Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα το δοκιμάσω τώρα να δω, thanks! Το κάνει και free έκδοση;

Έχω την αγορασμένη έκδοση αλλά μια δοκιμή θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αγορασμένη έκδοση αλλά μια δοκιμή θα δείξει.

 

Δουλεύει αλλά μάλλον για κανα μήνα γιατί έλεγε trial. Πιστεύω θα υπάρχουν κάποια free.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω το PowerAmp αγορασμένη έκδοση, από προσφορά τα Χριστούγεννα, μου βγαζει διαρκώς το πρόβλημα του να μη μπορεί να ξεκινήσει, "αδυναμία επιβεβαιωσης της αγορας", προτείνει καποιες λύσεις που δεν πιάνει καμία. Μόνο αν το απεγκαταστησω και το ξαναεγκαταστησω δουλεύει, αλλα αυτό ούτε είναι βολικό, ούτε έχω internet πάντα, τι να κάνω πριν το ξηλώσω;

 

Επίσης, προτείνετε μια καλη εφαρμογή καμερας..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Και την fv-5 που προτείνεται γενικά;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Την candy camera και την Z camera.

 

Δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά για να την προτείνουν αξίζει η δοκιμή!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω το PowerAmp αγορασμένη έκδοση, από προσφορά τα Χριστούγεννα, μου βγαζει διαρκώς το πρόβλημα του να μη μπορεί να ξεκινήσει, "αδυναμία επιβεβαιωσης της αγορας", προτείνει καποιες λύσεις που δεν πιάνει καμία. Μόνο αν το απεγκαταστησω και το ξαναεγκαταστησω δουλεύει, αλλα αυτό ούτε είναι βολικό, ούτε έχω internet πάντα, τι να κάνω πριν το ξηλώσω;

 

Επίσης, προτείνετε μια καλη εφαρμογή καμερας..

Να ξηλώσεις τον καλύτερο μουσικό player;

Φαντάζομαι η προσφορά έτρεχε στο Play Store απ'όπου και τον αγόρασες;

Προσπάθησες να επικοινωνήσεις μαζί τους για το πρόβλημα; Το έχω σε τρεις συσκευές και τρέχει νεράκι.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

παιδες, εχω το S6 και θελω να ρωτησω αν υπαρχει κανα καλο προγραμμα free για επεξεργασια βιντεο. Να μπορω δηλαδη να ριξω δικα μου βιντεο, φωτογραφιες, ηχο και κειμενο, ολα μαζι και να συνθεσω ενα δικο μου βιντεο απο το μηδεν. Αυτο που εχει μεσα το κινητο κανει καποια πραγματα αλλα με περιορισμους και δυσκολια γενικως, δε με εχει βολεψει εκτος αν εγω κανω κατι λαθος. Εχετε να προτεινετε κατι?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια για πειτε καμια καλη εφαρμογη για τις φωτογραφιες μου,τωρα χρησιμοποιω quickpic αλλα διαβασα καποια πραγματα που δεν μου αρεσαν.μου εχει πεταξει και ενα φακελο για cloud και δεν θελω να βρεθουν οι φωτο μου στο ιντερνετ.δεν εχω προβλημα αν δεν ειναι free.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να μου επιτρέπει να βάλω ξεχωριστή εικόνα στην οθόνη κλειδώματος και διαφορετική στην αρχική οθόνη;

Η συσκευή μου δίνει την επιλογή μόνο μιας εικόνας και για την οθόνη κλειδώματος και για την αρχική...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να μου επιτρέπει να βάλω ξεχωριστή εικόνα στην οθόνη κλειδώματος και διαφορετική στην αρχική οθόνη;

Η συσκευή μου δίνει την επιλογή μόνο μιας εικόνας και για την οθόνη κλειδώματος και για την αρχική...

 

Αν πας ρυθμίσεις/προβολή/ταπετσαρία/και επιλέξεις μια, μετά όταν πατήσεις set wallpaper, δεν σου βγάζει επιλογές;

Home wallpaper, Lock wallpaper και Both;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να μου επιτρέπει να βάλω ξεχωριστή εικόνα στην οθόνη κλειδώματος και διαφορετική στην αρχική οθόνη;

Η συσκευή μου δίνει την επιλογή μόνο μιας εικόνας και για την οθόνη κλειδώματος και για την αρχική...

Δοκίμασε για αλλαγή φωτο κλειδώματος: ρυθμίσεις, κλειδωμα οθόνης, φοντο

 

 

Και για αλλαγή φωτο στην αρχική οθόνη: ρυθμίσεις, Αρχική οθόνη, φοντο

 

 

Έτσι μπαίνουν ξεχωριστες

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Με ποια εφαρμογή κόβω βίντεο; νόμιζα με το vlc θα έκανα δουλεια, αλλα ουτε αυτο έχει

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Με ποια εφαρμογή κόβω βίντεο; νόμιζα με το vlc θα έκανα δουλεια, αλλα ουτε αυτο έχει

 

Είναι αρκετές, δοκίμασε μια αυτήν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τη vivavideo, με καλυψε προς το παρον..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κανένα καλό πρόγραμμα επεξεργασία εικόνας με αρκετά εφέ? Δεν με ενδιαφέρει αν δεν είναι δωρεάν
Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κανένα καλό πρόγραμμα επεξεργασία εικόνας με αρκετά εφέ? Δεν με ενδιαφέρει αν δεν είναι δωρεάν

MIX byCamera 360. Kορυφη. Κανεις κ εναν δωρεαν λογαριασμο και κατεβαζεις εξτρα αμέτρητα φιλτρα. Όλα δωρεαν.

Κ Εκτος από φίλτρα έχει κ αλλά καλούδια που μπορείς να κάνεις. Προς το παρόν δεν έχω δει να κυκλοφορεί κάτι καλύτερο Στο είδος του.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να μου επιτρέπει να βάλω ξεχωριστή εικόνα στην οθόνη κλειδώματος και διαφορετική στην αρχική οθόνη;

Η συσκευή μου δίνει την επιλογή μόνο μιας εικόνας και για την οθόνη κλειδώματος και για την αρχική...

 

Μιας και το ανέφερες thanossalonika, είδα ότι τελικά στο ρυθμίσεις/προβολή/ταπετσαρία/wallpaper έχει να επιλέξω Home wallpaper, Lock wallpaper και Both αλλά μόνο τρεις εικόνες.

Στο ρυθμίσεις/προβολή/ταπετσαρία/gallery ναι μεν επιλέγεις όποια φωτο θέλεις αλλά την κάνει μόνο home. Άρα δεν μπορώ να

βάλω ότι θέλω στην οθόνη κλειδώματος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

MIX byCamera 360. Kορυφη. Κανεις κ εναν δωρεαν λογαριασμο και κατεβαζεις εξτρα αμέτρητα φιλτρα. Όλα δωρεαν.

Κ Εκτος από φίλτρα έχει κ αλλά καλούδια που μπορείς να κάνεις. Προς το παρόν δεν έχω δει να κυκλοφορεί κάτι καλύτερο Στο είδος του.

 

Ευχαριστώ φίλε με κάλυψες απόλυτα, να σαι καλά

Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ψαχνω μια καλη εφαρμογη για video recording.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

MIX byCamera 360. Kορυφη. Κανεις κ εναν δωρεαν λογαριασμο και κατεβαζεις εξτρα αμέτρητα φιλτρα. Όλα δωρεαν.

Κ Εκτος από φίλτρα έχει κ αλλά καλούδια που μπορείς να κάνεις. Προς το παρόν δεν έχω δει να κυκλοφορεί κάτι καλύτερο Στο είδος του.

αυτό δουλεύω εγώ και είμαι υπερυχαριστημένος.. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.picsart.studio

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

αυτό δουλεύω εγώ και είμαι υπερυχαριστημένος.. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.picsart.studio

Το εχω κ αυτο αλλα εχει ελαχιστα φιλτρα. Καμια σχεση με το ΜΙΧ. Δεν εχει καμια σχεση.

Link to comment
Share on other sites

Με ποια εφαρμογή μπορώ να κάνω σύνθεση δύο φωτογραφιών σε μία. Να κόψω, να κολλήσω μια πάνω στην άλλη; Δε με ενδιαφερουν τα φίλτρα, αλλα βασικες εργασιες επεξεργασίας

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Με ποια εφαρμογή μπορώ να κάνω σύνθεση δύο φωτογραφιών σε μία. Να κόψω, να κολλήσω μια πάνω στην άλλη; Δε με ενδιαφερουν τα φίλτρα, αλλα βασικες εργασιες επεξεργασίας

Για δες το pixlr-free photo editor. Αν κατάλαβα καλά σε ενδιαφέρει η επιλογη collage που εχει

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160205/c9f6719ce50134fcd2c921459f87e043.jpg

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Ναι, εχω το photo studio που χρησιμοποιώ καμιά φορά, αλλα το κολάζ που εχει είναι άλλα αντ'άλλων, έχει φόντο κλπ..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...