Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

UOTE=nnik_1969;4831761]Και ένα bookmarks, άμεσα διαθέσιμο ομοίως.

 

Πιστεύω ο boat είναι αισθητά πιο γρήγορος.

 

Μπορεί ναι, μπορεί και όχι. Πριν λίγο τον "πάγωσα" πάλι γιατί προσπαθούσα να "πατήσω" κάπου πάνω στην οθόνη περίπου δύο λεπτά και πάλι λάθος επιλογή έκανα. Με τον chrome ακόμη και αν δεν το καταφέρεις αμέσως, θα σου μεγενθύνει την περιοχή που προσπαθούσες να επιλέξεις.

Κάτι άλλο, ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί η ιστοσελίδα gazzetta.gr δεν παίζει στην mobile έκδοση στον boat.

Ξέρω πως πολλοί θα διαφωνούν για τον chrome, ακόμη και εγώ απορώ που μου αρέσει τόσο. Αν στο κάτω μέρος στον chrome υπήρχε η αντίστοιχη "μπάρα" του boat, δεν θα υπήρχε καμία σύγκριση.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Στον Chrome μετά την τελευταία αναβάθμιση σας έχει τύχει να κάνει συνεχώς reload στα forums του xda όταν σκρολάρεις προς τα κάτω τη σελίδα;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Βάλε τον boat να γλιτώσεις,

 

Ειχα τον boat mini premium.

Παρ ολο οτι τον ειχα βαλει την καρτα, καθε μερα που σερφαριζα, κραταγε πολλα στην εσωτερικη μνημη, παρ ολο που τον ειχα ρυθμισει να κραταει την cashe στην καρτα.

Μεσα σε μερικες μερες μουτρωγε πανω απο 10 ΜΒ της ρομ και μου εβγαζε το κινητο μηνυμα για χαμηλη μνημη.

Δοκιμασα καθε ειδους μεταφορα στην καρτα, αλλα τπτ.

Οταν διεγραφα τα δεδομενα, απελευθερωνε πληρως τη μνημη, αλλα εχανα αγαπημενα, ιστορικο κλπ.

Τοχετε παρατηρησει αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Βάλε τον boat να γλιτώσεις,

Τον έχω τον boat (λίγο πολύ έχω εγκατεστημένους όλους τους γνωστούς browsers και μεταπηδώ από τον ένα στον άλλο). Στον boat μου προέκυψε άλλο πρόβλημα στο xda: ήθελα να πατήσω πάνω δεξιά εκεί που γράφεις για να κάνεις αναζήτηση σε κάποια συσκευή και μόλις πατούσα, εμφανιζόταν το πληκτρολόγιο και μετά εξαφανιζόταν σε ένα δευτερόλεπτο. Τελικά, πάτησα τη λίστα με όλες τις συσκευές για να βρω αυτή που έψαχνα. Βέβαια, πέρασε από το μυαλό μου μήπως φταίει το πληκτρολόγιο που χρησιμοποιώ (swiftkey cloud beta).

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για τις δυνατότητες του galaxy note 2 πιο browser προτείνετε που να υποστηρίζει και να παίζει όλα τα βιντεακια; Edited by socper
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για τις δυνατότητες του galaxy note 2 πιο browser προτείνετε που να υποστηρίζει και να παίζει όλα τα βιντεακια;

 

Τον δικό του με εγκατεστημένο το flash.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Τον δικό του με εγκατεστημένο το flash.

 

Το γεγονός ότι το flash δεν υποστηρίζεται πια απο android δεν προκαλεί ασυμβατότητες και προβλήματα στη χρήση; Όλα δουλεύουν εντάξει;

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός ότι το flash δεν υποστηρίζεται πια απο android δεν προκαλεί ασυμβατότητες και προβλήματα στη χρήση; Όλα δουλεύουν εντάξει;

 

Στο Νοτε 2 μια χαρά δουλεύουν όλα.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ στον next να αλλαξω την αρχική που είναι το Google και κατα προτίμηση να βάλω το speed dial? Δε βρήκα πουθενά κάποια επιλογή.
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ στον next να αλλαξω την αρχική που είναι το Google και κατα προτίμηση να βάλω το speed dial? Δε βρήκα πουθενά κάποια επιλογή.

 

Όταν τον ανοίγεις σου δείχνει την σελίδα της Google; Εμένα το speed dial μου βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

Όταν τον ανοίγεις σου δείχνει την σελίδα της Google; Εμένα το speed dial μου βγάζει.

 

Ναι μου ανοίγει κατευθείαν από μόνο του τη σελίδα της Google

Link to comment
Share on other sites

Αν δείτε κάποιο λάθος στη μετάφραση του Boat Browser ενημερώστε με ΠΜ να το διορθώσω. Edited by istrios
Link to comment
Share on other sites

Αν δείτε κάποιο λάθος στη μετάφραση του Boat Browser ενημερώστε με ΠΜ να το διορθώσω.

 

Τα ελληνικά εμφανίζονται μόνο αν έχεις και την γλώσσα του τηλεφώνου στα ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

Τα ελληνικά εμφανίζονται μόνο αν έχεις και την γλώσσα του τηλεφώνου στα ελληνικά;

Ναι, εκτός από κάποιες εφαρμογές που έχουν επιλογή γλώσσας. Ο Boat δεν έχει.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,ξερει κανεις αν μπορουμε να σβησουμε με καποιο τροπο τα θεματα με συμμετοχη που εχουμε στο tapatalk?
Link to comment
Share on other sites

Παρατεταμενο πατημα πανω στο θεμα που θες(στη λιστα με τα αγαπημενα θεματα) και επιλεγεις απεγγραφη.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Παρατεταμενο πατημα πανω στο θεμα που θες(στη λιστα με τα αγαπημενα θεματα) και επιλεγεις απεγγραφη.

 

Αυτό είναι για τα αγαπημένα, για αυτά που είναι '' με συμμετοχή '';

Βγάζει μόνο κοινή χρήση και παρακολουθηση

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψα και πιο πάνω, αλλά δεν μπορώ να το εξηγήσω κάπως. Έβαλα τον next browser στο nexus 7 και με πετάει στο speed dial, όπως και θέλω. Στο nexus 4 που τον έχω εδώ και καιρό με πετάει στη σελίδα της Google και δεν μπορώ να το αλλάξω κάπως. Έκανα εκκαθάριση δεδομένων, απεγκατάσταση και δεν έγινε τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...