από το δεξί hard μπουτόν και α΄νοίγοντάς τη πάλι τότε χωρίς να πατήσω τίποτε άλλο ξεκινάει η κλήση. Αυτό μου το έχει κάνει αρκετές φορές και με τη ν10 και με τη ν12 dinik και οι δύο.:happy:

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Ένα ευχαριστώ από 'μένα στο φίλο ioathe και τους beta testers για την πολλή καλή rom που μας έδωσαν.

Μετά από πολλές αναζητήσεις εγκατέστησα χθες την Omega v13 maxsense και πραγματικά σήμερα (έπειτα από καιρό και αρκετές απογοητευτικές roms από γνωστούς σεφ) έκανα σωστά τη δουλειά μου και κυρίως απροβλημάτιστα...

Edited by Don Karlos

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μου έχει συμβεί 2 φορές το εξής:

μετά από αναπάντητη κλήση και ενώ έχω πατήσει στα appointments & tasks και έχω διαβάσει τις αναπάντητες κλήσεις, παραμένει η ένδειξη "αναπάντητη κλήση". Και δεν σβήνει με τίποτα μόνο με soft reset. Μου το έχει κάνει μία φορά με τη ν10 και μία με τη ν12.

Επίσης έχω παρατηρήσει και ότι όταν πάω να καλέσω κάποιον από την λίστα των κλήσεων πατώντας το πράσινο κουμπί "ομιλία", δεν κάνει τη κλήση. Ξαναπαντώτας δεν κάνει τίποτα και κλείνοντας την οθόνη από το δεξί hard μπουτόν και α΄νοίγοντάς τη πάλι τότε χωρίς να πατήσω τίποτε άλλο ξεκινάει η κλήση. Αυτό μου το έχει κάνει αρκετές φορές και με τη ν10 και με τη ν12 dinik και οι δύο.:happy:

 

Αυτά που αναφέρεις δεν είναι γενικότερα προβλήματα και θα τα αποκαλούσα μάλλον μεμονωμένα περιστατικά. Μήπως να κάνεις ένα Task29, να βάλεις την v13, να κάνεις και ένα hard reset και να παρατηρήσεις εάν θα συνεχιστεί αυτή η συμπεριφορά;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που αναφέρεις δεν είναι γενικότερα προβλήματα και θα τα αποκαλούσα μάλλον μεμονωμένα περιστατικά. Μήπως να κάνεις ένα Task29, να βάλεις την v13, να κάνεις και ένα hard reset και να παρατηρήσεις εάν θα συνεχιστεί αυτή η συμπεριφορά;

 

Task 29 είχα κάνει πριν περάσω την ν12. Την 13 μόλις την πέρασα.

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σ ολους

 

Ίσως ο ioathe να μπορεί να βάλει κάποιο link. Γιατί υπάρχει όριο 128kb και δεν μπορώ να το ανεβάσω στο forum...:(. Η αν κάποιος άλλος να το ανεβάσει αν έχει premium account στο rapidshare..

 

Αλλη μια φορα να σου πω ευχαριστω, πολυ καλη δουλεια εκανες με τον Dialer!

 

Παιδια καλησπερρα.Αν και δεν γραφω συχνα ειμαι καθημερινος στο φορουμ, το παρακολουθω βρισκω λυσεις σε προβληματα και εχω δοκιμασει και καμποσες rom και ειδικα του Γιαννη που ειναι και οι καλυτερες.Μεχρι τωρα χρησιμοποιουσα αγγλικες rom αλλα λογωτων διαφορων trick που κανουμε οταν γυριζει το manilla ελληνικα ειπα να δοκιμασω μια ελληνικη.Και στη v12 λοιπον και στη v13 το μονο που δεν μου αρεσει ειναι οτι λειπουν οταν στελνεις mail τα κουμπια που πατας πανω και ανοιγουν κατευθειαν οι επαφες. Το to το cc και τα υπολοιπα.Πιστευω οτι ειναι πολυ χρησιμα οταν στελνεις μεγαλο ογκο mail σε πολλους παραληπτες κατι που κανω εγω.Υπαρχει καποια απαντηση αν μπορουν να μπουν η γιατι λειπουν;

Οπως και να χει σας ευχαριστω ολους για τη βοηθεια που προσφερετε.

Γιαννης

 

Ευχαριστω για το ποστ και ελπιζω να σε εχουμε ενεργό στην παρεα μας απο εδω και περα :):)

Οι επιλογες cc και bcc υπαρχουν οταν στελνεις μαιλ, πρεπι να κανεις scroll προς τα πανω για να τις δεις.

Εκτος και εννοεις κατι αλλο και δεν καταλαβα.

Ποια εκδοση εβαλες?

 

Μου έχει συμβεί 2 φορές το εξής:

μετά από αναπάντητη κλήση και ενώ έχω πατήσει στα appointments & tasks και έχω διαβάσει τις αναπάντητες κλήσεις, παραμένει η ένδειξη "αναπάντητη κλήση". Και δεν σβήνει με τίποτα μόνο με soft reset. Μου το έχει κάνει μία φορά με τη ν10 και μία με τη ν12.

Επίσης έχω παρατηρήσει και ότι όταν πάω να καλέσω κάποιον από την λίστα των κλήσεων πατώντας το πράσινο κουμπί "ομιλία", δεν κάνει τη κλήση. Ξαναπαντώτας δεν κάνει τίποτα και κλείνοντας την οθόνη από το δεξί hard μπουτόν και α΄νοίγοντάς τη πάλι τότε χωρίς να πατήσω τίποτε άλλο ξεκινάει η κλήση. Αυτό μου το έχει κάνει αρκετές φορές και με τη ν10 και με τη ν12 dinik και οι δύο.:happy:

Task 29 είχα κάνει πριν περάσω την ν12. Την 13 μόλις την πέρασα.

 

Νικο αν μπορεις δουλεψε λιγο την v13 χωρις να βαλεις προγραμματα να δεις αν στο κανει,

δεν εχω καμια αλλη αναφορα για το προβλημα αυτο και σε μενα δεν το εχει κανει ποτε.

Μηπως ειναι το προβλημα απο καποιο προβλημα που βαζεις?

 

Ένα ευχαριστώ από 'μένα στο φίλο ioathe και τους beta testers για την πολλή καλή rom που μας έδωσαν.

Μετά από πολλές αναζητήσεις εγκατέστησα χθες την Omega v13 maxsense και πραγματικά σήμερα (έπειτα από καιρό και αρκετές απογοητευτικές roms από γνωστούς σεφ) έκανα σωστά τη δουλειά μου και κυρίως απροβλημάτιστα...

 

Σ ευχαριστω και εγω για το ποστ και που τίμησες την Omega.

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Εχω βαλει την v 13 dinik ελληνικηΔεν ξερω αν μπορω να εξηγησω καλα τη διαφορα.Στην αγγλικη v13 πατωντας πανω στα γραμματα cc ανοιγει αμεσως ο τηλεφωνικος καταλογος για να προσθεσεις επαφη και να στειλεις mail.αντιθετα στις ελληνικες πρεπει να πας απο κατω απο το πληκτρο του μενου.Αλλα και εμφανισιακα να το δεις ειναι πιο ωραιο στις αγγλικες.Δεν ξερω αν μπορεις να στειλεις και με τις δυο rom για να δεις τη διαφορα.

Εγω τωρα στηνω v13 αγγλικη η οποια τα σπαει.

Την καλημερα μου και σ΄ευχαριστω πολυ για το χρονο σου.

 

 

Αλλη μια φορα να σου πω ευχαριστω, πολυ καλη δουλεια εκανες με τον Dialer!

 

 

Ευχαριστω για το ποστ και ελπιζω να σε εχουμε ενεργό στην παρεα μας απο εδω και περα :):)

Οι επιλογες cc και bcc υπαρχουν οταν στελνεις μαιλ, πρεπι να κανεις scroll προς τα πανω για να τις δεις.

Εκτος και εννοεις κατι αλλο και δεν καταλαβα.

Ποια εκδοση εβαλες?

 

 

 

 

Νικο αν μπορεις δουλεψε λιγο την v13 χωρις να βαλεις προγραμματα να δεις αν στο κανει,

δεν εχω καμια αλλη αναφορα για το προβλημα αυτο και σε μενα δεν το εχει κανει ποτε.

Μηπως ειναι το προβλημα απο καποιο προβλημα που βαζεις?

 

 

 

Σ ευχαριστω και εγω για το ποστ και που τίμησες την Omega.

 

 

Γνωρίζει κάποιος που θα βρούμε αναλογικό ρολόι για την Omega XT που να έχει δείκτη δευτερόλεπτων ??

Edited by ioathe
tsoby4 yiannis
Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφέρετε αναλογικό ρολοι με δείκτη δευτερόλεπτων,

δουλεύει άψογα σε όλες τις Omega:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=7562961&postcount=6

ειναι το IPhone Clock

Οπως παντα το βρήκε ο vasilis266 :)

 

Καλημερα παιδια.Εχω βαλει την v 13 dinik ελληνικηΔεν ξερω αν μπορω να εξηγησω καλα τη διαφορα.Στην αγγλικη v13 πατωντας πανω στα γραμματα cc ανοιγει αμεσως ο τηλεφωνικος καταλογος για να προσθεσεις επαφη και να στειλεις mail.αντιθετα στις ελληνικες πρεπει να πας απο κατω απο το πληκτρο του μενου.Αλλα και εμφανισιακα να το δεις ειναι πιο ωραιο στις αγγλικες.Δεν ξερω αν μπορεις να στειλεις και με τις δυο rom για να δεις τη διαφορα.

Εγω τωρα στηνω v13 αγγλικη η οποια τα σπαει.

Την καλημερα μου και σ΄ευχαριστω πολυ για το χρονο σου.

 

 

Αλλη μια φορα να σου πω ευχαριστω, πολυ καλη δουλεια εκανες με τον Dialer!

 

Μόλις φλασσαρω μια Αγγλική θα το κοιτάξω!

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

ιωαννη δεν ξερω αν μπορουσε στο μελλον να κανουμε κατι οσο αφορα φωτογραφιεσ κ αποστολη αντικιμενον μεσω bluthoth δηλαδη πχ γ αρχεια να παταμε πανω στο αρειο κ να εχει επιλογη αποστολη μεσω μπουτουθ κ στης φωτο το ιδιο γινεται????
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις στο home που εχει το οικονιδιο omega πως μπορω να βαλω το οικονιδιο των windows(σαν εναρξη που ειναι) οπως ειχε οταν ηταν με την ρομ που βγαινει απο το εργοστασιο?Αν γινετε βεβαια..
Link to comment
Share on other sites

ιωαννη δεν ξερω αν μπορουσε στο μελλον να κανουμε κατι οσο αφορα φωτογραφιεσ κ αποστολη αντικιμενον μεσω bluthoth δηλαδη πχ γ αρχεια να παταμε πανω στο αρειο κ να εχει επιλογη αποστολη μεσω μπουτουθ κ στης φωτο το ιδιο γινεται????

 

Απο Total commander και windows explorer αν πατησεις πανω στο αρχειο βγαζει επιλογη για αποστολη με bluetooth.

 

Σε ενημερώνω Μανώλη ότι γραφή sms δεν επιτρέπετε στο myphone και τα μηνύματά με γραφή sms θα σβήνονται.

 

Γνωριζει κανεις στο home που εχει το οικονιδιο omega πως μπορω να βαλω το οικονιδιο των windows(σαν εναρξη που ειναι) οπως ειχε οταν ηταν με την ρομ που βγαινει απο το εργοστασιο?Αν γινετε βεβαια..

 

Πήγαινε στον φάκελο Omega files στην μνημη της συσκευής και βάλε το cab που έχει μέσα με το windows icon.

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ιωαννη δεν ξερω αν μπορουσε στο μελλον να κανουμε κατι οσο αφορα φωτογραφιεσ κ αποστολη αντικιμενον μεσω bluthoth δηλαδη πχ γ αρχεια να παταμε πανω στο αρειο κ να εχει επιλογη αποστολη μεσω μπουτουθ κ στης φωτο το ιδιο γινεται????

 

Βάλε τον resco explorer, κατά τη γνώμη μου μακράν ο καλύτερος, που κάνει πανεύκολα και αυτό που ζητάς.

 

(Αν θες όμως γράψε όπως όλοι μας για να μην βγάζουμε τα μάτια μας για να καταλάβουμε τι θέλεις να πεις).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παρακολουθώ σιωπηλά την δουλειά σας εδώ. Πολλά μπράβο σε όλους.

Φοράω την γνήσια ρομ κ ο λόγος είναι ότι οι γνώσεις μου κ ο χρόνος περισσότερο δεν επαρκούν για πειραματισμούς, οι εξωτερικες εφαρμογες πολλές τις περισσότερες από αυτές τις έχει εγκαταστήσει φίλος κ δεν ξέρω πώς να τις βάλω όλες ξανα. Άλλωστε κ με την γνήσια μέχρι τώρα, δίχως όμως να έχω μέτρο σύγκρισης, ήμουν οκ.

Το πρόβλημα μου είναι τα μηνύματα που λόγο επαγγέλματος ανταλλάσω πολλά.

Μπουκώνει μετά τα 25, η γραμματοσειρά ακόμη κ στο μέγιστο είναι μικρή σχετικά μα το σημαντικότερο, όταν μου έρχεται μήνυμα από επαφή με πάνω από δύο αριθμούς κλήσης , δεν δείχνει από ποιο συγκεκριμένο αριθμό της επαφής ηρθε το sms. Μου είναι σημαντική αυτή η πληροφορία κ το kaizer & hd που είχα παλιά την έδιναν!!! Ρωτησα στον thread του leo για κάποια εφαρμογή sms προς αντικατάσταση αυτής του malila με cht 1.8.5) , δεν απάντησε κανεις και δεν θέλω να γίνω κουραστικός

Παρακαλώ πολύ αν μπορεί να κάνει κάποιος τον κόπο να μου πει αν η omega με καλύπτει σε αυτό ή να μου στείλει ένα screen capture pm..

 

Ευχαριστώ για την υπομονή:O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...