Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

  • Administrators
Αξίζει να περάσω το chrome στο Samsung Galaxy S Duos ;

 

Δωρεάν είναι, δεν έχεις να χάσεις τίποτα να το δοκιμάσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=acr.browser.barebones

 

Μακραν ο καλυτερος - ταχυτερος browser για android συσκευη.

 

Τον είχα δοκιμάσει δύο φορές αλλά τον έβγαλα γιατί στο δικό μου τουλάχιστον κινητό παρόλο που ήταν ταχύτατος με πέταγε έξω αρκετές φορές.Μπορεί να έφταιγε το λογισμικό του κινητού μου κι ελπίζω σε άλλους να δουλεύει πάντα άψογα γιατί είναι πραγματικά lightning στην ταχύτητα φόρτωσης σελίδων.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως με τον BOAT έχω βρει την ησυχία μου. Γρήγορος, πλέον ρυθμίζεται το ζουμ, γενικά πολύ ικανοποιημένος... Edited by anikologr
Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=acr.browser.barebones

 

Μακραν ο καλυτερος - ταχυτερος browser για android συσκευη.

Έχει ένα σοβαρό πρόβλημα όμως, χάνει τα coukies,με αποτέλεσμα να πρέπει κάθε φορά που τ ανοίγεις να κάνεις login σε σελίδες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δοκιμάστε ΌΛΟΙ τον puffin browser. Εδώ δε μιλάμε για μικροδιαφορές, this shit is crazy :p

Επειδή ο free έχει flash sport για 14 μέρες, μπορείτε να βάλετε στην οθόνη που θα σας βγάλει αυτόν τον κωδικό και να κερδίσουμε και οι 2 ένα μήνα έξτρα. ahbcacdmjikpb

Link to comment
Share on other sites

Σαν τον puffin κανένας,γι'αυτό και τον αγόρασα.Τι να λέμε τώρα.Για αδύναμους επεξεργαστές μονόδρομος.

 

Υποστηρίζει flash Player, τουλάχιστον έτσι λέει. Προσπάθησα όμως να μπω στο dod και ενώ έχω ενεργοποιήσει την λειτουργία flash μου λέει ότι δεν την υποστηρίζει, έχεις ιδέα γιατί γίνεται αυτό;

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

αyer, τουλάχιστον έτσι λέει. Προσπάθησα όμως να μπω στο dod και ενώ έχω ενεργοποιήσει την λειτουργία flash μου λέει ότι δεν την υποστηρίζει, έχεις ιδέα γιατί γίνεται αυτό;

 

Σε ένα ταμπλετακι φθηνό με σάντουιτς που τον έχω κανένα πρόβλημα παίζουν όλα μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα ταμπλετακι φθηνό με σάντουιτς που τον έχω κανένα πρόβλημα παίζουν όλα μια χαρά.

Παράξενο γμτ, πολύ παράξενο προσπαθώ εδώ και πόση ώρα αλλά δεν λέει με τίποτα να ξεκινήσει η εφαρμογή.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Σαν τον puffin κανένας,γι'αυτό και τον αγόρασα.Τι να λέμε τώρα.Για αδύναμους επεξεργαστές μονόδρομος.

 

Βρε και για δυνατούς, η ταχύτητά του είναι απίστευτη

Link to comment
Share on other sites

Όσοι δοκιμάσατε τον puffin θα λέγατε ότι είναι γρηγορότερος απ'τον stock;

 

Του έριξα μια ματιά στα γρήγορα, σε paranoid με trinity kernel στο galaxy nexus και μου φάνηκε πιο αργός από τον στοκ. Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά επειδή δε με βολεύει το ui του δεν ασχολήθηκα παραπάνω.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Ο puffin δυστυχώς όταν ζουμαρεις δεν κανει το κείμενο adapt να φαίνεται όλο αλλα πρέπει να σκρολαρεις δεξιά αριστερά να το διαβάσεις.δεν θυμάμαι πως λέγεται αυτό στα αγγλικά
Link to comment
Share on other sites

Ο puffin δυστυχώς όταν ζουμαρεις δεν κανει το κείμενο adapt να φαίνεται όλο αλλα πρέπει να σκρολαρεις δεξιά αριστερά να το διαβάσεις.δεν θυμάμαι πως λέγεται αυτό στα αγγλικά

 

Μπράβο και αυτό μου έκατσε άσχημα. Δεν ξέρω αν έχει επιλογή μέσα για text wrapping :p αλλά δεν είναι ενεργοποιημένη default.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και αυτό μου έκατσε άσχημα. Δεν ξέρω αν έχει επιλογή μέσα για text wrapping :p αλλά δεν είναι ενεργοποιημένη default.

 

Δυστυχώς δεν έχει text wrapping :p

Link to comment
Share on other sites

αλλά επειδή δε με βολεύει το ui του δεν ασχολήθηκα παραπάνω.

Και εμενα το ui δεν με εκανε να το κρατησω.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα κι εγώ τον puffin και δεν είδα καμία διαφορά στην ταχύτητα σε σχέση με τον boat που χρησιμοποιώ.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα όλοι αυτοί οι browsers μου είχαν φανεί φοβεροί αρχικά λόγω της ταχύτητάς τους αλλά τελικά τους ξαπόστειλα γιατί με πετούσαν έξω κάποιες φορές. Edited by ipred
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως με τον BOAT έχω βρει την ησυχία μου. Γρήγορος, πλέον ρυθμίζεται το ζουμ, γενικά πολύ ικανοποιημένος...

πως ρυθμιζεις το ζουμ; οταν κανω ζουμ δε φτιαχνει αυτοματα.

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω ότι ο Dolphin Beta παίζει μια χαρά τον Flash Player με μια μικρή μοντα.

ONEPLUS 12 16/512gb: rooted

Blackview Tab 11 tablet 8/128gb

Amazon Fire stick 4k max

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω ότι ο Dolphin Beta παίζει μια χαρά τον Flash Player με μια μικρή μοντα.

 

Ο Dolphin πλέον έγινε κορυφαίος.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Ψαχνω εφαρμογή που να κάνει αυτόματη μετάφραση σε ιστοσελίδες, οπως το Chrome στον υπολογιστή. Έχετε κάτι υπόψιν σας ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Ψαχνω εφαρμογή που να κάνει αυτόματη μετάφραση σε ιστοσελίδες, οπως το Chrome στον υπολογιστή. Έχετε κάτι υπόψιν σας ?

το κανει ο dolphin με το αντιστοιχο plugin

Link to comment
Share on other sites

το κανει ο dolphin με το αντιστοιχο plugin[/quote

 

Μπορεις να δωσεις καμια βοηθεια παραπανω,τον dolphin εχω και εγω αλλα δεν μπορω να το βρω.Thnks.

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...