Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι παίζει με ακουστικά απλά μια παλαιότερη έκδοση που είχα βάλει το εξωτερικό ηχείο έπαιζε. Δεν μπορώ να την βρω να την βάλω. Την είχα κατεβάσει από το xda.

 

Είναι σπαστικό πρόγραμμα. Μπες μέσα, επέλεξε ηχείο, βγες και ξαναμπές! Κάθε φορά που θα θες να το αλλάξεις θα πρέπει να κάνεις αυτή τη διαδικασία!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ποιος player παιζει wmv αρχεια μουσικης;;Γιατι ο PlayerPro δεν τα αναγνωριζει...:/
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ποιος player παιζει wmv αρχεια μουσικης;;Γιατι ο PlayerPro δεν τα αναγνωριζει...:/

wma μηπως εννοεις?

http://www.androidzoom.com/android_applications/media_and_video/yxplayer-pro_juoy.html

http://www.androidzoom.com/android_applications/music_and_audio/audioplayer-fileviewer_bnkug.html

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

 

ναι φιλε μπερδευτηκα με τα βιντεο.wma εννοουσα.θα τα τσεκαρω!σε ευχαριστω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για camera ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείτε; Πέρα από την stock εφαρμογή δοκίμασα το Camera Zoom, μου άρεσε, είδα έχει και εφέ και τέτοια, έβαλα και το camera360 (αλλά μου έκανε κάτι χαζά), και το lgcamera. Έχετε διαπιστώσει κάποια τρανταχτά υπέρ του ενός έναντι του άλλου;

 

Σε burst mode στο Camera Zoom που δοκίμασα, δεν με άφηνε να τραβήξω σε φουλ ανάλυση..

 

(Galaxy S2, ICS 4.0.3)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,να ρωτησω υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορω να κατεβασω βιντεακια απο το youtube στο κινητο???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,να ρωτησω υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορω να κατεβασω βιντεακια απο το youtube στο κινητο???

 

TubeMate. Google it ;-)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

τι πρεπει να κανω για να εμφανιζονται στον music player οι φακελοι με τα τραγουδια μου οπως τους εχω περασει απο τον υπολογιστη? μηπως να κατεβασω αλλον player εκτος απο αυτον της συσκευης? αν ναι ποιον?

εχω το galaxy s2. ευχαριστω.

Original Against the Machine
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

τι πρεπει να κανω για να εμφανιζονται στον music player οι φακελοι με τα τραγουδια μου οπως τους εχω περασει απο τον υπολογιστη? μηπως να κατεβασω αλλον player εκτος απο αυτον της συσκευης? αν ναι ποιον?

εχω το galaxy s2. ευχαριστω.

 

Σου απαντησα το ιδιο κ στο αλλο topic αλλα εδω ειναι το σωστο μερος.

Πηγαινε στις ρυθμισεις του stock player, ψαξε αν θυμαμαι καλα καπου λεει προβολη, τικαρε το φακελοι.

Και ο stock και ολοι οι players εχουν τετοια επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

το vignette το χεις δοκιμασει;

 

Το έβαλα φίλε, την Demo έκδοση βέβαια, δεν μου φάνηκε τπτ ιδιαίτερο..

 

Βασικά, 2 φανερά θέματα έχω εντοπίσει με τις εφαρμογές για την κάμερα. Σε panorama mode (με την stock εφαρμογή) που μου κατεβάζει όμως πολύ την ανάλυση στο ύψος. Ίσως λογικό, αφού για να διατηρήσει την ανάλυση 8mp σε μια φωτογραφία με πολλαπλάσιο μήκος αναγκαστικά μικραίνει το ύψος, απλά είχα φανταστεί στην αρχή πως θα τραβούσε πολλές φωτογραφίες η καθεμιά από αυτές σε 8mp και μετά θα έκανε συρραφή. Ίσως αυτό να μην γίνεται γενικά και η μόνη εναλλακτική να είναι να τις τραβήξω σε normal mode και να τις συρράψω μετά στο photoshop..

 

Το άλλο είναι με το burst mode, που στο CameraZoom μου χαμηλώνει αυτόματα την ανάλυση και δεν με αφήνει να την μεγαλώσω..

 

Από κει και πέρα (πέρα δηλαδή και από τα διάφορα FX) δεν ξέρω αν κάποια εφαρμογή κάνει πχ καλύτερη διαχείρηση του white balance, ή πχ βγάζει καλύτερα χρώματα κλπ. Όσο μπορούν κάτι τέτοια να εξαρτώνται από software παράγοντες και όχι από το hardware του κινητού/φακού..

 

ΥΓ. Έχω Galaxy S2, ICS 4.0.3..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,να ρωτησω υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορω να κατεβασω βιντεακια απο το youtube στο κινητο???

 

Για δες εδώ ... http://www.tubemate.net

Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπω βίντεο με το κινητό μου από το youtube κολλάει δηλαδή μερικές στιγμές είναι να βλέπω τα καρέ ένα ένα....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όταν βλέπω βίντεο με το κινητό μου από το youtube κολλάει δηλαδή μερικές στιγμές είναι να βλέπω τα καρέ ένα ένα....

 

Έχει να κάνει με τη συσκευή σου αυτό, απευθύνσου καλύτερα στο αντίστοιχο θέμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπω βίντεο με το κινητό μου από το youtube κολλάει δηλαδή μερικές στιγμές είναι να βλέπω τα καρέ ένα ένα....

 

επανεκιννηση κινητου

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω αν εχει απαντηθει.Αλλα υπαρχει προβλημα με το music junk;;;

Μου λεει network error ενω δοκιμαζω και με wifi και με data.

Καποια αντιστοιχη εφαρμογη ισως;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω αν εχει απαντηθει.Αλλα υπαρχει προβλημα με το music junk;;;

Μου λεει network error ενω δοκιμαζω και με wifi και με data.

Καποια αντιστοιχη εφαρμογη ισως;;

 

Τα ιδία και σε μένα πολύ καιρό τώρα,πήρε σουτ

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδία και σε μένα πολύ καιρό τώρα,πήρε σουτ

 

Μιλαμε για μια απο τις καλυτερες εφαρμογες ολων των εποχων στο android (καλα το παρακανα λιγο) και την κοψανε;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω αν εχει απαντηθει.Αλλα υπαρχει προβλημα με το music junk;;;

Μου λεει network error ενω δοκιμαζω και με wifi και με data.

Καποια αντιστοιχη εφαρμογη ισως;;

Τα ιδία και σε μένα πολύ καιρό τώρα,πήρε σουτ

Μιλαμε για μια απο τις καλυτερες εφαρμογες ολων των εποχων στο android (καλα το παρακανα λιγο) και την κοψανε;

 

http://m.facebook.com/profile.php?id=159169054157923

 

Λενε οτι αντιμετωπιζουν καποια προβληματα τα οποια θα διορθωθούν.

Link to comment
Share on other sites

καμια καλη εφαρμογη για να κατεβαζω τραγουδια.ξένα κυριως αλλα αν υπαρχουν και ελληνικα δεν εχω πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

καμια καλη εφαρμογη για να κατεβαζω τραγουδια.ξένα κυριως αλλα αν υπαρχουν και ελληνικα δεν εχω πρόβλημα

 

ψαξε στο μαρκετ υπαρχουν αρκετα που κανουν αυτο που ζητας :happy:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

καμια καλη εφαρμογη για να κατεβαζω τραγουδια.ξένα κυριως αλλα αν υπαρχουν και ελληνικα δεν εχω πρόβλημα

 

Δοκίμασε αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidfreak.entertainment.musicparadise&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hbmRyb2lkZnJlYWsuZW50ZXJ0YWlubWVudC5tdXNpY3BhcmFkaXNlIl0.

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...