Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα! Εχω το xperia ray. Θέλω να μου πείτε πως μπορώ να βάλω τους χάρτες της Ελλάδας κ να έχω φωνητική πλοήγηση από το google maps κ αν αυτή η πλοήγηση απαιτεί σύνδεση στο ιντερνετ.

Ευχαριστώ πολύ!

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! Εχω το xperia ray. Θέλω να μου πείτε πως μπορώ να βάλω τους χάρτες της Ελλάδας κ να έχω φωνητική πλοήγηση από το google maps κ αν αυτή η πλοήγηση απαιτεί σύνδεση στο ιντερνετ.

Ευχαριστώ πολύ!

 

το google maps θελει συνδεση στο ιντερνετ για να δουλεψει βαλε καποιο απο τα gps που δουλευουνε χωρις ιντερνετ ndrive - sygic -navigon -igo- dontpanic ολα αυτα και αλλα εχουνε φωνητικη οδηγηση και χαρτες και δεν χρειαζεται συνδεση σε ιντερνετ ....

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Samsung Galaxy S και θα ηθελα να του προσθεσω ενα καλο gps για χρηση χωρις internet.

Ποιο μου προτεινεται??

Ευχαριστω.

υπαρχει ενα φοβερο προγραμμα που κανει τα παντα και ειμαι σιγουρος οτι θα σε αφησει πληρως ικανοποιημενο

λεγεται "δυο μηνυματα πιο πανω"

:p:p

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαια εφαρμογη για android!!!!! Greek yellow pages απο το χρυσο οδηγο! Ειναι free και τα ...σπαει!!! Παμεεε!!!
Link to comment
Share on other sites

Κορυφαια εφαρμογη για android!!!!! Greek yellow pages απο το χρυσο οδηγο! Ειναι free και τα ...σπαει!!! Παμεεε!!!

 

Δεν είναι συμβατή με το HD2 ή φταίει το market 3.1.2

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι συμβατή με το HD2 ή φταίει το market 3.1.2

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

με HD2 και market 3.1.5 και λειτουργεί κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ με το παλιό market,το κατέβασα κανονικά.

υπαρχει καποια εφαρμογη σαν το smart actions του Motorola RAZR ΧΤ910 για αλλα android κινητα ?

To tasker http://tasker.dinglisch.net/

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ με το παλιό market,το κατέβασα κανονικά.

 

To tasker http://tasker.dinglisch.net/

Υπάρχει και σε free το Llama, με το οποίο μπορώ να πω ότι έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια εφαρμογη android που να δειχνει ποια γραμμη με καλη? εχω cosmote 2 in 1

 

Τό ίδιο ψάχνω εδώ καί μήνες αλλά δέν ξέρει κανείς ...

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την καταπληκτική εφαρμογή που υπάρχει στο Motorola RAZR XT910 και λέγετε " Smart Actions " είναι αποκληστικά και μόνο για το κινητό αυτό; Δεν μπορούμε να το βρούμε πουθενά και για Galaxy S2 π.χ ...

 

Υ.Γ. Sorry αν πόσταρα σε λάθος θέμα ας μεταφερθεί.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο μου λες για το dontpanic??

Ευχαριστω.

Αυτό και άλλα 3 αναφέρονται.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να συνδέετε αυτόματα όταν βρίσκει ανοιχτό wifi επιλέγοντας αυτό με το δυνατότερο σήμα ?
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.... :X
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα το dontpanic. Καλό είναι! Το χρησιμοποίησα μία φορά & είναι μια χαρά. Βέβαια για να πω την αλήθεια-αν & ακόμα δεν το έχω ψάξει πολυ-το ovi maps που είχα στο nokia μου φαίνεται αρκετά καλύτερο.
Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για file manager τι χρησιμοποιείτε εκτός από το adao file manager & το es file explorer που τα έχω δουλέψει και τα δύο.... έχετε κάποιο καλύτερο να προτείνετε??

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

 

ναι το χω και το δουλευω απο χθες..μπορω να πω οτι με την βλαχοπροφορα μου κατι καταλαβαινει...:lol:

εκαναν και update απο,τι ειδα!να του λες να στειλεις μηνυμα ή να παρεις τηλεφωνο..κατι τετοιο νομιζω.που ξερεις,οταν ολοκληρωθει (δεν ειναι καν σε beta εκδοση) μπορει να ειναι αξιοπιστο!:)

 

Παιδιά για file manager τι χρησιμοποιείτε εκτός από το adao file manager & το es file explorer που τα έχω δουλέψει και τα δύο.... έχετε κάποιο καλύτερο να προτείνετε??

 

astro file manager και δεν ειμαι καλα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για file manager τι χρησιμοποιείτε εκτός από το adao file manager & το es file explorer που τα έχω δουλέψει και τα δύο.... έχετε κάποιο καλύτερο να προτείνετε??

 

Εγώ χρησιμοποιώ τον efile αρκετά καλός manager.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

ναι το χω και το δουλευω απο χθες..μπορω να πω οτι με την βλαχοπροφορα μου κατι καταλαβαινει...:lol:

εκαναν και update απο,τι ειδα!να του λες να στειλεις μηνυμα ή να παρεις τηλεφωνο..κατι τετοιο νομιζω.που ξερεις,οταν ολοκληρωθει (δεν ειναι καν σε beta εκδοση) μπορει να ειναι αξιοπιστο!:)

 

 

 

astro file manager και δεν ειμαι καλα!

 

Εγώ χρησιμοποιώ τον efile αρκετά καλός manager.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

Σας ευχαριστώ και τους δύο!!!Θα τις δοκιμάσω!

 

Το Iris εμένα γιατί δεν δουλεύει??Μου βγάζει μήνυμα ότι λείπει ένα αρχείο, με παραπέμπει στο Market,το κατεβάζω και ενώ κάνει loading η εφαρμογή με ξανά πετάει στο market για να ξανά κατεβάσω το αρχείο...την έκανα την διαδικασία 3-4 φορές αλλά τζίφος....:(

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ξερει..η εφαρμογη ειναι σε τραγικα προοιμο σταδιο..

 

Καταφερε κανεις να το κανει να στειλει μηνυμα σε καποια επαφη του;φτανω στο σημειο που του λεω το ονομα αλλα δεν το καταλαβαινει ποτε..

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...