Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καμια εφαρμογη για να μπορω να κλειδωσω βιντεο και φωτογραφιες που δεν θελω να βλεπουν αλλοι υπαρχει?

audio manager!!! Ψάξτην στο play

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε καμία εφαρμογή που να ενημερώνει τα στοιχεία των τραγουδιών που έχω στη συσκευή, έτσι ώστε να βάζει και φωτογραφία του album?? :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα.

 

Ενώ κατέβασα κανονικά το Navigton Cosmote selection και μου το ανοίγει κάθε φορά που προσπαθώ να κατεβασω τους χάρτες μέσω Wifi μου γραφεί συνεχώς 'Σφάλμα σύνδεσης. Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά αργότερα'. Με το S2 δεν είχα αυτό το προβλημα. Μου τους κατέβασε με τι μία.

 

Τι μπορεί να παίζει? Έχω εκνευριστεί. Έχω δοκιμάσει 100 φορές και συνεχώς το ίδιο.... :cry:

 

Καμιά ιδέα κανείς;;;;

Link to comment
Share on other sites

audio manager!!! Ψάξτην στο play

 

μαλον δεν καταλαβες κατι για να κλειδωνω φωτογραφιες βιντεο η και φακελους θελω

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καμια εφαρμογη για να μπορω να κλειδωσω βιντεο και φωτογραφιες που δεν θελω να βλεπουν αλλοι υπαρχει?

 

Δοκίμασε το super vault. Τα κρυπτογραφεί και δεν μπορεί να δει κανείς, ούτε καν ότι υπάρχουν

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε καμία εφαρμογή που να ενημερώνει τα στοιχεία των τραγουδιών που έχω στη συσκευή, έτσι ώστε να βάζει και φωτογραφία του album?? :wacko:

 

Player pro.

Στο μενού άλμπουμ βάζει φωτογραφία του άλμπουμ, στο μενού καλλιτέχνες βάζει φωτογραφία του τραγουδιστή. Έχει στάνταρ equalizer και επιπλέον μπορείς να κατεβάσεις το dsp pack για περισσότερες επιλογές equalizer. Φυσικά έχει player για τη lockscreen κ.ά. Είναι επί πληρωμή, αλλά έχει δωρεάν trial για λίγες μέρες δοκιμής.

Edited by Gringo
Smile...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εφαρμογή αλλά εμένα μου έρχεται email.

 

ασχετα με το email ηθελα να δω αν γινετε να βλεπω το dispatch μεσα απο την εφαρμογη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,εχω το Huawei X5 Pro κι εχω βαλει την 4 ICS αλλα η Ram ειναι πεσμενη στα 80mb και οταν αρχιζω να ανοιγω κι αλλες εφαρμογες πεφτει στα 30mb και κατω και ψιλοκολαει μπορει κανεις εαν μπορει να βοηθεισει? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η εφαρμογη κανει οντως αυτο που υποσχεται, η ειναι περιττη?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cooling&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jb29saW5nIl0.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Player pro.

Στο μενού άλμπουμ βάζει φωτογραφία του άλμπουμ, στο μενού καλλιτέχνες βάζει φωτογραφία του τραγουδιστή. Έχει στάνταρ equalizer και επιπλέον μπορείς να κατεβάσεις το dsp pack για περισσότερες επιλογές equalizer. Φυσικά έχει player για τη lockscreen κ.ά. Είναι επί πληρωμή, αλλά έχει δωρεάν trial για λίγες μέρες δοκιμής.

 

Έχω πολύ καιρό να ασχοληθώ με player(τον λάτρεψα τον poweramp). Γενική η ερώτηση και όχι μόνο για τον φίλο που έκανα quote....από players υπάρχουν κάποιοι που τον συναγωνίζονται στα ίσα; Αν θα μπορούσατε να ποστάρετε συγκριτικά, υπέρ και κατά;

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή ή πρόγραμμα υπολογιστή με το οποίο να μπορούμε να ταξινομήσουμε τις εφαρμογές του μενού κατά αλφαβητική σειρά (ή με οποιαδήποτε σειρά μας βολεύει) αντί να το κάνουμε ένα-ένα;

 

Εφαρμογή δεν γνωρίζω. Γιατί δεν δοκιμάζεις άλλο launcher; Οι περισσότεροι αν όχι όλοι κάνουν αυτό που θέλεις.

Smile...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα.

 

Ενώ κατέβασα κανονικά το Navigton Cosmote selection και μου το ανοίγει κάθε φορά που προσπαθώ να κατεβασω τους χάρτες μέσω Wifi μου γραφεί συνεχώς 'Σφάλμα σύνδεσης. Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά αργότερα'. Με το S2 δεν είχα αυτό το προβλημα. Μου τους κατέβασε με τι μία.

 

Τι μπορεί να παίζει? Έχω εκνευριστεί. Έχω δοκιμάσει 100 φορές και συνεχώς το ίδιο.... :cry:

 

 

 

κανεις επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων (hard reset) και το προβλημα σου λυνεται. λυπαμαι δεν γινεται αλλιως. το ειχα παθει κι εγω. κανε back up στην καρτα σου τηλεφωνα κτλ.

να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πέρασα στον PlayerPro κάποια ελληνικά mp3 και στα tags μου βγάζει τα πάντα σουαχίλι.. Δεν ισχύει για ΟΛΑ τα ελληνικά, κάποια άλλα μου τα βγάζει κανονικότατα. Μπορώ κάπως να ρυθμίσω να δείχνει και τα υπόλοιπα; Είτε μέσα από την εφαρμογή, είτε να αλλάξω κάπως το encoding στα tags, αν είναι δυνατόν μαζικά.. Edited by dante02004
Link to comment
Share on other sites

μαλον δεν καταλαβες κατι για να κλειδωνω φωτογραφιες βιντεο η και φακελους θελω

Στο Play store την βγάζει και σαν hide it pro αλλά και σαν audio manager ενω στο κινητό την εγκαθιστά σαν audio manager (?). Ψάξτην στο play store. Με 148.823 5 αστέρια

Link to comment
Share on other sites

κανεις επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων (hard reset) και το προβλημα σου λυνεται. λυπαμαι δεν γινεται αλλιως. το ειχα παθει κι εγω. κανε back up στην καρτα σου τηλεφωνα κτλ.

να σαι καλα

Πλάκα κάνεις;;

Για να βάλεις ένα πρόγραμμα, θα κάνεις reset στο κινητό;; :blink::blink:

Μπορεί να είναι θέμα φορτώματος server της εταιρείας, μπορεί να φταίει το ίντερνετ του κινητού και πόσα άλλα πράγματα. Γιατί να μην το ψάξει ή στην τελική ας βρεί ένα άλλο πρόγραμμα.Τόσα υπάρχουν.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν λειτουργεί κάποια υπηρεσία της Google να μπαίνετε εδώ http://www.google.com/appsstatus για να βλέπετε εάν είναι γενικό το πρόβλημα (όπως τωρα)
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν λειτουργεί κάποια υπηρεσία της Google να μπαίνετε εδώ http://www.google.com/appsstatus για να βλέπετε εάν είναι γενικό το πρόβλημα (όπως τωρα)

 

καλό, δεν το είχα υπόψη.

 

thanks!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πέρασα στον PlayerPro κάποια ελληνικά mp3 και στα tags μου βγάζει τα πάντα σουαχίλι.. Δεν ισχύει για ΟΛΑ τα ελληνικά, κάποια άλλα μου τα βγάζει κανονικότατα. Μπορώ κάπως να ρυθμίσω να δείχνει και τα υπόλοιπα; Είτε μέσα από την εφαρμογή, είτε να αλλάξω κάπως το encoding στα tags, αν είναι δυνατόν μαζικά..

 

Δεν γνώριζα το πρόβλημα γιατί δεν ακούω ελληνικά. Μάλλον κάποια τραγούδια σου έχουν διαφορετικό encoding. Μια λύση που μπορώ να σκεφτώ είναι να περάσεις τα τραγούδια στο PC, αλλαγή encoding και ξαναπέρασμα στο κινητό.

Smile...
Link to comment
Share on other sites

 

κανένα από αυτά δεν κλειδώνει φακέλους όμως. τα περισσότερα κλειδώνουν μόνο media files. Υπάρχει κάτι για κλείδωμα φακέλων ανεξάρτητα το περιεχώμενου τους? ( φωτογραφια , video ή doc)

 

Παιδιά έχουν γραφτεί πολλές φορές για το go sms αλλά δεν βρίσκω άκρη. Πληκτρολογώ και η οθόνη δεξιά παραμένει στο ‘αποστολή’ δίχως να μου γράφει πόσους χαρακτήρες έχω πληκτρολογήσει.

Πάω στις ρυθμίσεις αποστολής όπως έχει γραφεί ,ενεργοποιώ υποστήριξη τοπικών ρυθμίσεων και λειτουργία Ελληνικών sms αλλά εδώ δεν μου δείχνει καν πόσους χαρακτήρες πληκτρολογώ, όχι αν έχω 160 ή 60.

 

Κάποια βοήθεια?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

κανένα από αυτά δεν κλειδώνει φακέλους όμως. τα περισσότερα κλειδώνουν μόνο media files. Υπάρχει κάτι για κλείδωμα φακέλων ανεξάρτητα το περιεχώμενου τους? ( φωτογραφια , video ή doc)

 

και εγω ψαχνω κατι τετοιο

 

καλησπερα

 

υπαρχει browser που να ειναι full screen και να μην αφηνει την πανω μπαρα οπως γινεται με τον ενσωματομενο στην ics?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...