Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εξαρτάται από το πιο weather widget χρησιμοποιείς.

 

 

αυτο που εχει η συσκευη

Edited by zxr

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αυτο που εχει η συσκευη

 

Και πως θα γνωρίζουμε εδώ ποια συσκευή έχεις αν δεν μας πεις;

 

Το "θηρίο" που αναφέρεις, όπως καταλαβαίνεις δεν είναι αρκετό για να καταλάβουμε.

 

Προτείνω ωστόσο να απευθυνθείς στο θέμα της συσκευής σου για να πάρεις απάντηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις δοκιμασει και σε άφησε να αγορασεις εφαρμογη? Απ'οσο ξερω το amazon store ειναι μονο για αμερικη προς το παρων. Το ειχα ψαξει προσφατα και θυμαμαι οτι το ελεγε ξεκάθαρα.

 

Download restrictions

• AT&T has enabled purchases from the Amazon Appstore for some devices (Learn more)

• Amazon Appstore is only available to customers located in the United States

 

Δεν το δοκιμασα αλλα μαλλον δεν γινεται απο οτι λεει

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Και πως θα γνωρίζουμε εδώ ποια συσκευή έχεις αν δεν μας πεις;

 

Το "θηρίο" που αναφέρεις, όπως καταλαβαίνεις δεν είναι αρκετό για να καταλάβουμε.

 

Προτείνω ωστόσο να απευθυνθείς στο θέμα της συσκευής σου για να πάρεις απάντηση.

 

χιλια συγνωμη γιαννη παλι σε βασανιζω χωρις να θελω αμα εισαι αχετος αυτα παθαινεις.το note εννοω

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Εχουν accuweather και τα δύο.

 

Τότε γιατί έχουν τόσο μεγάλη απόκλιση στις προβλέψεις τους; το ένα λέει ήλιο με σύννεφα και το άλλο μόνο συννεφιά. Το ένα δείχνει θερμοκρασία 0 βαθμούς και το άλλο 5 με διάφορα φάσης στην ενημέρωση μερικά δευτερόλεπτα.

 

 

Το λεξικό του Swype μπορούμε να το επεξεργαστούμε;

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το λεξικό του Swype μπορούμε να το επεξεργαστούμε;

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

Πατάς παρατεταμένα το πλήκτρο Swype για να μπεις στις ρυθμίσεις και πας στο προσωπικό λεξικό.

Καλές γιορτές σε όλους!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια ποιο tapatalk ειναι δωρεαν και χρησημοποιειτε και εσεις?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια ποιο tapatalk ειναι δωρεαν και χρησημοποιειτε και εσεις?

 

Δεν υπαρχει δωρεαν/trial εκδοση του tapatalk.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Αν την κάνεις search στο market δεν σου την δείχνει αγορασμένη?? Σου ζητάει να την ξαναγοράσεις? Αν ναι, μήπως την είχες αγοράσει πριν την έκδοση 3 και δεν ήταν free το upgrade?

 

Edit: Free είναι το upgrade, δες εδώ: http://support.dataviz.com/support.srch?docid=14518

Χρονια πολλα φιλε μου. Την ειχα αγορασει αρχες του ετους. Οταν μπαινω market μου δειχνει οτι δεν ειναι αγορασμενη και οτι πρεπει να την αγορασω παλι. Πως να κανω upgrade αφου δεν εχω πια την εφαρμογη;

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια για να μην διαβαζω 100 σελιδες.. μολις πηρα το σονυ Νεο και εβαλα το Igo... δεν το εχω δοκιμασει πολυ για να πω εντυπωσεις ως τωρα..

αλλα προτεινετε πιο ειναι καλυτερο για Ελλαδα (και να μπορω σε καποια φαση να προσθεσω μεμονωμενης χωρας για τουρισμο)

σε καποια βλεπω πολυ ωραια γραφικα σε αλλα λετε δεν κλειδωνει η κλειδωνει γρηγορα (σημαντικο).

καλως η κακως δεν μπορω να εχω πολλα στο κινητο (ποια η χρησιμοτητα)

οποτε αν μπορειτε προτεινετε μου το πιο συμαντικο για εσας

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και υπάρχει αν έχεις samsung (στο Samsung apps)

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

 

Ειστε τυχεροι εσεις με τα samsung :D

Ουτε το getjar χρησιμοποιω που αναφερε ο φιλος απο πανω. Αναφερομουν παντα στο επισημο market.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενας καλος download manager, να μπορω να του δωσω links με αρχεια για κατεβασμα, rapidshare, hotfile κλπ, και να μου τα κατεβαζει καπου στην sd καρτα;

 

Υπαρχει κατι τετοιο ή οχι? Γνωριζει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως μπορω να αλλαξω το εικονιδιο της μπαταριας να δειχνει ποσοστο τοις εκατο ? και τοεικονιδιο του σηματος να ειναι χρωματιστο? για το note. ευχαριστω

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

 

Φιλε athanaso77 η εφαρμογη που μου εστειλες θελει root ενώ εγω δεν εχω...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Φιλε athanaso77 η εφαρμογη που μου εστειλες θελει root ενώ εγω δεν εχω...

 

Αν δεν είσαι root, δεν μπορείς να κάνεις αυτό που ζητάς.

 

παιδια πως μπορω να αλλαξω το εικονιδιο της μπαταριας να δειχνει ποσοστο τοις εκατο ? και τοεικονιδιο του σηματος να ειναι χρωματιστο? για το note. ευχαριστω

 

Δεν μπορείς εκτός και αν βάλεις custom rom και το κατάλληλο θέμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα φιλε μου. Την ειχα αγορασει αρχες του ετους. Οταν μπαινω market μου δειχνει οτι δεν ειναι αγορασμενη και οτι πρεπει να την αγορασω παλι. Πως να κανω upgrade αφου δεν εχω πια την εφαρμογη;

 

Υποθέτω δεν έχεις αλλάξει δηλωμένο mail (δηλαδή το gmail είναι το ίδιο με αυτό από το οποίο την αγόρασες). Αν μπεις στο google wallet μπορείς να τη δεις στις αγορασμένες? Έχεις περάσει το free trial? (όχι ότι παίζει ρόλο, λογικά, αλλά σκέφτομαι όλα τα ενδεχόμενα). Δοκίμασε να τους στείλεις ένα mail στο support τους και να τους πεις ότι σου ζητάει να την αγοράσεις ξανά, να τους πεις και με ποιό mail την αγόρασες μήπως βρεις από εκεί άκρη.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως μπορω να αλλαξω το εικονιδιο της μπαταριας να δειχνει ποσοστο τοις εκατο ? και τοεικονιδιο του σηματος να ειναι χρωματιστο? για το note. ευχαριστω

 

Αν δεν θες να βάλεις custom rom, μία λύση είναι αυτό https://market.android.com/details?id=com.gsamlabs.bbm

Θα έχεις παράλληλα όμως και το γνήσιο εικονίδιο της μπαταρίας, όμως στα θετικά του είναι ότι σου δείχνει πολύ αναλυτικά κάποιες πληροφορίες όπως τι κατανάλωση έχει κάνει η κάθε εφαρμογή.

 

Swyped from my Galaxy S2

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω που εχω το ndrive δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος στις επιλογες που κανει.βαζω κ το Ν8 διπλα κ σε διαδρομες που ξερω καλα το Ν8 με παει σωστα,δλδ απο τους πιο μεγαλους δρομους κ γρηγορους. το ndrive επιλεγει πολλα στενακια!στο μενου εχει 2 επιλογες,για τη συντομοτερη διαδρομη και την κοντινοτερη!κανενα απο τα 2 δε θελω,θελω οπως εχει κ η ΝΟΚΙΑ,την βελτιστη!δηλαδη την πιο γρηγορη χρονικα,αλλα συντομη χιλιομετρικα (εχει κ τις αλλες 2 επιλογες,αλλα ο συνδυασμος αυτων ειναι που κερδιζει)

Επειδη λοιπον θελω να λειτουργει καλα κ το arc S μου, εχουμε καμια λυση σε αυτο?ή πρεπει ναλλαξω εφαρμογη? το navigon δεν βγαινει για την εκδοση anroid που εχω, σωστα?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Το NDrive θα βρεις λίγους που να το προτείνουν εδώ. Με τη σειρά προτείνω... iGO, Don't Panic, Navigon, Sygic.

 

Το Navigon δουλεύει μια χαρά στο Arc S.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Χρόνια πολλά, να ρωτήσω αν στο Camera Zoom FX μπόρεσε κάποιος να απενεργοποιήσει τον ήχο κλείστρου?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Χρόνια πολλά, να ρωτήσω αν στο Camera Zoom FX μπόρεσε κάποιος να απενεργοποιήσει τον ήχο κλείστρου?

 

Χρόνια πολλά καλά Χριστούγεννα!!!

Μόλις δοκίμασα να απενεργοποιήσω τον ήχο του κλείστρου μέσα απο το μενού των ρυθμίσεων και δεν ακούγεται ήχος.

Με την ευκαιρία, υπάρχει εμφανής διαφορά στην ποιότητα της φωτογραφίας σε σχέση με την stock εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...