Jump to content

[ROM] Omega ~ Leo ROM series [HD2+TMOBILE HD2][ELL+WWE+GER]


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα!

Περασα και εγω εχθες την την Omega v22.29007 ELL XT with CHTv2.0. Μεχρι στιγμης ολα καλα, απλα παρατηρησα στο "σεταρισμα" οτι οταν εβγαζε παραθυρο με επιλογη Ναι ή Οχι, αντι για οχι εγραφε On. Δεν θυμαμαι συγκεκριμενα πεδια να σας πω αλλα αν θελει ας το τσεκαρει και κανενας αλλος.

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σ όλους,

Από σήμερα θα ανεβάζω τα νέα από το Development της Omega εδώ:

http://omega.jointelecom.com/?cat=6

Έχει και υποστήριξη RSS ώστε να μαθαίνετε πρώτοι τα νέα της Omega :):)

 

Καλημέρα. Με τα πολλά έβαλα και εγώ την Omega XT με Co0kie's Home Tab.

Πολύ καλή δουλειά και πραγματικά γρήγορη.

Την εγκατάσταση την έκανα χθες με τον σωστό τρόπο. Task29, εγκατάσταση rom, hard reset, ενώ το radio είναι το 2.14

Δυστυχώς σήμερα το πρωί το ξυπνητήρι δεν δούλεψε παρόλο που έκανα την ρύθμιση από (Control Panel -> Clocks & Alarms) όπως σημειώνεται στην αρχή.

Και η πλάκα είναι ότι ήθελα να φύγω από την στοκ έκδοση αφενώς γιατί άρχισε τα περίεργα κολλήματα (και πήγαινα για hard reset) και αφετέρου γιατί το ξυπνητήρι δούλευε όποτε του κάπνιζε :wacko:

Μια άλλη ερώτηση : Στην επεξεργασία των quick links όταν θέλω να σβήσω ένα εικονίδιο απλά πατάω στο Χ που βγάζει? Όσο και να το πατάω δεν βλέπω να φεύγουν κάποια που δεν θέλω να υπάρχουν. Θέση μπορώ να τα αλλάξω, αλλά να τα σβήσω δεν μπορώ.

 

Σε παρακαλώ πήγαινε στα ξυπνητήρια (Control Panel -> Clocks & Alarms) και δες αν εχει ηχο επιλεγμένο και ενημέρωσε με,

εχω την εντύπωση οτι κάτι δεν ρύθμισες καλά.

 

Για να αφαιρέσεις τα εικονιδια στα quick links πατας πανω τους και μετα βγαινεις απο την επεξεργασία των quick links

 

Καλημερα!

Περασα και εγω εχθες την την Omega v22.29007 ELL XT with CHTv2.0. Μεχρι στιγμης ολα καλα, απλα παρατηρησα στο "σεταρισμα" οτι οταν εβγαζε παραθυρο με επιλογη Ναι ή Οχι, αντι για οχι εγραφε On. Δεν θυμαμαι συγκεκριμενα πεδια να σας πω αλλα αν θελει ας το τσεκαρει και κανενας αλλος.

Ευχαριστω!

 

Είναι πρόβλημα του CHTEditor v2

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=9577889#post9577889

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Για το θέμα με το ξυπνητήρι είχα βάλει ήχο. Μπορεί να έτυχε. Το έβαλα να χτυπήσει άλλες 2 φορές και χτύπησε κανονικά.

Το Η που δείχνει ότι έχω HSDPA δεν εμφανίζεται παρά μόνο όταν μπαίνω στο Ιντερνετ. Όταν βγαίνω αλλάζει σε 3G. Υποθέτω ότι δεν αλλάζει τίποτα στην σύνδεση, απλά στην στοκ είχα μόνιμα την ένδειξη Η.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχω περασει την ωμεγα 22.5 XT την τελευταια οταν κανω ρυθμηση απο Cheditor και παταω αποθηκευση και εξοδο 9 στις 10 φορες κολαει το τηλ. και θελει soft reset απο το κοκινο κουμπι στην μπαταρια, πριν περασω την ρομ εκανα task29 και γενικα ακολουθησα τις οδηγιες, τι φταιει???
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σ όλους,

Από σήμερα θα ανεβάζω τα νέα από το Development της Omega εδώ:

http://omega.jointelecom.com/?cat=6

Έχει και υποστήριξη RSS ώστε να μαθαίνετε πρώτοι τα νέα της Omega :):)

 

Μόνο εκεί ή και εκεί... ??

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχω περασει την ωμεγα 22.5 XT την τελευταια οταν κανω ρυθμηση απο Cheditor και παταω αποθηκευση και εξοδο 9 στις 10 φορες κολαει το τηλ. και θελει soft reset απο το κοκινο κουμπι στην μπαταρια, πριν περασω την ρομ εκανα task29 και γενικα ακολουθησα τις οδηγιες, τι φταιει???

 

Μηπως καποιο προγραμμα η ρυθμιση που εκανες?

Δεν ειναι σιγουρα απο την ρομ ή τον Cheditor.

 

Μόνο εκεί ή και εκεί... ??

 

Γιαννη πρωτα εκει,

οτι νεο κανω θα τα ανεβαζω αμεσως,

εδω θα δινω τελικο chengelog οταν ανεβαζω νεα εκδοση.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

 

Δημήτρη και εγώ σ' ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το Donate που μου έκανες!!!

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχω περασει την ωμεγα 22.5 XT την τελευταια οταν κανω ρυθμηση απο Cheditor και παταω αποθηκευση και εξοδο 9 στις 10 φορες κολαει το τηλ. και θελει soft reset απο το κοκινο κουμπι στην μπαταρια, πριν περασω την ρομ εκανα task29 και γενικα ακολουθησα τις οδηγιες, τι φταιει???

 

Εχω περασει τον opera 10 flash,galarm,rescoexplorer, και καποια αλλα στην καρτα μνημης θα αρχισω μα ξηλωνω και βλεπουμε, επισης ο μεταφραστης δεν κανει μεταφραση απο ελληνικα σε αγγλικα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εχω περασει τον opera 10 flash,galarm,rescoexplorer, και καποια αλλα στην καρτα μνημης θα αρχισω μα ξηλωνω και βλεπουμε, επισης ο μεταφραστης δεν κανει μεταφραση απο ελληνικα σε αγγλικα.

 

Το resco explorer σίγουρα δεν δημιουργεί προβλήματα. Μάλλον κάτι με τον Opera 10 γίνεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εφταιγε το galarm 2.5 το ειχα εγκαταστησει στην καρτα αλλα δεν το ειχα αγορασει απο σωστο μαγαζι! Ευχαριστω για την βοηθεια.
Link to comment
Share on other sites

Γενικώς το G-Alarm δημιουργεί διάφορα προβλήματα τελικά.

 

Για πες για πες.... γιατι και γω αυτο χρησιμοποιω τον τελευταιο μηνα και δεν θελω να βρεθω προ εκλπηξεων...:p

 

 

Παω να περασω την 22.5 τωρα που εχω χρονο!!

 

Καλες γιορτες σε ολους και ευχομαι η νεα χρονια να μας φερει οτι επιθυμουμε και πανω απ ολα υγεια:)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχουν αναφερθεί στο παρελθόν διάφορα κολλήματα σχετιζόμενα με το G-Alarm. Εγώ προσωπικά είχα παρατηρήσει σημαντικό battery drain και αυτός ήταν ο λόγος που το "πέταξα". Δουλεύοντας πάντως τελευταία με το υπάρχον ξυπνητήρι σου Sense δεν βρίσκω λόγο για χρήση third-party εφαρμογής.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σ όλους!

Μπορείτε να παρακολουθείτε τα νέα της Omega με RSS από εδώ.

 

Επίσης μπορείτε να κάνετε import στο RSSHub (το έχουν ενσωματωμένο όλες οι Omega στον φάκελο Internet) αυτό το αρχείο που εχει τα RSS καναλια της Omega :)

 

Ελπίζω να σας είναι χρήσιμο :)

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Βλέπω Γιάννη βάζεις το UC_NET από εδώ και πέρα! Πολύ καλό για αντικαταστάτης του απαρχαιωμένου TomsAutoinstall και με πολύ περισσότερες δυνατότητες για όσους θέλουν να αυτοματοποιούν το αρχικό σετάρισμα της συσκευής μετά από flash/hard reset! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ιστορία με την αλλαγή της ώρας σε τι οφείλεται? έχω ξετικάριε την επιλογή ''Αυτόματη αλλαγή ζώνη ώρας και ρολόι'', όπως και τον "συγχρονισμό ώρας από το δίκτυο".

Παρόλα αυτά αλλάζει.

Επίσης σήμερα το πρωί μετά από ένα reboot με έβγαλε στις 29 Απριλίου 2011 και καμιά 10αριά ώρες πίσω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ιστορία με την αλλαγή της ώρας σε τι οφείλεται? έχω ξετικάριε την επιλογή ''Αυτόματη αλλαγή ζώνη ώρας και ρολόι'', όπως και τον "συγχρονισμό ώρας από το δίκτυο".

Παρόλα αυτά αλλάζει.

Επίσης σήμερα το πρωί μετά από ένα reboot με έβγαλε στις 29 Απριλίου 2011 και καμιά 10αριά ώρες πίσω :lol:

 

29 Απριλίου 2011 σου βγαζει μαλλον γιατι εκανες boot σε Adroid και μετα επεστρεψες σε WM. Αυτο το κανει μονο την πρωτη φορα μετα δεν αλλαζει παλι.

 

Το οτι σου αλλαζει την ωρα δεν ειναι λογικο, ποια Omega εκδοση εχεις βαλει?

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Έχω την

Omega XT v22.5 Με Co0kie's Home Tab v2.0

 

Αυτή η ιστορία με την αλλαγή της ώρας σε τι οφείλεται? έχω ξετικάριε την επιλογή ''Αυτόματη αλλαγή ζώνη ώρας και ρολόι'', όπως και τον "συγχρονισμό ώρας από το δίκτυο".

Παρόλα αυτά αλλάζει.

Επίσης σήμερα το πρωί μετά από ένα reboot με έβγαλε στις 29 Απριλίου 2011 και καμιά 10αριά ώρες πίσω :lol:

 

Στην v22.5 ειναι αποεπιλεγμενη η επιλογη "συγχρονισμό ώρας από το δίκτυο" απο εμενα.

Και επισης εχει και το fix της HTC για την ωρα, δεν θα πρεπει να εχεις προβλημα.

Μηπως καποιο αλλο προγραμμα που χρησιμοποιεις (πχ Destinator) σου αλλαζει την ωρα.

 

Μετα απο φλασσαρισμα ή hard reset χωρις να αλλάξει ο χρήστης τιποτα η ωρα δεν αλλαζει, σιγουρα και δοκιμασμένα πραγματα!! :lol:

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
To destinator ε? Νομίζω ότι το άνοιξα...Μάλλον αυτό θα είναι. Ευχαριστώ!

 

Ενημερωτικά... πρόκειται για bug του Destinator, δεν φταίει η rom.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μόλις είχα εγκαταστήσει την 22.5 με γύρισε σε Απρίλιο 2011 χωρίς να τρέξω καθόλου Destinator. Προφανώς φταίει η εναλλαγή με Android όπως είπε ο ioathe και το οποίο μόλις διορθωθεί δεν αλλάζει ξανά.
Link to comment
Share on other sites

Οδηγός για το UC_NET

 

Θα ήθελα όσοι έχετε Omega να το μάθετε καλά γιατί θα σας κάνει την αλλαγή από έκδοση σε έκδοση παιχνιδάκι :):)

 

Θα αρχίσω να δίνω οδηγίες (λίγες - λίγες) και θα ήθελα όλοι σας να δοκιμάσετε και να μου επιβεβαιώσετε ότι τις κάνατε επιτυχώς.

Κάντε backup και δοκιμάστε - αξίζει!!

 

Αρχίζουμε:

Με τον πιο κάτω μικρο οδηγό θα κάνουμε εγκατάσταση cab αυτόματα, εγκατάσταση cab στην κάρτα μνήμης, αυτόματη καταχώριση του δικτύου μας και του κωδικού δικτύου, αυτόματη καταχώριση του mail μας και του password, επαναφορά αυτόματα επαφές-καταχωρήσεις ημερολογίου κτλ με το πρόγραμμα pimbackup και τέλος μεσώ registry θ' αλλάξουμε τους ήχους των ειδοποιήσεων μας (τηλεφώνου - SMS -Υπενθυμίσεις)

 

Προετοιμασία:

Κατεβάστε αυτό τον test XDA_UC φάκελο, κάντε αποσυμπίεση και αντιγράψτε τον στην SD κάρτα. Μέσα έχει άλλον ένα φάκελο, τον Manual

 

Στον φάκελο XDA_UC βάλτε όλα τα cab που θέλετε να γίνουν αυτόματα εγκατάσταση.

Στον φάκελο Manual βάλτε τα cab τα οποία για να γίνουν εγκατάσταση θέλουν επέμβαση από τον χρήστη, αλλά και τα cab τα οποία θέλουμε να κάνουμε εγκατάσταση στην SD κάρτα.

 

Στο test XDA_UC εχει μεσα 2 xml αρχεια

MAIL.XML και WIFI.XML

 

Ξεκιναμε με το WIFI.XML

Περιεχει τα πιο κατω:

<wap-provisioningdoc>
   <characteristic type="CM_WiFiEntries">
             <characteristic type="[color="Red"]Το όνομα του δικτύου σας[/color]">
               <parm name="DestID" value="{436EF144-B4FB-4863-A041-8F905A62C572}"/>
             </characteristic>
       </characteristic>
       <characteristic type="Wi-Fi">
           <characteristic type="access-point">
                   <characteristic type="[color="Red"]Το ονομα του δικτύου σας[/color]">
               <parm name="Hidden" value="0"/>
                       <parm name="DestId" value="{436EF144-B4FB-4863-A041-8F905A62C572}"/>
                       <parm name="Encryption" value="6"/>
                       <parm name="Authentication" value="7"/>
               <parm name="KeyIndex" value="1"/>
                       <parm name="NetworkKey" value="[color="Red"]Κωδικός του δικτύου σας [/color]"/>
               <parm name="KeyProvided" value="0"/>
                       <parm name="Use8021x" value="1"/>
                       <parm name="EAPType" value="13"/>
                   </characteristic>
           </characteristic>
       </characteristic>
</wap-provisioningdoc>

 

Καταχωρείτε το όνομα και τον κωδικό του δικτύου σας (εκεί που είναι τα κόκκινα!)

πχ

 

<wap-provisioningdoc>
   <characteristic type="CM_WiFiEntries">
             <characteristic type="[color="Red"][b]linksys[/b][/color]">
               <parm name="DestID" value="{436EF144-B4FB-4863-A041-8F905A62C572}"/>
             </characteristic>
       </characteristic>
       <characteristic type="Wi-Fi">
           <characteristic type="access-point">
                   <characteristic type="[color="Red"][b]linksys[/b][/color]">
               <parm name="Hidden" value="0"/>
                       <parm name="DestId" value="{436EF144-B4FB-4863-A041-8F905A62C572}"/>
                       <parm name="Encryption" value="6"/>
                       <parm name="Authentication" value="7"/>
               <parm name="KeyIndex" value="1"/>
                       <parm name="NetworkKey" value="[color="Red"][b]mycode[/b][/color]"/>
               <parm name="KeyProvided" value="0"/>
                       <parm name="Use8021x" value="1"/>
                       <parm name="EAPType" value="13"/>
                   </characteristic>
           </characteristic>
       </characteristic>
</wap-provisioningdoc>

 

Τώρα το MAIL.XML

Περιέχει τα πιο κάτω και είναι για λογαριασμό σε Yahoo.

Με τον ίδιο τρόπο μπορείτε να βρείτε τις ρυθμίσεις και να περάσετε και άλλους παροχείς, εκτός από Hotmail

Χρειάζεται να βρείτε και να συμπληρώσετε ότι είναι σε κόκκινο.

 

<wap-provisioningdoc>
<characteristic type="EMAIL2">
<characteristic type="{0b94d9e8-87c0-4320-8270-09f10afa5d57}">
<parm name="SERVICENAME" value="[color="Red"]Yahoo[/color]" />
<parm name="SERVICETYPE" value="[color="Red"]IMAP4[/color]" />
<parm name="INSERVER" value="[color="Red"]imap.mail.yahoo.com[/color]" />
<parm name="OUTSERVER" value="[color="Red"]imap.mail.yahoo.com[/color]" />
<parm name="NAME" value="[color="Red"]username[/color]" />
<parm name="AUTHNAME" value="[color="Red"]tomailsou@yahoo.com[/color]" />
<parm name="AUTHSECRET" value="[color="Red"]password[/color]" />
<parm name="DOMAIN" value="" />
<parm name="REPLYADDR" value="" />
<parm name="FORMAT" value="2" />
<parm name="LINGER" value="0" />
<parm name="RETRIEVE" value="-1" />
<parm name="KEEPMAX" value="-1" />
<parm name="DWNDAY" value="7" />
<characteristic type="TAGPROPS">
<parm name="8128000B" value="0"/>
<parm name="812C000B" value="0"/>
</characteristic>
<parm name="AUTHREQUIRED" value="0" />
<parm name="SMTPALTENABLED" value="0" />
<parm name="SMTPALTAUTHNAME" value="" />
<parm name="SMTPALTAUTHPASSWORD" value="" />
<parm name="SMTPALTDOMAIN" value="" />
</characteristic>
</characteristic>
</wap-provisioningdoc>

 

Αν κάποιος δεν μπορεί να βρει τις πιο πάνω ρυθμίσεις του mail του ας το γράψει να τον βοηθήσουμε.

 

 

Ήχοι των ειδοποιήσεων μας

Στην κάρτα μνήμης αν δεν έχει κάνουμε ένα φάκελο My Documents και εκεί χύμα βάζουμε τους ήχους μας (και mp3).

 

Για το παράδειγμα μας:

Trumpet.wav για Νέο SMS μήνυμα

Speak To Me.mp3 -Υπενθυμίσεις

King.mp3 - Εισερχόμενη κλήση

 

Στον test XDA_UC φάκελο έχει το αρχείο registry: registry.reg

 

[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Notifications\{A877D65B-239C-47a7-9304-0D347F580408}]
"Duration"=dword:00000000
"Options"=dword:00000005
"Wave"="\\Windows\\[color="Red"]Trumpet.wav[/color]"
@="Μηνύματα:Νέο SMS μήνυμα"
"AvailableOptions"=dword:0000000f

[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Notifications\{A877D663-239C-47a7-9304-0D347F580408}]
"Options"=dword:4000000c
@="Μπαταρία Χαμηλή"
"Wave"="\\Windows\\LowBattery.wma"
"Duration"=dword:00000000

[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Notifications\{15F11F90-8A5F-454c-89FC-BA9B7AAB0CAD}]
"Wave"="\\Storage Card\\My Documents\\[color="Red"]Speak To Me.mp3[/color]"
"AvailableOptions"=dword:0000000b
"Duration"=dword:00000005
"Options"=dword:00000009
@="Υπενθυμίσεις"

[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Sounds\RingTone2]
"Sound"="\\Storage Card\\My Documents\\[color="Red"]King.mp3[/color]"
"Category"="Ring"
"Script"="apw3r"

[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Sounds\RingTone0]
"Sound"="\\Storage Card\\My Documents\\[color="Red"]King.mp3[/color]"
"Script-OemRingtoneGap"="w3"
"Category"="Ring"
"Script"="apw3r"

 

Αλλάξτε ότι είναι με κόκκινο με τα ονόματα από τους δικούς σας ήχους.

Μπορείτε να ανοίξετε το registry.reg αρχείο με το Notepad.

 

Pimbackup

Στον test XDA_UC φάκελο έχει το αρχείο PIMBackup.pib - είναι το εορτολόγιο.

Αν θέλετε το σβήνετε και βάζετε το δικό σας αρχείο .pib

Αν κάποιος δεν ξέρει πως το κάνουμε αυτό με το pimbackup πρόγραμμα (ειναι στον φάκελο Εφαρμογές) να το εξηγήσουμε.

 

Ο φάκελος XDA_UC είναι τώρα έτοιμος :):)

 

Εδώ κάνουμε ένα backup της συσκευής (προτείνω το SPB backup) για να μπορούμε να επαναφέρουμε αργότερα.

 

Κάνουμε hard reset (Πινάκας Έλεγχου > Σύστημα > Εκκαθάριση μνήμης > 1234 και Ναι.

 

Κατεβάζουμε το UC_NET v0.9.4.4.cab και το κάνουμε εγκατάσταση και επανεκκίνηση. Μετά τρέχουμε το UC_NET από το μενού Έναρξη.

 

Αν τα έχουμε κάνει όλα καλά, πάνω πάνω στο XDA_UC folder θα βλέπουμε το XDA_UC

Πατάμε το Customize! και ακολουθούμε τις οδηγίες, μόλις τελειώσει το UC_NET θα βγάλει μήνυμα να κάνουμε επανεκκίνηση, την κάνουμε και μετά κάνουμε τους πιο κάτω έλεγχους:

 

1.Αν έχει συνδεθεί αυτόματα στο δίκτυο μας

2.Το mail αν έχει περαστεί σωστά και αν ναι, κατεβάζουμε τα mail μας για έλεγχο.

3.Τα cab που βάλαμε (αυτόματα και μη) αν γίναν εγκατάσταση σωστά.

4.Τους ήχους μας αν περάστηκαν σωστά και τους δοκιμάζουμε.

 

Τον φάκελο XDA_UC οι πιο έμπειροι μπορούν να τον αλλάξουν με άλλον ή άλλους.

 

Τέλος επαναφέρουμε το backup μας :)

 

Έχω πολλά να σας γράψω ακόμα για το UC_NET. Θα το κάνω μόλις καταφέρουμε τα πιο πάνω, έχουμε έτσι κι αλλιώς αρκετές μέρες μέχρι την v23 :)

 

Περιμένω από όλους να το δοκιμάσετε και όλοι να με ενημερώσετε αν τα καταφέρατε και αν θέλετε κάπου βοήθεια.

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...